Opinie o MIDAR P.W. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy MIDAR P.W.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w MIDAR P.W. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby tekstylne - Wykańczanie wyrobów włókienniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MIDAR P.W. w Łódź

Alan Nowy wpis

Czy wiecie ile obecnie osób pracuje w firmie MIDAR P.W.? Czy brygady są liczebne czy nie? Czy występuje praca zmianowa?

Beata Nowy wpis

Gdzie szukać ofert od nich i jak często się zdarzają? Zanim się ewentualnie zgłoszę to chciałabym jeszcze dopytać o warunki pracy, w komentarzach niżej trochę narzekaliście. Jak teraz zarobki, może jest coś więcej niż minimalna krajowa? Może są też premie? W końcu inflacja :D

Anija

(usunięte przez administratora) i wodorosty. Wyzysk w biały dzień. Nikt ci tyle nie da co midar obieca. Znaczna część pensji (usunięte przez administratora). O normalnych premiach już wszyscy zapomnieliśmy. Tylko uznaniowo według nikomu nieznanych kryteriów. Brak socjalu, bo i po co skoro kasa idzie (usunięte przez administratora). ******* NIE POLECAM i chętnie zmienię pracę ! *******

Tomasz
@Anija

Potwierdzam! Znaczna część pensji (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) to mało powiedziane. Wyzysk też zbyt delikatnie.

Artur Nowy wpis
@Tomasz

To ile jest tej podstawy że tak tu narzekacie? I co, premii nie było i nie będzie? Może jednak coś zmienią w nowym roku?

Anti Nowy wpis
@Artur

No fajnie by było, nie powiem że nie

MIDAR=MATRIX

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w MIDAR P.W. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Alicja

@Kochanek Alicji to nie jest miejsce do załatwiania spraw prywatnych, dlatego nie życzę sobie takich komentarzy. Wszystkie informacje jakie posiadasz o firmie MIDAR P.W. powinieneś podać na forum. Wtedy mógłbyś pomoc osobom myślącym nad pracą tam. A aktualnie szukają nowych osób (http://www.midar.pl/praca/).

FAN/WIELBICIEL/ZAKOCHANY
@Alicja

Czesc Ala, nie odpowiedzialas, czy tam pracowalas??? Nie! To nie pisz bajek, "Ala, to nie wypada"! Wielbiciel nie Kochanek :( jescze :)) Pozdrawiam serdecznie!

Kochanek Alicji

Firma OK. Polecam. Ale pytanie do eksperta z gowork: Alicja pracowalas w MIDARZE?? Nie pamietam. Daj swoj numer może sie umówimy na kawę. :) albo maila. Zabawimy sie w opowiadanie bajek albo... może w coś innego. Chętnie Ci opowiem jak tam jest, ale z bliska na ucho:) Ala daj nr telefonu!! Zakochany wielbiciel ALICJI!

Alicja

Aktualne oferty pracy MIDAR P.W. możecie znaleźć na ich stronie internetowej: http://www.midar.pl/praca/ Macie już jakieś doświadczenia z którymś z tych stanowisk? Czekamy na Twoją opinię.

pracownik1

pozdrawiamy konkukurencje ,bo widac że tu często się wpisują tak ich boli ........... prawdziwi pracownicy Midaru

jaja

oni maja komplet pracownikow ,musisz patrzec na ogloszenia [czasem dają] lub przeslij cv emailem może ci się uda ,z tego co wiem to z Midaru rzadko się ktos zwalnia ,albo wylatuje za wóde he he he teraz dokupili parę maszyn nowych po pożarze jest szansa na miejsce

nick

bardzo nie miła obsługa klienta na Kwiecistej 2 i nie kompetentna ! nie polecam !

Alicja

@zainteresowany, jakie stanowisko Cię interesuje?

zainteresowany

czy są u nich przyjęcia ?? próbowałem pare razy ale dostawałem kosza.

R.T

Czytam te opinie, i widzę tu dużo jadu, a szkoda bo piszą to albo pracownicy, albo byli pracownicy.... Każdy ma z nas jakieś doświadczenia i porównania i oczekiwania co do pracodawcy, zarobków i warunków pracy.Osoby szukające pracy w Midarze mogą mieć mylny obraz czytając te wpisy, zwłaszcza ostatnie które schodzą na temat osób tam pracujących. Współpracowałem z Midarem 10 lat przed pracą w nim i pracowałem w Midarze przez ładnych kilkanaście lat...12.Więc mam ogląd w sytuację. Midar jest największą firmą w Łodzi w temacie haftu... Midar to Hafciarnia, Tkalnia żakardowa, Sito, Wykańczalnia, Hurtownia, Studio haftu, Dzety, Lasery, Biuro. To 4 duże budynki.Bardzo nowoczesny park maszynowy, szefostwo które żyje tą firmą, firma która jako nieliczna w kryzysie się rozwijała, zatrudniała nowych ludzi, inwestowała i inwestuje w nowoczesny park maszynowy. Zarobki zadowalające, na czas.Nigdy nie czeka się za wypłatą.Nadgodziny są płacone.Więc dla pracusia w sam raz.Nie ma co oceniać ludzi, jedni się polubią a inni nie. nie jest do szukania przyjaciół tylko do pracowania. Polecam dla szukających pracy jak i dla firm zewnętrznych. Oceniam na 4 z 5 minus mało miejsca do parkowania ;)

Kotek Zbyszek

Jak czytam taka opinia od Kotka to od razu widac ze brakuje jej prawdziwego Kotka :) Jak by Kotkę prz...ciał by było super :) A moze Zbyszek sie za Kotkę wezmie i bedzie Super. Wiadomo o kogo chodzi jak kto pracowal. Dla mnie bylo Ok. polecam tam robote. No z jedno uwaga baby plotkuja i niektre zawistne cioty tez...

relax
@Kotek Zbyszek

jak ja czytam to nie bardzo rozumiem co sie tobie podobalo w tej firmie, praca non - stop, zarobki na konto minimum reszta do reki, a może Fiona kierowniczka. Nie wiem co z tych polecasz

cekinek

mieli, pracuje na wykańczalni...pracy fulllllllll, zarobki za pracę fatalne, rejestracja a co to jest?;)szefowa b.miła. za to kierowniczka wykańczalni wykańcza ludzi, a ta E.Ś z obsługi klienta o którym tu pisze ktoś to pracownicy mówią na nią FIONA, to pomyłka jakaś....nie ma dnia bez awantur atmosfera w midarze sssssttttttrrrrrrrrrraaaszzzzznaaaaaaaaa. z opowieści wiem ze kiedyś było super....jak firma była mniejsza i stara ekipa. za to teraz każdy by uciekał w tym ja .praca dla ludzi naprawdę w potrzebie

Zbyszek

co mogę powiedzieć wszędzie s (usunięte przez administratora) w hafciarni pracowałem nie jednej, najwięcej pracy było w midarze, wielu klientów przez tą babę stracili i wielu hafciarzy miało dość atmosfery jaką robi, kłamliwe leniwe ku.....szcze E.Ś. .... wiadomo o kogo chodzi.Zarobki bez rewelacji, minus rejestracja ,albo jej nie mam, albo taka na minimum.Jak nie pijesz , nie masz rodziny, lubisz być upokarzany, pracować w niemiłej atmosferze to polecam.

??

czy to prawda, że mieli pożar?

Marian

Mi się wydaje, że socjol jest, nie wiem skąd takie podłe słowa, zwłaszcza, że minimalna to było chyba ponad 4 lata temu, teraz jest zdecydowanie powyżej średniej krajowej, więc całkiem dobrze jednak..

Kotka

nie ma socjalu, praca jak już masz szczęście być zarejestrowanym na minimalnej krajowej, reszta pod stołem, co jakiś czas zwolnienia i pracujesz na czarno, albo na 1|2 etatu, atmosfera straszna, nie piszcie mi, że firma jest zorganizowana...dawnej ekipy kierowników już nie ma, siedzi nie miłe babsko na dole od obsługi klienta i donosi na ludzi, wszędzie kamery, czytniki lini papilarnych, oko szefa, TO JUZ NIE TEN MIDAR CO KIEDYS,nie polecam, szkoda zdrowia psychicznego

?????
@Kotka

to nie mile babsko które siedzi na dole to kierownik hafciarni, a że donosi to fakt i nieźle jeszcze za to jej płacą - no cóż zawsze znajdzie się ktoś kto za pieniądze zrobi wszystko - na dodatek jest wolna zostawiła rodzinę i dziecko kariera jest ważniejsza.

szok
@?????

Nie rozumiem jak można zostawić dziecko dla kariery i pieniędzy. Słyszałam o tym że E.Ś tak zrobiła myślałam że to plotki a TO PRAWDA żenująca kobieta szok !!!!

adi

Przepraszam, ale jaki jest u nich socjal? Skoro taki super to napisz coś więcej.

Zostaw merytoryczną opinię o MIDAR P.W. - Łódź

• Jak się pracuje w MIDAR P.W.?

Zobacz opinie na temat firmy MIDAR P.W. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MIDAR P.W.?

MIDAR P.W.
3.1/5 Na podstawie 32 ocen.
  • ul. Kwiecista 2
    93-345 Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042