Opinie o Plus (Polkomtel Sp. z o.o.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Polkomtel Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Polkomtel Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polkomtel Sp. z o.o. w Warszawa

Waco

Nie polecam Jak prosiłem o wyliczenie premii to nie potrafili wyliczyć, ciągle unikali tematu. Stawka najniższa a uważam że więcej wyrobiłem premii. Na koncie dostałem mniej i nie potrafili tego wytłumaczyć dlaczego. Niepoważni. Tak samo liderzy nie pomaga w niczym na sali. Ciągle byli zajęci swoim życiem.

Wojtek

Byłem tam na wakacje i chwilę po. Pracowałem przy nowych ofertach. Atmosfera słaba, wynagrodzenia też, żałuję że tam poszedłem... Najpierw obiecują że super rozwój i premie s później nikt się tobą nie interesuje... Chyba nawet nie zauważyli jak odszedłem.

Agnieszka
@Wojtek

No to chyba faktycznie Ci nie podeszło... To jak konkretniej ta praca przy tych dwóch ofertach wyglądała? Co robiłeś?

Monty Python

Kto pracował lub pracuje w PLK/CP to w Zalewskim lub Koronie się nie śmieje

Obiektywna

Po kilkuletniej pracy w Polkomtel jedyne dobre wspomnienia jakie u mnie zostały, to z dnia złożenia wypowiedzenia. Konsultanci są bardzo pomocni, szkoda, ze nie można tego powiedzieć o kadrze koordynatorskiej. Pani Korn.elia oraz Pan Adri.an z działu www reprezentują kompletny brak profesjonalizmu, pomimo wielu lat pracy. Z większością pytań byłam odsyłana do innych pracowników, na porządku dziennym jest faworyzowanie swoich kolegów i koleżanek z pracy. Niektore ich zachowania w stosunku do pracowników mozna podciągnąć pod mobbing. Wracając do samej pracy w tym miejscu, niestety odradzam. Brak możliwości rozwoju czy najmniejszego szacunku do pracownika.

Wakacyjna praca
@Obiektywna

Taaaak zgadzam się z tym co do joty. Oni są wyciągnięci od realiów. Pomoc uzyskiwałem od pracowników.Kornel..ia ,do niej strach podchodzić. Na papierosie smaruje (usunięte przez administratora) wszystkim.,opowiadając jaka to jest nieszczęśliwa z tym że cały czas musi pomagać. . Jak do niej w lipcu podszedłem o założenie sprawy usłyszałem ,nie mam dyżuru .ale w tym samym momencie jakiś chłopak prosił o to samo , bez problemu zrobiła to. Szkoda czasu. Jak ma.wakacyjna pracę ani doświadczenia ani pieniędzy. Szkolenie u Wójt..ka to żenada

Doradca Klienta

Rekrutacja grupowa, około 15 osób. Przedstawienie przez rekruterów warunków pracy i tego czym się będziemy zajmować. W formie slajdów i ustnej. Wypełnienie testów i sprawdzenie dykcji.

Przedstawienie swojej osoby przed innymi. Czym się zajmowaliśmy do tej pory? Dlaczego chcemy pracować w Polkomtelu? Czy mamy jakieś doświadczenie w sprzedaży? Trzeba było wypełnić jeszcze test złożony z 6 obrazków oraz przejść test na dykcję, czyli przeczytanie kilku polskich zdań złożonych z trudnych wyrazów typu "Król Karol kupił królowej Karolinie .... itd"

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
Zlecenie

Praca w Polkomtel to trochę Bareja Nikt nie wie o co chodzi ale się śmieje. Koordynatorzy bez uprzejmości ,(nie wszyscy , tylko od jednej z kierowniczki KW Najczęściej pomoc uzyskiwana od koordynatorów innych kierowników. Strata czasu. Praca niby wakacyjna ale ani kasy ani wakacji.

Najgorsza firma nowoczesnego złodziejskiego formatu. Była to praca wakacyjna i Nigdy więcej. Koordynator od jakości WS to na początku wielce sympatyczny a jak co do czego dochodzi to idź do procesowego ,traktuj mnie jak gdyby mnie nie było. Same szkolenie z resztą DAJE DUŻO DO MYSLENIA że lepiej uciec na początku. Z resztą obojętnie kiedy się do nie go nie szło ,wiecznie prowadził prywatne rozmowy z jednym z konsultantów.(inkubator) A to dziecko a to wakacje . Świeżak to najgorsze chyba zło. Koordynator procesowy KL,ta dziewczyna jest wiecznie niezadowolona ,jest opryskliwa, zero wsparcia. Jedyne wsparcie dostałam od ...koordynatora z innej grupy . Ale na papierosa i pogaduchy dziewczyna czas ma. System prowizyjny jest nieczytelny. Jeśli nawet się czegoś ktoś dopatrzył ,to zaraz systemu jest awaria i nie widać nic.Od początku nie wie się ile się zarabia.Naprawdę nie polecam nikomu . Jedyne co pozytywne to Ludzie,zawsze mogłam liczyć na pomoc. Chora firma,chore zasady. Zarobiłam mało,straciłam nerwy. Gratulacje dla kierownictwa że na to pozwala

knack

Czy firma podczas zatrudniania pracownika do salonu na obsługę klienta sprawdza go w jakiejś bazie typu bik itp.?

Czy praca w marketingu jest możliwa w trybie home office? Jak z home office w tej firmie? Jest możliwość pracy z przewaga pracy zdalnej? Czy firma zatrudnia na umowy czy przez agencje zewnętrzne?

Xyz
@555

Raz w tyg home office pod warunkiem ze się dyrektor zgodzi. Zatrudnia na umowę

Agnieszka
@Xyz

Pod warunkiem, że się zgodzi? Czyli są tu ludzie, którzy mogą a ci którzy nie? To na podstawie czego taka zgoda?

Aaa

Ja nie polecam pracy w Polkomtelu, pracowałam dawno ale kultura kierowników jest na bardzo niskim poziomie. Ewa R. nie umie pochwalić umie tylko krytykować i roić wokół tego cyrk. Główna kierowniczka Angelika ma podobne podejście i jest bardzo dziecinna. Natomiast Agata i inna Ewa nie umieją docenić pracy tylko uznają lizustwo. Ogólnie jest jedna wielka dziecinada wśród kierowników i popisywanie się. Pracowałam dawno ale nigdy bym nie poleciła tam pracy, bo w Warszawie jest mnóstwo innych lepszych pracodawców, którzy i lepiej płacą i mają lepszą kulturę traktowania pracownika…

Aneta
@Aaa

Nikt nigdy nie próbował z nimi pogadać? Moze podejscie by się zmieniło?

Zosia
@Aneta

Absolutnie zgadzam się z aaa Większość ,nie wszyscy się przeważająca większość kierowników jest ślepa . Wie że jest źle ale każe mówić koordynatorom że jest dobrze . O czym gadać ? System prowizyjny nie działa . Nie można doliczyć się prowizji . To chyba nie jest zgodne z prawem . W ogóle sposób zatrudnienie ,niby działalność ale wymagania jak przy umowie o pracę Ludzie ,obudźcie się !! Nie polecam pracy tam nikomu .od miesiąca szczęśliwie wolna .

@Aneta

Aneta podejście do dobrego pracownika od razu ma być dobre, od razu docenia się czyjąś pracę i nie robi się cyrku wokół dobrego pracownika. Nie ma co gadać od razu człowiekowi należy się dobre traktowanie. Jak kierownik tego nie rozumie, to potem nie ma kto na niego pracować.

@Aneta

Aneta podejście do dobrego pracownika od razu ma być dobre, od razu docenia się czyjąś pracę i nie robi się cyrku wokół dobrego pracownika. Nie ma co gadać, bo od razu człowiekowi należy się dobre traktowanie. Jak kierownik tego nie rozumie, to potem nie ma kto na niego pracować.

Gaźnik Od Poloneza

Kto pracował lub pracuje w Plk to w(usunięte przez administratora) się nie śmieje

Czesław
@Gaźnik Od Poloneza

Oj, a co tak Ci nie pasuje? Więcej szczegółów proszę ;)

Bunia

Plus to tylko w nazwie. Reszta to wielki minus. Absurdalne systemy, wymagania, poszczególni koordynatorzy ,szczególnie JEDNA (wiecznie niezadowolona nie miła !! 5pietro ) plus szkolenie z jakości które kompletnie się nie trzyma kupy w praktyce. Niby 2miesiac pracy a ja nie mam pojęcia ile zarabiam prowizji. system nie działa ,nie można się niczego doliczyć. Nie ma możliwości podstawienia tego ,bo nawet jak się podstawi ,to na drugi dzień okazuje się że poszczególna transakcja jest liczona inaczej. Absurdem jest to ,że pracownik niczego nie wie. Zarobki to temat najważniejszy . Są śmieszne jak ja takie wymagania. Praca tylko wakacyjna ale nigdy więcej tu. Z resztą coś jest jest ma rzeczy skoro średnio odchodzą w MC 2 czy 3 osoby .ostatni miesiąc ,co trochę boli ,bo jak odejdę nie doliczę się w ogóle prowizji a to nazywa się (usunięte przez administratora) .

Tosia

Ta firma mam wrażenie zatrzymała się w miejscu. Systemy daleko by komentować. Przy takim spadku ilości ludzi którzy zwalniają się co miesiąc powinno dać do myślenia. Ruszy ktoś tam rozumem bo aż się prosi o napisanie e-maila do kogoś z zarządu. Cele na pewno adekwatne do sytuacji rynkowej. By tylko klienci mieli za co ładować sprzętu wrzucone w cele jak prądu zabraknie. Zarząd w ogóle się co się w tej firmie wyprawia ?

System
@Tosia

Muszę potwierdzić, że wiecznie wieszające się systemy pamiętają czasy kiedy IT dopiero raczkowało. Oczywiście to, że system nie działa to nie wina firmy i pracownik ma sobie radzić i robić cele nawet jak nie ma do tego odpowiednich i działających narzędzi. Wypłata śmieszna, przy tej inflacji za taką pensje nie ma szansy wyżyć, ale oczywiście firma uważa że z ich strony jest wszystko super więc nawet jak człowiek się wykazuje i liczy na podwyżkę to w DR nie ma na to szans. (usunięte przez administratora)

Magdaś

Spędziłam w firmie tyle lat, że zaczynałam jak Plus był Plusem, bez Polsatów, fotowoltaiki etc. Duży spadek formy przy covidzie, ale „wszystkie firmy tak miały”. Covid się skończył, a nadal (usunięte przez administratora) wygórowane plany, straszenie na każdym kroku, coraz to bardziej pogmatwane pomysły i pranie mózgu. Nie tędy droga, moi drodzy. Dobra praca dla CIERPLIWYCH młodych, bo bez podatku idzie zarobić (dopóki (usunięte przez administratora) królem tego(usunięte przez administratora). Szykujcie się tylko na systemy wygrzebane z archiwum IT, z awarią na codzień.

Obiektywna

Słabe warunki zarobkowe zmusiły mnie do zwolnienia się. Brak urlopu ,odpoczynku i wieczna walka z tymi systemami .nie polecam i odejście to najlepsza decyzja jaką można podjąć

Krzysiu Nowak

Cześć . Mam pytanie odnośnie stanowiska Młodszy Konsultant w Dziale Obsługi Klienta -Weryfikacja wniosków aktywacyjnych wpływających do Działu Aktywacji, 1. czy warto aplikować na to stanowisko w tej firmie -chodzi o wynagrodzenie 2 . jaka jest atmosfera na tym dziale miedzy pracownikami 3 jak mniej więcej wygląda praca na tym stanowisku na czym ona konkretnie polega (czy np dużo liczenia kalkulacji itp) 4 jak duża jest to firma mniej więcej ile osób tam pracuje / jakie są tam warunki pracownicze itd Dzięki za odpowiedzi Krzysiu pozdrawia

Pomoc pilnie porwanie.
@Krzysiu Nowak

Mam zlecenie dla kancelarii adwokaci ZUS o wyciągnięcie Mnie ze szpitala Kraszewskiego qro.. Teraz. Do wszystkich polecanych. Zapłacę. Zostałem porwany. Przez karetkę. Mam wypis ze szpitala. Muszą Mnie wypu.ścić. Damian małecki Jelcz Laskowice ul. Hirszfelda 64/9 Pesel. Mam wypis ze szpitala W domu.. 76051400335 Dnia 14 marca 2022 15:34 mojapraca2 napisał(a):

@Krzysiu Nowak

Warunki finansowe bardzo słabiutkie, atmosfera poprawna, ale nie przyjacielska. Praca ciężka i mega dużo materiału do opanowania. Ogólnie nie poleciłabym.

krzysiu nowak
@Ewa

dzięki za info

Dejzi
@Krzysiu Nowak

Dział nie jest duży- podzielony na wnioski biznes i kl. indywidualny. Atmosfera poprawna, ale bez fajerwerków. Najgorsze są zarobki. Podstawa to jakieś 3400 brutto oraz premia. Nie wychodzi nawet 3000 pln netto. Zarobki jak na Podlasiu a wymagania taaaaakie ,że głowa mała... Bywa taki (usunięte przez administratora), że nie wykorzystasz przerwy nawet. To akurat zdarza się bardzo często. Ma plus tylko lokalizacja

Aneta
@Dejzi

Jak tak ciężko jest to może warto by było rozszerzyć dział? Może obowiązki by się wtedy optymalnie rozłożyły

Zosia

Nie podoba mi się to że nie można kompletnie nic załatwić u kierownictwa . Z moim problemem pomógł mi konsultant . To jest chore .. Nie podoba mi się też że firma każe dzwonić umowy na których jest jakiś tam śmieszny współczynnik. Tak firma traktuje mam wrażenie i pracownika i klienta ,jak wsolpolczynnik

Obiektywna

Dziwna firma.nic nie można załatwić . Nie można doporowic się swojego. Z każdym pytaniem to jak głową w mur. Nic poza schemat ,nic ponad procedurę . Wszystko ma być w widełkach tolerancji. Chyba wszystko zależy na jakiego kierownika się trafi. Ja miałam pecha. Weekend to był mój ostatni okres i nigdy więcej .procedury to absurd mijające się z logiką i zdrowym rozsądkiem. Najgorsze w tej pracy jest to że firma wykorzystuje luki na podstawie których zatrudnia się ludzi.. każde wytknięcie błędu w firmie to słowo "pracujesz tu więc godzisz sie na to " Więc godzisz się kandydacie. By Firma Ciebie okradała Wybielanie się Twoim kosztem Wmawiała Tobie że czarne jest białe Ps ICM to naprawdę program dzięki któremu nie ma możliwości doliczenia się swoich pieniędzy .wszyscy wiedzą że ma dziury ale.nikt nie powie tego wyzej .

Student

3 Miesiąc od zatrudnienia i koniec .nigdy tu . Nie ma zgłoszeń ,a jak jest to za zrobienie umowy śmieszne pieniądze . Bo współczynnik na bazie jakoś tam .no absurd .ICM to chyba robił ktoś po to by nie można się było doliczyć co ,jak inna czym . Co chwila pouczenia dlaczego nie przeczytałem i do tego przeliterowalem adresu e mail . Nie można przeliterować ,trzeba jedno i drugie. Absurdem jest to ,że miesiąc temu nie zrobiłem karty bo ...klient mi zrezygnował z umowy . Zabrakło 3 umów . Ja mam ponosić odpowiedzialność za to że klient nie płaci ... Co to jest ? Zdrowi jesteście ? Powiedziałem to ojcu który ma tam kogoś w pip . No żenada. Cały miesiąc pracowałem , godziny ,raty ,efektywność . 3 umowy i 2000 poszlooo

Haha
@Student

Pip nie ma nic do umowy zlecenie

Student
@Haha

Tak ,oczywiście ,masz rację . Przy pozorności umów już tak ,a dokładnie są tym umowy w płk

Haha
@Student

No generalnie to jak kaza pracowac kwalifikuje sie do UOP

Bbuum

Jejku . Ile tu komentarzy i chciałbym napisać że większość jest przekoloryzowana a w rzeczywistości jest .. ugrzeczniona . Praca w Polkomtel to jak wieczorne wydanie wiadomości. Brakuje by Holecka przyjmowała kandydatów i opowiadała jak to jest super . To absurd w najlepszym Orewlowskim wydaniu . Kłamstwo i opowiadanie bzdur . Przede wszystkim firma zrzucila z siebie absolutnie każda odpowiedzialność . Wszystkie procedury są po stronie pracownika co strzeże skrupulatnie dział jakości , oderwany od rzeczywistości z resztą . Koordynatorzy stawiani do pionu , gdy robią coś z sumieniem ale nie z założeniem . Ma mówić że jest dobrze . Kłamstwa opowiadane pracownikowi to porządek dzienny . Bazy nie ma ale tak naprawdę jest super . Bazy na których robi się umowy są celowo obniżane . Mam nadzieję że te wpisy przeczyta kiedyś ktoś z zarządu bo chyba czas na zmiany Ostatni dzień i koniec w tej firmie

M.
@Bbuum

Tak, ostatnio dużo wpisów się pojawiło. Bardzo cieszę się z tego powodu. Ludzie zaczynają mówić, reagować w prawidłowy sposób. Bez tego nic się nie zmieni.

Obiektywny

Myślę że mówienie negatywnie o koordynatorach jest ciut krzywdzące , bo oni wykonują tylko ślepo polecenia. Ryba psuje się od głowy . Co do prowizji to niestety prawda , firma szuka oszczędności wszędzie a podejrzewam że zarząd nie ma zielonego pojęcia o szopce . Kierownictwo nie ma odwagi na poruszenie kwestii bo to trzeba się wychylić .Może gdyby cel wrócił nie jako działu a indywidualny , trochę by ukrycil się proceder kombinowania . Co do dysproporcji osób obsługujących bazę to prawda absolutna . Co do obciążania pracowników za to że klient nie płaci ,to prawda . Co do ICM nie znam . Znam ssps ale za moich czasów już kombinowano nad tym aby pracownik nie mógł doliczyć się swojego . Wniosek jest jeden . chyba się udało patrząc na wpisy . Co do tzw rentowności baz to norma . Dla nich nie liczy się za ile tam ktoś coś tam zarobi liczy się sztuka . Co do pracowników ,to prawda . Każdy jest tak traktowany jak zło konieczne. Nie pytaj nie zawracaj głowy ,tak jest l, tak ma być . To baza . Co do formy zatrudnienia .oj mega prawda . Brak urlopu ,odpoczynku ,chorobowego . Z tego co wiem od pracowników tam którzy zostali ,bez niczego,żadnego aneksu mają robić więcej godzin za mniej . Czemu mnie to nie dziwi . Generalnie nie polecam podjęcia pracy tam. Za duży stres .Każdy pracuje tam na prowizje ,a jeśli to jest uzależnione od Baz , godzin ,testów , jakości baz , współczynników , to nie ma na czym jej wyrobić . Za moich czasów potrafił być brak zdarzenia, dziś z tego co wiem wybudza się byle co ,by kierownictwo miało podkładkę na to że baza była . Bo była .. A to że stare , że dostaje się bazę wydzwinioną , pracowniku miałeś . Miałeś możliwość dosprzedac . Tam jest kombimatorstwo .każdy kombinuje .od kierowników po kierowników kierowników . Exel na koniec mc ma się zgadzać . Nie ważne jak . Firma ma zarobić jak najwięcej wypłacając jak najmniej by pochwalić się zyskiem . Pozdrawiam ludzi jeszcze z lokalizacji Orco. 5 piętro . Większość naprawdę wspaniałych ogarniętych ludzi . To oni powinni być kierownictwem . Swoją drogą ,większość kierownictwa jest tak nieogarnięta bo mają naleciałości z plusa za czasów Bauca. Uważa że procedury sprzed 12 lat jest są dalej super . Szanowne kierownictwo ,czasy się zmieniły ,ludziom ust nie zamknięcie. Aby było jasne. Osobiście uważam że na konstruktorskiej jest jakiś mega mózg,który wpadł na genialny pomysł pokazania zarządowi zysku ,wysłał to dalej a Ty kierowniku działaj . Żenada .

Zostaw merytoryczną opinię o Polkomtel Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polkomtel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polkomtel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polkomtel Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 102, z czego 10 to opinie pozytywne, 79 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polkomtel Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polkomtel Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polkomtel Sp. z o.o.

Polkomtel Sp. z o.o.