Opinie o CENTROX w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy CENTROX. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie CENTROX o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CENTROX w Zielona Góra

Hehehee smieszne oponie.... skoro pracownicy przychodza i odchodza po pierwszej wyplacie lub nawet po kilku dniach to cos tu nie tak prawda..... mlody kierownik nic nie potrafi ogarnac a jego panoszenie po biurze nie potrwa za dlugo.... zbyt wiele osob to juz denerwuje i nikt pewnie sie nie zdziwi jak za jakis czas zacznie regularnie przychodzic z nowym makijazem :D to samo dotyczy szefa.. ktory na sile probuje wmawiac wszystkim jak tu nie jest pieknie i fajnie..... skoro tak pieknie i fajnie to czemu wszyscy uciekaja....??? nikogo to nie zastanowilo :) hehee pozytywne opinie wystawili pewnie sam szef i jego przydupasek....

Łukasz

Pracuję tu od kilku miesięcy i nie zgodzę się z negatywnymi wypowiedziami. Praca ok, ekipa zgrana, pieniądze są na czas, a to jest najważniejsze

Dzieki Domino. pozdrawiam

Dominik

A ja pracowalem w Centroxie i prace chwalilem i nie mowilem, ze jest zle. Bylo kilka nie domowien ale nie pracuje juz tam tylko i dlatego, ze sam zrezygnowalem, ponieważ mialem nie odpowiedni samochod do tej pracy czyt. (malo ekonomiczny). Szef jest spoko, pierwsza klasa, zawsze sie mozna z nim dogadac a ekipa jak ja tam pracowalem, tez byla super i poznalem duzo fajnych osob ;-) Pozdrowionka dla pracownikow z biura, szefa i kurierów ;-)

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie CENTROX? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Zielona Góra
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Klienta (marki Śnieżka)
OEX S.A.
Przypadkowy Gość

Popieram wypowiedź anonima. Jak On pisze - nie wasze małpy nie wasz cyrk, to po co sie wypowiadać? 3 V Sie

Bardzo zaciekawiła mnie wypowiedź kolesia... bez znaczenia (dosłownie i w przenośni) i jest to klasyczny przykład typa, który myśli, że jest "fajny" bo się wypowie na łamach forum nie mając zielonego pojęcia o tym co pisze. Pozwolicie, ze się i ja trochę rozpisze bo jakoś uważam, ze wypowiedź Pana... bez znaczenia (i nie tylko jego) jest z lekka zakrzywiona i bez sensu. Podchodząc do sprawy obiektywnie... 1). słowa "pewnie" i Twoje "założenia", których używasz tak często świadczą tylko o tym, że nie masz bladego pojęcia o tym, o czym piszesz więc Twoja wypowiedź jest tu całkowicie zbędna wprowadzając w błąd osoby zainteresowane... 2). Tu masz kolego faktycznie rację co do tego,że każdy ma prawo wyrazić swoją opinię lecz każde prawo ma swoje granice, nawet w internecie, a w bijając nr paragrafu w google rzeczywiście (zaskoczyło mnie to całkowicie) jest coś takiego jak grzywna i kara itd za działania na szkodę itd. (tylko pytanie komu by się chciało latać i szukać ducha w sieci)... 3). Kurier - mi się to kojarzy bardziej z listonoszem, a nie z akwizytorem, a akwizytor kojarzy mi się z człowiekiem z teczką wypchaną różnego rodzaju towarem biegającym od drzwi do drzwi proponując (a nie wciskając) towar z teczki (może to tak w tej firmie wygląda, tego nie wiem więc to pozostawię bez komentarza). Chociaż... nie mogę się powstrzymać:) ...skoro piszesz, ze jest tam call center to automatycznie można wykluczyć akwizycje... (chyba) 4). Rzecz kolejna... dla mnie praca w kadrach, w księgowości, w sekretariacie czy też w telemarketingu również jest pracą biurową (no chyba, ze ją wykonują w domu albo na dworze... strzelam podobnie jak mój przedmówca)... 5). Tu po raz kolejny przyznam Ci rację... (punktujesz chłopie :D ) ...ogłoszenia dodawane poprzez pracodawców mogą się wydawać nam mylne, gdzie sam doświadczyłem podobnej sytuacji odp. na ogłoszenie "Kierownik montażu". Pracowałem na linii montażowej... fizycznie... ale de facto byłem tym kierownikiem, więc do czego mogę się przyczepić? Po dłuższych przemyśleniach mogłem tylko się czepiać siebie... 6). To czy jest rotacja czy jej nie ma, wiedzą tylko oni. Skoro tak dużo pojawia się tych ogłoszeń to coś w tym musi być? Nie koniecznie musi się dziać złe, zdania nie mam w tej kwestii... a to, że Ty... "bez znaczenia" nie słyszałeś o tej czy też o innej firmie może spowodowane jest tym, że siedzisz z nochalem przed monitorem i fascynujesz się tym, że bijesz paluchami po klawiaturze bez znaczenia co sklecisz za słowa i puścisz to w świat... też jestem z ZG i średnio mnie to interere czy ta firma jest czy jej nie ma, czy jest fajna czy też nie, co mnie to obchodzi skoro to nie mój cyrk i nie moje małpy... na tym będę kończył bo faktycznie się rozpisałem co nie znaczy, że też często z tym nochalem siedzę przed monitorem i klikam w tą klawiaturę :)))) Śmieję się z komentarzy na tych forach bo lubię się śmiać z prostych ludzi, którzy swą złość i łzy wylewają w klawiaturę... (wiem, że to nie grzeczne, ale każdy z nas ma tam swoje jakieś grzeszki ;D ) na prawdę polecam innym, ubaw po pachy :) Trzymajcie się pa.

Nick nie ma znaczenia

Manager firmy Centrox - oddział Zielona Góra - 2010-09-27 16:25:21 Czy w obozie pracy pracuję się osiem godzin dziennie od poniedziałku do piątku? Nie wydaje mi się... Już wcześniej nadmieniałem temat - dlaczego nie macie odwagi się przedstawić tylko z ukrycia działacie na szkodę firmy pisząc brednie mszcząc się za to, bo w życiu Wam nie idzie? Dobrze wiem kto się kryje pod nickiem wyrażanie opinii jest w polsce dobrowolne i nie powinno być powodem gróźb i straszenia paragrafami. Skoro pracował w firmie to ma prawo do wyrażenia opinii, nawet jeśli jest ona nieszczera albo nieprawdziwa. NIe ma tutaj żadnego pomówienia. Ja mógłbym was pomówić, bo u was nie pracowalem, ale gdy widzę "zatrudnię kuriera", a w komentarzach odpowiedzi typu "akwizycja, trzymać się z daleka", to sorry, ale jestem bliższy opinii wyrażających te opinie. Zakładam, że jest to pośrednik, który pod pojęciem call center zajmuje się obdzwanianiem miejscowości i wciskaniem klientom kolorowych bajek o tym, że trzeba zmienić telefon albo tv, a to wszystko kosztuje tyle i tyle (choć w salonach sprzedaży pewnie kosztuje 1,23 brutto). Kurier ma za zadanie dojechać do takiego nabranego i zmusić go bajkami do podpisania umowy. Praca biurowa to pewnie tez telemarketing. Sry, nawet jesli się mylę, to i tak mam swiadomosc, ze na rynku ogladasza się wiele tego typu firm nazywając stanowiska pięknie a oferując w zamian szeroko pojetą akwizycję poprzez domokrążenie. Jak juz pisalem nie jesteście pierwszymi ani ostatnimi, którzy pięknymi hasłami mamią nie wtajemniczonych pracą u was. Gdyby było pięknie, to nie afiszowalibyście się na portalach co tydzien z tymi samymi wakatami. A tak zakladam po prostu, że rotacja spowodowana jest realiami. Mieszkam w ZG i jakoś nie rzuciła mi sie w oczy siedziba waszej firmy.

Piotrek

Mój znajomy tam pracował napisze krótko AKWIZYCJA i tyle!!! Nie dajcie się nabrać!!!

Wyrewolwerowany

Firma jak najbardziej OK, dają szanse się rozwijać. Jeden z moich przedmówców napisał że mając życie prywatne możemy zapomnieć o pracy tam. Ja mam życie prywatne i z niczym to nie koliduje. Każdy ma swoje miejsce i wie co ma robić, ekipa na dzień dzisiejszy zgrana. Mogę polecić z czystym sumieniem.

Manager firmy Centrox - oddział Zielona Góra

Czy w obozie pracy pracuję się osiem godzin dziennie od poniedziałku do piątku? Nie wydaje mi się... Już wcześniej nadmieniałem temat - dlaczego nie macie odwagi się przedstawić tylko z ukrycia działacie na szkodę firmy pisząc brednie mszcząc się za to, bo w życiu Wam nie idzie? Dobrze wiem kto się kryje pod nickiem "zielonogórzanin czy też anonim" i tu dobra rada dla Ciebie! W przyszłości nie zabieraj życia prywatnego do pracy to zyskasz przychylność kolegów i koleżanek z pracy i może wtedy uda Ci się utrzymać posadę... Schemat ten sam, osoba, która traci pracę przez swoje lenistwo bądź niekompetencje próbuje wpłynąć negatywnie na działalność firmy. Jeżeli piszesz, że nie ma gorszego szefa to jeszcze wszystko przed Tobą przy czym życzę Ci powodzenia. Przypominam tym "Skrzywdzonym", że komentarze w opinij publicznej za pomocą środków masowego komunikowania działające na szkodę bądź utratę zaufania do danej osoby bądź danego rodzaju działalności podlega karze grzywny lub karze ograniczenia wolności na podstawie art. 212 § 1 i 212. § 2 kodeksu karnego... Każdy ruch w sieci pozostawia ślady... Z wyrazami szacunku - Milewski Marcin

można zarobić 1-3 tyś. tylko że jak masz życie prywatne to na dzień dobry odpada i jak lubisz okłamywać ludzi to praca dla Ciebie. Nawiasem mówiąc to lepiej poszukaj czegoś innego, i tak Cię wyrolują

zielonogórzanin

trzymać się z dala od tej firmy, (usunięte przez administratora) i [usunięte przez moderatora], pracodawca najgorszy z jakiego się da wyobrazić, nic nie wie nie potrafi i szuka kasy do wyciągnięcia

Mała:)

Mnie osobiście się podoba, szef jest naturalnie kompetentny i jak coś się mu nie podoba mówi o tym wprost i stara się, żebyśmy błędy wyeliminowali, tym samym pomaga i sobie(firmie) i nam-pracownikom:) ogólnie atmosfera miła, kulturalna a ekipa(choć rzeczywiście zmienna) przesympatyczna:.osobiście polecam.

xxx

najlepszy kurier zarobił koło 7000 tyś, ale pracował koło 12 godzin. pracuje tam i na razie jest ok.

Aga

Napiszcie ile się tam zarabia? Słyszałam ze kierowcy zarabiają tam po kilka tysięcy na miesiąc, czy to możliwe???

Manager firmy Centrox - oddział Zielona Góra

Z całym szacunkiem "benku" (nawet nie masz odwagi się przedstawić wszystkim), jeżeli już piszemy opinię o pracodawcy, aby innym pomóc w wyborze pracy to wypadało by przedstawić się choćby z imienia by również pracodawca mógłby wystawić opinię o owym pracowniku, który nie ma pojęcia nawet o wkładaniu papieru do drukarki,a co dopiero mowa obsłudze komputera czy też o drobnych pracach administracyjno-biurowych. Osoby, które nazywasz "mrówkami" (gdzie jest to określenie obraźliwe), to są osoby, które miały możliwość zaobserwowania i zapoznania się z systemem pracy, po to np, ze czasem są to osoby wciąż pracujące w innej firmie i My raczej radzimy takiej osobie z zapoznaniem się z programem pracy przed rezygnacja z bieżącego miejsca pracy, co uważam za uczciwe i słuszne. Z przykrością muszę poinformować wszystkich zainteresowanych, że negatywne komentarze jak się pewnie się domyślacie są wystawiane przez pracowników niewykwalifikowanych, leni, obiboków bądź też przez osoby, które myślą, że praca biurowa polega na piciu kawy i rozmowach telefonicznych na koszt pracodawcy... Dla sprostowania zaistniałej sytuacji - firma CENTROX specjalizuje się usługami telekomunikacyjnymi oraz usługami Call Center już od 8 lat przy czym od trzech lat z rzędu jesteśmy wyróżniani i nagradzani za jakość usług Call Center przez naszych parterów i nie ma mowy o działaniu na szkodę naszych klientów. Jesteśmy kluczowymi partnerami takich firm telekomunikacyjnych jak: Netia, Dialog, MultiMedia czy też Telekomunikacji Novum, gdzie świadczymy dla tych firm usługi Call Center... Z wyrazami szacunku dla byłych nie wykwalifikowanych (...) pracowników firmy Centrox - Milewski Marcin

benek

wszystko pięknie, ładnie, tylko ludzi tam się przewija jak mrówek, no i po za tym że namawiają starszych ludzi na zmianę abonamentu na- ( Novum), jeśli nie chcą się zgodzić wmawiają im bajki że to nakaz odgórny-Unii Europejskiej! biedni starsi ludzie:(

A.

Miła fajna młoda ekipa, która tu pracuje stwarza świetny klimat w pracy. Praca od Pn do Pt bardzo mnie satysfakcjonuje, chodź czasem szkoda, że nie można dorobić sobie w weekendy. Pozdrawiam Wszystkich :)

łukasz

ok

zadowolona - 2010-06-16 17:36:09 anonim - 2010-06-10 16:57:42 Faktycznie mlody kierowniczek za bardzo sie panoszy a pracuje zaledwie m-c i zachowuje sie tak jakby dotknac nog Pana Boga nie daje rady z ogarniacciem tego balaganu wymaga za trzech i wydaje sie mu ze wszyscy go lubia ;p Praca taka sobie zalezy co kto lubi Chyba nie za mojej kadencji pracował ten kierowniczek jak go nazywacie :) Pracowałam w Centrox i odbiegając od innych opinii przyznam, że miło się pracowało, fajna atmosfera panowała w pracy niestety nie pracuję tam z przyczyn nie zależnych ode mnie :( właściciel firmy - prawdziwe CIACHO :p polecam tym, którzy lubią się bawić w pracy. papa wlasciciel - niezle ciacho???

Zostaw merytoryczną opinię o CENTROX - Zielona Góra

CENTROX