Jobon sp .z o.o.

Opinie o Jobon sp .z o.o.

Ona

Firma ok

Miły

Dlaczego na tapiceni 3.1 , 3.2 jest teraz 2 liderów skoro był jeden i dawał sobie radę pozwalniac tych nierobów

@Miły

Nie płacz teraz, trzeba było się uczyć miałbyś lepiej.

@Miły

Pozwalniają poczekaj jeszcze do sierpnia wezmą się za nich .. Tak to nieroby siedzą po kiblach na telefonach, chodzą w lewo i prawo udają że coś załatwiają .i kasa im leci , już takiej drugiej pracy nie znajdą to jest pewne.

Troglo
@Też

Toś mnie rozbawił teraz.

@Miły

I mam pytanie co trzeba umieć żeby być liderem?

Nic nie trzeba umieć trzeba "wlazic ",być hamem i świnią

Psikutas
@Auto

Oj nie znajdą bo nie są przyzwyczajeni i nie wiedzą co to ciężka praca mnie intryguje to, że gówniarze bez wykształcenia i doświadczenia zawodowego zarządzają pracownikiem z kilkuletnim lub kilkudziesięcioletnim stażem pracy - żadnego szacunku po prostu mają rację ale to się kiedyś skończy i wtedy przyjdzie im czas na rozmyślania

Maluszek

Panie (usunięte przez administratora) nie wiem co pan robi ale klapki na oczach na pewno pan ma jak niewidzi pan tego jak logistyczki na owerlokach obijają się a brygadzistka udaje głupiego i im na to pozwala.wrecz każe się im chować coby nikt nie widział.pozdrawiam zmianaB

Sjidl
@Maluszek

Jeżeli uważasz że praca logistyka jest taka łatwa idź i tam pracuj chociaż jeden dzień zobaczymy pod koniec zmiany czy twoja opinia jest prawdziwa

Zainteresowana

Czy ktoś wie co z wczasami płacą czy nie

@Zainteresowana

w tym tygodniu maja płacic

Gwizdek
@knd

I gdzie te wczasy? Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego firma nie wypłaca? I czy może tak zrobić?

Knd
@Gwizdek

Ewidentne w kule lecą .Zaoszczędza na tych 300 osobach i w grudniu wypłaca …life….

Aktywny zawodowo
@Knd

Ja w poniedziałek dostałem na konto 980 zł jako wczasy pod gruszą

:-)
@Aktywny zawodowo

Chyba tylko ty:-)

mont
@Aktywny zawodowo

Nie gadaj głupot nie było wypłacanych wczasów

Halina
@Zainteresowana

Tak już płacili,teraz płacą 15 tle od wczoraj.

@Halina

Proszę jeszcze raz napisać, bo nie wiadomo o co pani chodzi......

Cxxz
@Gwizdek

Niewiem czemu nie wyacili ale wiem że do końca roku musza

Halina
@Zainteresowana

Idź na jagody do lasu jak Ci brakuje.

aaa

Artykuły w Tygodniku Zamojskim i Kurierze Lubelskim o zwolnieniach. Na razie 2 razy po 150 osób do zwolnienia. Ludzie nie rzucajcie tak jadem tutaj bo i was to może spotkać a na ścianie wschodniej o pracę wbrew temu co wali propaganda pisowska trudno

@aaa

Trzeba było rozsądniej zarządzać, szanować klienta i nie zatrudniać bez sensu potrzebny ,niepotrzebny ,ale z rodziny niech łazi ktos na jego pensję zapracuje.

Hurgad

Czy szykują się znowu zwolnienia? Ile ostatnio zwolnili w zwc?

Tapicer
@Hurgad

Tak. Po urlopach kolejne 150. Pozdrawiam

E..lola
@Hurgad

150osob wyleciało tydzień temu ..kolejna tura ..następne 150 osób po urlopach ..I to jeszcze nie koniec ...

Bożena
@E..lola

Dlaczego tak się dzieje?

PięknyMarek
@E..lola

Zwolnienia wstrzymane, angaże rozdane. Teraz będziemy mogli robić jeszcze więcej z te same pieniądze.

halt!
@PięknyMarek

Teraz ci "najlepsi" pokaża jak sie pracuje ;d

Feyk
@PięknyMarek

To w końcu będą zwalniać czy nie ,bo ta niepewność dobija ;!!!!!!

Kurdupel

Liderzy chodzą parami na 8-semkach po 5liderow na zmianę na 3-rojkach liderzy we dwóch spacerują a to na kawkę a to na batona chory system ludzie w końcu na to nie wyrobią prezesie obudź się i zrób coś z tą banda!papcio (usunięte przez administratora) nie dopuścił by do tego????

@Kurdupel

Ciekawe jakie mają wpisane stanowiska pracy?Na batona lub kielicha!!!!

????

Ktoś wie wczasy będą czy na odprawę nasze pieniądze poszły.?

@????

albo na postojowe jak wolisz ; )

@????

Też bym chciała wiedzieć. Jak pieniądze mogą iść na odprawy? Skoro to są pieniądze z funduszu socjalnego?

Za chwilę będziecie mieli w fabryce dodatkowy problem zwolnień lekarskich na Covid19. Przy czytnikach kłębią się tlumy, aż strach podejść i odbić kartę. Media podają duży wzrost zachorowań a jest lato, więc co będzie na jesieni i w zimie jeśli suweren w większości niezaszczepiony???

Lolita
@Monika

Niby jak ludzie mają się odbić? Stać pół metra od siebie hahaha każdy wychodzi aby szybciej. Ciekawe czy Ty stoisz osobno, a może czekasz aż się wszyscy odbija i wychodzisz o 15z hali.

@Monika

Przestań z tym covidem było 5 fal przeżyjesz i 6!!!!!!!

@Monika

No i co że ludzie są świadomi i się nie szprycuja? To bardzo dobrze. Mówi szczur do szczura, zaszczepiles się? Na to szczur (usunięte przez administratora) Cię jeszcze nie skończyli testów na ludziach.

ABC

Na zasiłek przedemerytalny można pójść chronionemu , ale najpierw musza cię zwolnić potem trzeba być 6 miesięcy ma bezrobotnym i wtedy starać się o świadczenie ( zasiłek ) przedemerytalne ale jak niemoga przy grupowych zwolnieniach zwolnić chronionego no to jak ma pójść na taki zasilek - już bym skorzystał jak by mnie zwolnili -wytrwałości życzę ????

@ABC

Ludzie poczytajcie sobie prawo na temat grupowych zwolnień i piszcie sensownie ,4 lat przed emerytura nie mogę cię zwolnić w przypadku upadłości tak

@:(

Nie upadłości tylko likwidacji zakładu. Pozdrawiam.

@Ktoś

Nie ma różnicy dla tych pracowników, efekt ten sam.Chciales /aś być mądrym.

On
@Ktoś

To będą likwidować i otwierać nowy,Polsko-niemiecki ,sp.z oo?

Ktoś

Poczytaj co to jest upadłość i likwidacja zakładu. Są 2 różne pojęcia.

Zwalnianiacie ludzi z kllkunastoletnim stażem. Tych co z ich pracy stoją te hale. Zostają kolesie, znajomi żony i kochanki tych którzy typuja do ostrzału. Prezesie obudź się bo robią cię jak dziecko

A gdzie są związki zawodowe że pozwalają na takie przekręty.? Zwalniają pracowników z kilkunastoletnim stażem a zostają Ci co mają jakieś układy.

Jak ktoś chodzi z brygadzistą na grile i jak mąż tej osoby przesiaduje u owego brygadzisty a moze i z wyzsza szycha chodzi sie na grile i gada sie na prawo i lewo że sie jest nie do ruszenia .A dana osoba pracuje dopiero rok .To sama odpowiedz sie nasówa .Ze znajomi i kolesiostwo zostanie bez wzgledu na staz pracy

Ktoś

Jesteś pewien tego co piszesz? Może podasz jakieś przykłady np; nazwisko lub coś żebyśmy mogli to sprawdzić. Pamiętaj, liczą się tylko TWARDE DOWODY????????????

Himars
@Ktoś

Proszę bardzo. Wydział łóżek...

Experience

Zostają najlepsi

@Himars

Może coś więcej? Proszę śmiało pisać, za mówienie prawdy nic nikomu nie grozi.

Niecierpliwa

Związki?? Jakie związki?? Sami bronią swój swego. Ale już za innymi nie obstają. Koleżanki koledzy tylko. A niech ta cała firma upadnie. Niech ludziom dadzą normalnie żyć. Bo w tej chwili już nie da się pracować. Każdy tylko czeka kiedy dostanie wypowiedzenie

Kaczka kura aby dziura

A Ty co taki ciekawski?? Holmes?? Detektyw ?? Hmmm

@były pracownik

Widać byłeś /aś na tym samym grillu skoro masz takie informacje!!!

@Ktoś

Prawdy nigdy się nie dowiesz.... Maślane oczka i uśmiechy, a za plecami każdy du*Ci obrabia!!!

Niecierpliwa
@Ktoś

Wal śmiało i tak wylecisz ????????????

@były pracownik

Widać bywałeś /aś na tym samym grillu skoro wiesz takie rzeczy!!!

Masz rację,wyją wyjątkowo.

@Niecierpliwa

Pozwolisz że zgadnę kim jesteś(niecierpliwa) KONFIDENCJA TAP 3.2.Przecież doskonale wiem że wylecę, napisać ci za co i od kogo to wiem? .

@Experience

Najlepsi we włażeniu w (usunięte przez administratora)

@Experience

Ha ha.Tos mnie rozbawił.Najlepsi w czym?

@Fanfatal

Ja nie jestem du..... właz jak niektórzy .Z brygadzistami nie wchodzilem w komitywy .

Hans

Skoro tyle ludzi dostało wypowiedzenia to kiedy dostaną brygadziści, kontrola jakości, magazyn tkanin, liderzy.Dlaczego nie ma ich na liście.Kim oni są.Prezesie i (usunięte przez administratora), obudźcie się!!! A przede wszystkim przywróconych alkoholików, którzy nie są w ogóle na liście. Najlepiej zamknąć tą patologię!!!

Ymynyny
@Hans

Ty odbierz sobie ksywę "Uprzejmie donoszę" nie Hans.

Ona/On
@Hans

Dokładnie po co na szwalni tyle kontroli jakości?? Chodzą i nie wiedzą co zrobić ze sobą.

@Hans

Poczekajcie jeszcze jedna grupa do zwolnienia i będą między sobą walczyć jak zrobią jedna zmianę, ciekawe ile osób z biura jest do zwolnienia

@Ymynyny

Nawet nie zdajesz sobie sprawy ilu tu jest donosicieli, i jak wiele osób właśnie przez takich jak oni straci pracę w tej firmie. Ciekawe jak się poczują, gdy ludzie będą wiedzieli kim są niektóre z tych osób???

@Ktoś

Podaj jakieś konkrety i tak się nikt nie dowie..

Mała

Dobre pytanie,,

Mała
@Hans

Skoro tyle ludzi dostało wypowiedzenia to kiedy dostaną brygadziści, kontrola jakości, magazyn tkanin, liderzy.zapomniales dodać Logistyki co jest ich za dużo i łokcie podpierają na stołach że zmęczenia a doprosić się o co kolwiek to mierzy się z cudem

@Hans

Ty tylko kozie mleko spożywasz, dlaczego codziennie gumy chlasz?sorry chlałeś?

???

@Fanfatal ta z końską gębą ?

@???

Półksiężycem

Cichawoda

Ale i tak najlepsze jest to że autobusy darmowe tylko do września... Z wiadomego źródła info ????????????

@Cichawoda

Taaak po co mają być jak już mało kto zostanie w zakładzie niech ludzie jeżdżą swoimi tak jak było kiedyś!!!!

Przestań wypisywać głupoty

@Fanfatal

Zostaną, czy go zamkną!!!!!!!!!

Sebastian
@Fanfatal

@Fanfatal Miejscowa to najwiecej drze japę

Takasobieja
@Fanfatal

Ty nie musisz dojeżdżać to się nie wypowiadaj

Xxx
@Fanfatal

A co szkoda ci,że ludzie jeżdżą autobusami. Możesz sam jeździć autobusem,nikt ci nie każe swoim autem jeździć

ABC
@Cichawoda

Każdy dojeżdżający wolałby dopłacić czy zapłacić za dojazd ale żeby autobusy były , niekazdy ma po 2 samochody w domu a może nawet niema prawa jazdy ! -tak uważam ❤️

???

Czyli kto ?

@Takasobieja

Chyba forum jest publiczne i każdy może się wypowiedzieć

@Sebastian

Jape to Ty masz i brak kultury osobistej tyle w temacie!!!

Nie unoś się tak bo Ci te rzęsy odpadną :P

xxx

dokładnie

Vix

Nie wiem jakie kryteria, ale jak można zwalniać że stażem 15-20 lat a z kilkuletnim zostawiać. Wychodzi na to że kryteriami jest nazwisko.

@Vix

Można liderzy, kontrola jakości czasomierze..

@Vix

Zgadza się Liczy się nazwisko i stopień zażyłości z brygadzista

Gwizdek

To akurat prawda. (usunięte przez administratora) - zostajesz!! Ale spokojnie do czasu. Na nich też przyjdzie czas. Niech zobaczy prezes jak "pracują" na prywatnych telefonach poukrywani po kątach

O.N.A.

W Kraśniku sytuacja jak w obozie koncentracyjnym idziesz do pracy i czekasz na kogo dziś wypadnie.... Zgroza. A miało być tak pięknie.. Żegnam.

@O.N.A.

Ludzie z małym stażem zostają a zwalniają tych którzy pracują od początku !!!!!!!!!!!!!!!

XXZ

A kiedy będą zwalniać chronionych ? bo ta atmosfera jest nie do wytrzymania -masakra

@XXZ

Czy są jakieś kryteria zwolnień?

@XXZ

Osób chronionych nie mogą zwolnić chyba że firma ogłosi calkowita upadłość

Prawnik
@XXZ

Nie mogą zwolnic osób które są chronione bo wtedy takim osobom należy się odszkodowanie. Jeżeli już to zwolnic mogą w momencie kiedy ogłoszą swoją upadłość. Pozdrawiam

@XXZ

Na jakiej podstawie prawnej mają zwalniać chronionych? Proszę poczytać kodeks pracy i wtedy zadawać pytania kiedy?

@XXZ

A czemu mają zwalniać pracowników na okresie ochronnym,przed emerytalnym,bo nie rozumiem pytania? Odsyłam do kodeksu pracy. Pozdrawiam.

@Staś

Tak są..

@Staś

Lecą różni i ci z 19 , 20 letnim stażem i krótszym bez różnicy ????

@Anonim

A może dojść do upadłości?-chroniony

@XXZ

A kiedy będą zwalniać konfidentów i dupowlazow? Może wiecie?

@Prawnik

Odszkodowanie za co ?Że nic nie robiły, chyba że za oczy co im wysiadly od patrzenia w ekran telefonu.

@Ktoś

A na zasiłek przedemerytalny mogą iść?

Feyk
@Prawnik

Przy zwolnieniach grupowych można iść na zasiłek przedemerytalny

czyli niebawem

Auto

Na samym końcu gdy już nie będzie co donosić

@XXZ

Niewiem w jakiej kondycji znajduje się firma

Prawnik
@XXZ

Zgodnie z art. 39 Kodeksu pracy pracodawca nie może wypowiedzieć umowy o pracę pracownikowi, któremu brakuje nie więcej niż 4 lata do osiągnięcia wieku emerytalnego, jeżeli okres zatrudnienia umożliwia mu uzyskanie prawa do emerytury z osiągnięciem tego wieku.

Miły

Nie.maja prawa dawać odpraw z funduszu socjalnego więc nie rozumiem czemu wstrzymali wczasy pod gruszą

Firma ok jak dla mnie wypisujcie glupot

Nina
@123

Ty rozumiesz co piszesz ? Bo moim zdaniem nie jesteś zorientowana temacie, odp bo pracowałam . Pozdrawiam nie zorientowaną(;

@123

Tyłu hamskich pseudo liderów i ludzi od niczego bez pojęcia o zarządzaniu ludźmi, nie ma w radnej rzadnej firmie.Kto ich wybiera tych hamów

Hans get że flammenwerfer

Po co ten (usunięte przez administratora)przychodzi 4 raz pod maszynę do pakowania i robie zdjęcia nie ma co robić? Xd (usunięte przez administratora) mu w łeb jak jeszcze raz przyjdzie

Zostaw merytoryczną opinię o Jobon sp .z o.o. - Zwierzyniec

• Jak się pracuje w Jobon sp .z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jobon sp .z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 244.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jobon sp .z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 227, z czego 43 to opinie pozytywne, 82 to opinie negatywne, a 102 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jobon sp .z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jobon sp .z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jobon sp .z o.o.