Opinie o Marko-Kolor sp.j. L. Frączkiewicz W. Gajda A. Katryński w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Marko-Kolor sp.j. L. Frączkiewicz W. Gajda A. Katryński. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Marko-Kolor sp.j. L. Frączkiewicz W. Gajda A. Katryński na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby tekstylne - Wykańczanie wyrobów włókienniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marko-Kolor sp.j. L. Frączkiewicz W. Gajda A. Katryński w Łódź

Czy pracownicy Marko-Kolor sp.j. L. Frączkiewicz W. Gajda A. Katryński mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Wwwwww
@Gazowane Mleko

Chłopie jak tam Ludzie Odchodzą bo słychać że Kasy Mało jest ale idź to się Przekonasz Się Sam jak tam jest..

Wielki Misio Pysio z Retkini Nowy wpis

Ktoś Mi Mówił źe Już Stara Załoga odchodzi po Mału to widać że w MK robi się Nie ciekawie a noo wiadomo o co Chodzi a O Kasę Pozdrawiam.

Gazowane Mleko

Nie w pracy nie ma kolegów. :)

Gazowane Mleko Nowy wpis

Nie ma niczego co mogłoby wygenerować jakiekolwiek nawet drobne koszty dla pracodawcy, na każdym kroku czuć że na wszystko szkoda pieniędzy. Żadnych integracji, żadnych wigilii, nic z tych rzeczy

Wwwwww Nowy wpis
@Gazowane Mleko

Jakie są warunki zatrudnienia w Marko-Kolor sp.j. L. Frączkiewicz W. Gajda A. Katryński?

Gazowane mleko Nowy wpis

Przed rozmową nie dowiesz się jaka jest stawka, a na rozmowie dowiesz się, że w sumie to najniższa krajowa

Kamila

Opinie na forum są dość zróżnicowane z tego co widzę, ale w większości ludzie tak nawet szczerze bronią dobrego imienia firmy i warunków w niej, co brzmi spoko. Ktoś tutaj o rekrutacji napomknął, chyba się przymierzał. Wiadomo jak aktualnie taka rozmowa u nich wygląda? Czy w dzisiejszych czasach też organizują ją może zdalnie?

Grażyna
@Kamila

Aktualnie firma jest padaczką :) Najgorsze zarobki wśród łódzkich farbiarni.

@Grażyna

Padaczką? Co znaczy to określenie względem firmy, bo mnie aż tym zaciekawiłaś tak szczerze.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Marko-Kolor sp.j. L. Frączkiewicz W. Gajda A. Katryński? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Czy Marko-Kolor sp.j. L. Frączkiewicz W. Gajda A. Katryński organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Janusz

Wysyła do diabła.

@Janusz

Ej ale co tak ostro od razu mówisz. :/ Faktycznie aż tak zły stosunek według Ciebie ma do pracowników? Bo widzę, że ludzie trochę narzekają no ale też bez przesady

Czy pracodawca Marko-Kolor sp.j. L. Frączkiewicz W. Gajda A. Katryński motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Kapitan Bomba

Tak klepaniem po plecach. Firma poważna zarobki niepoważne. Praca jak w XIXw System motywacyjny też.

Henry

W internecie firma ma dobrą opinię a skoro tu jest taka cisza to pewnie dobrze się pracuje.

grand

firma dała ogłoszenie o rekrutacji,czy może ktoś pracujący tam odpisać czy warto złożyć papiery i pracować na tej farbiarni

Wojtek

Uważam, że przesadzacie z narzekaniem. To, że firma oszczędza to jest normalne, dyscyplina finansowa ponad wszystko!!

Tak to juz jest

Powiem tak to dopiero początek co nas w Polsce czeka ideologia w której żylismy powraca tylko w miękkiej formie bo naszą największą głupotą narodową jest ze nie wyciągamy lekcji z historii a ona nie wybacza błędów .I trzeba pamiętać jedno ze wyszsza forma kapitalizmu jest powrót komuny ...a wiec maksymalny zysk minimalne koszty a to my jesteśmy tymi kosztami ...ale to jest moje zdanie...

trevor

chyba jeszcze za krótko tam pracujesz synek

co za bzdury najlepszy zakład w jakim przyszło mi pracować, duża rotacja? ludzie tu robią po kilka i rzadko przyjdzie ktoś nowym, bo ludzie nie chcą rezygnować. Polecam ten zakład!

justyna

nie polecam tej firmy nie szanuja pracownikow i klientow tez kiepska jakosc

marcin

praca tragedia wyzysk nie polecam zreszta tam jest ciagla rotacja

@marcin

zgadam sie z Toba tam nie szanuje sie pracownika , ciagle nadgodziny brak kadry zarzadzajacej wszystcy rzadza atmosfera fatalna

Zostaw merytoryczną opinię o Marko-Kolor sp.j. L. Frączkiewicz W. Gajda A. Katryński - Łódź

• Jak się pracuje w Marko-Kolor sp.j. L. Frączkiewicz W. Gajda A. Katryński?

Zobacz opinie na temat firmy Marko-Kolor sp.j. L. Frączkiewicz W. Gajda A. Katryński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Marko-Kolor sp.j. L. Frączkiewicz W. Gajda A. Katryński
  • Barwna 3/5