Jobon sp .z o.o.

Opinie o Jobon sp .z o.o.

Witam.Chciałem zapytać o trasę autobusu który dowozi pracowników.Czy to prawda że jeździ z Hrubieszowa przez Zamość do Zwierzyńca?Z góry dziękuję za odpowiedź:)

autobus
@Zainteresowany

J-ka

Ktoś

Co cię to obchodzi, nie Twoja sprawa. Gdyby w jakiś sposób cię dotyczyła, to bym zrozumiał Twój wpis. Wogóle to powinieneś mieć na to jakieś dowody.

Umiarkowany
@Ktoś

Dobrze piszesz. Nie wolno wpychać łba w nie swoje sprawy. Dorosły facet, wie co robi, jego sprawa co go kręci.

Dzięki za informację. Na pewno do Jobon za parobka nie przyjdę tu pracować, jeszcze u Niemca.

Umiarkowany patriota
@Tomek

Nie obrażaj mniejszości. Przecież nie wierz czy Twój dziadek służył w Wermachcie czy w wojsku polskim.

Pracowniczka poduszki

Prawda jest taka ze każdy narzeka, a każdy pracuje. Pieniądze zawsze wypłacane na czas. Podwyżki co roku, a jak nie to śmiało można pisać i argumentować sytuacje i można dostać. Najbardziej narzekają Ci co tu pracują już ponad 15 lat i nie potrafią się odezwać po swoje tylko tutaj wylewają swój płacz na forum. Ja osobiście polecam bo każdy może znaleźć jakieś stanowisko dla siebie. Cięższe lub lżejsze ale co kto chce. Wystarczy porozmawiać i powiedzieć na początku czego się oczekuje a nie wypisywać bzdury. Jeżeli chodzi o warunki to cały czas można pracować w krótkim rękawku, większość hal jest ocieplana, a w lecie klimatyzowana. Pracowałam na różnych działach i w różnych okolicznych firmach i osobiście polecam Jobon. 13 pensja, dostatek 1 tys na wakacjach, 500 zł na Mikołaja. W okolicy nigdzie nie ma drugiego takiego zakładu.

On444
@Pracowniczka poduszki

Na montownie przyjdź..popracuj z tydzień i napisz jeszcze jedną opinię.

Krzysiek
@On444

Wlasnie zapraszamy na dzial montownie. Tydzien czasu i czlowiek sam odchodzi. Jak napychac poduszeczki to mozna i kazdy by to chcial.. Nie polecam jobonu

sraka
@Pracowniczka poduszki

Mizerna postać z Yobon'u ok. 14 kwietnia w sraczu: "Covid 19 to fake news!

Umiarkowany patriota
@Pracowniczka poduszki

Dziękuję się, ściska grabę na pożegnanie i po prostu odchodzi jak jest źle. Oczywiście cudów nie ma, ale przy moich (i nie tylko moich) brakach w wykształceniu i brakach znajomości dalej myślę że dobrze trafiłem Kiedy idę przez halę nadal widzę wciąż te same gęby, więc logiczny wniosek, że muszą myśleć tak samo inaczej należało by przypuszczać że pracują pod przymusem (co najwyżej za talerz soczewicy). Fajnie pracownicom z poduszek że się wychyliłaś. Nabijają poduchy bez cienia wątpliwości... Jezus Chrystus ma na pewno wobec Ciebie potężne plany...

Jakie zarobki na start w jobon i jaki dział wybrać?

@Tomek

oni sami ci wybiorą tam gdzie będziesz potrzebny

Tapicer

19 zł na start , polecam tapicernie boxy

Jaki
@Tapicer

Przyjdź na boksy a zwłaszcza na liniję turbo to zobaczysz jak traktują ludzi masz robić jak robot i traktowanie przez brygadzistę i liderów którzy mają ludzi za nic tylko premia się liczy którą biorą za naszą pracę

Dzięki,A po okresie próbnym jaka stawka? I czy są przyjęcia? Pytam bo mam kawałek drogi że 40 km

Salomena
@Tomek

Zaden dzial. Jobon omijac szerokim łukiem

Sliziutka
@Tomek

Żadnego działu nie polecam. Jak najdalej od jobonu. Szkoda zdrowia i nerwow i tyle w temacie. Pozdrawiam

@Sliziutka

Co Ty wypisujesz, tu jest całkiem nieźle. Kasa na czas, miła atmosfera w zakładzie.Teraz coś tam się ciekawego "prawdopodobnie " wydarzyło. Zastanawiam się czy to plotka, czy prawda? Ktoś coś słyszał?

@Sliziutka

a co tam takiego się dzieje?

Jula

Głupie wpisy o Kraśniku są bezsensu, jak nie pasuje Kierownik albo (usunięte przez administratora) przynoszącą cukiereczki kolorowym koszulkom nie męcz się, zwolnij i nie pisz głupot????

My
@Jula

To nie chodzi o to że trzeba pracować, tylko w łazić w (usunięte przez administratora)

fajnie jest? no to dobrze

Ruda

Masz z tego frajdę? Po co to komu? Serio świat schodzi na psy.... Z tego co wiem to maja być opinie o firmie a nie pracownikach i co kto robi po godzinach pracy

Ciekawy
@Ruda

Tam też ruda?

Wredota

Witam grupę czytając wasze wpisy są śmieszne ...postojowe są płatne 100%.po co pisać i dociekac wejść w kodeks pracy i już wiesz...jest pandemia przetrwamy jeszcze marzec i zobaczymy jak będzie a nie domysły i roznosić plotki ????

@Wredota

Tak właśnie twój post jest śmieszny radze czytać czyjeś posty z zrozumieniem że postojowe 100% to ok ale gdzie tam pisze żeby postojowe szukać w kodeksie pracy jedynie co tam pisze o kodeksie pracy to czy firma może wysłać na urlop bez zgody pracownika I tutaj raczej trzeba sięgnąć do kodeksu pracy radze czytać dwa razy jeden wpis I nie wypisywać głupot a jeżeli trzeba to I pięć razy

@Lala

Trzeba czytać tarcza 01,02,03,04 i rozporządzenia ministra. Nie wszystko obowiązujące jest w kodeksie.

pracownok

świetna firma rodzina atmosfera :)

Hans
@pracownok

Tak. Prawie jak w zakładzie karnym;)

Ktoś

Co ty wypisujesz. Romanse??? Tu się takie rzeczy nie dzieją i nigdy nie miały miejsca. ????????????

@Ktoś

Z tym się nie zgodzę :^^

My
@Ruda

Można sobie kupić okulary

@My

Trochę wiem co się dzieje w szczególności w młodszej kampanii :^^

Iza
@Hans

Cześć, co ma na celu Twój komentarz? Nie rozumiem dlaczego w taki sposób określasz atmosferę w Jobon. Czy możesz dokładniej wyjaśnić co mam przez to rozumieć? Chciałabym uzyskać jakieś rzetelne informacje na temat zatrudnienia w firmie.

Umiarkowany
@Iza

Ej, weź przychodź, bedzie fajnie.

A jak tam Pani (usunięte przez administratora)? Nie widać jej ostatnio na produkcji? Coś się zmieniło????

Xxx
@Zainteresowany

(usunięte przez administratora) donosiciel działa za dwóch :) nic nie wie, a tylko chodzi i plotkuje o innych osobach, co gdzie z kim, 8i lata co chwilę i donosi ja ludzi. Szczególnie jak się na kogoś (usunięte przez administratora), to z byle gownem leci do szefowej.

@Xxx

Głupoty wypisujesz, w tej firmie nikt na nikogo nie donosi. Po czy mógłbyś poznać że ktoś robi takie obrzydliwe rzeczy?

Xxx
@Xxx

jak te ciule na 8 w (usunięte przez administratora) wala to donosi 3/4 z usemki to dziadki blisko emerytur i tylko sensacji szukajo

Ciul
@Xxx

Kogo masz na myśli ciul skoro wiesz kto tam pracuje to chyba jesteś w tej grupie na 8

wszedzie trzeba pracowac ale w jobonie jest tak praca pracy nie rowna jedni robia za dwie osoby a drudzy aby przebimbac np lozka

agent Cooper
@były pracownik

Jobon nie stosuje się do rygorów epidemiologicznych. Nie ma nakazu noszenia maseczek.

Krzysiek
@były pracownik

Witam. Zlozylem do firmy kwestionariusz o prace. Ale widze ze pisze zamkniete na stale i nie ma godzin otwarcia tak jak kiedys bylo. Co to znaczy moze ktos mi wyjasni. Dziekuje z gory i pozdrawiam

pracowni k

fajny lider na materacach nawet poletek nie robi

Ktoś tam

Dlaczego mówicie, że firma ma zabierać bieżące urlopy ? Jeśli go nie wypiszecie to wam go nie zabierze. Poczytajcie kodeks pracy i poznajcie swoje prawa ! Płaczecie, że firma zabiera wam urlopy, które sami dobrowolnie wypisujecie bo nikt was do tego nie zmusza siłą przecież. Ludzie zacznijcie myśleć! Pozdrawiam

Tylko nie byłeś?

@Ktoś tam

Który to jest Art w kodeksie pracy że pracodawca nie może wysłać pracownika na urlop???

Ktoś tam
@Lala

(usunięte przez administratora) Na zaległy urlop mogą wysłać . Na bieżący nie!

@Ktoś tam

Wolał bym znać numer art w kodeksie pracy abym mógł go przedstawić mojemu przełożonemu w razie godziny W

tak

dobra firma polecam płatne urlopy 100%

Witam czy ktoś wie jak jest płatne postojowe bo jedni mówią że 80% a inni 100%

Czy ma ktoś pojęcie jak jest płatne postojowe bo jedni mówią że 80% a inni 100%

Brygadzista z nosem jak kartof

Przeciętne wynagrodzenie brutto w sektorze przedsiębiorstw w styczniu wyniosło 5.536,80 zł, co oznacza wzrost o 4,8 proc. rdr - podał Główny Urząd Statystyczny Co na to Zarząd Jebonu? Nie wstyd panowie? Zarządzacie zdecydowanie najsłabiej płacącą fabryką w Polsce.

Ziom
@Brygadzista z nosem jak kartof

Niby tak, ale jakoś kilka lat już robię tu i wciąż te same mordeczki widzę. Teraz tylko się troszkę porąbało

Oli

Czy to prawda ze w firmie panuje korona?

Xdxdxdxdd
@Oli

Znowu?

Zostaw merytoryczną opinię o Jobon sp .z o.o. - Zwierzyniec

• Jak się pracuje w Jobon sp .z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jobon sp .z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 244.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jobon sp .z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 227, z czego 43 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 101 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jobon sp .z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jobon sp .z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jobon sp .z o.o.