Opinie o Związek Nauczycielstwa Polskiego w Augustów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Związek Nauczycielstwa Polskiego. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Związek Nauczycielstwa Polskiego o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacje i związki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Związek Nauczycielstwa Polskiego w Augustów

EWA Nowy wpis

W Logos-ie byłam dwukrotnie. W ubiegłym roku i w tym roku i mogę stwierdzić,że wyżywienie pogorszyło się i to bardzo. W roku poprzednim była dobra kawa, ciasto domowe i cudowne i urozmaicone potrawy / a zwłaszcza roladka rybna/ W tym roku restaurację przejął ktoś inny i totalna klęska. Kawa najgorsza jaką piłam,brak ekspresu do kawy,najtańsza wędlina, brak rybek w menu.Natomiast obiadokolacje to tragedia. Małe ,"oszczędne" porcyjki, nieświeże ziemniaki .Na śniadaniu trafiały się nieświeże bułki. Miałam takie wrażenie, że oszczędza się za wszelką cenę - a przecież nie na tym polega prowadzenie wyżywienia. Po pobycie w ubiegłym roku - marzyłam o cudownym jedzeniu a tymczasem okazało się,że coś dobrego zamieniono gorszym. Poza tym restaurator nie wzbudza zaufania Ja już tam więcej nie pojadę

Marta Nowy wpis

Czy aktualnie jest jakaś praca w Logos? Też pytam pod kątem sytuacji z koronawirusem.

Stella Nowy wpis

Jakieś newsy o pracy mógłby ktoś zostawić na forum. Mam zamiar aplikować i chciałabym się dowiedzieć czegoś o atmosferze. Dzięki.

Tamara

Nocowaliśmy w hotelu weekend, hotel w porządku w normalnej cenie ( w porównaniu z innymi), miła obsługa, smaczne śniadanie ( nawet obfite), trafiliśmy akurat na dancing w sobotę , było super :) W okolicy jest gdzie spacerować, rzeka , chyba kanał, jezioro trochę dalej. Augustów bardzo nam się spodobał, hotel też , i na pewno wrócimy latem, organizują tu wtedy różne wycieczki, więc tym bardziej.

Danka88 Nowy wpis
@Tamara

To jest strona z opiniami o pracodawcy, nie o wrazeniach z wakacji.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Związek Nauczycielstwa Polskiego na stanowisko KSIĘGOWY? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Utrzymania Technicznego
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Marko

Tani przyjemny hotelik, bardzo cicho i spokojnie. Istotną rolę w moim pobycie pełniło dobre WiFi i winda. śniadanie w formie bufetu bajka .

bolo

Bardzo przyjemny hotel. Jak za taką cenę nie można się do niczego przyczepić. Plusem jest lokalizacja przy porcie żeglugi, personel, czystość i całkiem dobra restauracja ???? jeżeli będę w Augustowie, zatrzymam się w tym obiekcie. Polecam

Marlena Karp

Niejednokrotnie nocowałam w tym hotelu i jestem bardzo zadowolona. Ostatnim razem skorzystałam z oferty pobytowej w bardzo atrakcyjnej cenie, przy pobycie 7 dniowym płaciliśmy 130 zł za dobę od osoby z dwoma pysznymi posiłkami. Hotel czysty,jedzenie smaczne w wystarczających porcjach, personel bardzo pomocny z dużym taktem i kulturą osobistą, w cenie mieliśmy również rejs statkiem, który bardzo przypadł nam do gustu. Bardzo cenię sobie ten obiekt i na pewno wrócę tam z rodziną jeszcze nie raz . Moje sugestie dla Kompleks Hotelowy Logos: Promocje dla stałych klientów :) Lubię atmosferę w Kompleks Hotelowy Logos za: Przede wszystkim personel jest mocnym elementem tego miejsca.

kat

Byliśmy na balu karnawałowym w restauracji LOGOS 25.02.2017r- było FATALNIE !!! Nikomu nie polecamy!!! Impreza miała rozpocząć się o godz.19, rozpoczęła się o 20. Na stole były owszem przygotowane przystawki, ale nie było talerzyków, kelner nie mógł też ich nam podać (wszystko kontrolowała bezczelnie kierowniczka sali, która obserwowała i co chwil szeptała coś obsłudze do ucha). Cena alkoholi nie była taka jak informowano nas na plakatach. Były oczywiście droższe. Dla dwóch stolików tylko wystarczyło wiaderek z lodem na alkohol, który nie był wcześniej dobrze schłodzony. Na stołach było po 1 dzbanku soku i jednym dzbanku wody - kolejne dodatkowo płatne. Zgodnie z ofertą miały być 3 posiłki na ciepło-jako pierwszy otrzymaliśmy faszerowane udko z kurczaka z ziemniakami , a jako drugi posiłek była zupa. Trzeciego posiłku nie było, chyba że ziemniaki z pierwszego dania zostały policzone jako oddzielne danie! No i co najważniejsze i najgorsze- MUZYKA- był koncert życzeń kilku osób ( starszych) i puszczane w kółko disco polo!!! W międzyczasie było z 5 ( nie więcej) utworów z czasów naszych babć. Skandal. Towarzystwo było w różnym wieku, niektórzy nawet nie wstawali zza stołu , bo nie dało się przy tym bawić! No chyba , że fani Zenka Martyniuka-to i owszem! Co było również nie ładne wobec gości, którzy wykupili wejściówki na "bal", to fakt, że pozwolono by wchodziło sobie towarzystwo z zewnątrz (w dresach i w stanie wskazującym na spożycie niemałych ilości alkoholu), które również sobie zamawiało przeboje disco polo i zajmowało znaczną część i tak niedużego parkietu. A jakby tego wszystkiego było mało- impreza nie to, że zaczęła się godzinę później to i skończyła się godzinę wcześniej!!! Ostatnią piosenkę pseudo DJ puścił o 1:00 ( miało być do 2:00) informując, że to już koniec dzisiejszej "zabawy"!!! NIGDY nie zaryzykujemy pójść do LOGOS na żadną imprezę!!!Nigdy nic tam nie zorganizujemy sami i odradzimy każdemu kto by pytał o opinie na temat tego m

ewelyn

ludzie byłam na weekend w hotelu Logos dawny dom nauczyciela w Augustowie i muszę stwierdzić, że tam jest okropnie! Pokoje tylko na fotach wyglądają w miarę ok ale na żywo to masakra! Jak na tak paskudne standardy hotel ma wygórowane ceny za nocleg i jedzenie. Odradzam wszystkim ten hotel- pokoje śmierdzące i brudne!

Zostaw merytoryczną opinię o Związek Nauczycielstwa Polskiego - Augustów

Związek Nauczycielstwa Polskiego
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Smulikowskiego 6/8
    00-389 Augustów