Opinie o Provit Sp. z o.o. w Kutno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Provit Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Provit Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chów i hodowla zwierząt - produkcja paszy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Provit Sp. z o.o. w Kutno

Joanna

Co tu tak pusto nagle? :) Raczej narzekliście na firmę, ktoś wspomniał, że jesli pracownik nie jest juz potrzebny, to z miejsca go zwalniają :/ Jak tam teraz to wygląda? Warunki się poprawiły? Skoro tu tak cicho, to stawiam, że jest lepiej? :D

P.P Nowy wpis
@Joanna

Pracowałem w terenie, moją przełożoną była K.B. Straszna kobieta !!! Zero kompetencji, natomiast potężne ego. Żałowałem, że nie pracuję w zespole Pani K.W. Długoletniej dyrektor Provitu, która to wszystko trzymała przy życiu. Teraz dowiaduję się, że odeszła i jej miejsce zajęła K.B …. Na moje oko, a wiem o czym mówię, za pół roku zamkną całość. K.B. Nie dałaby rady utrzymać nawet budki z zapiekankami :)

Dorota Nowy wpis
@P.P

aha... i tym właśnie tłumaczysz tę ciszę na forum? Ale to coś w firmie się stało, że tej Pani już nie ma? To już pomijając Twoje zdanie o tej drugiej Pani, co tu się z firmą dzieje, że miałoby się tak po prostu posypać? Jaki jest powód tych warunków?

P.P Nowy wpis
@Dorota

Nie wiem jeszcze co się stało, ale domyślam się, że K.W. miała dość tego bałaganu, tzn. pracy z dziwnymi zagranicznymi korpoludkami :) Po dwóch latach kontaktów, wiem tyle, że nie są normalni. Zresztą to bez znaczenia. Bez K.W. Provit nie istnieje. Myśle, że większość tych którzy zostali już szuka pracy.

KI

Do kolegi Apacza. Być może się do niczego nie nadawałeś ??? To w zasadzie nie jest pytanie - tak było po prostu. Zarobki ! proponuję poszukać wyższych w Kutnie. Nie jeden próbował. Śmierdzi ? Taka produkcja, oparta na kwasach. Trzeba się narobić ! Pewnie, wasze pokolenie nie jest zwyczajne. Powinno być tak, że wystarczy się zjawić. Kadra ? idealnie gdy ocenia to człowiek z produkcji. Takie to wiarygodne. Powodzenia Apaczu

Łukasz
@KI

Rozumiem z Twojej wypowiedzi, że praca Ci odpowiada. Napisz, jaka panuje atmosfera w firmie i jakie relacje ze współpracownikami i przełożonym? Pracujesz na zmiany lub na akord? Jest możliwość uzyskania premii za osiągnięte dobre wyniki? Czekam na Twoja opinię.

mała
@KI

Oczywiście, przecież do tej pracy nie nadaje się nikt poza paniusiami które wchodzą szefowej w 4 litery i robią jej po godzinach paznokcie. Praca w tej firmie to było jedno z najgorszych doświadczeń ze względu na atmosferę, począwszy od rządów Pana Guzka aż po jego następczynie. Jak jesteś kobietą i wyglądasz lepiej od nich to nawet nie składaj tam cv bo zjedzą cię żywcem ;)

Mały Nowy wpis
@mała

Przecież nie wyglądałaś lepiej. Wiec argumentacja słaba.

Przemek

Witam czy ktoś orientuje się czy są przyjęcia w tej firmie i jak zarobki? Dzięki Pozdrawiam

Robert

A co uważacie ze pracownicy nie maja chęci do pracy?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Provit Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Filomena

Największy problem jest wówczas kiedy brakuje generalnie chęci do pracy i pozostaje jedynie narzekanie?

Apacz

Będziesz nie potrzebny to Cię zwolnią będą mieć znajomego na twoje miejsce też Cię zwolnią. Praca brudna i śmierdząca zero docenienia a narobić się trzeba bardzo a poza tym co dzieje się z kadrą którą zarządza to masakra nikt tam nie ma pojęcia o tym co się tam robi. Liczą się oszczędności . Zarobki przeciętne jak na kutno. Przemyśl to nim popełnisz błąd.

mała

NIE POLECAM RÓWNIEŻ !!!

PiKej

Nie polecam.

admin

Jak wygląda typowy dzień pracy w firmie Provit Sp. z o.o.? Opowiedz o tym na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Provit Sp. z o.o. - Kutno

Provit Sp. z o.o.