Opinie o Rach-Mar Susz Artur s.c. Kraków w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Rach-Mar Susz Artur s.c. Kraków. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Rach-Mar Susz Artur s.c. Kraków na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rach-Mar Susz Artur s.c. Kraków w Kraków

Czy w Rach-Mar Susz Artur s.c. Kraków jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Co jaki czas w Rach-Mar Susz Artur s.c. Kraków można ubiegać się o podwyżkę?

własciciel Nowy wpis

Szanowni operatorzy portalu Chciałbym tylko poinformować, że rach-mar nie zatrudnia obecnie ani jednej osoby i w najbliższej a nawet dalszej przyszłości nie planuje zatrudniać pracowników gdyż nie prowadzi żadnej działalności. Jeżeli to możliwe prosiłbym o usunięcie bootów z niepoważnymi pytaniami i skierowanie swoich do firm które zatrudniają pracowników .

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Rach-Mar Susz Artur s.c. Kraków?

właściciel Artur Susz Nowy wpis

Serio ?? Co jeszcze gowork wymyśli, żeby zrobić ruch na swojej stronie. Rekrutując mam publiczni enapisac o co zapytam kandydata/tkę ?

Xandus

a czy macie namiar @ lub telefoniczny na firmę ?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Rach-Mar Susz Artur s.c. Kraków? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Magda

Hej macie jakieś konflikty w ekipie czy cały zespół jest zgrany ?

Zuza

Firma dobra pod każdym względem więc nie ma roszad pracowników, polecam takie firmy.

Jakie są mocne strony pracodawcy Rach-Mar Susz Artur s.c. Kraków?

właściciel Artur Susz

Dostaję powiadomienie o tym pytaniu i .... nie wiem co odpisać. Na tą chwilę nie szukamy pracowników ale nic nie stoi na przeszkodzie wysłania CV , umówienia spotkania na którym uzyska PAN / PANI (pytanie) wszystkich informacji. Jeżeli sobie zażyczycie - nawet można porozmawiać z obecnymi pracownikami.

Janeczek

Dobrze się pracuje więc i zabrakło chętnych do zamieszczania opinii na forum?

właściciel Artur Susz

Nic o Panu nie wiem , ani jakie ma Pan wykształcenie ani co Pan potrafi robić. Nawet nie wiem czy Pan to Pan czy może Pani. Wymaga Pan abym upubliczniał wynagrodzenia ? Czy wszystkie firmy pytań Pan na forum o zarobki ? - powodzenia w szukaniu pracy . Dam darmową radę - proszę ruszyć 4 litery i wybrać się do jednej, drugiej firmy i porozmawiać o pracy i płacy a nie klepać anonimowo w klawiaturę

Co wchodzi w socjal Rach-Mar Susz Artur s.c. Kraków?

właściciel Artur Susz

Samochód, mieszkanie, wakacje na Bahamach . Ogarnijcie się - zapraszam do firmy. Aktualnie nie rekrutujemy ale jak pojawi się kompetentna osoba to uzgodnimy i ustalimy czy oczekiwania stron są zbieżne i możliwe do zaakceptowania przez obie strony. Nie wiem czy pisząca osoba to automat z GO WORK czy ktoś komu się po prostu nudzi.

Hej, jak atmosfera w firmie? Nie wiem czy aplikować

@Ania

aplikować możesz zawsze :) A o atmosferze można przekonać się na miejscu odwiedzając firmę

Franek

Wprawdzie firma ma bardzo dobrą opinię w internecie ale żałuję, że nikt z pracowników nie zamieścił na forum opinii o pracy.

@Franek

Nie komentowałem tu nigdy nic ale z zaciekawieniem czytałem te wylewane na mnie i moją firmę "pomyje". Wiem kto starał się nasz wizerunek zepsuć - nawet rozważałem i dalej zastanawiam się na pozwem i żądaniem wpłaty na cele charytatywne darowizny. Jeżeli jest Pan zainteresowany opinii o firmie od pracowników - zapraszam od nas. W każdą środę mamy spotkanie wewnętrzne. Firma jest mała a za dużo tych pracowników nie ma ale nic nie stoi na przeszkodzie. Maila Pan znajdzie w internecie - można się mówić i samemu ocenić. Opinie poniżej to opinie nie od pracowników a od pewnych osób, które chyba z nudów obsmarowywali nas. Operator portalu chciał to usunąć - wystarczy jeden mail ode mnie ale pozostawiam to dla celów dowodowych gdyby jednak doszło do sporu sadowego. Nie boję się krytyki, nikt nie jest bez wad ale jako pracodawca nie mam sobie nic do zarzucenia. Od egzekwowania praw jest inspekcja pracy a nie anonimowe pisanie w internecie.

zainteresowany

prowadzą aktualnie jakieś rekrutacje?

Witek

Podpowiedzcie jaka jest atmosfera? Jaką umowę na początek daje?

Nicky
@Witek

Pan (usunięte przez administratora) nie zaproponował Ci "schwarz Arbeit" ??? Tam to normalne. Tą firmą powinna zainteresować się PAŃSTWOWA INSPEKCJA PRACY.

Czytelnik
@Nicky

Hmmmm to dziwne, że w czasach gdy obowiązuje tzw. rynek pracownika tyle ludzi czuje się pokrzywdzonymi. Jeżeli komuś się nie spodobało -napewno miał wolny wybór. Skoro wszystko jest źle to zastanówcie się co was skłoniło do podjęcia współpracy? Nie ma firmy idealnej, a tymbardziej idealnego pracownika... zalecam samodzielne myślenie - to nie boli i ma większe działanie prewencyjne niż hejtowanie na sieci.

@Nicky

To, co piszesz, jest dosyć sporym zarzutem wobec pracodawcy Biura Handlowo - Usługowego Artur susz Adriana Susz Rach - Mar. Dlaczego uważasz, że tą firmą powinny zainteresować się osoby z Państwowej Inspekcji Pracy? Czy nie jest to stwierdzenie na wyrost? Chciałabym, aby i inne osoby, które są tu zatrudnione ustosunkowały się do tej wypowiedzi w sposób rzetelny i z godny z prawdą.

LI30
@Karolina

Pracuję u Pana Artura juz jakiś czas, jest profesjonalista godnym polecenia, ma wiedzę nie tylko z zakresu finansów ale także z dziedziny prawa, bardzo go cenię zarówno jako pracodawcę jak i człowieka. Złego słowa nigdy nie powiem na niego. W stosunku do klientów ma profesjonalne podejście i zawsze chętnie doradzi, dla pracowników jest pracodawca idealnym. Dlatego oskarżenia o jakiekolwiek uchybienia, straty klientów czy pracowników są całkowicie bezpodstawne i niezasadne.

Maria52

Miałam bardzo duze nieprzyjemności z powodu kontroli urzędu skarbowego. Ludze prowadzący to biuro rachunkowe nie mają zielonego pojęcia o księgowości i o sporządzaniu sprawozdan finansowych. Narazili mnie na znaczne straty finansowe.

Madzia
@Maria52

Maria52 miałam zamiar podpisać z nimi umowę, wydawali się kompetentni a tu takie kwiaty czytam... z poprzednim księgowym skończyło się awanturą i ściąganiem z polisy OC biura, nie chciałabym trafić z deszczu pod rynnę ;/ napisz coś więcej, może być na priv, please....

Mateusz
@Maria52

potwierdzam zdanie Marii52. U mnie było to samo. Po odejściu od nich nowe biuro rachunkowe łapało sie za głowe co oni mi w papierach narobili. kilka miesiecy musieli to wyprowadzać. Zrezygnowałam bo osoba ktora mnie prowadziła i Pan prezes nigdy nie mieli dla mnie czasu, byli niemili i nie reagowali na moje prośby. Takiego btaku kompetencji na rynku jeszcze nie spotkałem a prowadze już firme wiele lat.

Mateusz
@Madzia

Madzia to uważaj i zastanów się jeszcze czy podpisac umowę

Tymon

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje może pracowników? Jakie zasady wynagrodzenia macie?

Olga
@Tymon

Nie polecam tej firmy. Pracowałam tam... Faktury klientów walają się po pokojach. Jaśnie Pan prezes nie ogarnia niczego. Do dzisiaj mi nie wypłacił wynagrodzenia za ostatni miesiąc.

Mammy
@Tymon

Gość w ogóle nie ma pojęcia o RODO. Chwali się na prawo i lewo jakie firmy księguje i pokazuje innym klientom faktury z innych firm. Zero dyskrecji. Zrezygnowałam z pracy w biurze rachunkowym. Nie polecam stanowczo.

Estera
@Olga

Czy założyła mu pani sprawę w sądzie?

Man
@Olga

Olga, skąd te oszczerstwa? Kiedy pracowałas w tej firmie? Pan Artur jest porządnym pracodawcą i zawsze wyplacal wynagrodzenie w terminie. Czy coś ci w życiu nie wyszło ze próbujesz bezpodstawnie oskarzac niewinnego człowieka? !

Martyna

Szkoda, że pracownicy nie piszą.Miałam nadzieję, że dowiem coś o pracy

Janek32
@Martyna

Hej. Starasz się o pracę u tego Pana?

Maja32

Facet zmienia adresy firmy bo klienci uciekają. Raz jest Raciborska, potem pszczelna. Podejrzany gość. Na szczęście zakończyliśmy współpracę.

Nicki

Wulgarność i buta właściciela przeraza. Zero jakiejkolwiek wiedzy!!!!! Poza trudnial u siebie całą rodzinę

Alik

Facet prowadzący to biuro ma pojęcie o bieganiu ale nie o księgowaniu....

Zostaw merytoryczną opinię o Rach-Mar Susz Artur s.c. Kraków - Kraków

Rach-Mar Susz Artur s.c. Kraków
1.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Pszczelna 48 lok. 3
    30-431 Kraków
  • NIP: 8722049362 REGON: 690710678

Rach-Mar Susz Artur s.c. Kraków