Opinie o Bicom s.c. Gabinet Holistyczny Lucyna Bogdał-Kopiasz Grzegorz Kopiasz w Bielsko-biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bicom s.c. Gabinet Holistyczny Lucyna Bogdał-Kopiasz Grzegorz Kopiasz. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bicom s.c. Gabinet Holistyczny Lucyna Bogdał-Kopiasz Grzegorz Kopiasz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bicom s.c. Gabinet Holistyczny Lucyna Bogdał-Kopiasz Grzegorz Kopiasz w Bielsko-biała

Grzegorz Kopiasz

Infekcje grzybicze narządów (zwłaszcza przewodu pokarmowego) obok innych niegrzybiczych są zasadniczą przyczyną wielu przewlekłych objawów chorobowych różnych organów. Przykładów jest mnóstwo. Nasza diagnostyka opiera się na teorii 5 żywiołów (podstawa med.chinskiej) dającej możliwość stwierdzenia i usunięcia w/w zaburzenia co jest pierwszym krokiem przed usuwaniem właściwych objawów. Obok zagrzybienia i zakwaszenia organizmu dużą rolę odgrywa odżywianie się wg grupy krwi co też stosujemy. Dzięki temu u pacjenta ulegają "wchłonięciu" np cysty,torbiele, mięśniaki i guzki tarczycy czy prostaty.

Grzegorz Kopiasz

Jest to nasz pierwszy krok w leczeniu chronicznych chorób różnych narządów u kobiet i mężczyzn (a zwłaszcza dzieci).

Tak,zajmujemy się.

Tak zajmujemy się.

Duże dzięki za terapie antygrypowe i profilaktykę (antywirusowa).

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Bicom s.c. Gabinet Holistyczny Lucyna Bogdał-Kopiasz Grzegorz Kopiasz?

Gabinet BICOM"S.C

W gabinecie pracują lekarze. Pytanie jest niemerytoryczne

Polecam gabinet Holistyczy dr Kopiasza tym, którzy nie radzą sobie z infekcjami -nie tylko wirusowymi (Covid 19) metodami naturalnymi. W w/w gabinecie pozbylem się nicieni i przywry trzustkowej.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Bicom s.c. Gabinet Holistyczny Lucyna Bogdał-Kopiasz Grzegorz Kopiasz? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Mario

Zabezpieczylem się w gabinecie przed wirusami, bakteriami itp. biorąc co 5-7 dni profilaktyczne terapie i na razie funkcjonuje jak 2 tygodnie temu (bez żadnej kwarantanny i objawów) . W każdej chwili mogę liczyć na terapię, poradę itp.u dr Kopiasza "gdyby coś się działo". Dla mnie to wygodne- mogę szczerze polecić gabinet.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Bicom s.c. Gabinet Holistyczny Lucyna Bogdał-Kopiasz Grzegorz Kopiasz?

Eskulap

Niestety nie.

Jola

Do gabinetu trafiłam z polecenia.Moj syn miał alergię i miał kłopoty z oddychaniem i często.musielismy jechać do szpitala.Po leczeniu wszystko wystąpiło .Jestem wdzięczna panu dr. Kopiasz.Dziękuję.

Barbara

Jestem od miesiąca leczona w gabinecie na ul.Wesoła w Bielsku -B u pana Grzegorza żeby obniżyć ciśnienie krwi i cholesterol. Już po 5 -ciu zabiegach po miesiącu zmniejszyłam leki tradycyjne o połowę, mam w planach odstawić je zupełnie.

Czy w Bicom s.c. Gabinet Holistyczny Lucyna Bogdał-Kopiasz Grzegorz Kopiasz panuje luźna atmosfera?

Nie rozumiem za bardzo pytania o "luźną "atmosferę w gabinecie. Może był pan/pani/ do tej pory w gabinetach o jakimś dziwnycm dla mnie charakterze.? Metoda to meritum leczenia-jest profesjonalna. Nie mam nic do zarzucenia tylko do polecania.

Jarosław

Dajcie znać, czy łatwo dostać pracę w tej firmie oraz na jakie stanowiska można ewentualnie aplikować. Będę także wdzięczny za wszelkie informacje o wynagrodzeniu, traktowaniu personelu oraz możliwościach rozwoju zawodowego.

@Jarosław

Ze względu na koszty i czas (5 lat) wyszkolenia (najlepiej lekarza)nie jestem w stanie zatrudnić obecnie żadnej osoby. Prowadzimy gabinet od 1996 r. po 5 -letnim szkoleniu i non-stop podnosimy swoje kwalifikacje w obszarze med.informatycznej,holistycznej itd.

Moje wrażenia z terapii przeciw pasożytom są zdumiewające. Córka 3 lata, stwierdzone owsiki. 4 terapie co 3 dni, 3 leki homeopatyczne przez 2 tygodnie. Badanie kału po 3 tygodniach nie wykazało pasożytów. Nic dodać,nic ująć -polecam metodę na pasożyty dr Kopiasza

Zooonia

Super gabinet polecam .Mnie pomogło na alergię.

Ten koleś to pan doktor który bardzo pomógł mojej rodzinie. Polecam.

kiki

jak można coś takiego napisać chodziłam tam prawie rok ze wspaniałym skutkiem, spotkałam tam matkę z dziewczynką która mówiła że wszędzie z dzieckiem jeżdziła była nawet w Centrum Zdrowia Dziecka nie pomogli a ten doktor pomógł dziecko ma już tylko zmiany skórne na nodze

@kiki

Podzielę się z Panią informacją o tym, iż od pewnego czasu zaglądam na stronę opinii o moim gabinecie z powodu pojawiania się na niej (celowo?) kłamstw,pomówień, etc. Ich autorem jest osoba "znaleziona"w internecie przez policję którą o tym fakcie poinformowalem. Okazało się że mogę za takie wpisy pozwać do sądu tzw.hate'ra. Głowa do góry, 24 lata funkcjonuje gabinet. Myślę że na swoją obiektywną opinię zdążył już zapracować.

admin

Uważasz, że internet potrzebuje prawdy o firmie Bicom S.C. Gabinet Holistyczny Lucyna Bogdał-Kopiasz Grzegorz Kopiasz? Komentuj na naszym forum.

Holista
@admin

Jest wiele sposobów leczenia (z różnym efektem)wielu chorób. Ale mało jest takich gabinetów jak "Bicom"na ul.Wesoła 8/2 w Bielsku -Białej /od 1996r./,gdzie różne alergie,atopie,egzemy, zatoki, bronchity, prostata, migreny są usuwane -metoda komplementarna. Tylko ten kto był i skorzystał z terapii może coś obiektywnie powiedzieć o metodzie i lekarzu med.informatycznej. Metoda i gabinet godny polecenia.

Damian z Cieszyna

Miałem chorujące co rok kilkuletnie dzieci z usuniętym 3-cim migdałkiem. Leczylem je w gabinecie holistycznym Bicom u Pana dr Grzegorza,metodami komplementarnymi przez 2.5 miesiąca. Opłacało się. Teraz dziewczyny nie chorują,nie biorą leków i nie mają zmian skórnych. Gabinet został mi polecony -ja robię to samo.

Łukasz -Żywiec

Jeżeli masz jakieś objawy i zażywasz leki bez dobrego efektu to po wizycie u pana Grzegorza K. dowiedziałem się jaka jest ich przyczyna i zostały usunięte do 3 miesięcy (metoda komplementarna). Swoją chorobę leczylem 8 lat lekami "chemicznymi "bez większych efektów a teraz nie mam objawów i nie biorę żadnych leków. Jestem wdzięczny Panu doktorowi.

Grażyna

Szkoda, że ma forum pracowników piszą głównie pacjenci. Może wiecie cos o pracy w gabinecie?

Dobrze, że są takie gabinety(konkretnie, szczegółowo, merytorycznie usuwa przyczyny choroby). Kto by mi wyleczyl rwe kulszowa albo skaze białkowa u 3 letniej córki bez leków? Wyrazy uznania.

Daria

Chodziłam z dwójką dzieci miały problemy z alergią.Obecnie zdrowe żadnego uczulenia nie przyjmują żadnych leków. Polecam Pana Doktora jest niezwykle profesjonalny i bardzo miły.

Beata

Chodziłam z moją córką do gabinetu.Terapie trwały prawie pół roku .Obecnie córka od dwóch lat po terapiach nie ma ataków astmy i żadnych objawów alergii.Gabinet cieszy się bardzo dobrymi opiniami.Sama trafiłam z polecenia.Jestem bardzo wdzięczna.

Zostaw merytoryczną opinię o Bicom s.c. Gabinet Holistyczny Lucyna Bogdał-Kopiasz Grzegorz Kopiasz - Bielsko-biała

• Jak się pracuje w Bicom s.c. Gabinet Holistyczny Lucyna Bogdał-Kopiasz Grzegorz Kopiasz?

Zobacz opinie na temat firmy Bicom s.c. Gabinet Holistyczny Lucyna Bogdał-Kopiasz Grzegorz Kopiasz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bicom s.c. Gabinet Holistyczny Lucyna Bogdał-Kopiasz Grzegorz Kopiasz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bicom s.c. Gabinet Holistyczny Lucyna Bogdał-Kopiasz Grzegorz Kopiasz
4.3/5 Na podstawie 29 ocen.

Bicom s.c. Gabinet Holistyczny Lucyna Bogdał-Kopiasz Grzegorz Kopiasz