KGL S.A.

Opinie o KGL S.A.

....

Jeszcze trochę i w Klaudynie na magazynie zaczną się zwalniać ludzie. Cztero osobowe brygady z czego przeważnie na zmianie zostają trzy osoby. Nie polecam nikomu nawet wrogowi tej pracy.

Fifi

Podobnie jak kierownicy oceniają pracowników, tak pracownicy powinni mieć możliwość ocenić działania przełożonych. Morale leży. Pracownik ma gdzieś wasze włosy w pojemnikach. Każdy stąd (usunięte przez administratora) jak tylko nadarzy się okazja.

Rrr

Wolne weekendy jak szybko się skończyły . Jeszcze się nie zaczęły a już nawet nie będzie wolnych sobót . Cały tydzień dzień w dzień w pracy i nawet soboty wolnej brak . Porażka . A miało być tak pięknie . No cóż , jak zwykle pokazali gdzie nas mają. Poprzedni grafik był dobry i oby jak najszybciej wrócił , bo niedługo biuro będzie samo na produkcji pracowało .

Hhhh
@Rrr

A czego człowieku ty się spodziewałeś. Naiwny czlowieczku a co do powrotu w poprzedni grafik zapomnij, widzę że jesteś w miarę nowym robolem w kgl skoro liczyłeś na cuda. I co myślisz że z tego powodu większość obsady z produkcji złoży wypowiedzenia to się w końcu obudź to tak samo jak dużo krzyku było przy samym przejściu na trzy-brygadowke, i jak się skończyło nic,zero, normalne każdy krzyczy ale jak już trzeba podjąć konkretne decyzje to nikt nigdy nic...

....j

I w końcu jakieś zmiany. A dla zmian które przejęły pracowników z rozbitej zmiany powiem tyle żeby uważali na grupkę donosicielek ( paru pań mocno ze sobą związanych w pracy jak i prywatnie), były to ulubienicę pana kierownika i każdy widział że miały lepsze układy z kierownikiem niż inne panie ale się skończyło. i dobrze bo kierownik powinien być bezstronny a wierzył we wszystko i robił co jedną z w/w pań mu wmawiała i narzucała. I nawet nie muszę wymieniać o kogo chodzi bo każdy kto to czyta na 100% wie kto ..

SEN
@....j

Po pierwsze rzaden kierownik nie jest bez stronny i każdy ma swoje ulubienice więc nie rozumiem twojej radości coś jest z tobą nie tak masz jakieś kompleksy i wylewasz je na forum po co to robisz i co z tego będziesz mieć ziejąc swoim jadem nie wiem ale zastanów się czy nie czas udać się do lekarza bo moim zdaniem masz coś z głową nie tak

G....
@....j

To była najlepsza zmiana w KGL-u. Super kierownik i cała brygada. Wiadomo spięcia itd jak na każdej zmianie. Już nie będziemy mieli tak wyrozumiałego i dobrego kierownika. Wielka szkoda że ta zmiana się rozpadła. A rozpadła się między innymi przez taką osobę jak ty. Tak ci źle było? Bo wydaje mi się że nie...po prostu jesteś zła że nikt nie słuchał twoich smutów i nie chciał cię słuchać i robić jakbyś chciała. Dlaczego jesteś tak wredna?? Ta złość aż tryska od ciebie. Wyluzuj kobito:)))

@....j

Żałuję, że Pani nie dostała się do Haremiku, no ale cóż ktoś musi przegrać, żeby ktoś mógł wygrać, widocznie jest Pani nie lubiana i nie potrafi ciekawie konwersować z innymi ludźmi.

@K..a

Sz.p. K..a vel."anonim" co do tego haremiku za żadne skarby tego świata nie chciałabym przynależeć do tego"grona gospodyń jak i pracownic wiejskich" aczkolwiek sama z wioski pochodzę i nie ukrywam że żal jak i złość we mnie siedzi z powodu rozpadu akurat tej zmiany, a co do was to wszystkie dziewczyny które nie przynależały do waszej sekty bardzo często negatywnie o was się wypowiadaly i rzadko coś pozytywnego można było uslyszec. A co do samego kierownika to jak by był taki dobry i ogarnięty to nie został by on przeniesiony tylko wskoczył by na miejsce innego a jest jeden co dopiero na stanowisko kierownika wskoczył i na pewnoa mniejsze pojęcie o zarządzaniu ludźmi na produkcji. Tylko widzisz ktoś chodził po produkcji i rozmawiał indywidualnie z niektórymi pracownikami ale i posłuchał trochę plotek po czym złożył wszystko razem padło na tego kierownika. I powiem ci jeszcze to że już w poprzednim roku było na wyższym szczeblu ustalone że to on zostanie przeniesiony cytuje kogoś z biura "Dni kierownika R... z zmiany "..." są już policzone...v I tyle co mam wam do powiedzenia

@....j

Sz.P. ...j vel. anonim skoro łaskawa Pani zauważyła że jakiś czas temu w biurze mówiono że dni owego kierownika są już policzone, to już wiadomo, kto zawzięcie rozmawiał o naszej zmianie z pracownikami biurowymi. Jak na człowieka z produkcji bardzo dużo Pani wie o tym co, kto i kiedy powiedział, wystarczy napisać kilka słów o Haremiku i proszę jak można człowieka za język pociągnąć.

Xy
@....j

Jesteś zeputą żmiją do szpiku kości bije od ciebie jadem na kilometr. Nic dziwnego że zazdrościsz innym koleżeństwa bo sama tego nie masz.I to cię zżera od środka nie dajesz sobie rady radzę wizytę u specjalisty.

A
@....j

One pewnie też, bo one może są pracownice wiejskie. AleTy to napewno jesteś wieśniarą

...j
@K..a

Pierwsza sprawa to nigdy nie byłam w biurze żeby coś donosić co na produkcji się dzieje, znajomą która tam pracuje coś wspominała. A druga sprawa że domyślam się kim jesteś twój podpis "K...a" to pierwsza i ostatnia litera twojego imienia tj. nasza piękność do której co niektórzy operatorzy maślane oczka robią z wzajemnością. tylko żeby się nie przejechali. Jeden kiedyś taki oszołom był którego ostrzegałam ale nie słuchał biedny idiota i tak na tym wyszedł ze został zwolniony z twojego powodu.

Hehe

Niedługo i tak firmę zamkną bo plastik be a wy wymyślacie głupoty i nie potraficie się dogadać. Już tną etaty a wy dalej toczcie swoje układy. ????????

Doucz sie
@Hehe

Jest coś takiego jak plastik z tworzyw naturalnych tak zwany bioplastic, sa recyklaty- poczytaj jak firma idzie równo ze światem żeby jej nie zamknęli. Myślisz że papier jest taki super? A sam pewnie zamiast oddać to na makulaturę to palisz nim w piecu, a i nie każdy papier prxerobisz no i jeszcze ile wody idzie przy produkcji papieru A ile przy plastiku. Poczytaj i zobacz jak jest A nie powtarzasz głupoty

Efgg
@Hehe

Właśnie człowieku poczytaj trochę info na temat plastiku i dopiero możesz się wypowiadać. a poza tym powiedz jaki masz pomysł na zamiennik plastiku co?! Szkło jest nieopłacalne a papierowe talerzyki i inne papierowe artykuły powodują wycinkę drzew na naszej planecie i też nie jest to eko...

@Doucz sie

Bioplastik, "skąd Ty mieszkasz". Ludzie nie potrafią segregować porządnie (usunięte przez administratora) a Ty w bioplastiki wierzysz, ale wierz, wierz dalej że czeka Cię tu świetlana przyszłość. Powodzenia

Ok

A ja myślę, że nie będzie tak źle jak się wydaje. Kwestia przyzwyczajenia. Do 12h też musieliśmy się przyzwyczaić i też był krzyk tyle osób miało się zwolnić i co...nikt się nie zwolnił! Będzie git mówię wam! Nie ma co narzekać. Cieszcie się ,że macie pracę.

@Ok

Jeżeli wprowadzali zmiany z 8 godz. na 12 godz., to nie było problemu. Pracownicy zostali wcześniej poinformowani, zostalo im wyjaśnione przed kierowników zmian.

Tak

I wraz nie pasowało połowa miała się zwolnić...

@Tak

Przecież to bylo w 100% pewne ze kazdy tylko głośno kszyczy a i tak nikt sie nie zwolni. Normalne bynajmniej jezeli mowa o lok. Rzakta tu nigdy nie bylo zadnej solidarności pomiędzy pracownikami. Chyba ze trzeba komuś problemów narobić albo nie przypadniesz im do gustu - tak to jest "kasta" pewnych pań na jednej ze zmian, ale juz niedlugo bo pójdą pod skrzydło innego kierownika i sie skonczy ukladzik i przyzwolenie jeszcze obecnego kierasa ktory zamiast w meskich spodniach to w sukience popylał i obcasach...

Jhgfhh
@....j

I to jest właśnie przykład....jak się nie wstydzisz pisać na swoją zmianę bo jestem pewna, że na niej jesteś. Właśnie przez takich jak ty między innymi ta zmiana się rozpadła. Co cię interesują panie , kierownik itd. czy ci żal (usunięte przez administratora)

Stara
@....j

Właśnie Ty na tej zmianie najwięcej mieszasz. Nawet swoje tzw przyjaciółki oblewasz błotem.

@Jhgfhh

A ty zapewne jesteś jedna z tych pań o których był mój wpis i bardzo cie to boli A ja tylko uważam że sprawiedliwość musi byc. Koniec z trzymaniem tylko jednej strony przez kierownika i dobrze ze tego kierownika na odsuną od zarzadzania ludzmi na produkcji nie nadawał sie brak kompetencji i posłuchu widac bylo że każdy z operatorów śmiał sie z niego i mieli gdzies jego wytyczne a bez brygadzisty juz dawno by poległ.

@Stara

Jesteś żałosna nie wiesz kto a piszesz chyba masz jakąś chorobe

Weee
@....j

A ty jesteś starą sfrustrowaną wstrętną babą której się chcę nie powiem czego i przez to wyrzywasz się na innych. Nikt i nic ci nie pasuje. Zobaczymy jak pójdziesz na inną zmianę czy ci będzie pasować wszystko

Kicia

Gadacie o piciu w pracy. Szkoda że nikt i nic nie napiszę o chamstwie na zmianach,są kobiety które się interesują praca innych kobiet a nie zajmą się swoimi (usunięte przez administratora) Szukają wszystkiego by się (usunięte przez administratora) do wszystkiego i innych. Kobiety zacznijcie patrzeć na swoje (usunięte przez administratora) a nie innych????????

K...
@Kicia

A ty takie niewiniątko pewnie jesteś. Udawać to możesz ale nie tu

ZEMSTA KIEROWNIKA

A co do samego zwolnienia tych panów to doskonale pamiętam sytuację jak operatorzy byli po % a kierownik udawał ze nie widzi albo ze alkomat zepsuty i do naprawy czyy kalibracji trzeba wyslac. I nie byla to prawda poprostu wiedzial ze jak ktorys cos % wydmucha to bedzie musial osobnika do domu odeslac a wtedy pozamiatane gdys brak operatora to slabsze wyniki i mozliwe zmniejszenie produkcji danego dnia. A wtedy na dywanik na górę i tam by mu sie dostalo. Pare lat pracy na opisywanej przezemnie zmiane pokazalo mi jaki jest ten p.kierownik i moze zwolnione byly dwie osoby w ciagu 4/5lat a teraz "BOOM" taka pedarda i to dwoch na raz malo to jeszcze z dlugi stażem pracy i w miare ogarnietych z umiejetnoscmi operatora. Ale co mnie w tym wszystkim az tak boli - to ze kierownik juz kilka razy złapał tych panów vpod wplywem i koczylo sie tylko oddelegowaniem do domu.i nic wyzej nigdy nie szlo. a teraz to w jaki inny sposob mozna opisac to co zrobił jak tylko tym ze mu nie zalezy juz na tej zmiane i pracownikach tej zmiany skoro i tak od 01.04. rewolucja w kgl 3 zamiast 4 brygad i to właśnie jego zmiana zostala rozbita. He he zle nikomu nie chce życzyć ale takiemu komus to sie należy... A WIEC PAMIĘTAJCIE SPRAWIEDLIWOSC ZAWSZE DOPADNIE KAZDEGO KTO NA NIA ZASŁUŻYŁ PREDZEJ CZY PÓŹNIEJ.

@ZEMSTA KIEROWNIKA

Jakiś Ty waleczny, może pojedziesz za granicę sąsiadom pomagać. Normalnie Marszałek Józef Piłsudski tylko bez wąsa.

SEN
@ZEMSTA KIEROWNIKA

Dodaj jeszcze że jedna z osób zwolnionych to twoja rodzina i dlatego tyle nienawiści w tobie wstydź się jest to obrzydliwe to co robisz

Zostawcie człowieka w spokoju, każdy pracuje po swojemu. Gdyby wcześniej się nie sprawdzał na swoim stanowisku, zapewne został by zdegradowany.. jednak tak się nie stało. Prawo dżungli, akurat Jemu się dostało. Nie rozumiem skąd w ludziach tyle nienawiści. Najlepiej jakby każdy z osobna zrobił sobie rachunek sumienia, a nie obsmarowywać p. Kierownika.

Ooo

Masz słabe informacje bo kierownik akurat zostaje nadal kierownikiem tyle że innego działu. Przynajmniej nie będzie musiał się użerać np z takimi tempakami jak ty byłeś....

Uuu

A który taki??

@Ooo

Ciekawe jakiego wiesz coś?

Klll

Wy tego nie rozumiecie że firma musi wszystko robić abyśmy mieli pracę widocznie to było jedno z rozwiązań. Wy wiecznie narzekacie wam nic nie pasuje. Co by nie zrobili to jesteście na nie.

....j

Nie ma co tak narzekać taka rewolucja dla niektorych osób będzie bardzo korzystna (lok.Rzakta)., Rozbicie (usunięte przez administratora) też. Jeszcze poszczególne panie rozdzielic co w grupie mialy wladze nad kierownikiem... A co do samego kierownika bardzo dobra decyzja odsuwając go stanowiska zarządzania ludzmi na produkcji malo rozgarniety gość , bez brygadzisty nigdy by sobie nie dal rady. I wkoncu skonczy sie wladza pewnej malej grupy kobiet inny kierownik nie da tak sobie wejsc na glowe

@....j

Masz rację, zauważyłem że na jednej ze zmian pracują np. siostry, dlaczego tak jest nie wiem.

MEN

Jak chcesz być zajechany, stracić zdrowie, nerwy, brak życia prywatnego. To właśnie to jest firma dla ciebie. Tak mogę określić tą firmę z perspektywy pracownika ktory na szczęście już nie musi tu pracować. Człowiek wychodzą z tego miejsca czuję się jak nowonarodzony. Lepiej iść gdzieś mniej zarobić, niż się użerać z tymi bandytami kierownikami, brygadzistami.Moglbym wytknąć 100 pkt błędów tej firmy ale szkoda mojego już czasu nara siema pozdrawiam. Mamy takie czasy że trzeba się cieszyć każdym dniem to nie miejsce dla nikogo z normlanym podejściem do życia.

@MEN

Wiesz, masz rację boje się strasznie bo niedługo minie 9 lat odkąd tu pracuję, ale czuję się tak upokorzona tymi ulotkami informującymi nas co ma nastąpić, że trzeba przezwyciężyć lęki i zacząć pracować gdzie indziej.

ABCD

Czy wasza firma prowadzi coś takiego jak rekrutacja spontaniczna? Jeśli tak to czy odpowiadacie od razu i ile przechowujecie przesłane cv?

@ABCD

dziękujemy za pytanie. Prowadzimy rekrutacje, które są wskazane w zakładce Kariera na stronie www.kgl.pl. Nie odpowiadamy od razu, jednak zdecydowana większość kontaktów do kandydatów, którymi jesteśmy zainteresowani następuje w ciągu jednego miesiąca. CV są usuwane z naszej bazy najpóźniej przed upływem 12 miesiąca od aplikacji.

ABCD
@KGL S.A.

OK:) Cały czas myślę o tym, ale opinie są tu różne i nie widzę ofert całkiem dopasowanych do moich kompetencji, czy w takim przypadku jeśli chciałabym pracować w dziale X a nie bedzie tam rekrutacji to może być tak że zaproponujecie mi pracę w dziale innym niż X?

bez sciemy...

Obstawiam ze firma wykupila pakiet dzieki ktoremu moze moderowac nadchodzace wpisy i publikuje te najmniej wyrazajace obecne nastroje w firmie po ogloszeniu "Nowego Nieladu"

Zgadzam sie w 100%

Ja teraz pracuje w trzeciej firmie na produkcji jako operator wytlaczarek i powiem tyle. W mojej firmie tez bylo podobnie i tu operatorzy i pracownicy pomocy przy produkcji poskladali wypowidzenia (wczesniej tez duzo krzyku) a prezes nie mial z tym wiekszego problemu poniewaz zaczął ludzi z ukrainy zatrudniac i sa zajeb.....ludzmi jak i pracownikami. zostali wyszkoleni na operatorow maszyn i etaty podostawali.. To sa tacy sami ludzie jak my u mnie w firmie sa szanowani i nie ma zadnej roznicy jezeli chodzi o zarobki. ALE DOSKONALE PAMIETAM WASZE PODEJSCIE (nawiazuje do produkcji i zmiany na ktorej pracowalem)CO DO OSOB Z UKRAINY ZE UWAZALISCIE ICH ZA GORSZYCH PRACOWNIKOW OBGADYWALYSCIE KAŻDĄ Z NICH I NIE RAZ SAM JAK ROZMAWIALEM Z KTÓRYMŚ Z CHLOPAKOW Z UKRAINY ZE ODCZUWAJA JAKAS NIECHEC I POGARDE Z WASZEJ STRONY (nawiazuje do kilku kobiet i ich podejscie do w/w osob).: Ale tam w Rzakcie to same damessy pracuja z Borków Kosiorkow i dla nich osoby ze wschodu to tak jakby osoby drugiego sortu. .....WSTYD WSTYD WSTYD. .. ALE CO TU SIE DZIWIC CO NIEKTÓRE PANIE Z OKOLICZNYCH WIOSEK CHAMSTWEM MUSIALY JUZ SIE URODZIC. I ZADEN NAJGORSZY (usunięte przez administratora) ZADNA TERAPIA W/W KOBIET NIE ZMIENI...

Jak wprowadzali czterobrygadowkę tak samo płakaliście jak dzisiaj płaczecie, że bedzie praca na 3 zmiany, więc może się zastanówcie, bo sami nie wiecie o co Wam chodzi. Świat się zmienia, firma też ma prawo do zmian, a o powodach swoich decyzji informować nie musi...Widocznie uznali że tak będzie lepiej...

...

Ludzie płakali na 4 brygadówke 8h i chcieli 12h. Zastanów się co mówisz. Ten system jest upośledzony jak osoba która go wymyśliła. Nie ma życia prywatnego, na nowo trzeba urlopy planować, ci co mają dzieci praktycznie nie będą się z nimi widzieli.

3bryg
@...

Szkoda, że nikt nie przeprowadził ankiety czy pracownicy będą chcieli przejść na taki chory system.. Niektórym jak widać w głowie się przewraca, tylko żeby pokazać właścicielom firmy jak zaoszczędzić. A sami doją kasę od prezesów. Zmiany będą obowiązywały na magazynie i kontroli jakości?? Bo są takie słuchy. Proszę o wyjaśnienie.

Jaś Fasola

Jak nic pisze to osoba która "przebimba" 8 godzin za biurkiem i znudzona zakładając przeciwsłoneczne okulary na oczy wyjdzie zadowolona ze kolejny dzień pracy minął, bo te pomysły jak nic biorą się z nudów. Ja wierzę że czytają to Prezesi.... ratujcie to co stworzyliście bo już niedługo nie będzie z czego odbudowywać firmy.

@Jaś Fasola

Hahaha, a wyobraź sobie że nie z biura....Myślisz ze biura interesują się zmianami na produkcji? Tylko pamiętam że był szloch na czterobrygadowkę jak teraz na 3 zmiany... Krótką masz pamięć, albo wtedy jeszcze Cię w KGL nie było...

@3bryg

Jak wszyscy to wszyscy, bez przesady kontrola to ma I tak większy luz niż produkcja A pensja ta sama

Zgadzam sie w 100%

Tak wlasnie - aczkolwiek nie jestem juz pracownikiem kgl ale pare lat w Rzakcie przerobilem. Nie rozumiem teraz tych ludzi jak mialem mozliwosc u was pracowac to jedynie co pamietam to ,zawsze produkcja narzekala i to na wszystko jęczeli ze praca po 12godz w kgl to straszna porażka "ze to (usunięte przez administratora)" i inne jeszcze gorsze. A co do zarzadzajacych korpo KGL uwierzcie mi ze to tylko takie gadanie z produkcjivpopracuja tak ze dwa miesiace i temat ucichnie .. A co do samych pracownikow produkcj lok. Rzakta - ludzie ogarnijcie sie jak wam cos nie pasuje to mozecie zlozyc wypowiedzenia nikt na sile was nie trzyma. Ale wy w rzakcie juz tak macie (duzo krzyku malo reakcji). A na miejsce jednej kobiety znajda dwie inne.

:)))

Kochani to jak to ma wyglądać godzinowo? Bo do tej pory było od 6 do 18, potem następny dzień 18 do 6 i wolnego dwa dni 24/7, a teraz jak?

Oleg

Myślę że zmiany są wynikiem sytuacji z Ukrainą. Trzeba zrozumieć że firma musi podejmować czasem trudne kroki, ale jestem za tym żeby ponownie ułożyć grafik, nie wybaczalne jest też wprowadzanie zmian w taki sposób. Można zrobić zebranie i podjąć jakieś rozmowy z ludźmi. Teraz czuję jakbyśmy wszyscy byli pod władzą "wschodnią". Proszę tu macie ulotki i grafik, to jest dla waszej korzyści, jak się komuś nie podoba to tam jest bramą

@Oleg

Ciekawe czemu opinie są usuwane żeby prezesi nie zauważyli ? zenadas .....

fagor
@:)

nie usunęli wpisu o usuwaniu wpisów :-)

Inny pracownik
@Oleg

Jacy wy jesteście naiwni???? Nie chodzi o żadna Ukrainę, żadne zmiany dla pracownika. Na prawdę nie widzicie o co na prawdę chodzi?

Rzakciaki

Jak ogólnie wiadomo, w lokalizacji Rzakta pracują w większości ludzie którym jest jest dobrze nawet jak jest źle. Taka mentalność (usunięte przez administratora) Upośledzona rywalizacja pomiędzy zmianami, byle pokazać że jestem w czymś lepszy. A potem pracodawca podnosi normy i przyspiesza maszyny bo jeden z drugim pokazali że można. (usunięte przez administratora) nie sieją, sami się rodzą (szczególnie w Rzakcie). To że firma poszukuje oszczędności to nie jest nic nadzwyczajnego, tylko nie tędy droga. Praca po 204 godziny w miesiącu dla (usunięte przez administratora) to raj. Dla pracownika to będzie i ponad siły, i kosztem życia prywatnego. Jeśli większość będzie tylko gadać pod nosem zamiast coś robić, to mamy przechlapane. Ja bynajmniej, pomimo że przepracowałem tu kilka lat, będę jednym z pierwszych którzy złożą wypowiedzenie. A można przecież zostawić ten system co jest (czterobrygadowy) tylko wyłączyć z produkcji dni w niedziele i drugą zmianę w soboty. Wychodzi dokładnie to samo, ale z korzyścią dla pracodawcy. Nie ma nadgodzin, załoga się nie zmienia, pracownicy zadowoleni. (usunięte przez administratora) już mniej ;) Owszem, wypłata byłaby słabsza, ale wtedy każda/y chętny w tygodniu mógłby przyjść na nadgodziny. Bo czasami jest brak obsady na maszynach przecież. Reasumując, Mi osobiście ten system nie odpowiada i nadchodzi czas zmienić pracodawcę. W Mościskach to przynajmniej ludzie mają odwagę, w Rzakcie to same miękkie fajki pracują.

Śmiech na sali

Hej Rzakta i Czosnów, u was również wprowadzili 3 brygady i porąbany grafik?

Beka z kgl
@Śmiech na sali

Tak, nam tez dali nowy grafik. My się im odwdzięczymy wypowiedzeniami. Rzakta

czarny
@Beka z kgl

rzakta dzisiaj dajecie wypowiedzenia??

Walo
@Beka z kgl

Hej Rzakta! Oni czekają na wasze wypowiedzenia!

Kolo
@Śmiech na sali

Żenada! Najpierw wyżyłowali maszyny, które teraz ledwo zipią, żeby teraz ograniczać zmiany. Wszystko kosztem szeregowych pracowników. Ile jeszcze potrwa tyrania (usunięte przez administratora)

Żal
@Kolo

Na kimś muszą zaoszczędzić.. zatrudnili ludzi na dobrze płatne stanowiska, które nic nie wnoszą..

@Walo

Jeżeli nie powrócą di systemu cztero zmianowego, to oczywiste że będą pracownicy się zwalniać.., bo nikt nie wytrzyma nowego systemu pracy.

@Żal

Pamiętam czasy jak nie było tylu dyrektorków od siedmiu boleści. Teraz tylu się porobiło że nawet nie wiem momentami od czego dany człowiek jest. Firma zatrudnia nie potrzebnych ludzi i nie potrzebne działy tworzy jak HR który z nudów wymyśla durne systemy pracy a później biega po hali i pyta pracowników jak się podoba nowy system .

@...

Niestety to prawda, zgadzam się w 100%

Zostaw merytoryczną opinię o KGL S.A. - Mościska

• Jak się pracuje w KGL S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KGL S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 215.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KGL S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 176, z czego 19 to opinie pozytywne, 77 to opinie negatywne, a 80 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KGL S.A.?

Kandydaci do pracy w KGL S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KGL S.A.