Opinie o Kancelaria Notarialna Jadwiga Mikler Jerzy Mikler s.c. w Bytom

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Notarialna Jadwiga Mikler Jerzy Mikler s.c.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Kancelaria Notarialna Jadwiga Mikler Jerzy Mikler s.c. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Notarialna Jadwiga Mikler Jerzy Mikler s.c. w Bytom

Władysław Nowy wpis

Bardzo dziękuję Pani notariusz za niezwykle staranne i życzliwe zajęcie się moimi sprawami majątkowymi. Jestem szczególnie wdzięczny za cierpliwość i precyzję w wyjaśnianiu mi znaczenia sformułowań prawnych użytych w przygotowanych dokumentach. Godne pochwały są: duże zaangażowanie Pani w znalezieniu jak najkorzystniejszego rozwiązania życiowo ważnej dla mnie sprawy oraz urok osobisty.

Czy Kancelaria Notarialna Jadwiga Mikler Jerzy Mikler s.c. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Czy urlop w Kancelaria Notarialna Jadwiga Mikler Jerzy Mikler s.c. jest płatny 100%?

Kancelaria Notarialna Nowy wpis

Tak (umowa o pracę).

Czy rotacja pracowników w Kancelaria Notarialna Jadwiga Mikler Jerzy Mikler s.c. na Referent jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 18 kwietnia na Pracuj.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Kancelaria Notarialna

W ciągu ostatniego roku, a już na pewno nie 18 kwietnia 2023 roku, tut. Kancelaria nie zamieszczała żadnych nowych ogłoszeń w sprawie pracy. Obecnie wszystkie stanowiska są obsadzone a rekrutacja zamknięta. Mamy zarówno sytuacje, w których pracownicy rezygnują sami, jak i takie, gdzie jesteśmy niestety zmuszeni do rozwiązania umowy. W większości przypadków jednak decyzja o odejściu pracownika jest podejmowana po zapoznaniu się przez niego z tematyką pracy w notariacie, myloną często ze spokojną, niewymagającą pracą. Niestety zatrudnienie w kancelarii notarialnej często wymaga pracy pod presją czasu, dużej wiedzy i konieczności jej ciągłego pogłębiania oraz obsługi coraz bardziej zaawansowanych systemów teleinformatycznych przez co kandydaci po okresie próbnym rezygnują z dalszego zatrudnienia.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Kancelaria Notarialna Jadwiga Mikler Jerzy Mikler s.c.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Małgorzata

Wygląda na to, że państwo notariusze nikogo nie zatrudniają, skoro prowadzą tutaj dialogi tylko z klientami i to wszystko? Sądziłam, że to miejsce dla ewentualnych pracowników administracyjnych, stażystów, sekretarki chociażby. Od takich osób informacji tutaj szukam.

@Małgorzata

Dzień dobry, jest to portal pracowniczy, w zasadzie większość opinii powinno więc pochodzić od pracowników. Obecnie nie prowadzimy rekrutacji natomiast mogę pozostawić kilka odpowiedzi na pytania. Ze względu na dużą ilość pracy z danymi osobowymi nie zatrudniamy stażystów i praktykantów, preferujemy długotrwałą współpracę na stałym stanowisku na umowie o pracę. Godziny pracy są rotacyjne po 8 godzin. Wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie na rozmowie o pracę. Nie wymagamy szczególnego wykształcenia ani kursów językowych, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość podstawowych przepisów prawa, biegłe i szybkie pisanie na komputerze, umiejętność pracy pod presją czasu i odporność na stres. Pozdrawiam

@Kancelaria Notarialna

Dzień dobry. Czy wobec tego, że nie jest wymagane ani szczególe wykształcenie ani kursy to można liczyć tu na szkolenia pracownicze? Bo widziałam, że przemknęło tutaj takie pytanie, ale nie udzielono na nie żadnej odpowiedzi. Czy istnieje możliwość brania udziału w szkoleniach zewnętrznych finansowanych przez kancelarię?

@Monika

Dzień dobry, nie wymagamy wykształcenia prawniczego. Pracownik, o ile nie ma wcześniejszego doświadczenia w pracy w notariacie, jest szkolony przez notariuszy od samego początku, przy czym nie są to szkolenia zewnętrzne. Szkolenia zewnętrzne są prowadzone przez właściwą Izbę Notarialną i dotyczą notariuszy i zastępców notarialnych, choć były przypadki szkoleń, w których dopuszczano obecność pracowników np. szkolenie z elektronicznych ksiąg wieczystych.

Gabriela
@Kancelaria Notarialna

Godziny rotacyjne, ale w jakichś trzeba zrealizować swoją pracę. Od której do której?

@Gabriela

Standardowy dzień pracy to 8 godzin. Godziny urzędowania zostały podane w poście poniżej. W zależności od ilości pracy danego dnia różna liczba pracowników przychodzi na różne godziny. W każdym razie zawsze wychodzi 8 godzin. Pozdrawiamy

Sławek Ługowyj

WSZYSTKO sprawnie i szybko

Jacek

Profesjonalizm, bardzo poważne traktowanie klienta, uczynność, wysoka kultura osobista

Maja
@Jacek

A długo trwają wszelkie formalności związane z załatwieniem pożądanej sprawy?

Czy Kancelaria Notarialna Jadwiga Mikler Jerzy Mikler s.c. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Kancelaria Notarialna

Kancelaria pracuje w ściśle ustalonych godzinach pracy, tj. w poniedziałki i wtorki w godzinach 8:00-17:00, w środy w godzinach 8:00-18:00, oraz w czwartki i w piątki w godzinach 8:00-16:00, natomiast w soboty, niedziele i święta Kancelaria jest nieczynna.

Zdenerwowana

Nie polecam. Nie dość że ludzie są umówieni na konkretną godzinę to jeszcze ponad 2,5 godziny trzeba czekać aż łaskawie cię przyjmą.

@Zdenerwowana

Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Czynność, której Państwo dokonywaliście wymagała zebrania i uzupełnienia wielu dodatkowych informacji, co przy tak dużej ilości stawających osób wpłynęło na długi czas oczekiwania. Zapewniamy jednak, że przez cały ten czas pracowaliśmy nad obsługą Państwa, a staranność i rzetelność z jaką staramy się dokonywać wszystkich czynności zleconych naszej Kancelarii wymaga poświęcenia dłuższej chwili. Postaramy się jednak wyciągnąć wnioski na przyszłość tak, aby takie sytuacje nie miały miejsca i mamy nadzieję gościć Państwa ponownie.

Baks
@Kancelaria Notarialna

Zainteresowany pofatygował się aby odpowiedzieć na niegatywną opinią i dodatkowo przeprosić. Widać, że sytuacja nie wynikała ze złej chęci firmy a wręcz odwrotnie.

Proszę o kontakt.

Mój syn (usunięte przez administratora) chce się zrzec spadku po zmarłej żonie. Chciałem załatwić sprawę w Waszej Kancelarii. On już do Was dzwonił. Proszę mnie poinformować co mam robić dalej.Czekam na odpowiedz i pozdrawiam.

@Proszę o kontakt.

Dzień dobry, celem uzyskania stosownych informacji w sprawie postępowania dotyczącego odrzucenia spadku prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z Kancelarią.

WSZYSTKO sprawnie i szybko

Daria

Forum pracownicze służy zostawianiu opinii przez pracowników a nie klientów!

Iwona

Bardzo zadowolona z usługi kancelarii. Pani Jadwiga, kobieta o dobrym sercu. Dzięki niej udało się wszystko tak jak było zaplanowane. Bardzo dziękuję.

admin

Osoby szukające pracy w firmie Mikler Jadwiga Mikler Jerzy S.C. Kancelaria Notarialna chcą wiedzieć ile mogą w niej zarobić. Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Notarialna Jadwiga Mikler Jerzy Mikler s.c. - Bytom

• Jak się pracuje w Kancelaria Notarialna Jadwiga Mikler Jerzy Mikler s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Notarialna Jadwiga Mikler Jerzy Mikler s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Notarialna Jadwiga Mikler Jerzy Mikler s.c.?

Kancelaria Notarialna Jadwiga Mikler Jerzy Mikler s.c.
  • Ignacego Chrzanowskiego 5 lok. 4
    41-902 Bytom

Kancelaria Notarialna Jadwiga Mikler Jerzy Mikler s.c.