Jobon sp .z o.o.

Opinie o Jobon sp .z o.o.

Umiarkowany...

Już ich nima. Mieli bogatą historię i mieli prezydenta, ale przed gospodarką wolnorynkową każdy wymieka. Taki wierszyk na pożegnanie.

J23

praca w jobon to fajna sprawa na prawdę polecam

On
@J23

Coś Tylko brał?

Miki

To jest śmieszne

Ula

Witam czy są teraz przyjęcia?

Job
@Ula

Unikaj tego miejsca. To koszmar!

Zimową porą
@Ula

Nie narzekaj. Byłem na postoju straciłem urlop.ozesz mi powiedzieć jaka pociecha z urlopu w zimie, szczesciarzu?

Track1
@Job

Ty jesteś koszmar. Do sklepu idź to będzie Ci lepiej

Myszka
@Job

Tak jak najdalej od jobonu. Szkoda zdrowia i nerwow.

Pracowity

W tym zakładzie niema sprawiedliwości niema równego traktowania innych wysyła się na postojowe, innym postojowego nie dają tylko urlopy a już maja wysyłać na bieżące i gdzie tu równe traktowanie tak uważam !!!

Zimową porą
@Pracowity

Pracowity

Niema sprawiedliwości w tym zakładzie poprzednim razem niektórzy byli na postojowym a cześć była tylko 4 dni dlatego ze zabrali urlop a ci co byli na postojowym to urlop im został i teraz tez to zaczynaja stosować niektórzy już byli na postojowym po 4,3,2 dni a inni nie ale już planują zabierać nowe urlopy . Teraz powinni wysłać na postojowe tych co jeszcze mie byli ani dnia żeby było sprawiedliwie tak uważam !.

Ten

To co robią to porażka.cześć ludzi musi chodzić do pracy a znajomi majstra i te barany co nic nie potrafią siedzą na postojowym.urlopu nawet nie można wziąć bo sobie go biorą na swoje potrzeby. Najlepiej przestać robić dużo na premie majstra i się obijać o siedzieć na postojowym.hehe

Ania ania

Czy na krawcową jest przeszkolenie i ile czasu ?

@Ania ania

Szkółka to jakieś 3 tygodnie jak ja się włóczyłam po działach to tak było

Ania ania
@Ruda

Jaki dział jest najlepszy dla kobiet i czy umowa o prace jest na szkółce ?

@Ania ania

Najlepszy hmm dobre pytanie.. najlepszy to chyba biura dla kobiet biorąc pod uwagę, że np, szwalnia to 99% kobiety (mogę się mylić) hala maszyn 60 % mężczyźni 30 % kobiety 10 % wolę się nie wypowiadać :^^ Montownia to jakieś 80% kobiety nie wiem jak w tej chwili wygląda podział na tapicerniach. Ogólnie, jeżeli są zachowane zasady bhp - uwierz że nadźwigać będziesz musiała się wszędzie po mimo automatyzacji, podnośników itd to daleka droga do wygodnej pracy. wszędzie jest umowa o pracę pierwsza na 3 msc albo nie całe.

Seksowna dziunia

Witam. Mam pytanko czy sa przyjecia do firmy jobon do pracy. I co najbardziej tam polecacie. Jak praca w soboty wyglada jak zarobki i czy warto tam sie starac o prace. Pozdrawiam serdecznie

Seksowna dziunia

Witam. Czy sa przyjecia do pracy w firmie jobon i jaka jest stawka godzinowa. Jaki dzial polecacie i czy warto tam skladac kwestionariusz o prace. Jakie sa dzialy tam w firmie. Dzięki za odpowiedz i serdecznie pozdrawiam ????

@Seksowna dziunia

(usunięte przez administratora), szczerze jak jesteś kobietą, która się szanuje to szukaj innej pracy. Jakie są działy: produkcyjne Tkanina - krojownia, szwalnia gąbka Stelaż - hala maszyn, montownia Tapicernia Wysyłka na każdym dziale znajdziesz kilka "wydziałów" do których możesz się łapać do tego całe biuro. Pozdrawiam :)

@Ruda

Ogolnie nie polecam jobonu

Ruda

Też nie polecam, ale Seksowna pytała o wydziały. W sumie nikt nie poleca a 1,5 tyś osób pracuje hmmm

Tapicer

@Tap Nigdzie indziej nie pracowałem, jest to moja pierwsza praca i pracuje tutaj czwarty miesiąc

Tap

Szacunek. Masz lajka.

Tapicer

Tak są przyjęcia, stawka na początek to 18,20 ale przy przedłużaniu umowy można spokojnie dostać od 19,20 do 20 zł na godzinę. Polecam tapicerowanie. Ja pracuje od listopada i mam stawkę 20,50

Sliziutka
@Tapicer

A jakies inne dzialy czy tylko na tapicernie potrzebuja.

Tap
@Tapicer

Wspaniałe, ale nie wspomniałeś że tapicerowales wcześniej, gdzieś, dlatego masz taką stawkę. Ja mam lepiej, ale robię dla jobonu już wiele lat. Najciekawsze jest że jak wspomniałeś o stawce wybiło ci 2 lajki i 4 nie-lajki i jeszcze flaga Bóg wie za co. Mam nadzieję że ci łyso! "Shame od YOU"

*****

Zna ktoś strone meblami z jobonu??

*****

Zna ktoś stronę meblami z jobonu???

podoba mi się obecne działanie firmy w dobie kryzysu Jobon myśli o pracownikach sobie odejmuja od ust żeby odejmuja zeby nam dać to mi się podoba a wam jak zwykle coś nie pasi

(usunięte przez administratora)to zwykły pasożyt jeździ po obiadki i się obrzera nie ma zielonego pojęcia o pracy dwu licowosc niekompetencja żero szacunku dla pracownika krasnik

Mona

Za mało kompromisów z jednej i z drugiej strony zarząd nie powinien oczekiwać że pracownicy oddadzą dobrowolnie prawie cały swój urlop na poczet ratowania zakładu jeżeli teraz wykorzystamy urlop to co stanie się z człowiekiem który zrezygnował by z pracy w miesiącu kwietniu ma zwrócić pieniądze za wcześnie wykorzystany urlop ?

Coriolan
@Mona

"uprasza się zarówno jedną jak i drugą stronę o więcej wzajemnego uszanowania" idąc za klasykiem (coriolan)

Krzysiek

to nie prawda z tym ze zakład odwiesi 13tki. zamiast pójść na ugodę w negocjacjach z zarządem związki walczyły o grosze przez co w skali roku każdy straci spore pieniądze, cały układ który był tyle lat obecny związkowiec zniszczył w ciągu roku

@Krzysiek

Skąd wiesz że przez związki wszystko zniszczone i nie weżmiesz 13 jak wiadomo to właściciele chcą zabrać wszystkie dodatki wczasowe , szkodliwe ,100 itp. i nie wiń związkòw

Krzysiek

Poczytaj ogłoszenia co jest napisane na tablicy. Zarząd wyraźnie podkreślił ze nie doszło do ugody w negocjacjach bo związki walczyły o podwyżkę 50 zł dla starych pracowników i dlatego zarząd chce zerwać porozumienie ponieważ nie ma konsensusu w negocjacjach. Gdyby związkowiec myślał choć trochę to nie byłoby problemu w negocjacjach. I to nie właściciele chcą zerwać tylko zarząd bo nie mogą się porozumieć ze związkami. Ludzie otwórzcie oczy.. I to właśnie przez związki każdy straci wszystkie dodatki o których mówisz Kolego.

Xxx

Zgodnie z kodeksem pracy sobota płatna 100 procent ,socjal też musi być w takim zakładzie

@Xxx

Nie masz racji. Nadgodziny zgodnie z kodeksem 50% płatne z wyjątkiem niedziel i świat. Chyba że coś się zmieniło.

Mały

Co ty (usunięte przez administratora) sobota to setka !!!! Poczytaj kodeks pracy

@Mały

Faktycznie. Masz rację!

Ruda

Kochani nasz zakład to jedna wieka kula .... napędzana przez tych którzy chcą robić 100 % nie mam nic przeciwko ale jak zakład widzi wydajność to obcina czasy... potem przychodzą nowi i jest (usunięte przez administratora) nawet jak się ktoś stara. O obecnej sytuacji w zakładzie się nie wypowiem, przebywam na l4.dostałam załamania psychicznego widząc co się dziej, po leczeniu zmienię pracę na coś mniej stresowego, albo pójdę do zakładu, który nie będzie gnoił pracownika za to że ma inne zdanie i jest jeszcze w stanie usprawnić prace zakładu. Polecam strategię 8 godzin i do domu, a nie 120 % bo się da. Jobon to specyficzny zakład pracy do niego można wrócić jak do dobrej... wróć co ja chcę wogóle powiedzieć, Słuchajcie w ludziach jest siłą, ale w mądrych ludziach związki zawodowe zawsze będą grabić do siebie, jak się nie zbuntujecie i to tak po całej linni a nie że 2 - 3 osoby tylko słuchajcie kodeks pracy mówi tak oni robią inaczej więc albo jest strajk i niech robią co chcą, Wy macie płacone z godziny stajemy i tyle. wniosek że działają niezgodnie z kp pip też się może tym zająć. Jobon to moloch i albo docenia pracownika, albo niech szukają innego. Myślenie jest w ludziach jak się dacie w klatkę to po was. Pozdrawiam Ruda

Umiarkowanacebula z jobonu

XD jak to ująłeś: "trzeba tak robić żeby było lepiej". Wreszcie masz powód do narzekań i ... wykazania się, bodaj pierwszy raz. Zrób nam wszystkim dobrze. To te chyba twoje 5 minut, nie zmarnuj je opasły skrzyniarzu małorolny. [Mod: Nie ma epitetów.]

Chrystian slejter

Witam. chcialem zapytać czy warto należeć do związku zawodowego bo zdania są podzielone. Tu ktoś napisał że dostał zastawę stołową. Bo zakład ma raczej dobre recenzje, dużo dobrych opinii o nim czytam.

@Chrystian slejter

Chrystian. Solidarność ma wiekowa tradycję. Zabiegała o prawa pracownicze od zawsze i obaliła stary system i za to powinniśmy być jej wdzięczni. A 13tka jest konsekwencją korona wirusa. A kiedy niebezpieczeństwo pandemii zostanie zarzegnane zakład nam 13tke odwiesi. Lepiej to niż utrata pracy.

T3
@Paweł

Tak wirus... Tylko kiedy on odejdzie i sprawy wrócą na stare tory....

Koronawirus
@Paweł

Niech sobie zabiorą ta 13 i niech odczepia się od urlopu urlop jest dla pracowników a nie dla firmy!!!oni myślą że w jobonie jest tak wspaniale zabrali podwyżki zabrali 13stki chcą zabrać urlop kiedy im pasuje a ludzie za miskę ryżu niech robią......długo to już nie potrwa....

Iza
@Koronawirus

Tym powinien się zająć pip nie dość że mobbing to jeszcze nasze urlopy chcą znowu zabrać bo lokdaln w Niemczech my chcemy urlop dla siebie .o pracownika nie dba pracodawca to dla czego pracownik ma dbać o pracodawcę??????

Pistolero
@Iza

Wielkiego mobbingu nie ma, nie przesadzał bym. Dobry menager wie kiedy odpuścić inaczej nic nie wskora ,ale często zdarzają się głupi koledzy . Są mało pomocni, ale użyteczni dla kadry rządzącej jako przytakiwacze. Co z tego mają. Pochwalke. Warianty! Wam też utną 13tke i urlopy. Jedziemy wciąż na tym samym wózku.

Ada
@Koronawirus

Jeśli zabierają kasę to po prostu róbcie wszyscy połowę mniej.

Zostaw merytoryczną opinię o Jobon sp .z o.o. - Zwierzyniec

• Jak się pracuje w Jobon sp .z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jobon sp .z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 244.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jobon sp .z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 227, z czego 43 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 101 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jobon sp .z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jobon sp .z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jobon sp .z o.o.