Opinie o CENTROX w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy CENTROX. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie CENTROX o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CENTROX w Zielona Góra

Karolina Nowy wpis

Można u Was ubiegać się o podwyżki?

Ralun Nowy wpis

Nie widzę chyba większego sensu aby pisać tutaj na forum. Ludzie widocznie nie interesują się tą firmą. A sama firma ? No ciężko powiedzieć, nie zdziwiłbym się gdyby firma została zamknięta. Ale jeśli posiadacie jakieś inne informacje na ten temat to chętnie bym posłuchał co macie do powiedzenia w tym temacie.

krzaku Nowy wpis

niestety , ale ciężko Ci odpowiedzieć na to pytanie bo nigdzie w sieci nie można znaleźć po za goworkiem jakichkolwiek informacji na ich temat. Centrox jakby zapadł się pod ziemię i jedyny sposób , aby dostać o nich informacje to chyba tylko zapytania skierowane do ludzi którzy mają z firmą coś do czynienia

co robi centrox Nowy wpis

Czesc wiecie co teraz robia firma centrox czy newoffice ?? piszcie

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie CENTROX? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Zielona Góra
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Samodzielny Księgowy/Księgowa
Service Jobs Sp. z o.o.

cos ucichlo o tych [usunięte przez moderatora]... uciekli na ksiezyc czy co?

xxx

pracowałam w Centrox...ściema...

zuk

Kiedyś naprawdę świetne miejsce, atmosfera no i przede wszystkim można było fajnie zarobić. Niestety coś się popsuło, może to zasługa nowej menadżerki, która jest zwolenniczką systemu totalitarnego.Jak można wogóle krzyczeć na pracownika? Pewnie, że fajnie wyładować emocje i poczuć wyższość, ale to rozwiązanie dla osób ze słabym poczuciem wartości. W dodatku kasa już nie ta,do tego niestety coraz częściej nie na czas. Szkoda bo to było naprawdę fajne miejsce, w którym aż chciało się pracować.

były

w ZG z tego co wiem od dawna biura nie ma i tam jest tylko telemarketing. Co do samej pracy da sie zarobic tylko trzeba miec spory "dar przekonywania"

zg

chyba nie pracowałas w biurze w zg bo tutaj są troche inne wyniki.

jenny

Cześć pracowałam i powiem Ci jedno, że tam nie zwalniają trzymają wszystkich chyba, że masz bardzo marne wyniki czyli około 2-3 umów dziennie, a jak tak to znaczy że nie umiesz kłamać więc po co im ktoś kto nie kłamie. 99,99% ludzi, którzy tam pracowali sami się zwalniają. Powodzenia Ci życzę

zg

hahahahah - 2012-05-18 09:54:46 hahahahahah może dostaniesz 700 zł za 20dni*8godz hahahahahaahahahaahhhaZa 20 dni po 8 godz wychodzi równe 1500zł brutto, plus do tego dochodzą premie. System rozliczania jest prosty geniuszu :)

hahahahah

hahahahahah może dostaniesz 700 zł za 20dni*8godz hahahahahaahahahaahhha

kochaś pozdraiwia gamoni

:D Ja wiem jakimi furami jeżdżą :D toyota awensis 2004 rok a obecny menager biura zdał niedawno prawko i wczesniej jezdził ósemka nie mylić z audi, autobusem ósemką:D pozdrawiam zakompleksionych. Mebager to pikus ale pomyśl sobie że ojciec właściciela którego na oczy nie widzieliście lata helikopterem:D a po drogach porusza sie porszawką :D pzdr

as2

to jakimi furami jezdza ze tak im zazdroscisz??

rado

co sie stalo z Pania instruktor bo slyszalem ze juz nie ma jej w radomiu przdniesli ja gdzies czy zrezygnowala z pracy?pozdrawiamwsumie nie zdziwil bym sie jak by zresygnowala

jak wyzej

tak jak wyzej wszystko sie zgadza. tylko szukaja jeleni i okazji do [usunięte przez moderatora]. umowa zlecenie ktora daja do podpisania jest w taki sposob skonstruowana ze Cie zgodnie z prawem moga (usunięte przez administratora) cyc na lewo i prawo. NIE IDZCIE TAM DO PRACY!!!! chyba ze macie sklonnosci do wolontariatu!!!!!!

nie doszły pracownik

witam byłem na szkoleniu 02.04 ogólne wrażenie negatywne na szkoleniu poruszasz sie swoim autem za swoją kasę i nie wiesz o tym puki sie na nim nie pojawisz o ogólnie żerowanie na starszych ludziach nie jasne rozliczanie umów wypłaty do 25 dnia następnego miesiąca trasy od 150 km i więcej jak jesteś obrotny to może 9h ale nie ma co liczyc na początku że będzie tak dobrze a raczej 12 h sie wyrobisz miła ekipa pozdro dla pani instruktor a poza tym nie widzę żadnych plusów RADOM niby 20 zł za umowę ale nic nie mówią o tych które są zerwane w ciągu 10 dni

nowy

witam chcialbym sie dowiedziec cos o centrox w radomiu jak tam sie pracuje jacy ludzie czy normalni:)? i jaki jest kierownik.pozdrawiam

haha

Nie wypłacalna, a Ty dalej tam pracujesz? Dziwne??? Ty tam w ogóle pracujesz??? Czy tyko pieprzysz bzdury na forach???

PRACOWNIK

NIEWYPŁACALNI