Opinie o Biuro Prawno Rachunkowe Certyfikat Roman Jędrzejczak w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Biuro Prawno Rachunkowe Certyfikat Roman Jędrzejczak. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Biuro Prawno Rachunkowe Certyfikat Roman Jędrzejczak o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Prawno Rachunkowe Certyfikat Roman Jędrzejczak w Gdańsk

Kamum

Stanowczo odradzam wszystkim pracowania w tym zakładzie pracy. Pracowałam bardzo krótko, jednakże wnioski było można wyciągnąć po paru dniach pracy. Pan Roman, uważał się za nie wiadomo kogo. Na rozmowie o pracę pokazywał mi, ile ma CV na biurku i nie wybierał nikogo z tych dokumentów. Koszmar!!!! Powiedział, że z każdego źrebaka da się wyszlifować konia no, chyba że jest osłem. Zrobił ze mnie pośmiewisko na rozmowie o pracę, bo śmiał się, że zatrudniając mnie tu już nie będę obierać ziemniaków za granicą. Szczerze? Wolałabym obierać ziemniaki za granicą niż pracować za najniższą krajową u niego. Jeszcze kiedy powiedział, że jestem taka szczupła to chleb musiał być drogi za granicą. Uwaga, bo ta oferta pracy wisi bardzo długo na stronie urzędu pracy. Panuje tam bieda i to totalna oszczędność. Grzanie pokoju farelką i na dodatek w łazience zimno bez ogrzewania. Papier trzeba było przynosić swój i (usunięte przez administratora) wynosić samemu. Uwaga, bo dwóch synusiów pracuje na dole i przychodzą do góry do tatusia. Czepiał się, bo krzywo dziurkaczem zrobiło się kartki z wnioskiem o urlop. Stary pryk zatrudnia same młode szczupłe dziewczyny. W pierwszy dzień pracy zaglądał mi w dekolt i o nim ciągle mówił. Zapatrzony na własny czubek nosa. Nie wypłacił mi należnego ekwiwalentu, który powinnam dostać. Ciągle obgadywał grube kobiety i opowiadał, że nawet jakąś zwolnił, bo się objadała.Jego uwagi były obrzydliwe i seksualizowane.

Kamk

Nie zgadzało mi się wynagrodzenie bo inaczej się umawiałam z dniem urlopu bezpłatnego z czym pan Roman mnie (usunięte przez administratora)

A ja widziałam, że niedawno firma szukała kogoś na stanowisko pracownika księgowego. W ogłoszeniu napisali, że praca jest od 8 do 16. Ale ja jestem ciekawa nadgodzin. Czy tu są nadgodziny, a jak są to czy czasami jak jest gorący okres, czy wręcz notorycznie trzeba zostawać po tym czasie?

Byly pracownik Nowy wpis

Ja pracowałam kilka lat temu i wtedy było dużo klientów. Raczej nie zostawaliśmy po godz., tylko te dziewczyny które prowadziły Certyfikat, Krzyśka i Tomka czyli synów szefa przy 25 musiały chwilę posiedzieć bo dostawały papiery około godz. 14 i trzeba to było do Vatu ogarnąć. Ogólnie wszystko co piszą dziewczyny to prawda (usunięte przez administratora) itp. Teraz Szef pewnie jest spokojniejszy z racji wieku ma już jakieś 74 lata. Nie napracujesz się bo każdy ma 10 max 20 klientów. Zawsze było tak że dziewczyny były fajne . Szef masakra, warunki masakra sprzęt stary , praca na Optimie jedyny plus. Płatnik na bardzo starym komputerze i deklaracje przechodziły godzinami. Ogólnie Certyfikat to szkoła przetrwania jak wytrzymasz rok to albo skończysz w psychiatryku albo przyjmą Cię w każdej innej pracy.

Irena Nowy wpis
@Byly pracownik

No ja też widziałam to ogłoszenie, ale dodane było przez urząd pracy i zastanawiam się czy tak ze stopy prywatnej też można próbować. Piszesz tu o pracy na rok czasu maksymalnie. W ogłoszeniu pisano o umowie na czas nieokreślony, da radę tak w praktyce pracować na stałe?

@Kamum

Uwaga bo Roman na dodatek nie lubi jak się chodzi na zwolnienia. Miałam dostać urlop tak się z nim dogadałam a zrobił mi bezpłatny i wysłał kontolę zus jak byłam na zwolnieniu. NIE POLECAM DZIEWCZYNY! Brakuje tam na dodatek kadrowej i płac. Totalny nieład

Aga
@Kamum

A mogę wiedzieć ile pracowałaś? To straszne co opisalas. A jak u ciebie z wypłatą wynagrodzenia, wszystko się zgadzało? Ktoś wcześniej napisał, że nigdy nie wiadomo czy wynagrodzenie w ogóle wpłynie. Rzeczywiście żadnych premii nic więcej się ugrać nie da?

@Aga

6 miesięcy miałam umowę a później poszłam na zwolnienie lekarskie bo nie wytrzymałam psychicznie. Wynagrodzenie mi się nie zgadzało i jeszcze najniższa krajowa. WSTYD.

@Kam

I już po zwolnieniu nie wróciłaś do pracy, sama złożyłaś rezygnację? Dlaczego Ci się wynagrodzenie nie zgadzało, zwlekali Ci z zaległą pensją? Do kiedy miałaś podpisaną umowę jak szłaś na L4?

@Kamum

Pan Roman dostał karę od inspekcji pracy za nieterminowe wypłacenie ekwiwalentu i inspekcja pracy dokładnie przeszukała to miejsce

Kam

Nie wróciłam do pracy bo miałam L4 od psychiatry bo nie mogłam tam wytrzymać czekałam do wygaśnięcia umowy. Zwlekali mi z ekwiwalentem dwa miesiące po wygaśnięciu umowy pomimo wielu próśb pisemnych i telefonicznych nie doszło to do skutku więc inspekcja pracy musiała wkroczyć.

Kamk Nowy wpis

Może wiecie czy na to ogłoszenie z września dla asystenta ds. prawnych został ktoś zatrudniony? Oferta jest co prawda nieaktualna, ale chyba spróbuję mimo to. Jedna z kwestii wymienionych w ofercie dotyczyła jednej zmiany, ale jakie to konkretnie są godziny? Proponowano pół etatu, więc jestem ciekaw czy w przyszłości jest szansa na cały etat, był ktoś w takiej sytuacji?

Jakie są warunki zatrudnienia w Biuro Prawno Rachunkowe Certyfikat Roman Jędrzejczak?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko ASYSTENT DS. PRAWNYCH w firmie Biuro Prawno Rachunkowe Certyfikat Roman Jędrzejczak? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Ex pracownica BPR Certyfikat

Zwracam się przede wszystkim do Pań, które rozważają podjęcie zatrudnienia w Biurze Prawno-Rachunkowym Certyfikat. Miałam nieszczęście być pracownicą tego śmiesznego, niepoważnego człowieczka. To, o czym piszę, płynie z mojego własnego doświadczenia. Ktoś wspomniał na forum, że praca z "panem Romanem" to wyzwanie. Nie można się z tą opinią nie zgodzić. Opiszę krótko, na czym polega to wyzwanie. Więc jeżeli zdecydujesz się zostać pracownikiem tego pana, będziesz zmuszona: 1. znosić ataki furii i agresji tego kogoś (nie chcę wspominać nawet, jakie przy takiej okazji lecą inwektywy; a wprawić go w taki stan może w zasadzie cokolwiek); 2. wysłuchiwać obrzydliwych grubiańskich, chamskich uwag tego pana - na temat Twojego wyglądu, fryzury, figury, (usunięte przez administratora) ubrania, seksu, a przede wszystkim na temat tego, ile przytyłaś (trzeba dodać, że ten ktoś sam jest szerszy niż wyższy); 3. słuchać spostrzeżeń typu "kobiety nadają się tylko do pierdolenia", a dodatkowo dowiesz się wielokrotnie, że jesteś (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) (tak właśnie ten nikt określa swoich pracowników, również w trakcie rozmów z klientami firmy) i wiążą Ciebie z tymi klientami jakieś "układy" (wiadomo, łóżkowe), a kasa za wykonaną usługę trafia prosto do Twojej kieszeni 4. wysłuchiwać osobistych spostrzeżeń tego kogoś na temat JEGO klientów (tego pana nie obowiązuje żaden rodzaj tajemnicy; oczywiście wszystko kręci się wokół seksu, kto kogo rżnie i kto się z kim (usunięte przez administratora) proszę mi wybaczyć to słownictwo, ale to są określenia używane przez pana - doradcę podatkowego, a więc w teorii wykonującego zawód zaufania społecznego) 5. wysłuchiwać, że na tym świecie istnieje jedyna kompetentna osoba. Jest nią Roman Jędrzejczak. A ty jesteś (usunięte przez administratora) A dlaczego? Bo jesteś kobietą, a więc rodzajem podczłowieka 6. co miesiąc nie mieć żadnej pewności, że należne Ci wynagrodzenie (minimalne oczywiście) za wykonaną przecież pracę, zostanie Ci wypłacone Jeżeli jesteś odporna psychicznie i nie robi na Tobie wrażenia, że Twój pracodawca drze na Ciebie (usunięte przez administratora)bez powodu, obrażając przy tym, niszcząc Twoje poczucie wartości i nie dając żadnych szans na obronę (no bo przecież tylko winny się broni), aplikuj. Na własne ryzyko i na własną odpowiedzialność. Chcesz pracować z kimś, kto po prostu nie lubi ludzi, a przy okazji jest przekonany o własnej wspaniałości, wyjątkowości i nieomylności, Twój wolny wybór. Ogłoszenie jest cały czas dostępne na portalu Gdańskiego Urzędu Pracy. Nie próbuj tylko zajść w ciążę w okresie zatrudnienia. Rzadko która sprawa potrafi wyprowadzić tego "pracodawcę" z równowagi, jak (usunięte przez administratora) się" (to też określenie tego pana) pracownik; on takich sytuacji po prostu bardzo, ale to bardzo nie lubi. W przeciwnym razie,szukaj innego pracodawcy. Zdarzają się na tym świecie normalni ludzie, w każdym razie nie jest nim Roman Jędrzejczak. On z pewnością nie zasługuje na to, żeby ktokolwiek dla niego pracował. Mnie się udało, uwolniłam się od tego kogoś. Niestety, musiało upłynąć wiele miesięcy, zanim wróciłam do równowagi psychicznej. Znalazłam nowego pracodawcę, który mnie potrafił docenić. A ja cenię sobie, że mogę dla takiej osoby pracować. I tego się trzymam.

Krystyna
@Ex pracownica BPR Certyfikat

No ciekawe czy po wystawieniu tej opinii to ogłoszenie kiedykolwiek zniknie? Na pewno warunki, które opisujesz nikomu by nie odpowiadały i wątpię, żeby ktokolwiek dobrowolnie się na nie zgodził. Piszesz, że minęło wiele miesięcy, więc nie masz pojęcia co aktualnie się tam dzieje? Wiadomo czy któraś z Twoich koleżanek stąd wciąż tu pracuje?

AAA
@Ex pracownica BPR Certyfikat

Zgadzam się że wszystkim co napisałaś. Ja też dochodziłam do siebie długi czas po dwóch latach pracy.. Najgorsze że coraz to nowe biedne dziewczyny przychodzą i wpadają w to (usunięte przez administratora). Ja mam kontakt z klientami biura i wiem że tam nic się nie zmienia. Tylko nowe twarze zastraszonych nowych dziewczyn które Roman wyzywa od (usunięte przez administratora) przy klientach np za zgubienie dokumentów których ta biedulka nawet na oczy nie widziała. Teraz jeszcze siedzi u góry i wydziera się z pokoju obok. Masakra.

Anonimus

Podsumowując wszystkie opinie, najlepiej omijać to miejsce.

Anka
@Anonimus

Pracowałam tam niespełna rok. Uciekajcie! Mobbing! Molestowanie! Agresja! Nielegalne zatrudnianie ludzi, ukryte dodatkowe biuro. Właściciel jest śliski i obrzydliwy. Nie polecam.

Krystyna
@Anka

Ale zdajesz sobie sprawę, że na takie zarzuty trzeba mieć mocną podkładkę? Zresztą gdyby cokolwiek z tego co napisałaś się tu działo to nie lepiej pójść z tym do odpowiednich służb, zamiast pisać o tym na forum?

yyy

Nie polecam pracy tam. Praca za najniższą krajową bez żadnych benefitów. Robisz wszystko po odbieranie telefonów wynoszenie śmieci i słuchanie opinii od pracodawcy, że tego nie można dotykać tamtego. Po za tym trzeba mieć własny ręcznik lub jakieś chusteczki do wycierania swoich rąk bo przecież Pan Roman oszczędza jak może. Atmosfera nie miła ze strony szefa. Co innego jest na rozmowie rekrutacyjnej a co innego potem wychodzi.

@yyy

A po za tym umowa to jest śmiech na sali. Bez żadnych obowiązków. W umowie jest napisane praca za najniższą krajową.

@yyy

Na badania dostaje się 150 zł które w przypadku zwolnienia trzeba zwrócić, oświadczenie podpisujesz na początku pracy.

Ela
@yyy

Mogę się dowiedzieć jakie dokładnie badania były robione za te 150 zł? Dla mnie to ważne. Dzięki za odpowiedź.

Byly pracownik
@Ela

Lekarz z Ogarnej pyta czy jest Pani zdrowa? I wysyla na badanie okulistyczne,niektórym mierzył ciśnienie. Generalnie śmiech...

Praca z Panem Romanem to naprawdę wyzwanie. Certyfikat zdecydowanie nie polecam!!!

@agillera a może jakiś system premiowania fajny macie ?

Agnieszka

To prawda ze biuro nie zapewnia żadnych benefitów ?

Agillera
@Agnieszka

prawda.

zzz

Nie polecam pracy tam. Niby na początek masz się tam nauczyć a potem właściciel biura że nic nie umiesz. Zarobki też są w rozmowie inne potem wychodzi minimum. Atmosfera ze strony właściciela biura też jest bardzo nie miła.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Prawno Rachunkowe Certyfikat Roman Jędrzejczak - Gdańsk

• Jak się pracuje w Biuro Prawno Rachunkowe Certyfikat Roman Jędrzejczak?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Prawno Rachunkowe Certyfikat Roman Jędrzejczak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro Prawno Rachunkowe Certyfikat Roman Jędrzejczak?

Biuro Prawno Rachunkowe Certyfikat Roman Jędrzejczak
  • Bitwy Pod Lenino 56