Opinie o AKS POLAND w Świnoujście

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy AKS POLAND. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w AKS POLAND o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AKS POLAND w Świnoujście

rysiek

zlodzieje zycia , zero bhp ( pracownik bhp powiedzial mi ze spawanie nie jest praca szkodliwa bo sie normy zmienily ) rekawiczki to spawania to najlepiej za wlasne pieniadze kupic poniewaz sie nie doprosisz . Traktowanie ludzi gorzej nizeli zwierzeta. Mozna by sie tak caly dzien rozpisywac ale to i tak nic nie da . Poniewarz wlodarze miasta swinoujscie widza w tym chorym psychicznie dunczyku dobroczynce . Agdy wpada pseudo INSPEKCJA PRACY to dziwnym cudem w firmie nie ma nawalania mlotami, nie spawa sie aluminium ba od unikania codziennych obowiaskow ( bo przecierz nie ma sie uprawnien spawalniczych ) to toalety sa zajete . ODRADZAM PRACE W AKS POLAND ze swinoujscia

Natalia

Na stronie internetowej można znaleźć informacje o tym, iż AKS POLAND posiada szereg spółek. Czy zatrudnione osoby mają ze sobą mimo wszystko styczność, a różnice polega jedynie na podmiocie wpisanym na umowie, czy też warunki wynagrodzeni też są od tego zależne?

Natalia

Widzę teraz do nich ogłoszenia na inżynierów produkcji @husar i wymagania nie są małe - na pewno trzeba mieć wykształcenie wyższe i znać angielski więc raczej nie wygląda to na miejsce dla ludzi nieambitnych

Dużo że jest prawdą, lecz uważam, że Simon prosto nie poprawny kierownik i zły manager. Dobry kierownik firmy dostrzega wiele rzeczy na przykład tryb, a tego trybu tam nigdy i nie było od samego początku firmy. Takiego jak Wagner by nie wziąłem na pracę gdyby byłem kierownikiem АКS. Wagner - to cerber co umie tylko krzyczeć, a mózgami myśleć nie umie.

Natalia

aj tam, ja takie wpisy ignoruję. W Świnoujściu mało jest dużych i dobrych przedsiębiorstw. Wydaje mi się, że warto podjąć w takim miejscu pracę jako księgowa na przykład. Pewne zatrudnienie, pewne pieniądze..

Shymi

Syf, brud, cytrusy i ubóstwo!!

obiektywny

Podejmując tam prace czytałem te opinie i myślałem ze są przesadzone i pewnie pisane po złości, wiec nie zamartwiając sie podjełem prace. Na początku fajnie, nowe miejsce fajni i wporządku ludzie na hali, mijają miesiące i wszystko zaczyna zgadzać sie z wpisami wyżej a dziś to już wiem ze nie były przesadzone. Jak coś potraficie to cencie sie ludzie i szukajcie lepszego pracodawcy który was doceni, tam liczy sie sztuka, nie wazne ze jestes sumienny. Mega słowo które mnie rozbawiało zawsze to słowo "BONUS" zależny od wiatru ;) najniższa krajowa na umowie i jak żle wiatr zawieje to poprostu dostaniesz 1200zł. dla przykładu ludzie w sklepach zarabiają lepiej. Inna sprawa gdyby bonus był od podstawowej wypłaty na "ręke" od niech bedzie 2tys ktore powinny być lekko wypłacane. Można pisać i pisać. Ja sprawdziłem na sobie i każdy może to zrobić jeżeli nie szkoda komuś czasu.

olex

UWAGA teraz uwazajcie jak pracujecie bo jak cos zle z waszej winy zlorzycie w zamowieniu to bedziecie musieli zostawac i naprawiac to za darmo hehe taki nowy pomysl szefa:D popier'dole'niec

xxxx

brundo tego nie wiem za to wiem jak jest na produkcji i jak wszystko wyglada wiem bo sam na niej robie:D najlepiej jak przyjdziesz i zapytasz, ale teraz sie pozmienialo rewolucja w firmie na umowie 1850:D co z tego jak pewnie dla wyrownania z premi 100 zabierze;P i kazda nadgodzina platna jak nadgodzina i niby nie z najznizszej krajowej bo wczesniej co 20 nadgodzin dostawales taki bonus od dobrego szefa do kazdej przepracowanej godziny, do pierwszych 20 1ZŁ czyli 168+20=186x1ZŁ plus jak to byly 50% nadgodziny 20xjakies +/- 11zł chyba ze setki wtedy to kasy ze kieszeniami sie wysypywalo jakies +/-14zl bo liczone z tego co na umowie i co kolejne 20 stawka szla o 50 groszy do kazdej godziny czyli 1.50 jak 40, 2zł jak zrobiles 60 itd. a najlepiej jak zrobiles 19.45 i ci 15 minut zabraklo do 20 wtedy dostawales za nadgodziny z najnizszej krajowej i wychodzilo ci mniej za nadgodzine niz za normalna godzine w pracy hahaha Teraz niby oczywiscie zalezy gdzie ucho przylozysz za nadgodziny platne 23zl jedni mowia tak a inni ze 25 hehe okaze sie 10-tego ale cos czuje ze to bedzie kolejna rewolucja w firmie:D a i jeszcze jedno jak brales wolne albo na chorobowym byles dajmy na to 2 dni czyli miales do tylu 16 godzin w jednym miesiacu i na nastepny postanawiasz sobie zrobic bonus 20 nadgodzin to najpierw robisz na nadgodzinach np.50% za 11z bo te 16 godzin musisz odrobic zeby przez caly rok w kazdym miesiacu zgadzala sie norma bo jak bedziesz mial tzw. minus 16godzin i zrobisz 20 nadgodzin to bonusa nie dostaniesz no bo jak musisz najpierw odrobic dla firmy za pol darmo godziny ktore byla stratna przez twoja chorobe no i jak w koncu uda ci sie to odrobic to mozesz trzepac kasiore z bonusow no to tyle na temat zarobkow:D

xxxx

pan inzynier specjalista opowiedzial cala prawde nie ma w niej zadnej sciemy wszystko zgodne z realiami jak nie wierzycie wpadajcie dzwi sa zawsze otwarte:D

Inż. specjalista

Biorą wszystkich i wszystko co chodzi i nie ucieka na drzewo. Ogłoszenie o pracę: inżynier produkcji. Stanowisko realne: operator maszyn. Po pewnym czasie dowiadujemy się, że wszyscy pracują jako op. maszyn. Rozmowa kwalifikacyjna to jakiś śmiech na sali, prezesina Polandu straszny (usunięte przez administratora) prezesina Industries - rudy duńczyk prowadzacy jakąś sektę, ma gadane jak sekciarz. Umówiona stawka - jeśli jest wyższa niż najniższa krajowa to wtedy cała reszta jest traktowana jako bonus. Nadgodzinki oczywiście liczone od najniższej bo przecież nie od bonusa :D Biuro, jeśli można to nazwać biurem... zakurzona buda. Open space 5x5 wszyscy się pykają cycami. Kultura i zachowanie pracowników: zbieranina wszystkiego i wszystkich, zero jakiejkolwiek selekcji personalnej. Żeby robić nadgodziny muszą się wspomagać, być może legalnymi w co wątpię, substancjami. Po kilkudziesieciu godzinach przebywania ze sobą na dopalkach ludzie zaczynają tam ze sobą mieć niezłe starcia :D Brygadzista jednej części holdingu alkoholik, drugiego holdingu upalony dzień w dzień. Generalnie barwna firma. Tydzień, dwa... 3 miechy okresu próbnego to istne maksimum przetrzymania tego co się tam dzieje. No ale kto musi to musi. Generalnie nie polecam jakimkolwiek specjalistą pchania się tam bo szkoda czasu. Aaaa jak jeszcze tam byłem to wdrażali program "Ukraina" - nie mają już narybka z okolic to opracowali genialny plan sciagania ukrainców :D

lll

bhp i porzadek istnieje tylko wtedy jak wpada tatko w odwiedziny do synka :D

pako

Słyszłem że chłop wpadł do wanny z kwasem solnym w stracił wzrok. A kirownictwo dało mu do podpisania lewe papiery bo bhp w tej firmie nie istnieje !!!!!!!!!!!!!

Rambo

Czy to prawda że ostatnio wykąpał się ktoś w kwasie na malarni i stracił wzrok?

jori

aks nie płaci na czas 15 wrzzesień a pieniedzy nima !!!!

duo
@jori

Chyba się naćpałeś idioto.Kasa zawsze na czas.

hary

1800 bruto neto 1300

łukasz

witam ma 20 lat pracowałem ponad miesiac chwała im za to ze zatrudniaja bez doświadczenia ale oczekuja ze juz wszystko umiesz i masz to robic szybko jak szybko jak robisz to np pierwszy raz . zero bhp i iso czyli wymogi spawalnicze wentylacja ustawiona na minimum wiecej spawaczy jak stanowisk pracy tak ze spawaze robia bez swojego stanowiska bez wentylacji kaptórów spawalniczych i tak dalej nowe połamane szułbice ogólnie dno.

Rynio

Potwierdzam że sporo jest nowoczesnych maszyn cnc i jest możliwość zdobycia zawodu od zera. Słabą stroną firmy to organizacja i zarządzanie, brak doświadczonych fachowców ( pewnie dlatego że żądają wyższych płac). Płace nie powalają na kolana , ale na pierwszą pracę może być. Najniższa krajowa na umowie i reszta w premii uznaniowej. Razem około 1800 netto za nominalny czas pracy

byly malarz

a Irkowi to tanki sie do tej pory śnią!!!!!!1111

byly pracownik aks

pracowalem w tym czyms ok. 6 lat. fakt, nauczylem sie tego i owego firma bogata wiec i technologie nowe. i to by bylo na tyle plusow. Atmosfera w tej pracy jest najgorsza w jakiej mi bylo pracowac. zero szacunku dla pracownika, najnizsza krajowa na papierze, jak nadgodzin nie zrobisz 20-30h miesiecznie to obok w biedronce na kasie wiecej zarabiaja. ogolnie warunki pracy troche lepsze od tych co maja w kopalni w Bangladeszu. pracuje teraz obok w innej firmie, i to tak jakbym dostal drugie zycie. Nie polecam aks, chyba ze to pierwsza praca i przez rok mozna jakies doswiadczenie zalapac

Zostaw merytoryczną opinię o AKS POLAND - Świnoujście

• Jak się pracuje w AKS POLAND?

Zobacz opinie na temat firmy AKS POLAND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AKS POLAND?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AKS POLAND?

Kandydaci do pracy w AKS POLAND napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AKS POLAND