Jobon sp .z o.o.

Opinie o Jobon sp .z o.o.

COVID-19

Kiedy w końcu Jobon przestanie kłamać co do ilości zakażeń na terenie zakładu??? Dlaczego Jobon pracuje normalnie, jak gdyby nigdy nic? Czy ryzykowanie życia i zdrowia pracowników i ich rodzin jest warte tych kilku milionów zarobionych pieniędzy!???? Nie dajcie się wrabiać, bo tu chodzi o wasze życie... Kto poniesie za to konsekwencje? Tylko pracownicy, których zakład ma daleko. Temu powinna przyjrzeć się jakaś telewizja. Od razu byłoby lepiej.

Dlaczego nie ma wypłat?? Na umowie mamy napisane do 10ego platne

Jaki
@Jobonka

Bo nasze kierownictwo odpoczywa i bawi się w górach i zapomnieli o ludziach

@Jaki

Niech kierownictwo się nie zdziwi jak w poniedziałek będą szukać ludzi. Ogólnie w myśl zasady "oko za oko, ząb za ząb" możemy śmiało NIE PRZYJŚĆ 2 DNI DO PRACY skoro pracodawca spóźnia się dwa dni z zapłatą.

Jobonka

Dlaczego nie mamy wypłat skoro dziś 9.. jutro sobota. W umowach mamy napisane że do 10ego każdego msc.. hmmm.. chyba Jobon zapomniał że te marne wypłaty nie starczaja na cały msc. A ludzie mają kredyty opłaty itp..

Melba
@Jobonka

Wystarczy pójść do sekretariatu i zapytać. Przelewy poszły 09.10. Od banków zależy reszta. U mnie kasa była 09.10. Też mam kredyt. Termin spłaty ustaliłam późniejszy o kilka dni od wypłaty (na wszelki wypadek).

@Jobonka

Nie wiedzą z jakich pieniędzy mają zapłacić Tym z kwarantanny, gruszowe,bezpłatny czy z naszych co zbierają na te śmieszne fundusze!6!!!!!!

Pracownikkkkkkk

Pracodawca ma obowiązek wypłacić pieniądze do 10tego jest 10ty wypada na weekend pracodawca jest zobowiązany wypłacić pieniądze wcześniej.... jakaś tragedia co się zaczyna dziać . Dodatkowo ludzie którzy byli na kwarantanne dostali postojowe za co mają płacone 100% pensji gdy inny w tym czasie ( z tych samych działów czy autobusów) muszą pracować

Mati

Tak się wirusem przejęli że już nawet wypłaty na czas nie wypłacili.Zaczyna się robić ciekawie.

Adladyna

Proste pyt czemu jak nie było ogniska zarażenie jobon był zamknięty a teraz kiedy są potwierdzone wyniki covida wszystko funkcjonuje bo głupie gadanie że to na innym dziale a skąd wiadomo że pracownicy nie jechali z zaraz ona osoba.. Dla pracodawcy liczy siee jednostka i h.. Zdrowie pracowników ma ww (usunięte przez administratora) zachorują to znajdzie innych robili..Ale to jest narażanie pracowników i rodzin prscownikoow . Pozdrawiam

Melba
@Adladyna

Jobon był zamknięty, ponieważ w Niemczech były wtedy pozamykane wielkopowierzchniowe sklepy meblowe i nie było sprzedaży. Ruszyły sklepy ruszył i Jobon.

Miła

To ile płacą w Jobon że mówicie że zarobki małe?a może nie lubicie że nowi do pracy przychodzą??????

Ktoś

18zł brutto to daję jakieś 2200 na rękę ogólnie nie polecam

tak
@Miła

dwa tysiace masz no to sobie sam odpowiedz

Jowitka
@Miła

Lubimy jak przychodzą nowi ale mało kasy dają szkoda zdrowia

@Ktoś

Jan

Ja po 2 latach nie mam 20

Krzysiek
@Lysy

Ale podobno tyle placa. A przyjmuja teraz nowych pracownikow jak to teraz eyglada sytuacja.

Wood-row will-son

Nie podawaj falszu. Ok 18 na start chyba że wieloletni fahura

Ols
@Jan

Ja po 10 latach nie mam 20!!!

Olka
@Ols

Ja po 5 mam 20 nawet ciut więcej a są tacy co mają po 25 i więcej trzeba się starać a nie narzekać tylko

Zakochana
@Olka

Nie wierze ze maja wiecej jak 25 na godzine ciekawe na jakim dziale skoro tak twierdzisz

Adikkk

Witam potrzebuje namiary na kogos z montowni co zbija biale skrzynie i szare chodzi o normy

Adladyna

Ciężko wyrobić na te premii tych brygadzistów.... Ciągle im mało mały procent... A czy to h... Tu jestt na akord czy na godzinę.... Nie mówię że trzeba leżeć tylko że każdy robi na swoje siły. Każdy ma swoje jakieś życie i obowiązki....

Ja i ty czyli my
@Adladyna

Jasne ze tak kazdy ma rodzine obowiazki i nie samum jobonem bedzie zyl.Praca wazna oczywiscie ale tu jest stawka godzinowa anie na akord. Ciagle malo i malo czlowiek to nie robot kazdy robi tyle ile moze ale to i taj ciagle malo i malo. Do domu sie wraca i na nic czlowiek nie ma sily taki zmeczony a tu malo i malo. Pozdrawiam

Hans
@Ja i ty czyli my

Najgorzej traktująca swoich pracowników firma trzeciego świata.

Hans
@Ja i ty czyli my

A potem powtarzają motto jobonu: "Ludzie sami sobie winni"!

Maniek
@Adladyna

Tym znurzonym brakiem zajęcia brygadzistom można by było dać chociaż woreczki do pakowania ze śrubkami i kołeczkami bo żal na nich patrzeć jak szwędają się bezczynnie przez 8 godzin :D

ela

czy warto zanieść podanie o pracę , czy na razie nikogo nie przyjmują

Ewelina
@ela

Nie

BYŁY

wiecie co pracowałem w tej firmie pół roku zostałem bardzo skrzywdzony teraz to co zarobiłem w tej firmie kupił sobie fajnie auto zrobiłem uprawnienia na wózek ale tam do was czy do Jobon nie wrócę sorry ale człowiek człowiekowi wilkiem ja czegoś takiego nie toleruje i co najlepsze że góra nic z tym nie robi i ten wpis zaraz i tak zostanie usunięty

pati

Ludzie zdajcie sobie sprawę z tego że możecie nie przyjść np w sobotę do pracy j już zarząd zacznie coś myśleć pamiętajcie sobota nie jest obowiązkowa niech kierownictwo zacznie myśleć taki mały strajk powodzenia życzę

Tapicor
@pati

Co Ty bredzisz?? Ty nie robisz w Jobonie na pewno:D inaczej wiedzialbys że soboty są dobrowolne możesz przyjść ale nie musisz A robisz za podwójną dniowkę 100% Haha co za dzban:D

Tapicor

A ja pozdrawiam zarząd MP Nieładnie oj nieładnie

Azaliż
@pati

Jakbym słyszała pana przewodniczącego solidarności Tekst słowo w słowo ????

sprytny
@Tapicor

nie przyjdzcie w nastepna sobote to zobaczycie efekt

Mikołaj
@sprytny

Jeżeli praca w sobotę jest dobrowolna, a pracodawca jak pisał przedmówca płaci sto procent dziennego zarobku, to dla osób, które chcą więcej zarobić to atrakcyjny dodatek. Nie rozumiem, czemu namawiasz innych do bojkotu sobót. Każdy ma prawo sam zdecydować, czy chce pracować. Nie uważasz? Napisz jakie jeszcze inne dodatki oferuje pracodawca. Chętnie się z tym zapoznam.

Blui
@Mikołaj

13 pensja dla każdego Umowa o pracę na czas nieokreślony "Wczasy pod gruszą" raz w roku 1000zl+ Darmowe busy w LENIBUS Pożyczka bezprocentowa kto chciałby. Karta klienta że zniżką w LOTOS Przeszedłem z mebli polskich i póki mnie nie zwolnią to będę robił wszystko żeby tu zostać do emerytury!!! Jest bardzo OK! Pozdrawiam

DoBlui
@Blui

Znając politykę konkurencji to będą hejtować ten wpis :D bo prawda w oczy kole! No i u konkurencji jest spoory brak ludzi do orania w fabryce:D Dodam jeszcze że wszystkie soboty są WOLNE! A jak CHCESZ! sobie przyjść zarobić to płacą 100% stawki

belli
@Blui

Wszystko się zgadza , tylko 13 pensja jeżeli nie przekroczysz dwa zwolnienia minimum do 30 dniu .....

szyszka
@Tapicor

ale dziobak z Ciebie i to twoje 100 %

Ehy I aby
@Blui

Z tego co napisałeś najlepsza 13 stka i grusza... Tylko jakby te zarobki były lepsze to bym przyszła. Szkoda że tak mało płacą

Witek
@pati

Nie przyjdziesz w sobotę to brygadzista krzywym okiem na ciebie patrzy.. Bo przecież plan musi wyrobic. Dobrze ze tera lato ale w zimie się zacznie.

Ech i abba
@Ehy I aby

Daj spokój! Gdzie będziesz szła, masz 500+ posiedź w chałupie:D

Brain
@DoBlui

Za darmo też dostajesz pastę do czyszczenia i 5 kremów do rąk- raz na miesiąc. Narzędzia wszystkie są dostępne nie musisz kupować nic. Dodatek za pranie raz w roku około 200zl. Jest apteczka na każdej hali A nawet kilka! Jak zrobi Ci się słabo to nikt Cię nie zostawia na pastwę a wręcz przeciwnie. Jest klimatyzacja! i na każdym wydziale- tapicerni jest dystrybutor z wodą zimną i gorącą. Są lodówki z przekąskami i napojami na każdej stołówce. Jest catering z ciepłymi daniami na zamówienie bardzo tanio i smacznie. Jest PO LUDZKU i bezpiecznie!!!

dobrze już było
@Blui

kilka pozycji z twoich pochwał już stało się historią .... co teraz powiesz?

Zwolniona Kraśniczanka
@Blui

Tak dobrze jest tylko nie wszystkim przedłużają umowy z próbnej Na nieokreślona , zasłaniają się epidemią?

@Zwolniona Kraśniczanka

Ciagle przyjmuja nowych umow nie przedluzaja.Normalny pracownik 3 miesiace i w domu po probnym okresie a taki co ma znajomosci to mu przedluza na stale i pracuje . Nie urobi sie bo ma plecy i do tego zarobi marny grosz za taka ciezka prace. Smutne ale prawdziwe.. Pozdrawiam

Salomena
@Jobonka

Tak prawda to nie ma po co tam isc do pracy bo i tak tylko na 3 miesiace to szkoda zachodu. Wiecej zalatwiania jak tego pracowania. Szukaja nie wiadomo kogo mlodzi nie chca pracowac a starszym nie przedluzaja umow. Pozdrawiam

@Blui

Miałeś wczasy szykuj się i na13 .z choinki się urwał es ???????????

@Mikołaj

jesteś młody--nie chciało się uczyć---to zap...dla mnie to możesz rozbić namiot (usunięte przez administratora) się nie sieje-- sami skądś przyjeżdzają---nikt cię nie chciał--firma cię przytuliła-- wykazuj się--TYLKO NIE MĘCZ INNYCH

@Brain

zapomniałeś o niezbędnej wazelinie----co z tego masz----jeżeli kremiki i pasty ważniejsze to dbaj o swoje tyły bo jesteś gejem--takim podrzędnym bo rasowy kupi sobie dając (usunięte przez administratora) za KONKRETNE pieniądze,

@Blui

MAMO JEST MI TU DOBRZE---MAMO JEST MI TU BARDZO DOBRZE!!!! MAMO JEST MI TU TAK DOBRZE,ŻE DOBRZE MI TAK!!!!!

Eva Braun
@Mikołaj

Niech płacą tak, żeby nie trzeba było tyrać w soboty

Mona
@Blui

wszystko się zgadza tylko że już nie było wczasów pod gruszą nie wiadomo czy dostaniemy 13 i nie wszyscy skorzystają z darmowych busów i nie wszyscy wiedzą o nieoprocentowanych pożyczkach być może to przez koronawirusem

MK

Kto chce zarobić więcej to sobota dla chętnych 100 %. Z własnej inicjatywy. Warto!!!

J-23

Premię powinni otrzymywać ludzie którzy faktycznie wytwarzają "dobro" a brygadzistom i reszcie hołoty powinni się przyjrzeć Kun a nawet prezes który czasami przechodzi przez montownię. Może kiedyś z ukrytej kamerki (a takie są już dostępne na rynku) nagram jak brygadzista, niektórzy logistycy zamiast zająć się pracą to jeżdżą do atrakcyjnych kobiet i "łapią" ich za tyłki. A później na You tube i ubaw gotowy

Kudlaty kudlacz
@J-23

Tak to prawda. Przyjrzec sie brygadzistom i logistykom na montowni. Z nudow lapia za tylki .

@J-23

podpowiedz który--- to nawet bez miecza zrobię mu z du,, jesień średniowiecza---

Spokojny pan

Ludzie jak możecie być tak głupi nie ma wirusa! To bill gejTs i bill Murray wymyślili wirusa by kontrolować masy. Było o tym w telewizji. Trzeba było oglądać. Nie dajcie się szczepić i pracujcie spokojnie

fanatyk

wszystko ładnie--moje pytanie jest następujące --koledzy i koleżanki---czy któryś z liderów,brygadzistów i tp powiedział wam dobre słowo/dobra robota,jesteś dobry itp./NIGDY-- tylko bat arbait shnelllla--ale nie jest to trakie dziwne skoro ich tak wyszkolili--/ostatnie szkolenie pijarowskie/PRACOWNIK PRACUJĄCY W STRESIE JEST WYDAJNIESZY--moim zdaniem temu przyjrzeć się powinna prokuratura--wyp mnie trudno---może inni będą mieć lżej.

jak nie Jobon-to co?--CAŁY ŚWIAT---pod warunkiem,że masz kartę u psychiatry i nic narazie cię nie boli--ale to kwestia czasu/psychiatra ,ból?/--wiadomo --lepsze to od buraków lub tytoniu--ci siedzieli by w jobonie 8 dni w tygodniu---firma takich potrzebuje

Patrycja

Jakie prace kobiety wykonują w Jobon???? dziekuję za szczere odpowiedzi.

@Patrycja

Kobiety pracują we wszystkich wydziałach, zależnie od swoich kwalifikacji.

Chętna
@Jobon sp .z o.o.

Jak długo czeka sie na telefon po złożebiu podania o pracę

Malutka
@Chętna

Nie długo się czeka. Nie polecam pracy w jobon. Do tej pory ręce w nocy cierpną kręgosłup zmarnowany. Szkoda zdrowia

Niezadowolona
@Jobon sp .z o.o.

Praca nie jest zła , ale tylko na okres próbny . Drogi pracodawco ja pracowałam 3 miesiące i umowa nie została mi dale przedłużona , zasłaniacie się epidemia , A krasnik fabryczny dalej przyjmuje , a dodam ze jestem wykwalifikowana krawcowa , 75 % mocy wykonywanej pracy na materacach. to o co wam chodzi . , żeby jak najwiecej przelecieć szwaczek po 3 miesiące ?? A może macie dobre gelt , za przyjęcie nowych pracowników ,pozdrawiam jabbon w krasniku

Ty i ja
@Niezadowolona

Tak to prawda. Przyjmuja na 3 miesiace a pozniej do widzenia i nastepny. Tak traktuja pracownikow

Ala
@Niezadowolona

Pozdrowienia z Kraśnika ,u nas to prawda przyjmują krawcowych ale wcześniej nie przydluzali umów

@Jobon sp .z o.o.

A po studiach ekonomicznych tez przyjmujecie? I na jakie stanowisko?

Kocica
@Kasia

A na produkcje na nic lepszego nie ma co liczyc. I to na montownie caly czas poszukuja. Nie polecam pracy w tej firmie

Fifi
@Chętna

Ja czekałem 3 dni

Jowitka
@Fifi

Na co czekales 3 dni

@Kocica

Spytalam, czy po studiach przyjmuja bo ktos z logo Jobonu odpowiedzial ze kobiety pracuja we wszystkich dzialach zaleznie od kwalifikacji. Niestety ten ktos juz niefatygowak sie odpowiedziec, ze intetesuja ich tylko pracownicy na produkcje.

Był pracownik
@Jobon sp .z o.o.

no kiedy oddać nam za te urlopy w Marcu?

Wesoły Romek

Cześć jestem Wesoły Romek mam w Zwierzyńcu domek. Gdy podwyższali kilkukrotnie normy - tak musi być. Gdy zabrali kolonie dla dzieci - trudno. Na wiosnę pozbyłeś się urlopu - OK szkoda. Gdy nie dostałeś wczasów pod gruszą - życie takie jest. Gdy podnieśli rękę na rewaloryzację podwyżek - Może coś to da do myślenia. Przez rok rządów lewicowo-liberalnego pseudo prezesa wszystko już zabrano. Dostała tylko trzynastka..Lecz zapewne nie na długo.... Już więcej nic. A Ty dalej człowieczku dymaj jak niewolnik, poskarż na kolegę który się nie może wyroić z robota lub zemści pod nosem. Uśmiechnij się do kierownika bo tyle Ci zostało niewolniku we własnej Ojczyźnie

Wesoły Romek

Zostaw merytoryczną opinię o Jobon sp .z o.o. - Zwierzyniec

• Jak się pracuje w Jobon sp .z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jobon sp .z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 245.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jobon sp .z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 228, z czego 43 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 102 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jobon sp .z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jobon sp .z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jobon sp .z o.o.