KGL S.A.

Opinie o KGL S.A.

Rrr

Góra twierdzi że wszystkie okoliczne firmy pracują w tym systemie . A to jest kompletną bzdurą . Z tego co wiem wszystkie okoliczne firmy które pracowały w *naszym nowym* systemie w którym mamy pracować zrezygnowały z tego ponieważ jest to system zabójczy dla ludzi i bardzo dużo ludzi odchodzi . Praca ponad siły , ciągle zmęczenie , wypadki . Takie były realia .

@Rrr

Drogie władze, firmy w okolicy które pracują po 8h to pracują na dwie zmiany od poniedziałku do piątku, polowiczna prawda nie jest prawda

Skoro wprowdzacie 8h pracy to nie dawajcie do Internetu ogłoszeń, ze praca na 4 zmiany po 12h!!!!!

Człowiek

Chcieli zwiększyć produkcję ludzie staneli na wysokości zadania, może teraz handlowcy się wykażą intensywną sprzedażą. Najprostrzym sposobem pozbyć się ludzi bez ponoszenia konsekwencji. Teraz w tych czasach co nie wiadomo co będzie może wojna mam nadzieje że nie. A oni fundują ludziom coś takiego. Gdzie podstawowe wartości ludzkie.

Żebyście sie nie zdziwili.

!!! DO TYCH CO TAK KRZYCZĄ ZEBY SKŁADAĆ WYPOWIEDZENIA. ZAPOMNIJCIE KOLEDZY O LOKALIZACJI "RZAKTA" NIE WIEM JAK Z INNYMI ODDZIAŁAMI KGL, ALE PRACOWAŁEM PARE LAT W RZAKCIE I JEDNO CO POWIEM TO ZE NIGDY NIE BYLO TAM JEDNOSCI POMIĘDZY PRACOWNIKAMI PRODUKCJI NIE MA SZANS ZE PRODUKCJA Z W/W LOK. POSZLA I ZACZELA SKLADAC WYPOWIEDZENIA. TAM INNA MENTALNOŚĆ LUDZI ONI TO JEDYNIE AFERY Z NICZEGO POTRAFIĄ KRĘCIĆ, I OBGADUJĄ DRUGIEGO ZA PLECAMI. DODATKOWO PANUJE TAM JAKAS NIEZROZUMIAŁA DLA MNIE RYWALIZACJA POMIĘDZY ZMIANAMI JEDNA DRUGIEJ SZKODZI CO NIE BYLO DOBRE DLA FIRMY. UWAŻAM ZE ZMIANY POWINNY ZE SOBA DOBRZE ŻYĆ I WSPÓŁPRACOWAĆ.67

A może tak by ktoś z biura się wypowiedział na temat zmian wprowadzonych i wymyślonych przez mało odpowiedzialna osobę? Nikt z nas nie rozumie o co chodzi i tak dokładnie nie jest poinformowany tylko pracownicy zostali rzuceni na głęboka wodę... I żeby nie było tak że w ostat iej chwili będą poinformowani że np.od jutra zaczynamy od nowych zmian..

Mewa

Nasuwa się tylko jedno sformułowanie KGL to korporacja gnębienia ludzi przykre ale prawdziwe bo tego nie da się inaczej opisać

@Mewa

Wychodzi na to, że to prawda.

AS

Każdemu z produkcji odejdzie sporą część wypłaty, oszczędności w energii też będą duże. Za ten numer kadra zarządzająca będzie miała na prawdę sowite premie. Wow.

Paranoja

Jeżeli czekają na wypowiedzenia to niech nie przyjmują nowych ludzi do pracy. Po co było to podkręcanie maszyn przez cały czas skoro magazyny zapchane? Mam nadzieję, że jeszcze jest coś z tym do zrobienia bo nie wyobrażam sobie od tak zmieniać życia o 360 stopni. Zero życia codziennego, jako matka będę wlatywac i wylatywać z domu do pracy. Dzieci mnie nie będą widzieć. Życie prywatne do kitu. Genialna osoba to wymyśliła, tylko POGRATULOWAĆ!!!!

Zainteresowana

Macie wprowadzić trzy zmianowy system pracy i moje pytanie brzmi czy w ogóle macie pojęcie jak pracownik będzie funkcjonował w tym systemie przecież to będzie orka ludzie tego nie wytrzymają na nic nie będzie czasu ani siły ja proponuję tej osobie co to wymyśliła przyjść na produkcję i popracować przez tydzień może wtedy zrozumie o czym pisze już raz była zmiana i nie wypaliła więc po co wracać do czegoś co się nie sprawdziło

Niee
@Zainteresowana

Słuchajcie tu nie ma co wypisywać tu trzeba działać...

Walo
@Zainteresowana

Będą brygady zombie! Za mało wypadków widocznie odnotowują ostatnio.

Walo
@Zainteresowana

Będą brygady zombie! Widocznie mało wypadków zanotowali ostatnio.

@Zainteresowana

Bardzo dobrze Zainteresowana napisane. Jak można było wymyśleć taki system pracy i trzy zmiany... Po nocy jeden dzień wolny.. Prawda.. Niech przyjdzie ta osoba co wymyśliła ten system pracy i popracuje.., po trzech dniach zrezygnuje... A co będzie latem?... Upały , na halach gorąco, wręcz duszno... Pracownicy nie dadzą rady przy tym systemie pracy.

Jak to będzie w lato ?? Myślicie że w tym 40 stopniowym skwarze będą ludzie pracować. Będą padać jak muchy

Do pracodawcy

Czy firma wogole przemyślała te zmiany?Większość osób zatrudniła się w KGL tylko dlatego że pasują im praca zmianowa taka jak do tej pory jest. Nie liczycie się wogole z opinią pracowników...

Zawiedziona

Co z setkami ? Co niektórzy chodzili na setki mogli podbudować swoją sytuację materialną, teraz setek prawdopodobnie nie będzie, mniejsze pensje zapewne bo nadgodzin nie będzie tak jak to tej pory tylko może raptem 4 w miesiącu

Zawiedziona

Kolejna kwestią jest to, że niektóre osoby dojeżdżały razem jednym samochodem z danej miejscowości, a teraz patrząc po liście zostali rozdzieleni. Nie pomyśleliscie o tym.. przykra sytuacja. Gdy była ankieta odnoście tego w jakim systemie chcemy pracować czy po 8 godzin czy po 12 większość zaznaczyła że w systemie po 12 godzin, szkoda że wtedy nikt nie mówił że jest plan wprowadzić 12 stystemu ale 3 brygad. BO MY JUŻ TEGO NIE CHCEMY

Qwertyuiop

Kiedyś liczył się pracownik A teraz tylko cyferki w tabelkach. Idziemy na ilość, nie na jakość bo moze klient nie zauważy dziur albo przymknie oko.

...mmmn

MAM PYTANIE JEZELI JESTEM BYLYM PRACOWNIKIEM WASZEJ FIRMY TO CZY FIRMA NIE POWINNA MI WYSLAC PIT 11 ZA ROK 2022??? CZY MAM SAM PODJECHAĆ I GO ODEBRAĆ???

Lakskenejrbrhwkk
@...mmmn

Szybciej zadzwonisz i się zapytasz niż tu będziesz czekal na odpowiedź

@...mmmn

Dziękujemy za pytanie. Pracodawca jest zobowiązany do wysłania PIT za rok ubiegły do końca lutego.

Wulgarna

Zaczelo sie ze kierownik zaczyna z alkomatem biegac...

Ok
@Wulgarna

I bardzo dobrze że biega z alkomatem w takiej pracy szybko o nieszczęście

Motyl
@Ok

To prawda

Co wy gadacie
@Motyl

A może trzeba coś zmienić bo taki mamy klimat w firmie że ludzie pijaom bo nie wytrzymują nerwowo.

...irff
@Co wy gadacie

Kolego jakie nerwy jestem bylym pracownikiem tej firmy lok. Rzakta i nie ma zadnego innego tlumaczenia jak to ze spowodowane to jest przyzwoleniem przełożonych, wiem co mówię bo nie raz widzialem i nie raz z co niektorymi pracownikami potrafilismy cos wypić i nie ze z nerwów tylko zeby nudne 12godz szybciej minęło jedna wada w tym ze czlowiek ma obojętne podejscie do wszystkiego a kierownik moze i latal z alkomatem ale bardzo rzadko bo wiedzial ze jak operator mu coś wydmucha to bedzie musial go odprawic do domu i kto by go zastapil.... Dlatego napisalem ze jest to odgórne przyzwolenie przełożonego, bynajmniej tak dzialo sie na zm. na ktorej pracowalem.... Ale na cuda bym nie liczył bo i tak nic sie w tej firmie nie zmieni jezeli mowa o alko....

rfedvc
@...irff

Nie bądź taki przemądrzały bo nawet nie wiesz, że są osoby, które za % wyleciały KOLEGO hehe

..irfj

.....
@..irfj

No kolego to widać że Cię już z nami nie ma skonczyly się czasy picia, lewych zwolnień i awansow za bumelke.

... irfj
@.....

... koluniu - zacznijmy ze na kolegę to trzeba sobie zasłużyć p.panie. A co do mojej odp. na twe sugestie to moze i nie pracuje juz w tej firmie co nie oznacza ze nie wiem co tam sie dzieje uwierz wiem doskonale i nie wprowadzaj ludzi w błąd ktorzy czytają wpisy na tym forum bo prawie nic sie nie zmieniło. "CZYLI WSZYSTKO CO SIĘ DZIEJE NA PRODUKCJI - POZOSTAJE I WYŻEJ ANI 6DALEJ NIE WYCHODZI". Każdy sam sobie, i zadna osoba nie pojdzie i nie zglosi zadnych zlych info do biura itp. bo jest świadomy pozniejszych konsekwencji. Tak bylo, jest i zawsze vbedzie praktycznie w wiekszosci podobnych firm tez że tak sie dzieje.6

Czy ktoś pracujący się jako Kontroler Jakości może się wypowiedzieć o pracy na tym stanowisku??

@Kandydat

haloooo ktoś coś powie bardziej precyzyjniej niż w ogłoszeniu?

@Kandydat

Czy buzia ":(' przy pytaniu znaczy niewarto?

@Kandydat

A czy osoba albo więcej osób które dają buźki mogą chociaż napisać z której z kilku miejscowości gdzie jest firma są..Proszę!!

Mam pytanko który waszym zdaniem w Klaudynie na Termo jest najlepszy brygadzista?

Co nikt nie odpowie mi na pytanie?

Cześć koleżanki i koledzy. Jakie piniędze można zarobić na wózku widłowym(około) w waszej firmie w Klaudynie. Będę składał cv. Dzięki za odp:)

Na pewno powyżej minimalnej krajowej, nie można podać kwoty bo komentarz usuna

Zostaw merytoryczną opinię o KGL S.A. - Mościska

• Jak się pracuje w KGL S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KGL S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 215.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KGL S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 176, z czego 19 to opinie pozytywne, 77 to opinie negatywne, a 80 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KGL S.A.?

Kandydaci do pracy w KGL S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KGL S.A.