Jobon sp .z o.o.

Opinie o Jobon sp .z o.o.

Ktoś

Mam okazję tam pracować i na tą chwilę nie spotkałem się z takim zachowaniem lidera. Jak dla mnie to jeden z najbardziej" rozgarniętych" liderów. Uważam że powinieneś takie sprawy starać się załatwiać w inny sposób. Jak się nie da, to inna sprawa.....

Byly

Dawno pracował na produkcji i zapomniał jak mu władza do łba dobija tam zostali ci na tak 3 co dadzą się manipulować temu panu jaki on stanowczy i poważny on nawet nie mówi tylko pokazuje na palcach na jaka tak kto ma iść może prezesa zastapi

@Ktoś

Jak ma się trochę władzy to tak jest ale bym się nie.zdziwil że tak jest

@Ktoś

No pewnie jakaś koleżanka pana lidera on jest rozgarniety aż za bardzo ci nie rozgrnieci pracują na produkcji proszę zapytać pracowników co o nim sądzą ale tego nikt nie powie załogi jakie tam były zwolnienia grupowe pozwalniali niewygodnych dla nich ludzi oczywiście teraz jest jnny system że 10 osób to zrobi zamiast 15 i niestety.trzeba było zrobić zwolnienia

@Miki

Słabo się znam z liderem i wcale go nie bronię, ale nie podoba mi się jak ocenia kogoś nie znając dokładnie całej sytuacji..Większość pracujących wie jak to wszystko tutaj wygląda,ale moim zdaniem nie powinno się wypisywać wszystkiego .Chyba że są to jakieś naprawdę poważne sprawy i nie ma możliwości załatwić tego w inny sposób. L

@Ktoś

Mówisz że najbardziej "rozgarnięty"? No i masz rację!! Rozgarniał nogi w biedronce i rozgarnia u Was!!! Znając jego ambicje to na Tereszpolance nie skończy!!! Amen

@Xxxzz

Są Święta a Ty wypisujesz takie rzeczy. Co Cię to obchodzi ? Co On Ci zrobił że takie sprawy wypisujesz? Masz coś do Niego, to powiedz mu to wprost, czy brak Ci odwagi?

Ktoś

Życzę wszystkim byłym i obecnym pracownikom ZDROWYCH SPOKOJNYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA.

Aaddrr

Czy kierownictwu już całkiem się pomieszało w głowach Co oni sobie myślą że wydajność wzrośnie jak jest o połowę mniej ludzi ?!!! Czemu nie są szanowne te osoby które zostały tylko są jeszcze obrażane że słaba wydajność o (usunięte przez administratora) tak naprawdę chodzi w tej firmie

Nnn
@Aaddrr

Trzeba zacząć też od nich wymagać. Numery do sądu pracy każdy w internecie znajdzie. Ale widzę że każdy tylko o tych normach,wydajności i brygadzistach, a nikt o swoich sprawach nie pisze. Smutne to trochę. Bez nas ta firma nie będzie istnieć, a kogo mają zwolnić to i tak zwolnią bez żadnych skrupułów.

@Aaddrr

Miałem tam okazje pracować to wiem jak to się kręci A ci co zostali to boją się odezwać bo tych pozwalniali co mieli coś do powiedzenia A najważniejsi są poganiacze liderzy

Dawid
@Byly

Duże mają wymagania wobec tempa i jakości pracy? Co w zamian dają, jeśli chodzi o pieniądze? Potrafią docenić, podziękować za dobrą robotę?

@Dawid

Raczej bym tam nie stawiał na jakość jakości tam niema A docenili tych co tyle lat pracowali to ich pozwalniali tak zostali docenieni A ci co pracują po 5 6 lat zostali przykład pan klejaz z rap 1 były lider on tempo ma

Arra
@Dawid

Nie mają nas za roboty ale człowiek też ma życie poz jobonem

Z15

CZY ZWOLNIENI PRACOWNICY DOSTANĄ 13 STKI??

nie tylko 13nastki ale i 14nastki jak emeryci

@knd

Pytają gamoni, a gamoń odpowiada na swoim poziomie.

Z15
@knd

Bardzo śmieszne....pytam bo 13 jest za czas przepracowany więc powinna zostać wypłacona proporcjonalnie do miesięcy przepracowanych w danym roku. Zwolnienie nie ma tu nic do rzeczy ale jak widać już nawet pytać nie można żądać bo zaraz człowiek od gamoni jest wyzywany. Brak słów

@Z15

To nie było do Ciebie tylko do knd to on tak napisał żeby nie pytać gamoni na tym forum. Nie dość że napisał kworum nie forum to teraz też błysnął odpowiedzią, niech się modli żeby dożył tej emerytury..Co do 13 to w budżetówce takie prawo obowiązuje a tu to wątpię. Przy przyjęciu kierowniczka mówiła że trzeba przepracować czy 10 czy 11 miesięcy. Prywatne firmy mają swoje ustalenia..Może dadzą!!

Ktoś tam
@Z15

Na takiej zasadzie wypłacania 13-stki funkcjonują 'państwówki'. Firmy prywatne mają wewnętrzne zasady według której wypłacają 13 pensje i czy wgl wypłacają. Tutaj musisz mieć przepracowane (chyba) 11 miesięcy w skali roku (odliczając oczywiście 2 x w roku l4)

Były

Czy będą przyjmować do pracy

@Były

NIE BĘDĄ

@Auto

Masz pewność że po nowym roku nie będą przyjmować.

Pewny jestes

Olga
@Miki

Z jakiego powodu? Wszystkie miejsca pracy zajęte czy o co chodzi? Może jednak będzie jakas rekrutacja?

@Olga

Czemu pytasz zwykłych gamoni na tym kworum xd Zapytaj u żródła to sie dowiesz

@Auto

Będą przyjmować po nowym roku ..

Zigi
@Miki

Oby nie tych co zwolnili!!!

@Zigi

Wielu z tych zwolnionych jest 100 razy lepszych od ciebie, pomyśl zanim coś napiszesz.

2 dziewczyny zostały już przyjęte. Po nowym roku wiem że przyjęcia będą. Pewne źródło. Jeśli ktoś ciekawy mogę dalej pisać

takkk

możesz rozwinąć temat jestem ciekaw co i jak

Xxxzz

Pisz czekamy takie wiadomości to jak promocje w biedronce

Auto

To nie jest prawdą w ogóle nie ma większych zamówień na dzień dzisiejszy nic nie zanosi się lepiej tylko na poziomie co jest w tej chwili więc nie ma takiej potrzeby o przyjęcie większej liczby osób także na razie bez zmian. A tak na marginesie są nowe normy wydajności dam przykład że to co robiło kiedyś 15 osób w chwili obecnej 10 osób również daje radę ludzkie możliwości są naprawdę wielkie.Piszę to bo wiem na własnym przykładzie i na obserwacji co się dzieje do okola mnie.Jeżeli się mylę to niech ktoś napiszę że tak nie jest.Wcale to nie jest koniec z szukaniem jeszcze lepszej wydajności .To jest lepsza metoda niż akord ponieważ za na jniższą krajową godzinową wykonasz więcej niż na akordzie byłbyś wstanie zrobić.Pozdrawiam wszystkich i życzę wesołych zdrowych spokojnych świąt Bożego Narodzenia.

Xxxx

Bzdura nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Ten co pracował
@Auto

Proponuję z tych 10 zostawić 5 i rozdać baty na pewno norma jeszcze się zwiększy, będzie SUKCES .Chore!!

@Auto

Oczywiście jak stoisz nad nimi to zapierd pomysł sobie jakim kosztem jeszcze trochę to 5 .zrobi to co dziesięć chodzą z tapicerki na tapicernie

@Auto

Zwiekszyc wydajność? Oczywiście, ale u tych osób które nie robią nic, tylko udają że pracują gdy kierowniczka jest w pobliżu, a na drugiej zmianie to olewanie totalne, żadych obowiązków poza prywatnym szyciem. I co? Brygadzistka o tym nie wie, nie widzi????? Nasuwa sie kolejne pytanie, jak dlugo to jeszcze będzie trwać??? Ogólnie firma w porzadku. Sa osoby bardzo kompetentne i zaangazowane, ale niestety, te osoby musza pracować i na wydajność opierdalaczy.....

FuckJob
@Auto

Możliwości ludzkie są bardzo duże, ale cierpliwość już nie. Jak tylko pojawi się lista do zwolnień rezerwuje pierwsze miejsce. DOŚĆ

Nieznajomy

Za co mogę teraz wywalić przed końcem roku czego się czepiają

@Nieznajomy

A co znów zwalniają?

............kropek

Co tam sie u was dzieje na montowni? Kazdy o GRUPIE B Wszedzie cisza a tu tylko mont.

Postronny

Ogrzewanie zakladu jest na gaz?

Nieznajoma

A jak tam na montowni grupa B kto tam w końcu ma władze kto kim jest jest dalej dwóch panów i zyrafa . Bo żyraf z tego co pamiętam stała się z dnia na dzień liderem logistykiem majstrami czy dalej tak jest . Kim kto jest może ktoś zdradzić tajemnice jak można tak łatwo wstąpić na tyle stanowisk ???!!!

Miki

Teraz gania ludzi z tapicerki na tapicernie A ci co poprzychodzili z zwolnień pul rocznych dalej pracują dobrych ludzi pozwalniali ci co zostali nic.sie nie odzywają dlaczego nie zrobią segregacji z kontroli tych nierobów zbędnych ludzi zakład musi ich opłacać.za darmo najbardziej Pani (usunięte przez administratora) jest zmęczona swoją pracą testowania chyba swoich perfum

Prscownick

W firmie kierownictwu w (usunięte przez administratora) się poprzewracało. Ludzi dużo mniej a roboty na każdego człowieka coraz więcej. Próbują wycisnąć z każdego ile się da. Sytuacja staje się chora. Totalny paradoks, mniej zamówień a roboty coraz więcej. Jak tak dalej pójdzie ludzie sami będą się zwalniać bo nie wyrobią, zajadą się (mówiąc kolokwialnie) Brygadzisci bazują na zastraszaniu, liderzy podobnie. Mamy TU do czynienia z niewolnictwem XXI wieku! Życzę szybkiej upadłości firmy, żeby wreszcie ludzie byli wolni...

@Prscownick

Nie powinieneś życzyć ludziom utraty pracy, dla wielu osób to byłoby to straszne. Spora część pracowników ma rodziny, dzieci i większość żyje od wypłaty do wypłaty. Mnie zastanawia dlaczego tak się dzieje w tej firmie, inne tego typu firmy nie zwalniają pracowników. Kto może być winien tej sytuacji? Dlaczego tak drastycznie spadły zamówienia na te meble? Większa wydajność= często nieco słabsza jakość. Oby to nie odbiło się na spadku sprzedaży i kolejnych zwolnieniach.

To ten
@Ktoś

A czy kogoś obchodzą zwolnione matki , które samotnie wychowują dzieci? Niejednokrotnie mające również kredyty do spłaty . Tutaj na to się nie patrzy, tu liczą się znajomości, wazeliniarstwo i koneksje rodzinne. Pozwalniali jedynych żywicieli rodziny a małżeństwa nadal pracują. Gdzie sens gdzie logika panie (usunięte przez administratora)!!!!! Pora nagłośnić w telewizji co tu wyprawia!!!!

@To ten

Masz rację, zwalniali kto nie z rodziny,bez znajomości, tych co nie wlazili w (usunięte przez administratora) i nie przytakiwali a mieli inne zdanie niż przełożony na sposób pracy bywało że lepszy ",takich firma nie chce. Szef ma zawsze rację, nawet wtedy kiedy nie ma racji. Nie patrzyli na dzieci ,ani jedynych zywicieli czy dobrych pracowników. .Mamusie z dorosłymi dziećmi zostały, a dorosłe dzieci mogą iść do pracy.Trzeba umieć się podpisywać i donosić. Przy zwolnieniach grupowych też ludzi zrobili w ciula. W Niemczech najniższa 12 euro na godzinę niech tam sobie otworzą zakład "będzie taniej A To na kłódkę.

Szybki bil
@Prscownick

To po co gonisz za innymi. Rób swoim tempem i tyle. W umowie nie ma nic o akordzie. Dobrze na tym wyjdziesz, zdrowie to podstawa. Mało tam inwalidów naprodukowali? Jak jednemu z drugim mało to niech sobie dorobi... Pozdrówka

@Szybki bil

Masz sporo racji w tym co piszesz, ale nie każdemu tak można. Znam człowieka który robił bardzo dokładnie, spokojnie, moim zdaniem to jeden z najlepszych i naj dokładniejszych tapicerów z którym miałem okazję pracować. Został zwolniony!!!

Stary pracownik
@To ten

Nie narzekajcie tak. Te osoby co zostały zwolnione dostały wyprawkę która umożliwi im dalsze życie. Jedni już znaleźli pracę,a nie siedzą w domu i marudzą, że ich zwolnili. Wystarczy chcieć. Zakład nie zostawił ich bez grosza!!!

@Stary pracownik

Wiesz ile zostaje po odliczeniu podatku ,funduszy i składek?Grosze! A przy skróconym wypowiedzeniu urzad pracy odlicza 2lub 3 miesiące zasiłku, tak jak przy zwolnieniu za porozumieniem stron ,bo były odprawy.Nie przeceniaj zakładu.,szału nie ma.

@My

Właśnie mnie to zastanawia ile dostanę dostanę jak mi wręczą wypowiedzenie. Ile jest zasiłku dla bezrobotnych i czy UP organizuje i finansuje jakieś kursy , szkolenia?

Zosia
@My

Bo jobon leci sobie w kulki na świadectwie powinni wpisać że zwolnienia z winy zakładu pracy a nie porozumienie stron : wyjaśnić to może pip tylko trzeba to zgłosić,nikt sam się nie zwalniał patrzcie i czytajcie co podpisujecie

@Zosia

Czytamy co podpisujemy!!Co z tego że na świadectwie pisze że z winy zakładu, przy zwolnieniach grupowych że skróconym okresem wypowiedzenia urzad pracy nie płaci zasiłku przez 2miesiące bo zakład daje odprawy. Jak pytałem kierownika czy od razu będzie należał się zasiłek powiedział że tak, kłamał!!Takie są zasady, zakład z urzędem pracy ustalił takie warunki i sam prezydent Ci nie pomoże Po prostu pewne ustalenia ukryli przed pracownikami,możesz iść i do pip, może nie wyśmieją..

@Zosia

Masz 100% racji. tylko gdzie były związki.!? Gdzie był Społeczny inspektor pracy!? Co oni wtedy robili???!!! To jest śmiech na całą okolice (I jak się nie mylę to inspektor nie jest taki Społeczny!! bo ma 30%dodatku!!) 8

@Xxxzz

Ile mogę dostać odprawy po 18 latach roboty w tej firmie i czy będzie mi się należał zasiłek? Kto wręcza wypowiedzenia na tapicerniach?

@Ktoś

Pytaj kierownika na tapicerni !!!

@Prscownick

Jak mało to brygadzisci czy genialni liderzy powinni stanąć i zapie.....Przy okazji zmierzył by im czas niech pokażą czy dadzą radę do drżeć mordę to każdy potrafi ale niech się wykażą praca.Bo premie dostają za nieróbstwo bo o cokolwiek spytasz tych geniuszy to nie wiedzą to po co oni właściwie są .Mniej ludzi to i powinno mniej być tych dylendasow a dylendasi nadal łażą i pierdzą w stołki .Może czas pomyśleć o normalnej pracy dla nich .

Xyz

Potwierdzam!!!

@Stach

Człowieku oni razem z pomarańczowymi i tymi dwoma normalizatorami po 4 godzinach już byliby obsrani po pachy!!!!!

Prac

Racja!

Byla
@Ktoś

Wydajność już dawno była zawyzona ..materiał coraz gorszy ird to już się stało. Nikt nie kupi lipnych mebli

@Byla

Myślę że każda firma w tej branży szuka oszczędności. Moim zdaniem jakość tapicerowania tych mebli znacznie się poprawiła(różne cuda się tutaj kiedyś widziało). Rozumiem pretensje i złość zwolnionych( też wkrótce zostanę zwolniony) ale mimo wszystko chciałbym żeby ludzie utrzymali miejsca pracy.

Feyk
@Ktoś

To znaczy , że będą zwalniać?

@To ten

Dokładnie zagadam się z tą opinią

Calvin k.

A jak tam (usunięte przez administratora) z montowni? Uwodzicielka bryg.B nadal jest? Czy tez ja zwolnili?

Czarnula
@Calvin k.

Jest ....

@Calvin k.

Uwodzicielka? A kogo to Ona tak uwodzi? W jaki to niby sposób można uwodzić w czasie pracy?

Jaaaaaaaa
@Ktoś

A no mozna...... Ale to zalosne co bylo a nie jest nie pisze sie w rejestr a to napewno. B czy A?

Czarna
@Jaaaaaaaa

Napewno B

@Jaaaaaaaa

Żałosne to jest takie zachowanie, nie wnikam jakie są powody takiego zachowania ale każdy średnio inteligentny( SZYMPANS) się domyśla że to nie jest normalne zachowanie. Wiele wspaniałych i fajnych dziewczyn pracuje w tej firmie, ale takie zachowanie o czymś świadczy......

Mikołaj

Panowie liderzy i inne gady. Proponuję zakasać rękawy i brać się do roboty. Ludzi brak, w tym roku kilkadziesiąt osób odchodzi na emerytury. Nikt nie ma zamiaru za was (usunięte przez administratora) I nikt z tych co zwolniliście nie wróci. Kopa w (usunięte przez administratora) i jazda

@Mikołaj

Nie panikuj w styczniu zaczną przyjmować to będzie lżej,A Ci Panowie nie są od roboty oni są od "wrażenia " i zeby stanowisko bylo obsadzone ich praca fizyczna nie interesuje .

Iwona
@My

Czemu dopiero od stycznia przyjęcia mają być? To są jakieś większe plany? Jakie stanowska i po ile osób?

Sliziutka
@My

Mam pytanie. Czy beda przyjecia do jobonu

Baran
@Mikołaj

Masz rację bo po co są liderzy i brygadziści,powinni zlikwidować liderów a brygadziści jak tacy dobrzy to niech radzą sobie nie ma potrzeby żeby wałęsali się po jobonie .....a jeśli są zbyt obrotni to liderzy też sobie poradzą jedno z duch ....jeszcze jak by biuroi przezedzili to by było spoko

Meta
@Iwona

Dlatego, żeby w 2023 roku nie placić nowym trzynastki

Zosia
@Baran

A kontrol jakości od siedzenia na telefonie!!!

@Zosia

Dokładnie,Kontrol jakości ma bardzo dużo czynności do wykonania w godzinach pracy, tyle że to nie ma nic wspólnego z kontrolą jakości szytych pokrowców.

Przecież zostały same NAJLEPSZE szwaczki .Co źle szyją??????Niemożliwe!!!

Abc

Najlepszych mało zostało ,bo zwolnili szwaczki -dobre szwaczki bo w zamian zostawili tych co byli na liście ale się wybronili i zostali ☹️

Czarna
@My

ALE liczba już tak Chcą podgonic cyfrę to ich (usunięte przez administratora) ale pewnie nawet nie wiedzieliby jak się za co zabrać

luca
@Mikołaj

Na montowni jeden funkcyjny już zasuwa przy stole. Można przyjść zobaczyć.Widok bezcenny! Cienko mu idzie ta robota, 20% nie jest w stanie zrobić. Grabie będą bolały....

Ktoś

Takiej patrologii jak jest teraz w tej firmie nie widziałem jak pracuje już tyle lat. Tak zgadzam i z nie którymi komentarzami że, kierownictwo ,brygadziści oraz liderzy (usunięte przez administratora)załogę. Nie wolno Ci się odezwać człowieku tylko masz trzymać buzię na kłódkę i zapierniczac na ich premie.

Ten co pracował
@Ktoś

Czego się spodziewałeś, w większości została rodzina ,znajomi, przyjaciółki które sobie "załatwiły "i Ci którzy się nie odzywają,nawet kosztem zdrowia.Inne zakłady jeśli zwalniaja to zaczynają oszczędności od biur ,,kontroli jakości czy niekiedy zbędnych niby mechaników, tu zaczęli od ludzi z produkcji.Kosztem dobrych pracowników zostały osoby z "pleckami "więc trzeba robić za 2 lub 3 pracowników plus premie dla tych co Was poganiają.Powodzenia,,pracowałem parę lat tu zawsze była (usunięte przez administratora)

@Ktoś

Po pierwsze koziołeczku naucz się poprawnie pisać i nie podpisuj nickiem osoby która też pisze na tym forum. Jeśli jesteś zastraszany postaraj się wyjaśnić sprawę w sposób prywatny( oczywiście zgodnie z prawem) a nie od razu jakieś żale w internecie. Jak ktoś będzie Ci to utrudniał , uniemożliwiał wyjaśnienie sprawy to wtedy pisz konkretnie kto Cię zastrasza i próbuje ci zamknąć buzie.

@Ktoś

Z tym twoim wyjasnianiem to chyba urwałeś się z choinki !!!

Sliziutka

A sa przyjecia do pracy

Ale głupoty wypisujecie. Jak można brać zasiłek dla bezrobotnych jak się jest w zatrudnieniu tyle, że jest się zwolnionym ze świadczenia pracy.

My

To Ty jesteś niedoinformowana, skrócony okres wypowiedzenia _poczytaj,3 miesiące wypowiedzenia,jeden miesiąc wypowiedzenia bez świadczenia pracy, dostajesz świadectwo pracy,zostaje Ci 2 miesiące październik i listopad zarejestrować się możesz, ale zasiłek dostajesz dopiero od grudnia jest taki paragraf stosowany w zwolnieniach grupowych.Bylem w UP ,nie masz pojęcia to nie pisz że ktoś pisze głupoty.

Ważne

Ludzie tak narzekacie i się rzalicie czemu każdy mądry na forum czemu nikt nie ma odwagi się postawić brygadziscie czy liderowi Jobon nie jest jedyną firmą w okolicy która da pracę a z resztą z tym co się dzieje na polskim rynku to tragedia ale jeśli lud jobonowski byłby mądry zrobił by strajk stanąć i nie robić do póki nie podniosą płacy wszystkich nie zwolnią ale musi być zgranie którego nie ma w tej firmie. Myślcie ludzie o swojej przyszłości i rubcie coś z tym a nie tylko smutne żale na firmy które nic nie dają to trzeba czynów

dudu
@Ważne

Naucz się poprawnie pisać.

Xxccc

Powiem tak (usunięte przez administratora) wroooooc!!!!! A nie będzie problemu z brygadzistami, liderzy wezmą się za robotę, KJ, będzie połowę a już na pewno nie byłoby tyle nadmuchanej administracji!!!! jak optymilizatorzy produkcji czy sekretareczki od...........!

@Xxccc

Tak masz rację za p(usunięte przez administratora) nie byłoby tylu (usunięte przez administratora) czy .Moment zajęcie by im znalazł

@Xxccc

No przydałoby się żeby brygadzisciba wszczegolnosci liderzy wzięli się za robotę a nie siedzieli za biurkiem z telefonem.

@Stach

Niektórych liderów, powinni zwolnić, niczego do zakładu nie wnoszą.,a wręcz przeciwnie powodują napięcia i nerwy.

Jobon
@Stach

Jeden zapracował sobie na stanowisko szwaczki drugi na lidera ,brygadzistę czy kontrol jakiści!!!! I po co te komentarze ! Gdybys se zapracował na to też byś siedział za biurkiem.

@Jobon

Zapracował? Podpowiedź nam w jaki sposób można sobie zapracować na wyższe stanowisko? Myślę że większość ludzi wie kim są ludzie siedzący na stołkach które wymieniłeś i dlaczego się tam znaleźli. A komentowanie i wyrażanie swoich opini to chyba nic złego. Co innego wymyślanie głupot , bezpodstawne obrażanie itp.... Sprawy prywatne załatwia się zupełnie inaczej i raczej nie powinno się wypisywać tego forum.Chyba że nie mamy innej możliwości.....

Vvv
@Jobon

Podaj swój adres e-mail to Ci napisze jak zapracowali sobie na te stanowiska i kamizelki!!!!

Czym SE zapracował?

Iwona
@Jobon

Czyli tutaj po znajomości nic nie przechodzi?

@Jobon

Haha tak zapracował dobry żart popatrzeć to jedna szajka wszyscy są z okolic (usunięte przez administratora) I co teraz powiesz?

Luźny s.....

Może nie szajka, bo to kojaży się z działaniami niezgodnymi z prawem a narazie jeszcze nikt o tym nie mówi. Ja bym nazwał to doskonale zorganizowaną ekipą z których większość jest OK. Każda ekipa ma swojego BOSSA .....

knd

najgorszy sort ludzi z tego trójkata zwierzynieckiego ..sam (usunięte przez administratora)

Sesesesesesesese

Prac

Święta racja, do roboty liderzy a nie na 2 zmianach chlejecie po kątach

Auto

Mam pytanie kiedy zmniejszy się kadra kierownicza , bo jak narazie to tylko zwykli pracownicy odchodzą a na dzień dzisiejszy to już około 420 osób odeszło ??

@Auto

Cała kadra jest niezbędna razem z kontroli jakości pal papierosy i chowają się po kontach

Jupi
@Auto

Myślisz, że jakieś głowy polecą wątpię. Pracownicy na nie których działach poradzili by sobie doskonale bez brygadzistów, liderów itd zresztą nie których to pół zmiany nie ma bo plotki trzeba zebrać z innymi brygadzistami w socjalnych.

Pomoc
@Auto

Kup firmę i zwalniaj dowództwo.Na dzień dzisiejszy tutaj jesteś miotłą.

autopomoc
@Pomoc

"Nie ma złych zespołów, tylko źli dowódcy" - Jocko Willink i Leif Babin.

@Pomoc

Poziom i szacunek dla pracownika godny dowództwa!!!Brawo.

Tam ludzi mają za nic teraz otworzyli nowe stanowisko pracy dla liderów Pani (usunięte przez administratora) Pam (usunięte przez administratora) z tap 2.też trzeba mu znaleźć dobre miejsce żeby się nie narobił może w kontroli z panią (usunięte przez administratora) koleżanka z.tap 3 pracuje rok bardzo dobry pracownik ale to kuzynka Pani (usunięte przez administratora) i tam tacy zostają inni za nich zrobią i tam są tam układy i układanki jedną wielką rodziną

Ktoś

Może trzeba spróbować narysować drzewo genealogiczne, wtedy wszystko byłoby bardziej czytelne. Tyle się pisze o układach rodzinnych i jakichś innych powiązaniach. W wielu firmach jest chyba podobnie i chyba normalne jest krycie i nie zwalnianie swoich znajomych, (usunięte przez administratora) wazeliniarzy ,konfidentów itp.... Pamiętajcie żeby nikogo nie obrażać na forum, jeśli mamy jakieś pretensje kogoś to przecież można przekazać osobiście. Oczywiście w grzeczny i spokojny sposób.

On
@Ktoś

Już jedni sobie przekazywali w kulturalny sposób.....

@On

Nic na ten temat nie wiem? Możesz coś więcej napisać?Oczywiście nie podając nazwisk, żeby nie narobić komuś wstydu albo problemów. . Mam nadzieję że nie doszło do rękoczynów? Za takie rzeczy kierownik od razu zwalnia z pracy i żadne układy wtedy nie pomogą.......

@Ktoś

No na tym drzewie by wypisała kto jest rodzina kto znajomym ,z kim brygadzista pije kawkę ,kto jest sąsiadem przez płot .Jedni są nie do ruszenia no bo jak piją kawkę z brygadzista w pracy a przy okazji doniosą na współpracownika no to przecież takiego czy taka nie zwolnią .Inni jak pójdą do łazienki to przepadają też brygadzista nic nie powie najwyżej lepsza robotę potem da żeby procenty ta osoba pogoniła .Jedni muszą chodzić na kilka różnych stanowisk a inni robią tylko na jednym .Czy to nie układ .Mam nadzieję że sprawiedliwość wyjdzie do wierzchu .

Zostaw merytoryczną opinię o Jobon sp .z o.o. - Zwierzyniec

• Jak się pracuje w Jobon sp .z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jobon sp .z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 244.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jobon sp .z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 227, z czego 43 to opinie pozytywne, 82 to opinie negatywne, a 102 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jobon sp .z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jobon sp .z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jobon sp .z o.o.