Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Pietraś-Dudek w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Pietraś-Dudek. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Pietraś-Dudek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Pietraś-Dudek w Katowice

Marcin Nowy wpis

Mecenas Aleksandra Pietraś prowadziła kilka moich sprawach z powodzeniem i wygraną. Pewnie wszystko zależy od sprawy nie wszystkie są do wygrania.Moje były dosyć skomplikowane. Ogólnie to jestem zadowolony chociaż faktycznie ceny do najniższych nie należą.

Remik Nowy wpis

Rzeczowe podejście do klienta nie zauważyłem ciśnienia jeżeli chodzi o honorarium. Prezentacja w sądzie bez zarzutu. W mojej sprawie Pani mecenas profesjonalna i skuteczna.

Urszula Nowy wpis
@Remik

To skąd te wszystkie negatywne opinie tutaj? Hmm... A Jak ocenisz rzeczy związane z wszelkimi dokumentacjami? Ciekawe też czy Pani mecenas jest kontaktowa? Łatwo się do niej dodzwonić?

Olka Nowy wpis

Nie polecam, ceny jak w Warszawie, brak skuteczności, na rozprawy chodzą parami a nie potrafią ogarnąć prostej sprawy. Panie niby adwokat są wyszczekane a za każdym razem gasi je druga strona. Przemądrzałość proszę zostawić za drzwiami, jak widać jest nie skuteczna

Klient

Niestety nie polecam. Pani adwokat niestety razem ze swoją "pomocnicą" nie potrafią podejść rzeczowo do klienta. Często korzystają z internetu czyli jak dla mnie brak podstawowej wiedzy prawnej. Pomimo zapłaceniu całości ,jest problem z komunikacją ,brak jakiejkolwiek pomocy - nawet prośby są lekceważone a przecież za to się płaci więc klient ma prawo wymagać ...za darmo tego nie robią. Mało tego , Pani adwokat jest mało aktywna na sprawie sądowej więc chyba lepiej pójść samemu,niż wydać pieniądze na daremno. Więcej na pewno nie skorzystam ani nie polecę usług wyżej wymienionej Pani adwokat.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Pietraś-Dudek? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
Klijent

Drogie bo sa obie ponieważ jedna nie daje rady w prostych sprawach a we dwie tak samo nie dają rady z niczym.A takie drogie jak w Warszawie.A takie beznadziejne ze szkoda gadać .Do brania pieniędzy to pierwsze a nawet na pismo nie potrafią odpowiedzieć.Jak ktoś chce dużo bardzo zapłacić i przegrać prosta sprawę to tylko je brać.Nawet najgorszemu wrogowi wrogowi nie polecilbym.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Pietraś-Dudek - Katowice

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Pietraś-Dudek?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Pietraś-Dudek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Pietraś-Dudek?

Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Pietraś-Dudek
  • Michała Grażyńskiego 42A lok. 10