Jobon sp .z o.o.

Zwierzyniec

Opinie o Jobon sp .z o.o.

asassa 2015-06-03 11:15
Żeby iść tam do pracy to trzeba najpierw zapisać się do dobrego psychologa,jeżeli ktoś ma słabą psychikę to nawet nie radzę bo wejdą na głowę.
rajchard kun 2015-06-22 16:46
to nie oskarzenie tylko prawda...przydupasie. ty pewnie sie nadajesz..noszac pomaranczowa kamizleke kontrola jakosci.....jak niepracujesz fizycznie przy jakiej sjebanej maszynie albo nie tyrasz ciezkih rzeczy to zamknij ryj i sie niewpierdalaj. pracowalem tam ok 6 lat....nie polecam...popelnilem wielki blad ze balem sie rzucic to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] teraz mam prace u siebie w miescie. a jutro ide do 2 na okres probny. a w jobonie pracuja ci ktorzy sa nieudacznikami zyciowymi...bo fajnie narzekac ze pracy niema...jest...gorasz lebsza..ale trzeba szukac a nie pierdolic na palarni jak to jest hu-jowo.
a niemiec sie z was smieje jak to male chiny sobie zrobil w zwierzyncu..i jeszcze ruchanie za darmoche..paranoja.
młodzież Wszechposlska 2015-08-13 22:25
cze! Niemcy nic tu nie są winni. jak mało kto, są dobrymi gospodarzami na tym gruncie, wykorzystali potencjał ludzki oraz sprzyjającą koniunkturę i zarabiają krocie. moglibyśmy się wiele od nich nauczyć. co innego nasi kierownicy i cała rzesza ich nadgorliwych pomagierów. to oni punktują naszym kosztem. kilku darmozjadów plącze się godzinami po Firmie i myśli jak to jeszcze ułatwić nam żywot. to oni zrobili z nas lud masowo wykorzystywany na swoim podwórku. pozdrawiam Patriotów !!!!
zmc 2015-08-20 10:36
co do świadczeń, czy wypłaty na czas firma Jobon to pewniak. pod tym względem są jak najbardziej OK, nawet ubezpieczenie na życie na dobrych warunkach. pozdro!!!
zmc 2015-08-20 10:37
lul 2015-09-04 18:58
no bo dobrze wiedza ze dgy spozniac sie bede z wyplata to ludzie to jeban wpizdu b kokosow niema tam hahahha
TAP 3 2015-09-18 01:12
POZDROWIEWNIA Z LEICESTER
trabant zwierzyniecki 2015-10-06 19:15
niczym...
no jeszce im dziekowac ze wyplata na czas hahahahahaha sam ludzie z siebie robia murzynow...bo na czas wyplaci xd ja [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jaki ciemnogrod..
a tak poza wyplata na czas to nic xd premia? ta :D hahahaha normy chyba :D
ta firma w niczym niejest lebsza ...a wrecz stwierdze ze gorsza bo warunki ogolno-wewnetrzne np atmosfera pracy sa fatalne...
ale tak to jest jak sie komus wyrwanemu z obory od swin np marzanna..da posade to mysli dalej ze pasie swinie..a co smiesznijsze ze ludzie mysla ze naprawde sa tymi swiniami i tak sie kolo zamyka...
trabant zwierzyniecki 2015-10-06 21:50

"Pracownik jobonu -
Jobon to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale gdybynie jobon to ja i dziecko czekało by życie pod mostem robic trzeba bo taki mamy rynek pracy"

bo jestes je.ba.nym nieudacznikiem...i nie mieszaj do tego dziecka...to twoja wina ze jestes zerem i niestac cie na cos wiecej....bo niemasz jaj zeby zaryzykowac....jestes poprostu stworzony do dymania...i dopuki tacy jak ty niewymra niebedzie lepiej w polsce ty lemingu..
Narodowcy 2015-10-07 22:12
trabancie naucz się poprawnej pisowni. pewnie masz ciężko. ciekawe czy w jobonie jesteś taki wygadany. chyba cię jeden z drugim szarga jak kmiota i teraz na kompie się wyżywasz .
pozdrawiam realnie myślących Polaków !!!!
tap10 2015-10-08 19:43
TO NIEJEST FIRMA TO JEST SEZONOWY (usunięte przez administratora) PREDZEJ CIE (usunięte przez administratora)KOLEDZY IKOLEZANKI
Joseph Naber 2015-11-06 11:34
Przestańcie oczerniać porządną niemiecką firme, potraficie tylko narzekać! Jazda do roboty!!!
szyszka 2015-11-08 17:36
a jak tam wogole można się dostać na inne stanowisko a nie na szwaczkę czasami się tak zastanawiam,.............
środowiska Patriotycze 2015-11-14 22:31
pozytywny głos za wywieszenie naszej pięknej flagi na 11 listopada
goja 2015-12-03 20:46
Yesssss!!!!!!! W końcu doigrała się! Szkoda tylko,że ,,płotki,, dostały najbardziej po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Szajka rozwalona! :)
ja 2015-12-04 21:45
marzanna tonie ;)
trabant zwierzyniecki 2015-12-04 21:54
w przeciwieństwie do ciebie juz tam nie pracuje i stawialem czynny opor a nie tak jak ty nadstawiasz dupy....a ten twoj name jesli wiesz co to znaczy "narodowcy" to chyba nie wiesz co to znaczy narodowiec baranie pusty...z ciebie taki narodowiec jak z Józefa polak...nadstawiaj tam dupy i morde trzymaj krotko kasztanie...
trabant zwierzyniecki 2015-12-04 21:57
no tak....świętuj... masakra..z takim mysleniem to ten narod daleko nie zajdzie....skoro jest wyplata to mozna dawac sie dymac... postawili wam ten jobon to troche ze wsi wyszliscie ale wies dalej w was zostala...
maja 2015-12-07 17:25
a co się dzieje z marzanna, ktoś coś wie????????????
tap10 2016-01-05 20:34
Ludzie z tego co wiem takiego zakladu napewno niema w polsce ktos narzeka na niemcow niemcy niesa tacy zli tylko polak polaka tam goni jak psa niekturzy ludzie za trzynastke by tam zycie oddali chory zaklad i tyle niechce mi sie pisac dalej bo tego sie nieda opisac chory zaklad i tyle brak slow.
tap10 2016-01-05 20:47
Mysle ze ten zaklad jest jedyny w swoim rodzaju wiec szkoda opisywac co tam sie wyprawia z reszto narzekacie na niemcow moze ktorys mial dzadka w "ss" ale niewszyscy niemcy sa tacy zli to polacy sa chamami w tym zakladzie cos otym wiem.
cichociemny 2016-04-01 23:11
Panie kierowniku może zamiast "proponować" wszystkie soboty pracujące i 9 godzinny system pracy pogoń Pan tą swoją bandę szwendaczy i czsoumilaczy. ta dużynka co conajniej 25 osób "best of the best" liderów, także jest moc i potencjał :-)
lukasz 2016-05-19 15:04
widze nie ma chętnych do pracy w jobonie może dla tego ze większość osób z okolic już pracowalo a ci co nie pracowali dowiadują się jak tu jest zarobki nie adekwatne do pracy chamstwo jeden drugiego kabluje do kierowników pietra a ten przychodzi i się wyzywa nad toba chamstwo
kumpel 2016-07-03 13:30
masakra montownia to najgorszy dział a pieniądze szkoda gadać nie polecam tam pracować
Najlebszejszy krojczy damian :d 2016-08-08 07:39
Jak tam sytuacja w mojej ukochanej firmie jopon? Hahahaha
Damianoooooo khun 2016-08-09 00:16
Oczyscic.......ktos tu juz zgermanizowany...
PracownikOtoJa 2016-10-07 00:02
witam. zaczynam pracę od 10.10.2016 są nadal nabory trzeba sie pofatygowac osobiscie i złożyć odpowiednie dokumenty. Z tego co widziałem praca nie jest jakaś cieżka ale wiadomo robic trzeba a jak komus sie nie chce to wiadomo szuka pracy lżejszej od leżenia a i to narzeka ze ziarnko uwiera. Wiecej info bede dodawal na bieżąco jak sie sprawy maja. Pozdrawiam
alek 2016-10-09 12:35
@PracownikOtoJa też mam wrażenie, że niektórzy chcieli by zrobić, ale się nie narobić. A tak się zwyczajnie nie da, trzeba się do pracy przyłożyć i tylko wtedy, kiedy faktycznie pracujemy możemy coś na tym ugrać. Mam na myśli większą kasę i uznanie pracodawcy.
lukasz 2016-10-25 08:54
nie wim po co ktoś się odzywa pracuje kilka miesięcy i dużo ma do powiedzenia zapytaj ludzi którzy pracowali naście lat dlaczemu się zwalniają bo psychicznie nie wytszymują
Rambo 2016-11-17 01:26
Pracuję kilka miesięcy i zauważyłem, że atmosfera z ludzmi jest na bardzo dobrym poziomie. To znaczy, przełożeni chcą Cię nauczyć jak pracować aby było dobrze... Każdy pomaga, pokazuje jak co, żeby było ok... Dobrze płacą na start, jest okazja się wykazać. Można się rozwijać, bo to takie małe miasteczko, każdy ma Swoją robotę, gdy kogoś zabraknie można spóbować czegoś innego... Jak w każdej pracy trzeba się starać, po to się poszło do PRACY, żeby PRACOWAĆ. Można znaleźć dla siebie "miejsce"... Naprawdę, polecam. Nie rozumiem skąt te negatywne komentarze. Pewnie od studentów z wyższym, którzy spróbowali pracy, bo idiota z dyplomem to taki sam idiota jak wcześniej tylko z pretensjami. Wydaje mi się, że od ludzi którzy myśleli, że w pracy nic nie trzeba robić. Każdy chciałby nic nie robić i zarabiać wuchtę siana. Ale nie mogę złego słowa powiedzieć jak narazie. ;) Jest naprawdę dobrze. Ja wychodzę z założenia, że gdy idę do pracy to mam się starać i widzę, że gdy się starasz to zostaje to zauważone. Gdybym szukał jak tu narzekać to bym mógł tylko powiedzieć to, że przerwa mogła by być delikatnie dłuższa. ;) Pozdrawiam pracowników.
Ochrona 2016-11-17 09:11
To co mówi się o tzw;łazikach to najważniejsze zasiedzenie jest na szwalni psełdo kierowniczka pani Aneta i cała kolejka brygadzistek nie mających żadnych kompetencji ani pojęcia o robocie radzę panu kierownikowi tego działu ,niech się przyjrzy tej niedouczonej elicie ,bo wyniki na tablicy to zasługa normalnych pracowników a nie tych kilku łazików ende.
Pracownik 2016-11-19 20:31
Zarobki niezłe,warunki socjalne bardzo dobre,wypłata na czas.
Firma cały czas inwestuje i rozwija się.Kadra zarządzająca dba o wszystkich pracowników.
Możliwość dodatkowego zarobku w wolne soboty.
Ludzie mili i życzliwi, pomagają nowym pracownikom.
dfrgthyjyj 2016-11-20 21:04
pracujjesz kilka miesiecy i co widzisz wszystko ok ale do czasu podpadniesz u brygadzisty to bedziesz gadal inaczej to niejest takie proste wykarz sie a bedziesz jebal za innych brygadzista wie komu dac dobra robote a komu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] normy niewyrobisz i na dywanik
habeta :) 2016-11-21 16:44
Myślę że dużo się pisze ale niektóre posty są prawdziwe szwalnia ma szef ,kierowniczkę trzy panie księgowe co liczą wydajność szwalni brygadzistki liczą na tablicy logistyczka na kartce co grupa szyje a przecież to wszystko w komputerze liczy się a to na dwie zmiany wystarczy dwie panie a trzecia t kto i do czego i kto na nią pracuje????????????????????????????????wiec po co ona my zapieprzamy na nie potrzebna osoby wałęsają się po JOBONIE
udreczona w jobonie 2016-11-23 08:58
od kiedy pan tak ladnie zna Polski
zawiedziona 2016-11-23 09:53
Mnie tagrze wtedy zwolnili tesz bylam jedynym zywicielem rodziny wtedy z 3 zmian mieli zrobic 2 wiec zwalniali tylko czlowiek zasmalal jak durny a grupowe zwolniena kosztuja rzaluje ze nie podalam do sadu ciekawe co pan Naber na to trzeba bylo sie zmuwic i poczekac na niego jak on na pracownice wyhodzaco z ubikacji na malej szwalni i sprawdzal czy palila panie jeszcze ludzie pieluch nie nosza w tej pracy hociasz zasmalal jak dziki to i tak nanic bo zostawiali znajomki lizidupki i kablazy psyhika siada panie Naber czy naprawde nie widzi pan zlego traktowania ludzi uczciwie solidne pracujacych
Obserwator 2016-12-04 17:12
Czemu nikt nie pisze jak jest na innych wydziałach?, np. Montowni. Ja pracowałem tam i co zauważyłem. Brygadzista Zbigniew D. nie interesuje się czy murzyni mają zszywki tylko cały czas adoruje panią Jadzię i patrzy jej głęboko w oczy. Nabiera ruchów wtedy gdy na hali pojawia się kierownik Ś. Drugi decydent Pan Marcin N. natomiast podkochuje się w Dorocie. Ojej ile jest w nim miłości. Oni " istnieją" tylko dzięki tym murzynom co zapieprzają w tym hałasie i tym kurzu, pyle. I co ciekawe to najbardziej zapieprzają ci co mają najniższe stawki. Starzy, albo "ściemniają" albo są pupilami brygadzisty. Oni mogą chodźić na dłuższe przerwy nawet co godzinę. O tym wszystkim wie Pan Z. ale nie reaguje. Gdy pracowałem na tym wydziale właśnie to wszystko zauważyłem i postanowiłem napisać. Teraz pracuję na innym stanowisku i jest spokojniej a przede wszystkim w miarę sprawiedliwie.
cyber marian 2016-12-08 15:47
Jobon to majdanek i nic więcej nie polecam:(
Leon 2016-12-16 15:31
Kiedy mozna sie spodziewac jakis przyjec.Pracowalem wczesniej to moze sie zalapie:)Nie piszcie jak tu jest prz...bane bo mam porownanie za granica.Ile mozna sie tulac nawalizkach.Pieniadze mniejsze ale z rodzina.
tap 2016-12-24 22:04
Może mi ktoś powiedziec"napisać" dlaczego po świętach mam znowu chodzić na 1 zmianę,wydaje mi się że zawsze było na 2 zmianę.Bardzo mi to nie pasuje,do kogo się zgłosić żeby zamienić zmianę.Proszę o szybką odpowiedź.
tap 2016-12-24 22:06
byly pracownik 2017-01-20 15:45
pracowalem na montowni tam jest najgozej jedni zbijają dobre elementy jak nie masz znajomosci to dostaniesz smiecie
ab 2017-01-24 06:40
Nie pracuję w tej firmie ale znam ludzi . Tak to prawda to nie Niemcy wykorzystują to polskie przydupasy nie ma nikogo gorszego na świecie niż Polak który pracuje w firmie zagranicznej i nie jest zwykłym szarym pracownikiem tylko ma jakieś stanowisko . To właśnie oni wykręcają z człowieka ostatnie krople potu i resztki sił dla swoich profitów. Niestety polak tylko potrafi narzekać poza plecami ale jak co do czego to morda w kubeł a niestety kto nie walczy o swoje ten nie ma . A poza tym nigdzie nie ma lekko wszędzie trzeba pracować czy tutaj w Jobonie czy w innej firmie nie ważne czy to Polska czy inny kraj . tylko szkoda że zarobki w porównaniu do cen są nie adekwatne do normalnego życia i tutaj jest problem .
ja 2017-02-20 15:50
pracowałem mobbing na każdym kroku nie mogłem spać ze stresu nie polecam chyba że ma ktoś dobrego psychologa
ktoś 2017-02-22 18:46
to prawda niemcy sa ok to panie kierowniczki sa podle zawsze im malo 50 60 70 procent ile bys nke zrobil
Agnieszka 2017-03-22 12:05
@ja, powiesz coś więcej? Na jakim stanowisku byłeś zatrudniony?
nieważny 2017-03-25 18:31
W JOBONIE pracuje 2 zmiany w tym że jedna zmiana jest traktowana jak drugi sort nic nie warta oprócz jednostek i brygadzistów liderów i premie jakie za to biorą bo ludzie na to pracują .Praca jak praca jest ciężko ale morze być tylko nie umią docenić pracownika .Doceniają tych którzy pilnują ludzi żeby robili.
kumpel 2017-03-31 18:42
w zwierzyncuogłupili ludzi teraz czas na krasnik
byly pracownik jobonu 2017-04-04 11:12
Długi Kąt - 14 -16zl /h
ilu z Jobonu tam odeszło sami wiecie.
W jobonie nawet na setce dorobić nie dadzą to po co się tu męczyć.
jmz 2017-05-20 20:49
Nie dziwię się, że z taką pisownią tylko jobon Ci pozostał...
Zostaw swoją opinię o Jobon sp .z o.o. - Zwierzyniec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jobon sp .z o.o.