Opinie o Gnom Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Gnom Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gnom Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gnom Sp. z o.o. w Łódź

OgrodnikSzkodnik Nowy wpis

Witam czy dobre warunki na ten czas są w firmie Gnom

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Gnom Sp. z o.o. dla pracy jako Kierowca b są dla was satysfakcjonujące?

stefan Nowy wpis

Są odpowiednie do systemu pracy. mnie pasuje np pracuje juz 7 lat i jestem pewny tej roboty

Ktoś pracował jako Pracownik Fizyczny w Gnom Sp. z o.o.? Warto starać się o zatrudnienie tutaj?

Ania Nowy wpis

praca spoko, płacą na czas mi odpowiada ciężko znaleźć takie warunki

Wanda

Kilka razy trafiłam na informacje, że firma szuka pracowników fizycznych. Miejsce się rozwija, i potrzebuje pracowników, czy raczej chodzi o rotację? Wiecie czy po Nowym Roku będą szukać nowych osób? Ktoś wspomniał, że jest podstawa + premia. Może jakieś widełki? :) Albo info, czy ciężko uzyskać tę premię?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Gnom Sp. z o.o. na stanowisko PRACOWNIK FIZYCZNY - KOSIARZ? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Jacek

firma godna polecenia. wypłaty zawsze na czas. praca ok

Były
@Jacek

Co ty mówisz ? Kim jestes ze polecasz, szwagrem prezesa . ? Mówię z całą odpowiedzialnością że wszystkie pozytywne opinie to są fabrykowane przez pr owca. Nie matu jednej uczciwej Opinii. Firma gnom to jes wydmuszka obiecują złote góry a co do czego to mówią że nie było takiej rozmowy… Omijaj z daleka. (usunięte przez administratora)…!!

Czy w Gnom Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Ludwig

tak są premie , oraz dodatki różne nawet ubezpieczenie grupowe jest

Jaki jest styl zarządzania w Gnom Sp. z o.o.?

Kabel

Kto wstanie ten rządzi ale wesoło

Lukan

Dzień dobry,czy potrzebują Państwo dorywczo pracownika?

@Lukan

Cześć, pytasz, czy firma Gnom nie potrzebuje dorywczego pracownika. Jakieś konkretne stanowisko cię interesuje? Mnie też ciekawi, czy nie mają zapotrzebowania na pracowników. Chętnie się czegoś dowiem od osób, które znają firmę.

Mlody

Najpierw obiecuja za wyjazd po 200. Robisz 3 wyjazdy po czym wyplacaja Ci 200. Ktos w tej firmie nie potrafi liczyc. Rok temu i wczesniej bylo dobrze jak ktos inny z kierownikow sie tym zajmowal a nie jak teraz wzieli najwiekszego(usunięte przez administratora). Ktory nic nie robi i liczy wszystkim jak naj mniej.

@Mlody

Prosimy o kontakt w celu wyjaśnienia niezgodności. Być może Pana wyjazdy były nie potwierdzone i nie zrealizowane.

Panie Krzysztofie
@Mlody

Umowa z panem była jasna dostał pan więcej niż pan tu pisze do tego jeszcze premia od Prezesa . Myślę że moralnie poczuje się pan zobowiązany do sprostowania tej kłamliwej opinii żeby nie wprowadzać w błąd zainteresowanych

Witam czy ktoś aktualnie pracuje w firmie Gnom i może mi opowiedzieć jak w firmie wygląda sytuacja z wypłatam czy sa zawsze na czas?

@ja

Dobre pytanie, też jestem ciekawa, czy Gnom jest wypłacalną firmą. Widzę, że jesteś zainteresowany tą pracą. Jakie konkretne stanowisko masz na myśli?

Patyk

Tak zawsze 10 każdego miesiąca plus minus 1 dzień

@Patyk

A na jaką stawkę można liczyć w tej firmie (netto) mając doswiadcenie w takich pracach

@ja

Zgodnie z regulaminem wypłaty dokonywane są do 10 następnego miesiąca.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

GNOM

Wszystko zależy od tego na jakie stanowisko jest rekrutacja i w jaki sposób strony się umówiły.

Jasiek

Generalnie firma dobrze oceniana, praca jak najbardziej ok. Wystarczy spojrzeć jak sporadycznie ktoś tui zostawia swoje opinie.

Interesuje mnie czy pensja w Gnom Sp. z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Kierowca, ich ogłoszenie widziałam 20 kwietnia na Gratka.pl.

Patyk

Powiem tak podstawa +premia

kola

Firma dobrze odnajduje się na rynku. Praca również jest spoko więc mogę ją polecić.

Z ciekawości przejrzałam kilka serwisów pracy w poszukiwaniu aktualnych ofert zatrudnienia. Niestety nie pojawiły się tam w tej chwili żadne informacje na temat wolnych wakatów. Na oficjalnej stronie firmy znalazłam za to formularz kontaktowy http://gnom.pl/kontakt Czy ktoś z Was próbował aplikować za pośrednictwem tego formularza? Być może komuś udało się uzyskać odpowiedź odnośnie ofert pracy?

Gnom

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Im więcej robisz tym bardziej Cię gnoja. Wypłaty różne raz zapłacą zgodnie z umową ale często (usunięte przez administratora) na kase. Ile byś nie zrobił i tak źle. Sprzęt to skansen i zawsze pretensje że coś nie zrobione bo sprzęt nawala praktycznie codziennie. Fochy i poniżanie ze strony kierownictwa to norma. Oszczędności do takiego stopnia że trzeba prac rękawiczki bo nie było (2zl para). Omijać z daleka ...

mielonka

! Siema Cześć i Czołem Ejo :) Może ktoś powiedzieć czy sa jakieś szanse aby przyjęli nowych pracowników czy można liczyć na umowę o pracę jak zarobki wyglądają ile na godzinę bardzo mi na tym zależy

TA FIRMA NIE JEST W STANIE NIC ZAPEWNIĆ SWOIM PRACOWNIKOM NIKOMU NIE POLECAM A WRĘCZ ODRADZAM WSPÓŁPRACY. KIEROWNICTWO I SZEFOWIE OBIECUJĄ NIE WIADOMO CO A CO DO CZEGO TO SIĘ WYPIERAJĄ... NIE POLECAM!!!

stefan

Gnom sp zoo samochody po 20 lat ,kierownicy kradna ,jak ktos sie stara to sie go orze na maksa ,wyplaty nie na czas ,Warsztat bez mechanikow .

Zostaw merytoryczną opinię o Gnom Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Gnom Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gnom Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gnom Sp. z o.o.?

Gnom Sp. z o.o.
  • Techniczna 20