Opinie o Protezownia Joanna - Joanna Walczak w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Protezownia Joanna - Joanna Walczak. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Protezownia Joanna - Joanna Walczak o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Protezownia Joanna - Joanna Walczak w Gliwice

Karolcia Nowy wpis

dzień dobry. proszę o informację czy faktycznie Technik Protetyk ma szanse na zatrudnienie? Podobnie szukam dla siebie pracy jak poprzednik z tym, że mnie żadne ogłoszenie do pracowni się nie wyświetliło. chce się zorientować w oferowanych stawkach godzinowych. Ile wynoszą?

Mimi Nowy wpis

Nie potrafi rozwiązać problemu z protezą nie polecam

xxx Nowy wpis

witam, a czy ktoś tu jest zorientowany w pracy? jestem w trakcie szukania zatrudnienia jako technik protetyk u nas w Gliwicach. Aktualnie pracownia pokazała mi się w oferowanych, myślałam ze będą jakieś opinie od pracowników skoro działalność trwa od 30 lat. Dlaczego więc tylko klienci się zebrali? Czy zatrudnienie jest możliwe czy może od lat te same osoby pracują?

zawiedziona

nie potrafia zrobic dolnej protezy.Robły dwa razy.Nie nadaje sie do noszenia po koilkunastu poprawkach.Nie polecam. Dodam,ze bardzo drogo.Protezy leżą nie nadaja sie do noszenie.A moje 1.400zł diabli wzieli.

Edyta
@zawiedziona

Ale to w ogóle nie wzięli odpowiedzialności za to, że protezy nie nadają się do noszenia? Zaproponowali wykonanie kolejnej protezy albo coś w tym stylu?

Edek Nowy wpis
@zawiedziona

Ja zrobilem i jest ok troche boli ale to na poczatek

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Protezownia Joanna - Joanna Walczak? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Marco

Kiedyś było to dobry solidny punkt , za sklejenie protezy brali 100 zł , robili to na miejscu , czekało się 30-60 min , od pandemi podniesli sobie ceny za to samo 150 zł i czas oczekiwania 4 godziny , bo muszą dezynfekować , przedzwoniłem do kilku protezowni w Rybniku i tam się nic nie zmieniło , koszt do 100 zł , czas oczekiwania do 60 min i oczywiście też dezynfekują , mam nadzieję że jak stracą klientów , to wyciągną wnioski , klienta trudniej zyskać niż stracić , dziwne że tego nie wiedzą .

Danuta

Trzy razy dawałam do naprawy tą samą protezę. I znów pękła. Za każdym razem płaciłam 150,-zł. Bez komentarza !

GLIWICE

PARTACZĄ PROTEZY ZĘBOWE NIE WYSTAWIAJĄ RACHUNKU , CHODZIŁEM KILKADZIESIĄT RAZY NA POPRAWKI NIE CHCIANO MI WYDAĆ RACHUNKU ,SPOTYKAŁEM POKRZYWDZONYCH KLIENTÓW ,TWIERDZĄ ŻE TYLKO ROK GWARANCJI . NIE POLECAM Joanna. Pracownia protetyczna. Walczak J.

Zostaw merytoryczną opinię o Protezownia Joanna - Joanna Walczak - Gliwice

• Jak się pracuje w Protezownia Joanna - Joanna Walczak?

Zobacz opinie na temat firmy Protezownia Joanna - Joanna Walczak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Protezownia Joanna - Joanna Walczak?

Protezownia Joanna - Joanna Walczak
  • Pl. Piastów 10