Opinie o Stereotyp - Dawid Peska w Pabianice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stereotyp - Dawid Peska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stereotyp - Dawid Peska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stereotyp - Dawid Peska w Pabianice

Carolle Shelby Nowy wpis

Czytam te wszystkie opinie i nie wiem czy śmiać się czy płakać nad faktem, że w dalszym ciągu nic się nie zmienia i że te wszystkie opinie są kropka w kropkę zgodne z moją, którą właśnie tu napiszę. Byłam ostatnio na weselu, gdzie grał DJ Dawid Peska i niestety prawie zepsuł całą imprezę. Był zaproszony jako gość a wtrącał się prowadzącemu DJowi w robotę, o 4 nad ranem przed końcem imprezy otworzył całą butelkę wódki stojąc na scenie za laptopem i wypił 3/4 zawartości, na innych weselach (usunięte przez administratora) jedzenie po imprezie, był notorycznie nawalony, zaliczał różne kobiety po toaletach, wiele razy prowadził po imprezach, nietrzeźwy, samochód. Ten człowiek to chodzący żart i liczę na to, że w końcu ktoś zmiecie go z planszy i chłop beknie za swoje. NIE BIERZCIE GO JAKO DJa A JUŻ NA PEWNO NIE PŁAĆCIE MU ANI GROSZA, BO I TAK ZEPSUJE WASZ DZIEŃ!

Wanda Nowy wpis

Samodzielne stanowisko Sprzedawca - Doradca techniczny znaczy że samemu się jest na zmianie? Tylko proszę o aktualne info bo ja niestety czerpię wiedzę z oferty z sierpnia. Mam tylko nadzieję że nie jest tak jak miałam w jednej pracy, że nie ma nawet kiedy na przerwę wyjść czy do toalety.

Danuta Nowy wpis

Chciałam poczytać o tym, jaka tam jest praca, a tutaj zamiast jakichś porządnych informacji praktycznie wszystkie komentarze to jakieś przytyki do właściciela, co takiego się dzieje, że na tyle epitetów od was zapracował?

Stefanek Nowy wpis
@Danuta

Zawsze miło kogoś kopnąć szczególnie jeśli mu się powodzi biznes idzie . "Koledzy" zawsze znajdą chwilę żeby dokuczyć szczególnie jeśli stracili klienta bo ktoś ma lepszą ofertę i profesjonalne podejście

Ostrzeżenie

Pan Dawid P - gorąco nie polecam. Nie polecam pracy z tym Panem, gdyż bardzo często jest nieprofesjonalny.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Stereotyp - Dawid Peska kandydat na stanowisko Sprzedawca - Doradca techniczny ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Nastawiacz maszyn
Pabianice
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy SPECJALISTA REJESTRACJI PRODUKTÓW LECZNICZYCH - farmacja
2care4 Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca w ochronie sklepu Pabianice
Pabianice
Seris Konsalnet Holding S.A.
Dawid P

Pand Dawid to 1. alcocholic, 2. osobowość typu Borderline. 3. DJ Psychopata. Chcesz wesele pod znakiel ? to trafiłeś pod odpowiednią firmę: http://www.stereotyp.com.pl/ - jedna wielka niespodzianka - czy DJ będzie pijany???

Inteligencik z Warszawy

Dawidzie mam nadzieje, że Pamiętasz jak to mnie obraziłeś. Czy to się Tobie skalkulowało, Ta Twoja arogancja sporo kosztuje twoją firmę.

Mr Google

Zastanawialiście się Państwo nad tym, że firma nie ma wizytówki google. Googel nie pozwala nie moderację opinii i firma zdecydowała się na usunięcie wizytówki. Gowork.pl także jest przeciwny oderacjom i jak widać tu właśnie możecie poznać całą prawdę o Panu Dawidzie P aka DJ Pepe. Radzę wam trzymać się zdala od czegokolwiek ten Pan się dotknie. To Dj samo zło.

Fan Pana Dawida

Pan Dawid to pseudo inetelektualista. Mialem okazję być na weselu moje kuzynki i ten Pand Dawid bardzo nieładnie się do mnei odezwał jak coś od niego chciałe. Jest to DJ grający dla własnego zwichrowanego ego. Nie polecam tego Pana. To czarna owaca w bzinesie.

Mariusz

Widziałem w akcji. Jeszcze dobrze gości nie usiedli a Pan Dawid przy flaszce. Grał o.k ale później jak ktoś z gości coś od niego chciał to tylko ich obrażał. Nigdy wcześniej nie spotkałem się z takim poziomem arogancji u DJ. Nie polecam tego Pana.

Łukasz

Pan Dawid P. pacuje na złą opinię firmy Stereotyp. Obraża gości weselnych i nadal tam pracuje, więc firma Stereotyp nie wurzuca pracowników nawet jak obrażają gości.

Kamil

Unikać jak ognia, Dawid to arogancki narcyz. Poziom kultury 0%.

Justyna

Niestety, miałam okazję poznać Pana Dj Pepe (Dawid P.) na weselu kuzyna. Ledwo zaczęła się impreza a DJ zdążył się dobrze napić. To nie byłby problem, ale gdy miałam prośbę do niego, niestety obraził mnie i był bardzo arogancki. Osobą rozważającym jakąkolwiek współpracę z tym człowiekiem – radziłabym się dwa razy zastanowić. Nie polecam, DJ zepsuł mi imprezę.

Alicja

Miałam okazję ostatnio być na weselu gdzie pracował Pan Dj Pepe. Niestety bardzo zepsół mi zabawę. Jest arogancki w stosunku do gośći. Jest teraz tyle wesel, że facet jedzie po bandzie bo grafik ma pewnie zapełniony. Narcyz, który nie wylewa za kołnież i pod wpływem % jego ego wymyka się z pod kontroli. Przestrzegam was przed zatrudnieniem sie u niego w firmie. Mam nadzieje, że pozostawiane w internecie opinie spowodują, że przynajmniej za takie zachowanie w stosunku do klientów, w końcu zatrznie brakować dla niego pracy. Jeżeli natknąłeś się na pozytywne o nim opinie to większość to efeket pracy zatrudnianych przez niego firm od poprawy marketingu w internecie. Radze bardzo sceptycznie na nie patrzeć.

Wiktor

Niestety zmuszony jestem wystawić negatywną opinię dla Pana DJ-a. Wszytko zapowiadało się świetnie i nic nie wskazywało na to co się stanie. DJ upił się do tego stopnia że zasypiał przy konsolecie i nie dał rady poprowadzić uroczystości a co za tym idzie wywiązać się z umowy. Po całej sytuacji nawet nie przeprosił i jeszcze pozostawił po sobie śmieci, co uważam za naganne.

@Wiktor

Dzień dobry, którego z Djów dotyczy powyższa opinia?

Tomasz
@Anna

Witam. Trafiłem do tego wątku przypadkowo i szczerze mówiąc chciałbym ustalić, czy firma Stereotyp to jednoosobowa działalność gospodarcza? Serdecznie, proszę o informację. Nie chcę czegoś źle zinterpretować, dlatego wolę o to zapytać.

Wiktor
@Anna

chodzi dokładnie o Pana Dawida Peske

Arko

A to pan sam działa tak ?

Tatiana

Miło jest poczytać pozytywne opinie klientów ale generalnie to forum pracownicze.

Krystyna

Było super! Pan Dawid Peska grał świetnie na naszej imprezie. Do tego prowadził zabawy i konkursy. Repertuar był idealnie dobrany a życzenia muzyczne spełnia od reki

Miłosz

Widziałem w akcji i Polecam!

Julia

Może ktoś z Was wie, czy firma jest działalnością jednoosobową, czy są tam zatrudnione także inne osoby? Chcielibyśmy dowiedzieć się, jakie jest zdanie pracowników na temat tego pracodawcy. Klienci wypowiadali się dość niepochlebnie, czy od wewnątrz jest lepiej? Zachęcam Was do przedstawienia warunków zatrudnienia.

Ona
@Julia

Pracownicy z firmy tego pana to jego rodzina, nikła szansa, że wyraża jakieś niepochlebne opinie

Grażyna
@Ona

Z tego co wiem to spółka zoo i maja na pokładzie kilkunastu pracowników. Więc pewnie jak by się komuś nie podobało to pewnie by powiedział. Nie sądzę by zebrali kilkunastu braci i kuzynów ;) Z tego co wiem to znajomy dla nich jeździ i nie narzeka. Płaca w terminie.

Cezary

Może ktoś mi podpowie czy firma potrzebuje teraz pracowników?

Grażyna
@Cezary

Z tego co słyszałam to szukają kierowców i pomocy do obsługi technicznej. Grali dla znajomych i widać że wszystko nowe więc inwestują i rosną

Zostaw merytoryczną opinię o Stereotyp - Dawid Peska - Pabianice

• Jak się pracuje w Stereotyp - Dawid Peska?

Zobacz opinie na temat firmy Stereotyp - Dawid Peska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stereotyp - Dawid Peska?

Stereotyp - Dawid Peska
  • Konopnickiej 47 lok. 40