Opinie o Emprise Dariusz Pogorzelski w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Emprise Dariusz Pogorzelski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Emprise Dariusz Pogorzelski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Emprise Dariusz Pogorzelski w Łódź

Co to znaczy, że ogłoszenie jest od zawsze? Odkąd działalność ruszyła to większość osób zaczynała właśnie od tego stanowiska? Na kogo można teraz przeskoczyć?

Anna Nowy wpis

Serio tylko na najniższą krajową można liczyć? Mają tu ogłoszenie dla asystenta księgowości, a akurat jestem po studiach rachunkowych więc pomyślałam, że dla mnie byłoby spoko. Ale wiadomo, rachunki coraz wyższe i jednak na kasę też trzeba patrzeć... A piszą, że pensja 3400-5000, to mam rozumieć że te 5 tys. jest nierealne? Np. po paru miesiącach, jak już się człowiek wdroży?

X(razy)D Nowy wpis
@Anna

Oni cię wdrożą żebyś była klepaczem. Sporo się nauczysz. Ale nie dopuszcza Cię do samodzielnej pracy. Nauczysz się do VAT jak klepać zakupy sprzedaż importy, wdt wnt, import towarów z procedurą uproszczona... A wiedzę na temat cit czy ksh raczej nie zdobędziesz. Nie pokażą ci co i jak. Poprostu będziesz tania siła robocza... Nie chcą żebyś była ich konkurencja na rynku pracy...

Emprise Dariusz Pogorzelski prowadzi aktualnie rekrutację i z tego co wiem, to oferują 2600 i Asystent księgowości. Czy oferowane są premie? Na jakich zasadach?

X(razy)D

Warto iść na rozmowę o pracę i się zapytać. Ale można się domyśleć, że szukają taniej siły roboczej... Jak cię przyjmą to zobaczysz jak to wszystko funkcjonuje. Każda minuta jest pilnowana. Jeżeli przyszedłeś o 9.05 to wyjdziesz o 17.05. Bardzo pilnują ... A to że nieraz zostaniesz 10 czy 20 minut dłużej i nie piszesz tego na liście obecności, to nikt tego nie widzi. Warto przepracować miesiąc (max dwa) i rzucić tą pracę z dnia na dzień. Oczywiście ta toksyczna atmosfera nauczy cię że nie warto tu pracować. Omijaj jak najdalej to miejsce.

Lidia
@X(razy)D

No to w ogóle warto zaczynać tu pracę skoro piszesz, że po dwóch miesiącach trzeba rzucić? Jaki to sens będzie miało w takim razie... Tych minut to kto tu pilnuje? Siedzi wtedy i sam czeka dłużej czy jak to weryfikowane jest

@X(razy)D

Warto zobaczyć jak to wszystko funkcjonuje na początek. To ty zdecydujesz czy chcesz zostać czy nie... Może się podporządkujesz i będziesz cały czas klepała faktury (stała w miejscu) albo się zwolnisz. Jak już kiedyś pisałem warto zobaczyć jak to wygląda na samym początku. Na początku można sporą wiedzę zdobyć. Niestety dzielą się tylko podstawami... Nie chcą żeby człowiek był samodzielny. PRACA TA W SZCZEGÓLNOŚCI NAUCZY CIĘ JACY TOKSYCZNI POTRAFIĄ BYĆ LUDZIE. IDŹ I PRZEJDŹ TĄ CIĘŻKĄ DROGĘ, A PRZEKONASZ SIĘ ŻE BYŁO WARTO POZNAĆ TYCH LUDZI.

X(razy)D

Jula!!! Miła atmosfera po chwili znika!

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Emprise Dariusz Pogorzelski? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Asystent/-ka w dziale kadr i płac? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Jula

Brałam udział w procesie rekrutacji na stanowisko Asystentka w dziale księgowości. Rozmowa przebiegła prawidłowo w miłej atmosferze.

X(razy)D

Bardzo polecam pracę w Emprise osobom, które mają bardzo małe doświadczenie w księgowości oraz posiadają dużo cierpliwości. Można się bardzo dużo nauczyć na samym początku. Niestety osoby tam pracujące nie chcą dzielić się wiedzą. Z czasem praca zmienia się w zwykle klepanie dokumentów, które dla osób ceniących sobie rozwój staje się nudne. Osoby te bardzo często rezygnują z pracy po kilku lub kilkunastu miesiącach. Szukają coraz to lepszych ścieżek rozwoju i nauki zawodu. Kierownictwu tak naprawdę nie zależy na nowo zatrudnionych osobach. Wynagrodzenie to najniższa krajowa. O więcej nawet nie ma sensu się pytać. Więcej Ci nie zaproponują bo tak naprawdę nie jesteś samodzielny/a i NIE CHCĄ ŻEBYŚ BYŁ/A SAMODZIELNA. Osoby zatrudnione tam są tak naprawdę tanią siłą roboczą do klepania dokumentów. Mimo tego szefostwo zawsze stara się iść na rękę. Sprawiają naprawdę bardzo dobre wrażenie. Jak jest w rzeczywistości? Musisz się sam/a przekonać. Atmosfera w pracy jest napięta. Córka właścicieli, która jest o wiele młodsza od innych pracowników wprowadza złą atmosferę (córka właścicieli, więc wiadomo), poprzez zajmowaną pozycję. Decyzja o zrezygnowaniu z tej pracy została podjęta natychmiastowo. Cieszę się, że moja osoba mogła przekonać się na własnej skórze jacy potrafią być ludzie. Na szczęście udało trafić się w zdecydowanie lepsze miejsce, które przyczyniło się do rozwoju osobistego i zdecydowanie lepszych zarobków.

Zostaw merytoryczną opinię o Emprise Dariusz Pogorzelski - Łódź

• Jak się pracuje w Emprise Dariusz Pogorzelski?

Zobacz opinie na temat firmy Emprise Dariusz Pogorzelski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Emprise Dariusz Pogorzelski
  • Kostki Napierskiego 3 lok. 107