Opinie o Systemy Tele-Informatyczne Ingram Tomasz Koperski ( Ingram ) w Pajęczno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Systemy Tele-Informatyczne Ingram Tomasz Koperski ( Ingram ). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Systemy Tele-Informatyczne Ingram Tomasz Koperski ( Ingram ) o rekrutacji.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Systemy Tele-Informatyczne Ingram Tomasz Koperski ( Ingram ) w Pajęczno

Boniek Nowy wpis

Jakieś nieporozumienie po przedłużeniu umowy nie ma dnia żeby się nie wyłączył internet na parę minut lub godzin

Żeby się dostać na instalatora internetu i kablówki trzeba mieć doświadczenie czy przeszkolą i wszystkiego nauczą? Dają auto służbowe na dojazd do klientów? Praca od pon. do pt. czy w soboty też są umawiane instalacje?

O czym Ty w ogóle mówisz? Nawet nie wiadomo, czy klient czy pracownik jesteś. Ja tu przyszedłem po jakieś konkrety odnośnie roboty i to mnie interesuje. Płaci na czas? Oby, to najważniejsze.

uzytkownik

wywala internet ciągle i nie wraca przez pare godzin

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Systemy Tele-Informatyczne Ingram Tomasz Koperski ( Ingram )? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Mieszkaniec

O aktualizowaniu strony internetowej to chyba w ogóle zapomniano. Aktualności ostatnie z 2017 roku...

Joanna
@Mieszkaniec

mówisz ze w firmie zaszły jakieś zmiany przeze te 5 lat o których warto by było na stronie www napisac? cos konkretnego masz na mysli ?

Hjnia

Nie polecam

Beata
@Hjnia

A to coś się tu pogorszyło, skoro nie polecasz? Bo jakoś po wcześniejszych opiniach nie widzę niczego złego

Zibi

Dobrze oceniana firma ale zastanawia mnie dlaczego pracownicy nie są aktywni na forum?

XXX

A jak jest z umową na czas nieokreślony ? Posiadam go i zgłaszając niedziałający Internet otrzymałem informację, iż Internet jest tak wolny i nie będzie działa na komputerze bo mam umowę na czas nieokreślony!

YYY
@XXX

To normalne, że związując się z operatorem na umowę na czas określony dostaniemy jakieś benefity. W tym przypadku szybszy internet.

bercik

@Jacek Możesz dodać coś więcej? Jakie zarobki, atmosfera i ogólnie jak jest?

Jacek

firma godna polecenia

;)

Internet radiowy to masakra, w weekendy nie warto nawet włączać komputera. Internet jest tak wolny,że nic nie da się zrobić

jony
@;)

człowieku od zgłaszania problemów to jest serwis w ten sposób nikt ci nie pomoże tutaj piszesz opinie o pracodawcy a nie zgłaszasz problemy nic dziwnego że ci nie działa jak w ten sposób zgłaszasz problemy

jony

Internet działa bardzo dobrze atmosfera w firmie co wiem to ok znam dwóch serwisantów osobiście chwalą sobie miejsce pracy a z neta korzystam po radiu i jest ok już niedługo będzie światłowód bo na słupach działają Moje sugestie dla Systemy Tele-Informatyczne Ingram Tomasz Koperski ( Ingram ): Wszystko ok Lubię atmosferę w Systemy Tele-Informatyczne Ingram Tomasz Koperski ( Ingram ) za: otwartość

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić aktualny stan firmy Ingram Systemy Tele-Informatyczne Tomasz Koperski?

darek

Firma STI INGRAM Tomasz Koperski działa na terenie powiatu pajęczańskiego, jestem ich klientem, od blisko 5 lat najpierw po radiu w tej chwili z usługi korzystam w technologii światłowodowej FTTH naprawdę wszystko działa w najlepszym porządku, serwis na wysokim poziomie pomocni i co najważniejsze nie kasują za naprawy drobne nie powstałe z ich winy. Prędkości myślę, że w dużych aglomeracjach nie mają takich i ceny naprawdę przyzwoite, ja korzystam z pakietu z TV za internet 200 mb i telewizja płacę 65zł. Generalnie bardzo polecam.

Fatalna obsługa, wolny internet...ciągle robią naprawy w weekendy, kiedy mają wyłączone telefony firmowe. Internetu nie ma nawet cały dzień i nikt się tym nie interesuje. Żenada, a cena oczywiście jak Orange, gdzie nieporównywalnie lepiej wszystko działa.

Kamil
@Ewa

Pani Ewa chyba myli portale i wylewa żale nie tam gdzie trzeba i prawdopodobnie dzwoni również źle korzystam z internetu od 6 lat nigdy nie miała miejsca taka sytuacja telefony działają, a tel . komórkowy z umowy działa nawet 24h, więc coś nie tak z panią chyba jest a co do porównania z Orange to nie ma co porównywać w Ingram prędkość 100MB za 45 zł z telefonem brutto więc o czym mówimy, oczywiście oferta po światłowodzie, która dostępna jest już w większości okolic Pajęczna, Siedlec, Wistka, Strzelce, Dylowy, Pomiary, Wiewiec, Wola Wiewiecka, Sulmierzyce, Brzeźnica Nowa i Stara, Biała, Rząśnia ...... ps. taka osoba jak pani powinna rozróżniać portale ...............zadowolony klient i pracownik FIRMY STI INGRAM od 6 lat

Łukasz
@Kamil

Właśnie Kamil jesteś pracownikiem to jak masz być niezadowolony...

Kamil
@Łukasz

Nie jestem pracownikiem!!

KJK

ALE TAK NAPISAŁES

byly klient
@Kamil

".zadowolony klient i pracownik FIRMY STI INGRAM od 6 lat" to się zdecyduj w "zeznaniach". Marketing "szeptany" macie na poziomie karygodnym. Jeśli chcecie mogę wykonać dla Was szkolenie i prezentacje jak powinien wygladac taki marketing dostosowany do lokalnych warunkow itd.

Zostaw merytoryczną opinię o Systemy Tele-Informatyczne Ingram Tomasz Koperski ( Ingram ) - Pajęczno

• Jak się pracuje w Systemy Tele-Informatyczne Ingram Tomasz Koperski ( Ingram )?

Zobacz opinie na temat firmy Systemy Tele-Informatyczne Ingram Tomasz Koperski ( Ingram ) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Systemy Tele-Informatyczne Ingram Tomasz Koperski ( Ingram )?

Systemy Tele-Informatyczne Ingram Tomasz Koperski ( Ingram )
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Adama Mickiewicza 108
    98-330 Pajęczno

Systemy Tele-Informatyczne Ingram Tomasz Koperski ( Ingram )