Opinie o Wiren s.c. Wiesław Szendzielarz Renata Bednarz Sebastian Bednarz w Bielsko-Biała Iglasta 78

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Wiren s.c. Wiesław Szendzielarz Renata Bednarz Sebastian Bednarz. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Wiren s.c. Wiesław Szendzielarz Renata Bednarz Sebastian Bednarz o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wiren s.c. Wiesław Szendzielarz Renata Bednarz Sebastian Bednarz w Bielsko-Biała Iglasta 78

Україна Nowy wpis

вони наймають працівників з україни?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Wiren s.c. Wiesław Szendzielarz Renata Bednarz Sebastian Bednarz? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Znawca Nowy wpis

Umowę na próbę dostaje każdy, nie każdy się nadaje, więc jak ktoś odstaje to jest odstawiany :]

Pyatnie

Witam, jaka płacą jest na początek na rękę? Wyjdzie 3000 netto?

Po prostu pytam. Ile można tu zarobić. Pozdrawiam

@Pyatnie

Stawka jest godzinowa zależy ile ma miesiąc dni ja jestem nowy i z nockami miałem ponad 3 na ręke

szybki
@Pyatnie

Na początek dostałem umowę zlecenie, z tego co rozmawiałem z szefem, jak się sprawdzę dostanę umowę o pracę. Zarobić mam ponad 3000

Zbylo
@Pyatnie

Wychodzi nawet więcej ale trzeba się napocić...

@Zbylo

No to ile i jakim kosztem?

Znawca
@Edyta

Na 3. zmiany trzeba pomykać, ale za marzec miałem na kwitku ponad 4 koła na rękę więc jestem zadowolony :D

Ona Nowy wpis
@Znawca

Ciekawe kim jesteś Znawco bo tak czytam i nie wierzę skąd Ty wszystko wiesz? Jakby sam kierownik to pisał albo szef nawet :]

Barbara

Ostatnie wpisy o pracy w firmie Wiren s.c. W. Szendzielarz, A. Bednarz wydają się być naprawdę pochlebne i zachęcają do podjęcia pracy w tym miejscu. Weszłam na to forum, gdyż poszukuję informacji o aktualnych rekrutacjach. Czy może ktoś z obecnych pracowników orientuje się, czy to przedsiębiorstwo potrzebuje teraz nowych osób do pracy?

@Barbara

Tak, w firmie cały czas są prowadzone rekrutacje. Poszukiwani są zarówno faceci jaki babki. Praca na 2 i 3 zmiany.

zainteresowana
@Barbara

Ja właśnie tak czytam opinie i są różne, jak jest naprawdę teraz? Ile można zarobić?

Znawca Nowy wpis
@zainteresowana

Ja pierwszy raz w historii miałem ponad 4 kółeczka na koncie więcej za marzec :D ale taka wypłata Basiu tylko jak na trzy zmiany pracujesz, babeczki na dwie zmiany takich rarytasów nie mają ...

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Wiren s.c. Wiesław Szendzielarz Renata Bednarz Sebastian Bednarz? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Alicja

Macie info o nagrodach rocznych w tej firmie? O takich nagrodach była wzmianka w ogłoszeniu w sieci na posadę Pracownik produkcji. A mnie interesują detale. Ile tego jest? Konkretna kwota czy to jakiś % od pensji?

Ksiegowa
@Alicja

Premia wynosi 15% , podzielona jest na 3 części po 5% . Zachowanie , L4 , obroty firmy

Znawaca
@Ksiegowa

Oj Księgowa coś się nie zna lub nie nadąża, taka nagroda była ale w zeszłym roku, za ten rok szefuncio się szarpnął wielce i podniósł do 18%, podzielił faktycznie na 3 części, ale dodał 3% za staż pracy, ja zasuwam ponad 5 lat więc dostanę ekstra procent :D

Znawca
@Alicja

do 18% z rocznego wynagrodzenia netto - prościej wypłaty na rękę z całego roku do kupy i z tej sumy maks 18 procentaszy czyli w maksymalnej opcji 13 i 14 wypłata - ale tak dużo nikt nie dostanie bo już to sprawdzałem - ja jak się zepnę i ocenią mnie wzorowo no i będzie wynik firmy to dostanę maks 16% :D

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Wiren s.c. Wiesław Szendzielarz Renata Bednarz Sebastian Bednarz?

Janek

Takie jak wszędzie, kierownik jest od wszystkiego...

@Janek

w jakim kontekście od wszystkiego? wykonuje wszystko za wszystkich czy jak? :(

Janek

Chyba odwrotnie...

Alicja

Hala jak stodoła? To jak wygląda kwestia grzewcza, w sensie jest zimno w zimie, czy jednak ta stodoła jakoś działa i w zimie jest ciepło?

bikinaż
@Alicja

Ciepło jak cholera, maszyny grzeją, więc jeśli lubisz w zimie tropiki to zapraszam. Gorzej w lecie, ale zawsze można się schłodzić % i wypić za kontenerem jak co niektórzy.. hihihih

@bikinaż

No tej zimy przy cenach potencjalnych cenach za ogrzewanie to firma chyba na plus z tym wyjdzie? ;) A oprócz temperatury to aktualne warunki jak wyglądają? Stawka niezmienna? Jak współpraca między ludźmi?

bikinaż
@Edyta

Stawki utrzymali, pracy mniej, ale to zawsze tak było jakto w zimie. Między ludźmi to tak jak między tymi wronami.

Zosia

Jest praca? Jestem zainteresowana

Wiktoria

Od czego zależy czy pracuje się na dwie czy na trzy zmiany?

kandydat

Czy w firmie są jakieś nowe przyjęcia?

Nic

Odradzam, hala jak stodoła, maszyny średniowiecze, atmosfera kiepska- ludzie nie mili, finansowo tez słabo, nie polecam

Firma technologicznie przestarzała zarobki marne z tego co wiem nagroda roczna to śćiema szkoda zachodu

@Adam

Ja na zarobki nie narzekam praca spokojna co do nagrody za ten rok czekam. Mam słowo że będzie i w to wierze inaczej odchodzę.

nowy

Mam zacząć od przyszłego tygodnia więc powiem coś więcej. Na razie sam nie wiem

kandydat

Znalazłem ogłoszenie za całkiem dobre pieniądze, rozmawiałem już i czekam na telefon od kiedy będę mógł zacząć.

zainteresowany
@kandydat

To ile można tu zarobić? Jakie są benefity?

opinia

Uważasz, że o firmie Wiren s.c. W. Szendzielarz, A. Bednarz nie powiedziano jeszcze wszystkiego? W takim razie wypowiedz się na naszym forum.

zainteresowany
@opinia

Jakie są zarobki?

GALANONIM

Duży plus dla firmy za wprowadzone nagrody roczne!

@GALANONIM

Trochę niedowierzam w tę nagrodę. Jeżeli faktycznie wypłacą to dostane prawie 2 dodatkowe wypłaty.

nowy

Spoko robota, widać, że firma się rozwija. Dali teraz duże podwyrzki

Praca faktycznie na zmiany, na początku nie mogłem się przestawić, ale teraz jest super, najlepsze nocki bo dodatkowo płatne, praca prosta, koledzy wporzo, zarobki jak wszędzie mogło by być lepiej ale póki co nie narzekam

julka

A można coś więcej o pracy na produkcji?Jest ciężko stoi się czy raczej stojąco siedząca praca? jakie stawki?

Maja
@julka

Widzę, że interesowała Cię praca na produkcji w Wiren. Czy od czasu napisania tej opinii aplikowałaś do firmy, może zostałaś już zatrudniona? Jeśli tak, to napisz proszę, czego dowiedziałaś się o tej pracy. Na czym dokładnie polega?

Zostaw merytoryczną opinię o Wiren s.c. Wiesław Szendzielarz Renata Bednarz Sebastian Bednarz - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Wiren s.c. Wiesław Szendzielarz Renata Bednarz Sebastian Bednarz?

Zobacz opinie na temat firmy Wiren s.c. Wiesław Szendzielarz Renata Bednarz Sebastian Bednarz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wiren s.c. Wiesław Szendzielarz Renata Bednarz Sebastian Bednarz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wiren s.c. Wiesław Szendzielarz Renata Bednarz Sebastian Bednarz
4.2/5 Na podstawie 39 ocen.

Wiren s.c. Wiesław Szendzielarz Renata Bednarz Sebastian Bednarz