Opinie o Autoryzowany Dystrybutor KIA Z.B.L.S. Landcar Dari w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Autoryzowany Dystrybutor KIA Z.B.L.S. Landcar Dari. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Autoryzowany Dystrybutor KIA Z.B.L.S. Landcar Dari o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autoryzowany Dystrybutor KIA Z.B.L.S. Landcar Dari w Łódź

Zadowolony Klient

W zeszłym roku miałam przyjemność zakupić samochód, KIA CEED auto sprawuje się doskonale. Obsługa bardzo miła i kompetentna począwszy od sprzedawcy i ubezpieczyciela, po późniejszą obsługę serwisową. Korzystałam również z usług serwisu blacharsko- lakierniczego, firma KIA LANDCAR przeprowadziła mnie przez całą procedurę profesjonalnie, szybko zgłosiliśmy szkodę, Panowie z serwisu blacharsko-lakierniczego zrobili oględziny, w szybki i bardzo profesjonalny sposób zlikwidowali szkodę, a ja cieszyłam się samochodem zastępczym przez cały ten okres. Mogę powiedzieć jedno, Firma zasługuje na więcej niż 5 gwiazdek! Gratuluję Prezesowi tak przykładnej ekipy !

Oleg

Dobrze, że wyjaśniają Państwo takie sytuacje tutaj na forum bo dla osób szukających pracy mogłoby to być lekko odstraszające a tak widzę, że jesteście fair co zresztą potwierdzają wcześniejsze komentarze i że warto postarać się u was o posadę, mam nadzieje, że jest coś wolnego teraz, pozdrawiam

Michał Krzewiński

Szanowny Panie ja (Sławomirze), nikt nikogo nie okrada. Zasady sa jasne i czytelne. Spowodował Pan świadomie stratę dla firmy w wysokości kilkunastu tysięcy złotych. Za to otrzymał pan karę porządkowa. Nie Pamięta Pan jak miesiąc wczesniej otrzymał Pan premie okolicznościową z tyt narodzin dziecka?! Kara była dwa razy niższa niż wypłacona wczesniej premia. W trakcie 9 H pracy jest przerwa - godzinna- nie pamięta Pan o tym?! Pana bezszczelne zachowanie świadczy jedynie o tym jak ograniczona jest Pana osoba. Jest Pan osoba bardzo roszczeniowa, nie chcąc dać nic od siebie. W naszej firmie pracuje prawie 70 osób, z czego około 10 osób pracuje ponad 10 lat, około 20 osób pracuje ponad 5 lat, kilkadziesiąt osób pracuje dłużej niż 3 lata. Pan przepracował 4 miesiące - tylko dla tego ze szefowa Pańskiego działu sie za Panem wstawiła. Niemniej jednak zycze Panu sukcesów w dalszej karierze zawodowej. Pozdrawiam Michał Krzewinski P.s. Prosze nie wymyślać na temat stanu wydawanych przez nas samochodów. Jezeli klient ma życzenie, zawsze moze sprawdzić auto miernikiem. Nie mamy nic do ukrycia.

Nie wiem, kto pisze takie bzdury ze pracuje od 5 lat w lankarze. Tam nie ma pracownika, który pracuje dłużej jak 3 miesiące. Powód prosty pracodawca, co miesiąc okrada pracownika z jego pensji. Sprzedaż 6 aut powie ci ze mało. Sprzedaż 10 aut powie ci ze mało. Sprzedaż 10 aut dostaniesz 200 zł premii żenada usłyszysz ze on musi utrzymać salon. Odradzam tego pracodawcę. Tam pracuje sama rodzinna i są tam tylko tacy pracownicy im jakoś płacą twoim kosztem, nowi są okradani z pensji. Chcesz sie przekonać zapraszam do landcar firma nieudaczników. 50h tygodniowo i marna podstawa nie licz na więcej. W ogłoszeniu 40 zapomnij rzeczywistość jest inna 9 h dziennie plus soboty. Nie daj sie nabrać na rozmowie obiecują ze to sie zmieni a nic z tym nie robią od 2 lat. Nie wspomnę juz o autach, w jakim stanie przychodzą masakra kupujących ostrzegam lepiej przyjść z miernikiem i sprawdzić auto przed wydaniem większość porysowane dachy, źle spasowane elementy, klienci powinni ich podać do sądu za takie rzeczy podpicowane nowe auto tak żebyś nie widział a potem myjesz auto na myjni i masz porysowany masakra. Dla mnie to oszuści zerujący na krzywdzie ludzkiej. Powodzenia życzę w tej firmie nowym pracownikom. Idź a się przekonasz. Daje sobie ręce obciąć ze podpisze się pod tym postem 100osób+ i potwierdzi tę tezę. Wniosek taki ze lepiej daruj sobie tę prace. Pozdrawiam

logo firmy Serwisant rowerowy
Przyszłość

Pracownicy z tego co wiem są dość zadowoleni ze swojej pracy, ogólnie wiadomo fizyczna, przy lakiernictwie i samochodach, dobrze płacą, aczkolwiek zawsze może być lepiej.

kleszczów

Moja rada dla kupujących nowe autka, śmiało targujcie się o upust 40%. Jak by co to że znacie prawdę, że te auta u nas chłopaki lakierują. Pozdrawiam asia

noruś

@Pracownik firmy, rzadko spotyka się tutaj tak rzetelną opinię. Widać, że pracujesz w firmie i znasz skład pracowników. Skoro tak jest rzeczywiście, to widać, że mają wymagania i żeby przepracować tam kilka lat, to faktycznie trzeba robić swoje no i mieć odpowiednią wiedzę. Jak dla mnie spoko, na plus.

Pracowałem tam dwa lata, później zmieniłem robotę. Niestety szef powiedział że nie chce mnie przyjąć z powrotem.

Pracownik firmy

Szczerze mówiąc, pracuje w tej firmie od 7lat. Rzeczywiście szef jest wymagający, ale takie jego prawo.Powiem tak, jeżeli robisz co do Ciebie należy, to masz w Landcarze zapewnioną robote do końca Twoich dni. Reszta rotuje, ponieważ szukają osób z kwalifikacjami. Na chwilę obecną ponad 80% składu pracuje dłużej niż 5lat. Pisze to żeby sprostować opinię tej firmy, bo jak widać do tej pory dzieliły się nią jedynie osoby niezadowolone z pracy.

Nawet rodzina żle mówi o Panu (usunięte przez administratora) . jego zagrywki są poniżej pasa. Wprowadza chorą atmosfere w pracy. Nie szanuje nikogo! Odradzam

Mario

Kilka ładnych miesięcy tam przepracowałem i nigdy więcej takiego pracodawcy... - masa nadgodzin - rejestracja na najniższą - dokładanie kolejnych obowiązków bez konsultacji z pracownikiem

NEO

Dużo lekarstw uspakajających i pracowac można ile wytrzymasz:)

PRACUŚ

Dobra firma, stawiające na długotrwałą współpracę. Przełożeni wymagający, ale wszędzie tacy są.

Zostaw merytoryczną opinię o Autoryzowany Dystrybutor KIA Z.B.L.S. Landcar Dari - Łódź

• Jak się pracuje w Autoryzowany Dystrybutor KIA Z.B.L.S. Landcar Dari?

Zobacz opinie na temat firmy Autoryzowany Dystrybutor KIA Z.B.L.S. Landcar Dari tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Autoryzowany Dystrybutor KIA Z.B.L.S. Landcar Dari?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Autoryzowany Dystrybutor KIA Z.B.L.S. Landcar Dari?

Kandydaci do pracy w Autoryzowany Dystrybutor KIA Z.B.L.S. Landcar Dari napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Autoryzowany Dystrybutor KIA Z.B.L.S. Landcar Dari
3.3/5 Na podstawie 31 ocen.

Autoryzowany Dystrybutor KIA Z.B.L.S. Landcar Dari