Opinie o Aqua Team Grupa Sbs Piotr Tobolski w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Aqua Team Grupa Sbs Piotr Tobolski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Aqua Team Grupa Sbs Piotr Tobolski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aqua Team Grupa Sbs Piotr Tobolski w Szczecin

Masmeratti

W tej firmie niestety tylko pozornie wszystko jest na właściwym miejscu. Niektóre osoby zarządzające mają problemy z decyzyjnością. Brak im kompetencji do właściwej oceny sytuacji co skutkuje wieloma problemami wewnątrz jak i na zewnątrz. Co do szacunku do pracownika to w skali od 1 do 10 jest to mocne 2. Jak wszędzie, są też ludzie oddani pracy i kompetentni. Wykorzystywanie pracownika na porządku dziennym, liczy się tylko biznes i to postrzegany 0-1-kowo. Są i jednostki trzymające się po trupach kurczowo stołka, dal których ignorancja i pozory to chleb powszedni. Nie sprzyja to stałości zatrudnienia.

Radoz

Praca ma swoje minusy i plusy jak każda inna. Jednak plusy zdecydowanie przeważają tu nad minusami. Wiele rzeczy ma różna priorytety i czasami te mniej ważne sprawy są odkłądane na później. Na pewno trzeba pracować i pokazać się z dobrej strony, zarówno na magazynie czy gdziekolwiek indziej w strukturach. Także ogólnie można polecić jako stabilne miejsce zatrudnienia.

@Radoz

A co zaliczyłbyś do minusów, ciekawi mnie co to może być skoro jest ich mniej niż plusów? Jak ktoś wykonuje swoje zadania i się nie obija to może liczyć na stałą umowę? W jakim czasie musicie wykonać te zadania, które są odłożone na potem?

Zapytaj

Doświadczyłem pracy jako magazynier w firmie ,,Aquateam” i na początku dodam, że no ,,team”, to był tylko w nazwie firmy, zamiast kazdy z pracownikow nawzajem Siebie wspierac, to robil pod gorke. Tak jak prawie kazdy pracodawca, by chcial jak najniższa place dla pracownika, ale zapieprzaj jak dziki osiol za (usunięte przez administratora) ;)), no to tutaj bylo nieco podobnie. Jezeli chodzi o ,,magazyn”, jezeli wgl. mozna nazwac to magazynem….wiec przedstawie to w skrocie: BRAK MIEJSCA NA MAGAZYNIE - CZYLI PLAC, KTORY DE FACTO STANOWIL JAKO MAGAZYN, i TAK SAMO SMIESZNY MAGAZYNEK NA 10 KROKOW. Towaru wiecej, miejsca mniej. Jezeli chodzi o dostawe, jezeli nie ma miejsca na towar, to gdzie miejsce na tira?. JEDEN WIELKI HAOS. Z CZYSTEGO SERCA NIE POLECAM

Niżej nieda się upaść

Tobie chodzi o polepszenie warunków pracy a to jest malo istotne dla osób decyzyjnych,tam się liczy zysk jaki można wyciągnąć z towaru .Reszta nie ma znaczenia.

Weronika Nowy wpis

Szkoda, że pytania o pracę w dziale sprzedaży zostały bez odpowiedzi, bo sama tu weszłam żeby przyjrzeć się temu stanowisku. Niestety nie widzę już szczegółów ogłoszenia, bo jest ono nieważne, ale może jet ktoś na forum, kto pracuje w tym dziale? Ja bym chciała przede wszystkim wiedzieć czy na początku pracy jest się pod czyimiś skrzydłami i jest czas na wdrożenie? Zawsze takie początki są stresujące.

Zapytaj

Natalia
@Zapytaj

Wow to ciekawe z tym, że jest mało miejsca na towar. A co z bhp? Czy tu są przestrzegane przepisy co do ilości towaru na metr2?? Kontrole z tego zakresu jakieś sa czy nie?

Zabawne
@Natalia

Jeśli ktoś wierzy ze przepisy bhp działają w tej firmie to jest niezmiernym optymista, to co się liczy to liczba regałów i miejsca jaka można przeznaczyć na towar to jest priorytetem ciekawe czy już załatali to dziurę na środku alejki człowiek jadąc wózkiem z towarem wpadając w nią miał nadzieje ze nie będzie żadnych obrzęków no ale poco latać dziurę przez która może pracownik wyłapać kontuzje są inne ważniejsze sprawy dla firmy zwanej ,,Aqua" z tym team to taki żart na początek dla ludzi którzy przychodzą do pracy niektórzy jak zobaczą na żywo ten bałagan to odrazu uciekają nie ma co się łudzić tam liczy się tylko zysk i nic poza tym.

@Zabawne

Nie planują powiększyć przestrzeni magazynowej? Czy jak się zysk liczy, to nie robią takich inwestycji? Jak sie coś na magazynie stanie, to potrącają za to z pensji?

Niżej nieda się upaść Nowy wpis

Jula Nowy wpis

Też znalazłam to stare ogłoszenia dla pracownika działu sprzedaży i tam firma zapewniała o stałych szkoleniach z zakresu obsługi klienta. Jak często one się odbywają, jest jakaś regularność? Oferowano też stabilną pracę i w tym temacie interesuje mnie umowa. Na jaki czas można podpisać ją na początek?

Pani Nowy wpis

A wypowie się ktoś na temat (usunięte przez administratora) w dziale sprzedaży? Wiem, że szukali kogoś dawno, bo 5 lat temu, ale mimo to chciałabym spróbować. Czy na dzień dzisiejszy również wynagrodzenie można rozpatrywać jako atrakcyjne, bo tak właśnie wtedy o nim pisano? W ogłoszeniu była adnotacja, że kontaktują się tylko z wybranymi osobami, ale jak wyślę cv to ile maksymalnie czasu mogę czekać za odpowiedzią?

Aplikowałeś do firmy Aqua Team Grupa Sbs Piotr Tobolski? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Masmeratti

Radoz

Luke
@Radoz

Skoro niby miejsce pracy stabilne to czemu ciągle pojawiają się ogłoszenia o pracę na stanowisko magazyniera ? ,zdecydowanie w tej historii się coś niezgadza.

@Radoz

Czy w Aqua Team Grupa Sbs Piotr Tobolski zatrudniani są obcokrajowcy?

Czy pracodawca Aqua Team Grupa Sbs Piotr Tobolski motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Paleciak

Kolega z pracy mówił, że głupoty tu wypisują i rzeczywiście…. Sam jestem magazynierem, jest dużo pracy w szczególności przez osoby, które przychodzą i ściemniają 8 godzin, że coś robią a potem dziwią się, że firma nie przedłuża im umowy czy, że komuś nie pasuje zasuwanie za dwóch i zgłasza to przełożonym. Słowa zarząd w życiu nie słyszałem w tej firmie bo nikt tu się nie wywyższa. Właściciel Pan Piotr zawsze porozmawia, miły, skromny człowiek. Krzysztof Zajas kierownik magazynu często przychodzi do nas pomóc więc też nie rozumiem gadania o tym, że nie ma pojęcia co się dzieje na magazynie. Oskar lider świetnie ogarnia i też pomaga. Jak ktoś pracuje i jest uczciwy to firma zawsze wspiera i idą na rękę. Wkurza mnie to bo widzę, że żalą się tu głównie cwaniacy, którzy myśleli, że inni na magazynie będą za nich zasuwać. Ja jestem zadowolony z pracy.

@Paleciak

A widzisz, spoko że Tobie się tu dobre pracuje. Czyli te nieprzychylne opinie pochodzą właśnie od tych, których sugerujesz? A do kwestii wynagrodzenia za pracę jakbyś się odniósł?

Ta yhy
@Paleciak

Kolega z pracy mówił dobre ......kto nie pracował w aqua teamie ten niewie jak wyglado to od środka faktem jest ze wspomniany Oskar jest ogarnięty,Krzyskowi tez niepotrzebnie sie dostało bo zawsze starał się być wporzadku wobec pracowników o tym rozmawianiu z panem Piotrem to tez lekki fail porozmawia z tobą jeśli sam tego chce do rozmowy z pracownikami ma innych ludzi, co do tego ze ludzie którzy tu piszą to obiboki wogole wiesz ile osób odeszło z aqua teamu w tym roku ? bo powiem ci ze trochę ich było zresztą zgodnie z tradycja ogłoszenie o prace niedługo będzie wisiało na olx.pl

Pit
@Paleciak

Pracować tylko za dwóch? Czemu nie za czterech aż tak słabo cenisz firmę jak niebedziesz się starał to szef już inaczej sobie z tobą porozmawia.

Roman

Nie polecam skadac tam swojego CV komentarze niżej wystarcza nie musze nic dodawać

@Roman

Chyba jednak będziesz musiał, bo ja akurat wpadłam na pozytywną opinię tutaj, więc czemu od razu nie polecać? ;)

hierarchia

Pracując w Auqa team na stanowisku magazyniera jesteś na samym dnie firmy w sumie to możesz się tak czuć co daje odczuć ci biuro które uważa magazynierów za osoby ograniczone które można lekceważyć i znieważać czasami sami klienci swoja frustracje wyładowują na magazynierach obrażając ich wszelkie przejawy agresji wobec szeregowych pracowników firma zamiata pod dywan w myśl zasady zysk ważniejszy od pracownika .Na każdym oddziale praktycznie bałagan pracownicy wykorzystywani do granic możliwości magazyny w ogóle nieprzystosowane do tej ilości towaru jakie są zamawiane co czasami się kończy tym ze towar który powinien być w magazynie stoi na zewnątrz przykryty plandekami z pod której magazynierzy wyszarpują towar w okresie jesienno zimowym wygląda to tragicznie pomijam momenty kiedy sam magazyn jest przeładowany paletami i magazynierzy maja dodatkowe przeszkody do omijania na magazynie tak tylko żeby utrudnić prace poco ułatwiać wszelkie zebrania które zarząd robi żeby jak to oni mówią żeby usprawnić prace to żart pomysły z kosmosu i niekiedy utrudnianie pracy pracownikom ze zdaniem pracowników się nie liczą przecież i tak wiedzą lepiej naprawdę to spotykają się na kawę i ploteczki no i prześledzić tabeli z zyskiem zresztą co mogą wiedzieć osoby które pracują za biurkiem o usprawnieniu pracy magazynu skoro osób do pracy jest mało dostawy towaru to niekończąca się historia nieważne ze miejsca na magazynie na towar niema standardowo problem pracownika .Ilości dokumentów do wydania ponad możliwości załogi która i tak jest niewielka ,firma słynąca z kombinacji alpejskich ogólnie atmosfera tragiczna wieczne donoszenie brak szacunku do pracowników niższego szczebla prace w tej firmie określił bym jako żenująco jeśli ktoś myśli poważnie o pracy to powinien szerokim łukiem omijać tą firmę .

Justyna
@hierarchia

Atmosfera niezaciekawa widzę :/ A reszta warunków jak tam? Proponują umowę o pracę na magazynie?

Lol
@Justyna

Umowę o pracę dają po 3 miesiącach praca zmianowa co któraś sobotę w miesiącu trzeba przyjść trzeba się tylko zastanowić czy warto podpisywać cyrograf pieniądze ogólnie bez szału

@Lol

Cyrograf? I co z takiego zastanawiania się zazwyczaj wynika?

Max
@hierarchia

Zastanawiająca jest wiarygodność tej opinii od osoby, która kompletnie nie wie co to jest interpunkcja

Olga
@Max

Naprawdę podważasz wiarygodność opinii tylko dlatego, że nie ma znaków interpunkcyjnych? A informacje we wpisie nie licza się dla Ciebie?

Teresa

To martwiąca, że wg was jest taka słaba atmosfera między pracownikami. Wspominacie też o dużej rotacji pracowników. Czy ta rotacja jest spowodowana atmosferą czy może jeszcze czymś innym?

concordia

Tak, praca jest ciężka, ale może byście przestali traktować magazynierów jak ludzi trzeciej kategorii, to by sie może jakos zmieniło?I to prawda kto nie ma szacunku do siebie idzie na magazyn kto strzela z ucha idzie na handlowy. Ogólnie atmosfera dramat, nie polecam

Kawasaki

Coraz bardziej męcząca jest w praca w tym (usunięte przez administratora) ludzie na magazynie nie ogarniają i wydają zły Towar potem trzeba wysłuchiwać narzekań klientów, nie ma się co im dziwić.

Kormoran

Obłuda i zakłamanie, niektórzy chłopacy na magazynie wporzadku, ale 80% firmy gada na każdego za plecami.

dużychłopak

Praca w hurtowni sanitarnej www.aquateam.pl to sama przyjemność. Ludzie, który tu pracują są zawsze pomocni i otwarci. W tej firmie zaznałem wiele przyjemnych momentów a nigdy nie spotkało mnie nić niemiłego. Właściciele dbają o swoich pracowników co w dzisiejszych czasach jest niespotykane.

@dużychłopak

Jak piszecie sami sobie opinie to chociaż stwarzajcie pozory, gdyż nigdzie nie jest idealnie :)

Bażant
@dużychłopak

Rozumiem że to sarkazm ?

KT

generalnie w firmie zwykle kolesiostwo jeżeli nie masz kogoś „wyżej” postawionego o awansie możesz zapomnieć, jeżeli chodzi o magazyn to kierownik magazynu Krzysztof ma zero wyobraźni i jeżeli wymyśla jakieś zmiany w rozłożeniu towarów to zazwyczaj druga osoba dzień później przestawia wszystko tak jak było pierwotnie taka organizacja, nadgodziny w tym przypadku to tez śmiech stała stawka dla wszystkich która jest wyższa od podstawy godzinowej o ok. 5 pln u każdego inaczej bo kazdy ma inna pensje.

wujek dobra rada

Od szefa można usłyszeć ze zwolnienie z podatku dla osób które nie ukończyły 26 lat to nie tylko ulga dla pracownika ale również dla pracodawcy resztę dodajcie sobie sami…

A co Cię to

Przeżucaja Cię oddziału na odział gdzie nie pojdziesz coraz wiekszy (usunięte przez administratora) płaca śmieszna i na koniec nie przedłużają umowy śmiech na sali nawet się cieszę ze nie przedłużyli umowy bo i tak długo bym tam nie został z takim podejściem do pracownika.

Jeśli ktoś nie ma szacunku do siebie to praca na magazynie jest idealna dla niego, zamówień jest bardzo dużo a skład nie duży(duża rotacja) przez co klienci swoją frustracje z czasu oczekiwania wyładowują na pracownikach magazynu (najniższy szczebel w hierarchii) przez co nie raz usłyszycie niezbyt miłe słowa w swoim kierunku :) kierownictwo nic sobie z tego nie robi.

Zostaw merytoryczną opinię o Aqua Team Grupa Sbs Piotr Tobolski - Szczecin

• Jak się pracuje w Aqua Team Grupa Sbs Piotr Tobolski?

Zobacz opinie na temat firmy Aqua Team Grupa Sbs Piotr Tobolski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aqua Team Grupa Sbs Piotr Tobolski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aqua Team Grupa Sbs Piotr Tobolski
  • Świerczewska 7