Opinie o Happy Tour Biuro Turystyczne Marek Hajduła w Bielsko-biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Happy Tour Biuro Turystyczne Marek Hajduła. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Happy Tour Biuro Turystyczne Marek Hajduła o rekrutacji.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Happy Tour Biuro Turystyczne Marek Hajduła w Bielsko-biała

Miłosz Nowy wpis

Seniorzy Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Bydgoszczy 5 razy wypoczywali w ośrodku San Vita w Rabce. Zrobili również rozeznanie w ośrodku AMADEUSZ w Krynicy Zdrój. Z całą odpowiedzialnością polecamy biuro HAPPY TOUR wszystkim seniorom. Pozdrawiamy serdeczne Pana Marka i jego wspaniałą małżonkę. Bożena i Miłosz Sałacińscy.

uczestnik Nowy wpis

My też i nasi znajomi wyjeżdzamy z tego biura od lat jesteśmy bardzo zadowoleni,doskonałe warunki oraz miła atmosfera.Właściciele bardzo przyjazni dla wszystkich,wyczuleni na nieszczęścia innych osób.

uczestnik Nowy wpis

SUPER POBYTY W RABCE ZDROJ,BARDZO BOGATA BAZA ZABIEGOWA POLECA, BYŁEM RÓWNIEŻ NAD MORZEM I NIE MAM ZATRZEŻEŃ.

Olga

Bardzo dobra Firma organizują turnusy rehabilitacyjne nad morzem i w górach skorzystałam i polecam innym.

Nie polecam pracy ponieważ właściciel oczekuje że pracownik będzie wykonywał wszystko - swoją pracę jak i pracę innych działów. Pracownik traktowany jest jak zło konieczne.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Happy Tour Biuro Turystyczne Marek Hajduła, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko praca? Podziel się swoimi wrażeniami!

Niedawno było ogłoszenie na pracownika biurowego ale zdaje się że tylko emeryci lub rencisci.

Mama kolonisty

Witam! Moje dziecko przybywało na kolonii organizowanej przez biuro turystyczne Happy tour w Bielsku-Białej, w Pogorzelicy w Ośrodku Wczasowym Krystyna w terminie 1.07-12.07.2013.Ośrodek bardzo czysty położony w malowniczej okolicy , jedzenie smaczne, dzieci były zadowolone, pobyt był bardzo udany,organizacja czasu wolnego dla dzieci rewalacyjna. Obsługa biuro również bardzo miła. W przyszłym roku napewno skorzystam z usług tego biura. GORĄCO POLECAM!!!!!!!!!!. :!: :D

Z większością negatywnych opinii się zgadzam (usunięte przez administratora) W(usunięte przez administratora) Niestety tak jest i w tym przypadku.Najlepsze co mnie spotkało to zakończenie współpracy z Państwem Hajduła. (usunięte przez administratora)

Miale okazje przebywać na takich turnusach które organzuje Pan Marek Hajduła ,i nigdy nie słyszałem złej opini ..Uczestnicy wyrazają się bardzo dobrze o Biurze Happy Tour oraz o Panu Marku (usunięte przez administratora)mysle ,ze przez jakas osobe przemawia zazdrosc

kuracjusz

Od lat korzystam z turnusow rehabilitacyjnych u Pana Marka hajduły jestem bardzo zadowolona z rehabilitacji oraz organizacji turnusow.Osoby ktore piszą takie bzdury poprostu zazdroszczą Panu Markowi..

Kolega

Biuro Turystyczne Happy Tour to Biuro o bardzo dobrej marce i opinii. Podczas swojej 14 - letniej działalności Biuro wysłało na turnusy rehabilitacyjne dziesiątki tysięcy osób niepełnosprawnych. Niezrozumiałe są wpisy osób które nie potrafią się pod swoimi opiniami nawet podpisać. To są właśnie (usunięte przez administratora), których teksty są nie tyle nie prawdziwe co żałosne. Kolega M H

Zostaw merytoryczną opinię o Happy Tour Biuro Turystyczne Marek Hajduła - Bielsko-biała

• Jak się pracuje w Happy Tour Biuro Turystyczne Marek Hajduła?

Zobacz opinie na temat firmy Happy Tour Biuro Turystyczne Marek Hajduła tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Happy Tour Biuro Turystyczne Marek Hajduła?

Happy Tour Biuro Turystyczne Marek Hajduła
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.

Happy Tour Biuro Turystyczne Marek Hajduła