KGL S.A.

Opinie o KGL S.A.

Pakowaczka

Do kontroli w Rzakcie to coraz większe modnisie zatrudniają

Hhhh
@Pakowaczka

Widac ze strasznie cie to boli zapewne masz ogromne KOMPLEKSY jak patrzysz w lustro kazdego ranka jak wstajesz... W Rzakcie juz nie pracuję ale pamietam ze niejedna pakująca za wielką dame sie uważała, ale sory zadne zabiegi upiekszajace nie zrobią Miss Świata z kogos kto wyglada jak typowa kura domowa. Pamietam ze na rozbitej zmianie na ktorej sie pracowalo to max 3moze4 dziewczyny mialy to co przyciagalo męską czesc zmiany a sam wyglad to nie wszystko kulture osobista tez. Wystarczylo przejsc obok palarni gdzie co drugie slowo to kur.. spier... itp. tak sie panie do siebie odzywaly....

Beznadzieja

I po co takie teksty a ja lubię panią K

Róża

Widzieliście nowy konkurs wymyślony zapewne przez najlepszy duet wszech czasów? (blondyna a'la Greg i bruneta....po prostu bruneta). Drodzy dyrektorzy chciałabym poinformować, że rehabilitacja po udarze lub wylewie (który zapewne każdego z nas czeka przy tych temperaturach) kosztuje kilka razy więcej niż te wasze 5000.

@Róża

jak dla mnie to może być i brunet wieczorową porą a 5 tys bym przytulił bo mi inflacja żre kase

Róża
@Sir

Ta firma jest stworzona dla pracujących w niej Panów, więc nie zdziwiła bym się, że będzie Pan pracował przez całe wakacje. Gorzej jak Panie się zbuntują i trzeba będzie na maszynie stanąć. Proszę mi wierzyć, że i 17 % inflacja nie będzie Panu straszna.

E.K
@Róża

Narazie chyba jakiś strasznych upałów nie było ;) w takim grafiku 3miesiace w moment Ci zleci ;) nawet nie zauważysz kiedy 2000+5000 Ci wleci na konto ;) Tak w ogóle to przyczepiłaś sie o to że w sumie można wziąć 7000 czy o to że ktoś inny to wymyślił, czy między wierszami chodzi o grafik? ;) Pozdrawiam Blondyna ala greg hmm to ta co od jakiegoś czasu się farbnęła? Brunet ciekawe ktory duzo czarnych tu w sumie. Ale to chyba lepiej 2+5 niz nic - tak to widzę ja. PS gdzieee ta pogooda gdzie te 55-65° , w razie co trzeba sie samemu w prywatne mierniki uzbroić;)

....j
@E.K

Tak właśnie aczkolwiek moze juz nie pracuje w kgl ale pare sezonów tam przepracowalem i zgadzam sie z tym ze okres upałów szybko zleci i wezcie pod uwage kobietki to ze nie jestescie tam co dziennie na 1zm wiec skończcie az tak narzekać, bo są firmy gdzie warunki są niewyobrażalnie gorsze i dziewczyny co dziennie od 10 do 18 a nawet 20 pracują pod i temperatura na hali jest zawsze okolo 35' albo wiecej + wilgotnosc przekraxzajaca 60% - niestety... A wy jak zawsze nic tam sie nie zmienilo... Zawsze wam bylo zle cos nie tak! Kto was zmusza zebyscie tam pracowaly. A praca inna gdzie indziej zawsze sie znajdzie.....

E.K
@....j

Czasem w nocy gorzej niż w dzień ;) A z nowym grafikiem, bo chyba nie jesteś w temacie w sumie wychodzi ze 2tyg codziennie w robocie jestes, dzien noc, dzień noc iiiitakdaleeej noo ale niedziela wolna więc jest super świetnie, uwielbiam te wolne niedziele ;) sa najlepsze

Pysio

Niech dadzą wszystkim podwyżki a nie tylko wybranym. Dalej będziecie tak traktować ludzi,to w końcu wszyscy złożą wypowiedzenie i coraz więcej maszyn będzie stało.

MG

A gdzie nasze wolne soboty?!?!!

Ale

Weźcie się za robotę a nie siejecie popelinę bo niektórzy to słowem się nie odezwą i pracują bo chcą uczciwie zarobić a nieroby tylko chodzą i popelinę sieją a kierownictwo się (usunięte przez administratora) I mierzą wszystkich jedną miarą. I przez was nie są doceniani bo muszą się (usunięte przez administratora)Na wasze niewygody. Na każdej zmianie jest ktoś ogarnięty kto zapier.... i myśli że za miesiąc będzie lepiej I jeszcze dla tego ta firma prosperuje bo jak by ci co naprawdę coś są warci robili tak jak wy to by firma nie miała z czego wam wypłacić. Dlatego też mowa do góry docencie dobrych pracowników bo niewiadomo jak długo wytrzymamy. musicie coś wkoncu z tym zrobić. Ps zwykły pracownik

Danuta
@Ale

No nie zawsze. Czasem jest tak, że komuś coś nie pasuje i większości nie pasuje, a ta osoba jako jedna z niewielu ma odwagę o tym powiedzieć, a np. kierownictwo nic z tym nie robi. Sytuacje są różne. A co konkretnie tym osobą nie pasuje?

@Ale

Właśnie... Doceńcie dobrych pracowników. Podwyżki dostały osoby,tylko pytanie czy te osoby zasłużyły na tą podwyżkę. Gdyby kierownictwo wiedziało co kolwiek to zapewne pomyślało by czy rzeczywiście dać tym osobom podwyżkę.

@ja

A to były jakieś podwyżki? Chyba dla wybrańców, bo nie słyszałam od dawna o jakichkolwiek podwyżkach płac?

@@ja

Oczywiście, że dla wybrańców.

XYZ

A co to za pomysł na jednej ze zmian by każdy osobiście pisał podanie o podwyżkę? Czy prezesi lub dyrektorzy będą czytać np. 50 podań?... Paranoja.

Danuta
@XYZ

A nie lepiej o tym pogadać na jakimś służbowym zebraniu czy coś?

@Danuta

Najlepszy pomysł na podanie o podwyżkę miał kierownik zmiany A, Pan BG.

Loluś

Moim zdaniem patrząc co się dzieje w Klaudynie jest przykładem ze niedługo będzie więcej maszyn stało niż produkowało pojemniczki ... Ciekawy jestem jak to będzie w czerwcu :) obstawiam ze ok 50 % maszyn będzie stało na braki obsady :)

Ursus
@Loluś

moze i cos w tym jest, ale w KL zawsze o tej porze roku wieksza absencja wiadomo pola a pozniej wracaja

@Ursus

Tylko Ciekawe czy powracają ... Bo już słyszę i widzę ze nie dają rady fizycznie. stąd te długo terminowe zwolnienia .,. Ludzie w tym Systemie pracy będą Padać i się zwalniać, A tak a propos Gdzie są aneksy o zmianie systemu pracy z 4 brygad na 3 ... ciekawe ile osób by to podpisało. Zgodnie z art 29 par. 4 kodeksu pracy, zmiana warunków umowy o pracę wymaga formy pisemnej. W związku z tym, jeśli strony umowy dojdą do porozumienia w sprawie nowych warunków zatrudnienia, muszą one zostać spisane w formie dokumentu, tj. aneksu do umowy. Prawo nie reguluje jednak jak powinien wyglądać taki aneks, ani jakie zmiany muszą być w nim zawarte. Strony mają pełną swobodę w ustaleniu warunków, czasu ich obowiązywania oraz wejścia w życie. .

@Ursus

żal po prostu brak słów co tu się dzieje ;/

@Loluś

dziękujemy za wpis. Chcielibyśmy poinformować, że pracodawca nie jest zobowiązany wręczać aneksu w przypadku, w którym system czasu pracy nie ulega zmianie – nadal jest to czas równoważny. Zmianie uległ harmonogram, a informacja taka została podana z wyprzedzeniem. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do Działu Kadr.

@KGL S.A.

No niestety ale system sie zmienił bo byl system 4 brygadowy a teraz jest system 3 brygadowy....

Oleg
@KGL S.A.

System równoważny to przede wszystkim rozliczenie czasu pracy(3 czy 4-ro brygadowy),nie ma znaczenia, że ogłoszony został wcześniej pracownikom-zmiana godzin pracy a co z tym się wiąże,zmiana warunków pracy powinna być zrobiona aneksem,w tym przypadku są to nowe warunki pracy gdyż zmienione zostały godziny pracy pracowników.

@KGL S.A.

Każda zmiana powinna być poparta aneksem. Równoważny system? Chyba sobie jądra robicie. Dla Was w tabelkach równoważny, dla ludzi wykańczający. Niech nikt w tej firmie nie próbuje nawet się zatrudniać. Strata czasu a przede wszystkim zdrowia. Lepiej pracować za mniejsze pieniądze ale szanować swoją osobę.

czarny
@Czytająca

równoważny to raczej termin prawny a nie ze ci ma być równoważny czy w tabelkach

@czarny

Rzeczywiście jesteś "czarny"

Słuchająca
@Czytająca

Zwolnilas się więc się nie wypowiadaj. Nie powinno cię interesować co się dzieje w firmie i czy ktoś się szanuje czy nie. To jest każdego indtwidualna sprawa.

@Słuchająca

Właśnie porównując co było a co jest , mogę w pełni powiedzieć, że każdy kto myśli to się zwolni, a Ty pracownico roku dalej dziergaj te swoje pudełeczka, a potem na stołówce wyzywaj firme od różnych. Na siłę Cię tu nie trzymają.

Słuchająca
@Czytająca

Pracownicą roku to może Ty byś chciała zostać... no ale niestety nie wyszło. Ja nadal nie rozumiem po co ty wchodzisz nawet na tą stronę i po co ci informacje co się dzieje w firmie. Ale musisz być wścibska .

@Słuchająca

Widzisz trzy dni byłam w depresji bo niestety kierownik do konkursu mnie nie wystawił. Ale dziękuję, że się o mnie martwisz, a na stronę wchodzę z sentymentu, no i tęsknię za Twoim starobabinym stylem życia.

SEN
@KGL S.A.

(usunięte przez administratora) chyba nie zapomniałeś jak się paletuje więc zejdź na dół i pomóż kolegom bo nie ma komu pracować

Ta ten pan ma duże ego i jednym zdanie o nim to takie że jest przerost formy nad treścią

Twujstar

Trzeba podziękować firmie kgl za prowadzenie firmy tak, że na szortach spadki wleciały pięknie

Mewa

Następny wpis usunięto to jest perfidne i nie w porządku pistacjowy fartuszek działa ciekawe czy inny pracownikom też tak pomaga nadal uważam że powinien wrócić na produkcję bo tam miałby co robić i nie wymyślał by głupot

?
@Mewa

Kogo masz na myśli?

Jurek
@Mewa

Co sie dziwisz firma upada. Ludzie ktorzy budowali ta firme przez 20 lat odchodza przez durne nowe pomysly. Za maks rok fartuszkarze tez beda w kolejce na posredniaku... zal patrzec jak oni niszcza ta firme...

Mewa
@Jurek

Nie wiem o co chodzi im ale mam wrażenie że sami chcą zniszczyć firmę nikt ich nie obchodzi nie długo produkcja zostanie bez panów bo się zwalniają zresztą panie też przecież w takim (usunięte przez administratora) przy tym systemie gdzie człowiek nie ma czasu aby wypocząć tylko tyrać tak długo się nie da zobaczymy jak czas wypowiedzeń minie kto będzie streczować palety chyba pistacjowy fartuszek będzie musiał szkoda tej firmy kiedyś było inaczej sytuacja się pogorszyła jak przejęła ją korporacja ona w ogóle nie przejmuje się pracownikami mimo że to dzięki nim ta firma jeszcze działa

Y.w

A kiedy "służbowe zebranie " odniosło skutek?

Zawiedziona

Wprowadziliście 3 brygady, czy pomyśleliscie o tym jak my będziemy funkcjonować? Po nocnej zmianie bynajmniej ja regeneruje się conajmniej jeden dzien a w drugi załatwiam sobie swoje sprawy, w tym wypadku drugi dzień będzie pracujący( praca na rzęsach ) gratulujemy pomysłu! Czy pomyśleliscie o młodych matkach ? Które mają dzieci w domu ? Wymieniają się zmianami ze swoimi mężami ? To nie jest dobry pomysł, to nie jest z korzyścią dla pracownika tak jak jest napisane na tej ulotce! To jest z korzyścią dla Was

@Zawiedziona

Oczywiście,że firma myśli o sobie nie o pracownikach. Ankieta była zrobiona tak żeby odpowiedzieć o godzinach a nie o systemie. Nie podawali pracownicy kluczowej odpowiedzi.. Chcemy pracować w systemie czterozmianowym jak teraz. Nie w trzyzmianowym.

@Zawiedziona

nie ważne kto głosuje ważne kto liczy głosy

@Zawiedziona

KGL to jest wielka Rodzina :)

@tojeto

Tak jak Bayer Full zrobił furorę w Chinach ????.

Nic dodać

Firma zwalnia nawet "starych" pracowników, nie mówiąc o nie przedłużanych umowach, a na urzędzie pracy wisi ogłoszenie o zatrudnianiu na produkcję. Jaki cel? Już tłumaczę;) Zmiany wprowadzone z 4 brygad na 3, tym samym zmiana systemu pracy, ma być wykańczalnią dla "starszyzny" które nie dadzą rady i zaczną składać wypowiedzenia, gdzie firma nie będzie musiała wypłacać odpraw. Aleeee....firma zatrudni sobie ludzi z Ukrainy przez urzad pracy, dostaną dotację, dodatki na uposarzenie stanowiska pracy itp..bo w ogłoszeniu jest wyraźnie zaznaczone, że zatrudnia tylko zarejestrowanych w UP. Ot tyle prawdy. Pozdrawiam.

@Nic dodać

twoja teoria trzyma się kupy ale chyba nie trzyma się faktów bo w RZ to osoby z ukrainy już nie pracuja i nowych raczej nie bedzie, ale czsa sprawdzi twoje teorie

@Nic dodać

Dodać należy również że w Rzakcie pracownicy zwalniają się sami bo nie wyrabiają fizycznie i psychicznie. Zrobił się (usunięte przez administratora) grafik 12/24 to jakaś pomyłka, Ukraina tu nawet nie będzie chciała pracować. Coś czuję że ktoś zrzuci swój pistacjowy fartuszek i będzie pracował sam, bo wszyscy normalni ludzie stąd uciekną. W sąsiedniej firmie już się śmieją i przeglądając CV nazywają nas "uchodźcami z KGL-U"

@...

Głośno jest na całą okolicę. W okolicy żadna firma nie ma takiego grafiku. Kobiety ledwo dają radę. Co będzie jak przyjadą upały i znowu na halach będzie po 40 stopni ?

Bznd
@...

Tak prawda. Słyszałam też że czekają na ludzi z KGL i serdecznie zapraszają...to jest jakas masakra co się dzieje. Od kiedy tu pracuje nigdy tak nie było jak teraz. Dlaczego tak się dzieje???

i ja

może koordynator pokaże co potrafi na tych podkręconych maszynach

@i ja

Szary "mundurek" pewnie się znajdzie.

Koordynator
@i ja

ma teraz problem. Dopiero co zwalniał ludzi, a teraz mu brakuje rąk do pracy i nie chce puścić z miesięcznym wypowiedzeniem. A żebyście spuchli dyrekcjo kgl

,,,!!!
@Koordynator

Doszły mnie słuchy,że w maju mają posypać się wypowiedzenia...i kto teraz będzie pracował??? A zamiast oszczędności będą same straty!

Nic dodać
@Sir

@Sir ta grupa osób z Ukrainy która odeszła, była zatrudniana przez agencje i to agencja nie dogadała sie z "zarządem" KGL, bo jak wspomniałam wolą sobie zatrudnić przez UP i mieć z tego tytułu dodatkowe profity.

@Nic dodać

A ukraina tak pedzi do pracy ze az sie w bramie zabijaja...zreszta wogole. Czasem ktos przyjdzie,oprowadza po hali i tyle go bylo widac... Zostana tylko dziobaki i Ci ktorzy nie znajda nic sensownego... Obecny system jest dobry dla tych ktorzy poza kgl nie maja zadnych innych obowiazkow. Wroci do domu,uwali sie na kanapie i do nastepnej zmiany. Ludzie ktorzy prowadza gospodarstwa,czy pracuja jeszcze poza kgl beda musieli wybierac bo w obecnym systemie nie mozliwe jest to pogodzic

@...

Masz jakies namiary na ta firme... Tez bym zostal uchodzca

R..y

To w końcu jest to 2na1 i po 12h czy po 8h ?

@R..y

System 3 brygadowy dwuzmianowy praca po 12h( dzien,noc,wolne i tak w kolko) wolne niedziele, w soboty nie ma nocek. Wiec jesli w piatek wypada dzien to sobote i niedziele masz wolne a w poniedzialek na noc. Jesli w sobote wypada dzien to poniedzialek tez na dzien.

Radek

Co mówią o Kgl w Czosnowie

WM
@Radek

chyba oki.. kierownik AD z młodego pokolenia wiec kieruje z szacunkiem do ludzi

as
@WM

Chyba kierownik AN. Ale z tego co widzię jest w porządku

Tyra

Za takie pieniądze marne wypluwać sobie flaki,to jakieś nie porozumienie. Brygadzista myśli że zjadł wszystkie rozumy.To (usunięte przez administratora) i tyle w temacie!!!

Tyra
@Tyra

Administrator wszystko usuwa co w oczka kole,taka jest prawda, (usunięte przez administratora) i szluz!!!!!

Wow
@Tyra

O którym brygadziscie mowa jeśli można wiedzieć?

Zawiedziona

Druga kwestia urlopy, mamy już poplanowane urlopy, aktualnie będzie trzeba układać je na nowo, dlaczego wprowadzacie takie zmiany? Ludzie mają wykupione wycieczki wakacje różne inne wyjazdy, poplanowanych lekarzy na których czeka się czasami rok czasu, którzy byli ustalani według starych grafików. A teraz co przepisywać się i czekać znowu pół roku bądź wiecej ?

Rozczarowana
@Zawiedziona

Mieliśmy zbliżać się do Europy zachodniej A coraz bliżej nam do tyrani na wschodzie

@Zawiedziona

Kolejną kwestią jest to że biorąc 6 dni urlopu po 12h nie masz teraz 14 dni jak wcześniej tylko 12-13. Na urlopie też stracimy.

@...

Chcą wprowadzić 3 brygady z powrotem to niech ustala system 8 h od poniedziałku do piątku tak jak było kiedyś bo jak były te śmieszne ankiety czy chcemy pracować po 12h czy 8 h nie było mowy o powrocie do 3 brygad. Nie widzę tego racjonalnie pracować 2 dni 1 wolny.... Ludzie będą uciekać stąd dalej niż myślicie... Ciekawe kogo ten mądry pomysł bym. Pewnie pana który w biurze siedzi i czasem wejdzie na hale. Ciekawe czy ten co Wymyślił ten poroniony System 3-brygadowy po 12 h wytrzymał by. Myślę ze nie !!!! Najlepiej Ludziom narzucic tak macie chodzić i tylko bez żadnego głupiego pytanie czy wam to pasuje. Po prostu za dużo jest tych pseudo DYREKTORÓW zapewne któryś ma taki projekt narzucony aby ograniczyć nadgodziny i w ogóle ... Ciekawe ile osób się zwolni po jakimś 1-miesjącu pracy ...

@...

A jak bardzo Chcą też Soboty puszczać produkcje to niech zrobią dla chętnych i tyle w temacie z mojej strony :)) Pozdrawiam mądrych ludzi .........

PiP
@Zawiedziona

Może jakiś przedstawiciel Firmy się wypowie na ten temat? Ciekawe czy Panowie prezesi Wiedzą co wy robicie i co narzucacie ludziom !!!! Proszę o wytłumaczenie zaistniałej sytuacji Bo pracownicy zostali postawieni pod murem ....

@PiP

Drodzy Pracownicy, pracodawca nie będzie zajmował stanowiska o planowanych zmianach na ogólnodostępnym w internecie forum. Każdy Pracownik firmy ma otwarty dostęp do przedstawicieli firmy: bezpośrednich przełożonych, kierowników produkcji czy Działów Kadr w lokalizacjach lub Dyrektora ds. Pracowników. Proszę korzystać z tej możliwości, na pewno odpowiemy na wszystkie pytania.

Blondyn
@PiP

pomyśl... skoro ty o tym wiesz to jak prezesi mogą nie wiedzieć ulotki były

PiP
@Blondyn

Myślę że ich ulotki czy pracownicy nie interesują ważne żeby zera na koncie się zgadzały

@KGL S.A.

To może warto się do tego pisemnie ustosunkować? I pokazac podobnie tak jak te super ulotki... W trakcie pracy nie ma możliwości pójść do biura, od razu człowiek czuje się jak intruz bo przyszedł coś załatwić, zamiast pracować, nie każdy też chce tracić wolny dzień na wycieczkę do firmy w momencie kiedy nie ma pewności czY zostanie obsluzony. Skoro nam nikt nie mógł w twarz powiedzieć o zmianach tylko zastosował takie pseudo ulotki to dlaczego my mamy tak robić. Na takie sytuacje jest wiele powiedzen przykład idzie z góry czy ryba psuje się od głowy.

Zawieszenie pasat b4
@KGL S.A.

Coś słabo wam idzie jak w ciągu akcje firmy poszybowały z 18zł do 10zł XD dobrze na spadki grać B)

@Zawieszenie pasat b4

a to chyba wszystkie akcje tak poszybowały wdół bo wojna jest

Kimbo
@Zawieszenie pasat b4

Akcje spadają bo je skupują. Normalny ruch finansowy wielkich organizacji. Bardziej można się martwić o kursy walut bo zarabiają w złotówkach A maszyny kupione w leasingu za euro. Trzeba szukać oszczędności

@:)

sama prawda

@:)

nie ważne kto głosuje wazne kto liczy głosy

Maluski

Jakiego typu to sa opakowania z tworzyw sztucznych?

Weronika
@Maluski

W sensie jak jakiego? Nie rozumiem pytania

Weronika
@Weronika

Woreczki, reklamówki, pojemniki? Co to za opakowania ?????

Rr4r
@Weronika

Jak pyta to odpowiedź trudno tak dwa zdania napisać!!!!

Ktoś

Jak tam atmosfera na produkcji w Czosnowie, ludzie spoko są tam?

C...ie

Lok. Rzakta i jak z tym skladaniem wypowiedzeń bo widzę ze firma dalej dobrze sobie radzi a krzyki o zwalnianiu sie ludzi były jedynie sposobem żeby zastraszyć i wpłynąć na szefostwo co do powrotu starych porządków. Żałosne... A co tam z malokompetentnym kierownikiem rozwiazanej zmiany, dostala ofiara własnego żałosnego życia stanowisko kierownicze jakiegos innego działu? Pewnie tak ale obstawiam ze działu mniej istotnego w tej firmie.

Zdrówka
@C...ie

Wypowiedzenia składamy na bieżąco. Już w lipcu na pewno odbije się to na produkcję. Nie prowokuj

C....ie
@Zdrówka

Ja nie prowokuje tylko stwierdzam fakty. I kłade na stół 250pln ze jak juz to mala garstka ludzi podkłada wypowiedzenia. Nie raz jak pamiętam probowano takim szantażem na kierownictwo wplynąć i zawsze kończyło sie na gadaniu....

Farsa
@C...ie

Z tego co wiem to ekstruzja zawsze byla w tej firmie najważniejsza wiec raczej traktowalbym to jako awans...

Może rozbijemy sobie w rzakcie namioty bo niedługo to nam nie będzie się opłacało wracać do domu .....

???
@,

Bez przesady nie jest źle. Wolę już tak niż by coś innego wymyślili. Można się przyzwyczaić.

@,

I będziemy udawać, że to nie wina systemu, tylko pielgrzymka przyszła :D

@???

Jaką dostałaś premię za wchodzenie w (usunięte przez administratora)?

???

Ja nikomu nie muszę wchodzić w .... Po prostu mi pasuje i tyle w temacie. Pozdrawiam.

Paulina
@???

To z jakich powodów Ci pasuje praca tutaj :) ?

kiedyś liczył się człowiek, dziś liczą się tabelki....

Zostaw merytoryczną opinię o KGL S.A. - Mościska

• Jak się pracuje w KGL S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KGL S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 215.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KGL S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 176, z czego 19 to opinie pozytywne, 77 to opinie negatywne, a 80 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KGL S.A.?

Kandydaci do pracy w KGL S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KGL S.A.