Jobon sp .z o.o.

Opinie o Jobon sp .z o.o.

Auto

Jobon chyli się już ku upadkowi. Tempo pracy narzucane przez to pseudo kierownictwo doprowadza do tego że produkuje się meble dużo gorszej jakości aby tylko zadowolić kierownika, który co jakiś czas podnosi normy żeby mieć pochwały i wysokie premie i nagrody z tego tytułu. I nie dziwmy się że to badziewie co produkujemy nie cieszy się dużym zainteresowaniem, kupowaniem i brakiem zamówień. Nic się nie zmieniło podwzgledem garstki ludzi pracujących na produkcji i tyleż samo tak zwanych łazików co ich rola polega na nic nie robieniu a na pewno nie pomaga w produkcji.

@Auto

Czyli co, jak podnoszą normy to premie z tego ma tylko kierownik? A co z pracownikami, którzy pracują na tę normę? Jak się dużo zrobi to można dobrze na tym wyjść?

Ktoś

Żałosne to za mało powiedziane-16 lat pracy+ premia za nie chodzenie na zw i urlopy- 80 zł za ubezpieczenie=2930zł.Proszę napisać co sądzicie na ten temat???

Dorota
@Ktoś

16 lat pracy konkretnie w tej firmie, nie chodzi o doświadczenie z całej kariery? To wynagrodzenie za cały etat? No przyznam, że nie zachęciło mnie to do aplikowania :/ Próbowałeś negocjować stawkę przez ten czas? To sporo czasu, coś chyba jednak musiało cię trzymać.trzyma cię w firmie?

Ktos
@Ktoś

Sądzę że ci co najwięcej się napracuja to mają BRYGADZISCI mają 4 5 razy więcej na pewno nie narzekają A tam takich samych pracowników jest bardzo duzo

Xxxzz

Ty chyba nie wiesz co piszesz! Wykształceni????? A gdzie?? Nie skończona podstawówka, nieskończona zawodówka, nieskończone liceum!!! To jest w większości ich wykształcenie!!!. Liczy się l(usunięte przez administratora) koneksje i wałówka

Faraon
@Xxxzz

Noszą się wyżej niż samo szefostwo i kierownik. Polacy gorsi niż Niemcy. Jedna z drugą patrzą się na pracowników jak by byli nikim ,a to Oni robią na ta wasza premię. Nawet się nie ukrywają już jak obgadują pracowników. Wstyd Polacy Wstyd!!!!

X

Nie 20 ,tylko 220 .Trudne czasy są tylko za zwykłych roboli, dla tych co nic nie robili czasy są takie same.

Ayo
@Ktos

Brygadziści tak dobrze zarabiają? Chyba niemożliwe żeby zarabiali 4 razy tyle co zwykły pracownik? Są awanse na takie stanowisko? Liczy się doświadczenie żeby wskoczyć na wyższy stołek?

Ktoś 2
@Ayo

Jakie doświadczenie? O czym ty piszesz...... Mozesz nie mieć pojęcia o szyciu, wystarczy aby dobrze ludzi poganiać i mieć zero szacunku dla pracownika, przykre bardzo ....ale prawdziwe.

MK
@Ktoś 2

Jak w Kraśniku, alllelllujjjaaa. Brygadzistki nawet nie umie szyć na maszynie, na ov zero, normalnie szok kogo zatrudniają, tyle szwaczka i overloczek 100 procentowych zwolnili, a może kierowniczką coś ma ...

Gks
@MK

Znacie historię kierowniczki w Kraśniku czemu jej się pozbyli ze Zwierzyńca?

Nadal pracująca
@MK

Moim zdaniem brygadzista po to jest żeby poganiał, a przedewszystkim żeby płynnie produkcja szła ma dopilnować i z tego co wiem w Kraśniku tak jest. A szyć chyba nie musi umieć bo trochę inna jest jego rola. Jak coś to startuj na to stanowisko i pokażesz co potrafisz, , wykaż się swoimi umiejętnościami????

ABC
@MK

Po pierwsze: Co z tego , że poprzednia brygadzistka umiała szyć na maszynie jak nie umiała zarządzać produkcją i ludźmi . Interesowała się tylko plotkami. Po drugie: Zarzucasz komuś brak umiejętności a sama nie potrafisz sklecić poprawnie zdania w języku polskim. Żenujące Wszystkich , którzy czytają opinie zapewniam że to jedyny przypadek analfabetyzmu w Kraśniku. Reszta pracowników potrafi czytać i pisać i z sensem się wypowiedzieć.

Ci co mieli odwagę powiedzieć w oczy co ich boli ,już tu nie pracują. O czym Ty piszesz ! W oczy trzeba przytakiwać i być zachwyconym cudowną pracą,zresztą poza oczami też bo zaraz doniosą i dowidzenia.

Wciąż tam tyram
@Faraon

(usunięte przez administratora)nad linią 4 cwaniaków co nic nie robią, założą ręce i stoją nad ludźmi... (często tuż przed końcem zmiany żeby do ostatnich minut człowieka wykorzystać) Szukają słabego ogniwa żeby go wymienić ale już teraz nie ma za bardzo na szczęście na kogo bo dużo ludzi samo się zwolniło. ciężko wytrzymać taka jest presja cyfry. Ale nadejdą czasy że sami będą (usunięte przez administratora) Nie mają szacunku dla pracownika i chyba zapomnieli że gdyby nie my to i oni nie mieli by racji bytu w tym (usunięte przez administratora)

@Nadal pracująca

Skoro nadal pracujesz, to na pewno wiesz i możesz mi napisać, ile teraz zarabia szwaczka? Tu ktoś jakieś kwoty pisał, ale nie wiem dla kogo płacone - mnie interesuje brutto szwaczki, bo u każdego ze względu na staż pracy innej wysokości się składki odlicza.

@Ktoś

A za co szwaczka dostaje nagane ?Bo za złe uszycie,krzywy szew czy zakładkę dostać nagane to chyba przesada .

Jakie są Twoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Tapicer w firmie Jobon sp .z o.o.?

Marianna

Pracowałem w tej firmie 16 lat ,zwolniłem się sam za porozumieniem stron,(usunięte przez administratora)szkoda mi tylko ludzi którzy dalej wierzą w przyszłość tej firmy i robią na premierę tych (usunięte przez administratora) których jest tam wiele. Nie wróciłbym bym tam nawet za 8.000 miesięcznie

@Marianna

Też pracowałem w tej firmie 16 lat i zwolniłem się za porozumieniem stron.Bardzo wiele rzeczy mi tu nie pasowało,ale to nie jest miejsce do wypisywania swoich żali do kogokolwiek.Masz do kogoś o coś pretensje to załatw z tą osobą .Anonimowe pisanie świadczy tylko o twoim tchórzostwie.Nie oczerniaj firmy która daje pracę tyłu ludziom.

@Ktoś

Znaczy zwolnili was ,jeżeli ktoś się zwalnia to na własną prośbę, a nie za porozumieniem. Czytasz ,piszesz na tym forum chociaż Ci się nie podoba, gdzie tu konsekwencja. No to się podpisz.

Ktoś

Jak możesz tak pisać.Zdajesz sobie sprawę z tego ile osób tam pracuje i utrzymuje swoje rodziny.Rozumiesz co znaczy utrata pracy dla osoby mającej małe dzieci.Jakim trzeba być "DZBANEM" żeby pisać takie rzeczy.

@Ktoś

Nie splajtują, maj6 zamówienia meble zawsze będą potrzebne ,w krasniku otworzyli nowoczesną szwalnie .

Na stronie mają ofertę dla mechanika maszyn szwalniczych. Podobno jest bezpłatny transport pracowniczy i premia za brak absencji. Ile wychodzi tego dodatku frekwencyjnego? Inne premie np. za wyniki też są?

Xxx

W krasniku pani kierowniczka jest ok ,tylko ta reszta tzn kolorowe koszulki do wymiany

Nadal pracująca.
@Xxx

Zgłoś do głównego szefa ze Zwierzyńca albo nawet z Niemiec żeby wymienił kontrol jakości, brygadzistki i pakowaczki w Kraśniku bo Ci nie pasują, a najlepiej zastąp którąś z nich i zobacz jaka to lekka praca bo tylko chowają się za corletami. Przy okazji opowiedz jak dziewczyny (kierowcy) busów mają ciągle problemy bo za mało mają płacone bo po drodze kierowca zastępczy wstąpił do sklepu i za późno oddał busa. Zapytaj czy jak sam kierowca z Bychawy jedzie do Urzędowa i dopiero zaczyna zabierać pierwsze dziewczyny to jes ok czy tak można jechać 35 kilometrów samej i jeszcze w takim przypadku można narzekać. Podpytaj o to wzystko i napisz w opiniach czego się dowiedziałeś. Pozdrawiam. Czekam z niecierpliwością......

Będą wczasy wypłacane oddzielnie czy razem z wypłata powinny być wypłacane oddzielnie, tak się u adwokata dowiedziałem jak będą razem wypłacane to idę do sądu

Kubi
@Marek

Masz na myśli dofinansowanie do wczasów pod gruszą? Czemu przeszkadza ci jakby przelew był wspólny? Przy wypłacie uważasz że będzie mniejszy czy co?

Jebojebo

Ludzie jak Wyy się dajecie wykorzystywać. Popatrzcie ilu nierobów chodzi bez zajęcia, a Wam pot spływa z czoła. Nie ma czasu na nic tylko dawaj. Gdyby wykrzesać choć odrobinę solidarności to by tego nie było. Kiedyś był jeden kierownik i koordynator i wystarczyło. Teraz musicie wyrobić na ich wypłaty. Panowie i Panie POWOLI ADEKWATNIE DO PŁACY. ja już na szczęście od roku jestem pracownikiem innej firmy i dopiero odzyskałem godność

Ktoś

Co wypisujesz? Jaki (usunięte przez administratora)? Miła, przyjazna i bardzo luźna atmosfera w firmie.

Feyk
@Ktoś

Jaka miła atmosfera , co ty piszesz brygadzista który nie ma pojęcia o robocie a wymaga od ludzi normy niech sam pokaże co potrafi

Stary

Kiedy jakieś podwyżki dla starych pracowników wymagają od nich więcej bo młodego ruszać nie będzie ,a Ty z mokrymi plecami musisz robić bo Ty musisz, młody nie bo powie,że nie umie itd. Zarobki tak wyrównali,że młody zarabia tyle co pracownik z 15letnim starzem. Jakieś kpiny!!!

Powiedzcie mi jak to dokładnie jest , premie za,,obecność" wchodzą tylko uropy wypoczynkowe,a urlop okolicznościowy ,opieka 2 dni na dziecko i 4 dni na żądanie nie liczy się.Przecież to jest niezgodnie z przepisami. Te urlopy obowiązują w kodeksie pracy, i powinni być uznane tak samo jak urlopy wypoczkowe.Gdzie są wykwalifikowane kadry,które dostosowują sie do zasad i przepisów norm prawnych.Najwyzsza pora żeby wziązki zawodowe zgłosiły to do PIPu.Nawet Sąd Pracy ukarał by cały Zarząd.To tylko Państwo w państwie

Były

Związki dbają o swoją (usunięte przez administratora) włącznie z panem przewodniczącym AND tak jak były zwolnienia cz wstawił się za jednym pracownikiem A jeśli chodzi o urlopy sami ustalili takie reguły i tym sposobem zatrzymali ludzi do pracy oni dokładnie wiedza że okolicznościowe urlopy nie wliczane się do premię to jest chore

Ko

Jaki tu spokój na opiniach, chyba każdy zadowolony po podwyżkach.....

Feyk
@Ko

Jest (usunięte przez administratora) roboty ile chcesz,rączki bolą podwyżka super soboty pracujące,ludzi mają za nic , niedługo ludzie będą padać jak kawki!!!!!!!Bo ciągle mało,zrobisz na 100 procent to chcą więcej,

Aaaa
@Feyk

Cała prawda Nie patrza czy masz siłę poprostu ma zejść Brygada B montownia usuńcie(usunięte przez administratora) Chce podlizać się kierownictwu nabijając liczbę i ustalając swoje zasady uważajcie Nie patrzy że człowiek ma dość że nie da rady (usunięte przez administratora) Zdrówka dla wszystkich

Mis
@Feyk

Oczywiście trzeba cisnąć ile się da nawet powinni zrobić niedzielę pracujecie cieszę się z premię ta premia była tylko zabrali A teraz warunki postawili i silna premię dadzą niech ci brygadzisci co tak się napracuja może im trzeba dołożyć może niech kierownictwa rozważmy

ktoś
@Aaaa

W brygadzie(usunięte przez administratora) montownia to ciśnie tez (usunięte przez administratora)edni zap.......że pot po d.....leci a drudzy idą do łazienki i po pół godz siedzą .Brygadzista kryje tez tych co pija .Jedni musza chodzić na kazde stanowisko a inni robia tylko na jednym .Może czas i przyjrzeć się brygadziście jak on traktuje pracowników bo on tez nie jest święty .

@Ko

OOooo podwyżki były? duże? ile dali? To może na szwalnie potrzebują to powiem mamie- bardzo dobra krawcowa, z dużym stażem. Tylko pytanie czy się opłaca? Ile można zarobić na rękę?

Jobon Kraśnik

Zastanawia mnie czym sobie zasłużyła pani z wigofilu że zmiany A że piątek 7,04 ma wolny ? Wszystkie muszą pracować a ona jedna ma wolne ? Jak w soboty to zasuwała ... nie tylko ona ma przygotowania do świąt!!!

Zmiana A
@Jobon Kraśnik

Jeśli masz takie pytania to idź i zapytaj u źródła a nie wylewasz żale na forum publicznym. Może jeszcze telewizje poinformuj. Kto by myślał , świąt dwa dni a przygotowań ludzie mają jak do miesięcznego ramadanu . Żenada . Wesołych świąt

AB
@Jobon Kraśnik

Tak!!, spalmy ją na stosie!!. Przecież w święta to najważniejsze żeby dużo żarcia narobić i okna pomyć. Co tam jakieś gadanie o miłosierdziu i o tym żeby być lepszym człowiekiem . Niby dwudziesty pierwszy wiek a większa ciemnota nuż dwa tysiące lat temu

Jedna z "tłuków".
@Jobon Kraśnik

Tym sobie zasłużyła, że szyje wigofil i rajteks na dwie zmiany bo pani ze zmiany B jest ciągle chora albo na urlopie. Pracowała 4 soboty pod rząd bo jakby ona Tobie nie uszyła rajteksu to Ty nie miałabyś co robić- chyba proste i dość łatwe do zrozumienia. Zosiu należy Ci się to wolne- odpoczywaj......

MK
@Jobon Kraśnik

Najwidoczniej zasłużyła czyli (usunięte przez administratora)...napewno niejedną i będzie pracusiem pożądnym, a co u Barbie bo też się dużo chwali jak to ciężko pracują jej koleżanki...

new old

Słyszałem ze firma planuje wznowic zatrudnienie bo nie moga sie wyrobic z zamówieniami.

Dorota
@new old

Ooo, a słyszałeś może od kiedy planowane są zatrudnienia? Wiesz może coś więcej na temat pracy, proponowanej stawki? Polecasz podesłać tu swoje cv? :)

Krasnik

W Kraśniku to najlepiej jak by niemowy pracowały to byli by zadowoleni ,a żądzocym to tylko bata dać, chyba zabardzo się wczuli w rolę. Pracujesz 8godzin i jeszcze mało!!! Ciekawe czy dopłaca nam jak przepracuje 10godzn ???

@Krasnik

A kto zarządza filią Jobonu w Kraśniku? Czy to prawda że to Pani z KJ w Zwerzyńcu?

Chciałam zauważyć , bo jakoś nikt tego nie widzi jak czerwone bluzeczki ze szw. /prawe ręce brygadzistki / są pod ochrona i chowają się gdzieś jak niemaja co pakować bo jest tak jak są ciężkie modele i dużo zajmuje czasu z szyciem to mogły by się zająć czymś i komuś pomóc ale jak by szwaczka tak robiła to zaraz notatka kierownictwo powinno trochę przetrzeć oczy i traktować wszystkich rowno

Psikus
@587

Nie tylko na szwalni są osoby nie potrzebne ,ale i na dziale obok OV!!!! Osoba która pałęta się 8h i chowa aby nikt jej nie widział.

@587

Zapraszam panią na pakowanie pochowamy się razem zwaszcza przed 22 lub 14 a nawet wtedy gdy przyjadą pokrowce z Kraśnika będziemy się chować tylko kto to zrobi zapytamy przełożonych moze być fajnie to jak chowamy sie

@587

Ciekawe więc skoro te czerwone koszulki nic nie robią to dlaczego szwaczki nie chcą pomagać gdy maja (usunięte przez administratora) tylko siedzą przy swoich stolikach.... ciekawe czemu nikt nie kwapi się do ciągania i rozkładania układania tych materiałów.... ciekawe czemu.nikt.nad tym się nie zastanawia?

@587

Prawe rece brygadzistki ? To ciekawe tylko te czerwone koszulki pierwsze dostają (usunięte przez administratora).... że nie zauważyły jak szwaczka źle uszyje bo ich obowiązkiem jest wyłapać błąd. Wszędzie jest dobrze a najwięcej ma do powiedzenia ta co się ślizga cała zmianę . Trzeba by było zamienić się z tymi czerwonymi koszulkami i poprzerzucać 12 korlet krasnika + plus szwalnia i wtedy mówić ze nic nie robią. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma . Jak ma być dobrze skoro ludzie sami siebie nie szanują. A pod ochroną to chyba są tylko emerytki. Praca jak praca ale sami tworzycie ta chora atmosferę. Wolne chcecie w piątek a w każdą sobotę lecicie a ponoć jobon taki zły.

Auto

Co wy wszyscy o tym wolnym piątku , czego nie zrobicie sobie wolnej soboty z raz w miesiącu tylko biegacie jak oszołomy z pierwszej zmiany i drugiej zmiany na rano w sobotę ... jeszcze będzie taki czas że pięciodniowy tydzień pracy będzie wyzwaniem fizycznym do przetrwania ,sami się przekonacie...

Pyka pyk
@Auto

Nikt nikomu nie każe na siłę chodzić z 2zm na 1 w sobotę. To jest wyłącznie każdego indywidualna sprawa, a ten piątek już moglibyście sobie darować bo na samą myśl i słuchanie na każdym kroku aż się wymiotować chce

Zosia

Czy w Wielki Piątek ludzie muszą (usunięte przez administratora) aż tak dużo pracy ma zakład.Czy dzień urlopu to jakiś problem, uszanujcie ludzi którzy chcą przeżyć te święta normalnie

Jakub
@Zosia

Jak nie dadzą wolnego to może chociaż skrócą czas pracy. Nikt o to nie prosił z pracowników? Najlepiej pewnie wziąć urlop. A na święta coś dali z socjalu? Ludzie dostali dodatkowe pieniądze albo bony?

Ktos
@Jakub

Mogą tylko wydłużyć nikt nie mówił bo tam wszyscy się zgadzają na wszystko jeśli chodzi o urlopy to tylko czerwone kartki bo premi nie bedzie

Dyzio

Jaki jedyny zakład? To co sklepy będą zamknięte ludzie logiczne myślenie nie boli. To jest normalny dzień pracy,a co mają powiedzieć Ci co pracują w sobotę przed świętami. Nie róbcie z siebie ofiar.

Jaka jest kultura pracy w Jobon sp .z o.o.?

Jaka kultura.Tu nie ma żadnej kultury.Jest tylko praca.

Zostaw merytoryczną opinię o Jobon sp .z o.o. - Zwierzyniec

• Jak się pracuje w Jobon sp .z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jobon sp .z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 244.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jobon sp .z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 227, z czego 43 to opinie pozytywne, 82 to opinie negatywne, a 102 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jobon sp .z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jobon sp .z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jobon sp .z o.o.