Opinie o Biuro Podróży Verano Travel Joanna Teklińska w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Biuro Podróży Verano Travel Joanna Teklińska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Biuro Podróży Verano Travel Joanna Teklińska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Podróży Verano Travel Joanna Teklińska w Wrocław

Anka Nowy wpis

Zdecydowanie polecam Panią Joannę wszystkim osobom planujacym wyjazd. My wyjezdzalismy wieksza grupa, Pani Joanna znalazla nam bardzo szybko kilka hoteli do wyboru, spelniajacych nasze preferencje i potrzeby. Dopilnowala nawet, aby cala nasza rodzina miala pokoje obok siebie, dzwonila w tym celu do hotelu. Czulismy sie bardzo zaopiekowani pod kazdym wzgledem. Kolejne wyjazdy- tylko z Pania Joanna. Pewnie i konkretnie. Serdecznie polecam.

Dawid Nowy wpis

Z czystym sumieniem polecam usługi Pani Joanny. Profesjonalnie, konkretnie, bez przykrych niespodzianek. Podróżujemy już razem kilka lat. Biuro godne polecenia.

Sylwia Nowy wpis

Dzięki Pani Joannie z Verano Travel spędziliśmy fantastyczne wakacje w Turcji. Hotel, który nam poleciła spełnił nasze oczekiwania. To już kolejny raz kiedy wróciliśmy zadowoleni z podróży. Dziękujemy:)

Aleksander12016 Nowy wpis

Polecam biuro ,profesjonalna miła obsluga,warto skorzystać z porad kogoś kto się zna i doradzi

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Biuro Podróży Verano Travel Joanna Teklińska? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Sara Lange

Serdecznie polecam to biuro podróży, profesjonalne podejście do klienta, szybki kontakt, super dopasowane do każdego i na każda kieszeń oferty. W tym roku wybraliśmy Turcje dla rodziny 2+1, pomimo ogromnej inflacji Pani Joanna znalazła nam super hotel w bardzo dobrej cenie. Będę wracać do Verano Travel i każde następne wakacje będą organizowane przez Panią Joanne.

Dorota

Mieliśmy przyjemność z całą rodziną wyjechać do Turcji. Hotel świetny, miła obsługa i pomoc ze strony biura podróży. Pod każdym względem jesteśmy zadowoleni.

Aura

Nasz wyjazd przyszykowany , dopracowany typowo dla Nas- SZYTY NA MIARĘ! Pełna opieka od A do Z ! Kontakt - 24 h , naprawdę człowiek czuje się zaopiekowany???? Hotel który dla Nas wybrano- spełnia oczekiwania mocno wymagających ! Codzienne nie kończące się atrakcje umilały pobyt nie tylko dorosłym lecz nie zapomniano o dzieciach! Pani Joanno bardzo dziękujemy ! Napewno z biurem Verano będziemy latać po świecie, ponieważ to profesjonalne , godne zaufania Biuro dla ludzi trochę więcej ????oczekujących od życia ♥️

KasAur

Violetta Cichosz

Z czystym sumieniem polecam Biuro Verano Travel. Miła i profesjonalna obsługa. Pani Joasia i Pan Dawid zawsze pomocni w wyborze bardzo dobrych ofert, w dobrej cenie. Po raz kolejny jestem bardzo zadowolona z wypoczynku. Na pewno jeszcze niejednokrotnie właśnie w tym biurze będę rezerwować wycieczki. Serdecznie pozdrawiam Panią Joasię i Pana Dawida

Leszek
@Violetta Cichosz

Super że tak polecasz bo ja też akurat szukam fajnej oferty. Mają wyjazdy last minute gdzie można złapać niezłe promocje? Wyjeżdżałaś na takie tańsze wczasy i wszytko było ok?

Pati

Serdecznie polecam biuro podróży Verano Travel. Przemiła i profesjonalna obsluga. Szeroki wachlarz ofert a co najważniejsze wszystkie sprawdzone, dzięki czemu na miejscu nie traficie na niemiłe niespodzianki ☝????

Monika G

Z biurem podróży Verano , byłam na wielu wycieczkach, Pani Joanna doskonale zna swoich klientów i tworzy bardzo spersonalizowane oferty . Nie zdarzyło się żebym była niezadowolona z poleconej przez Nią lub jej pracowników oferty . Pełen profesjonalizm , bardzo polecam ,

Helena
@Monika G

Super! A gdzie polecałaś i za ile? Będę wdzięczna za odpowiedź bo szukam czegoś.

Kacper G

Świetna firma, Zespół verano pomógł mi znaleźć i wybrać ofertę która najbardziej mi odpowiadała. Pomogli mi również załatwić wszelkie formalności związane z restrykcjami covidowymi przy przekraczaniu granicy. Po ciężkim roku, naładowałem akumulatory na fantastycznych wakacjach i już nie mogę się doczekać kolejnej współpracy!

Katarzyna Czech

Kolejny udany urlop z biurem Verano Travel. Pełen profesjonalizm,fachowe doradztwo. Wszelkie dokumenty w pełni przygotowane więc żadnych problemów z wylotem nie było. Biuro godne polecenia. Dziękuję i do kolejnego urlopu.

Jakoz

W tak trudnych czasach biuro godne polecenia, po raz pierwszy korzystam z ich usług i jestem mega zadowolony :-)

Marbas

Napiszę tylko tyle: rzeczy nie możliwe są załatwiane natychmiast !!! Na cuda trzeba poczekać jeden dzień !!! To co może zdziałać Verano jest nie do opisania, znajomi też potwierdzą bo korzystamy od samego początku naszych podróży, nigdy nie było problemów, zawsze trafione wakacje. Barrdzo Polecam !!!

Jestem klientką biura od wielu lat i bardzo sobie chwalę naszą współpracę. W tym roku strzałem w 10 była Madera????. Urlop w 100% udany. Przed wylotem otrzymałam dokładne instrukcje dotyczące wypełniania dokumentów i pomóc. Polecam. ????

Petrvs

Z usług Biura Verano korzystamy już od wielu lat i za każdym razem zaproponowane oferty wypoczynku są trafione. Podobnie było w tym roku. Wybraliśmy się do sprawdzonego miejsca Hotelu Barcelo Punta Umbria Mar w okolicach Huelvy w Andaluzji. Bardzo klimatyczne miejsce z szeroką plażą nad Atlantykiem. Ten wyjazd był szczególnie trudny ze względu na pandemię. Właścicielka i pracownicy Biura byli bardzo pomocni w przygotowaniu niezbędnych dokumentów by nie spotkały nas przykre niespodzianki w czasie wypoczynku. I rzeczywiście mimo wielu niewiadomych spędziliśmy wspaniały spokojny tydzień na Costa de Luz. Pod tym względem Biuro działa znacznie lepiej niż nasz rząd. Mogę śmiało polecić.

Darek

Przyszło nam wylecieć na urlop w dziwnym czasie na początku sezonu , gdy zasady antycovidowe dopiero w poszczególnych krajach się tworzyły. Biuro Verano prowadziło nas jak za rączkę przez wszystkie zawiłości . Udało się spędzić wakacje marzeń na wysokim poziomie. Mimo wielu zmian warunków imprezy stanowionych przez zasadniczego organizatora - Rainbow , zalecieliśmy, wypoczelismy i bezpiecznie wróciliśmy do domu. Biuro Verano polecam i pewnie będę korzystał z pomocy w przyszłości. Polecam Darek

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Podróży Verano Travel Joanna Teklińska - Wrocław

• Jak się pracuje w Biuro Podróży Verano Travel Joanna Teklińska?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Podróży Verano Travel Joanna Teklińska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro Podróży Verano Travel Joanna Teklińska?

Biuro Podróży Verano Travel Joanna Teklińska
4.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Bałtycka 15
    51-109 Wrocław