Opinie o Malow Skand Sp. z o.o. w Świnoujście

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Malow Skand Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Malow Skand Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Malow Skand Sp. z o.o. w Świnoujście

(usunięte przez administratora) Urlop jest dla pracodawcy, a nie dla pracowników. Pracodawca decyduje kiedy "wysyła" ludzi na urlop. Z tymi urlopami bezpłatnymi to też prawda. Wykorzystałeś wszystkie dni urlopu na ten rok? To teraz weź urlop bezpłatny, bo pracodawca ma przestój z racji braku zamówień w okresie letnim.

wieloletni pracownik Nowy wpis

Toksyczne środowisko w budynku biurowym to najsłabszy punkt tej firmy. Pracownik jest postrzegany jako kombinator, leser. Nie docenia się pracowników oddanych tej firmie. Zaznaczę, że docenianie to nie tylko pieniądze, ale także zaufanie i uznanie. Niestety, jedno kilkudniowe zwolnienie lekarskie czyni pracownika kimś niegodnym zaufania.

Malow Skand Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Monter. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Noy Nowy wpis

Czy w waszej firmie mozna korzystac z telefonu podczas pracy aby miec kontakt z dziecmi?pozdrawiam pracownikow

Administrator Nowy wpis

Niedawno skończyła się rekrutacja na stanowisko Monter prowadzona przez firmę Malow Skand Sp. z o.o.. Ktoś wie, czy w najbliższym czasie będą ponownie potrzebować pracowników?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Malow Skand Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. technicznych wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Malow Skand Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

wieloletni pracownik

rozmowa trwa kilka sekund. Jest jedno pytanie "co pan umie??" Po czym przyszly pracownik dostaje wytyczne na którą godzine ma przyjść na próbę na drugi dzień roboczy. Ani dzień dobry, ani do widzenia.

Danuta
@wieloletni pracownik

tak na słowo wierzą i poświęcają czas żeby sprawdzić? jak taki dzień próbny wygląda i czy jest płatny?

@wieloletni pracownik

Pracownik jest oprowadzanu po firmie wskazuje się mu stanowisko pracy i określa zadania. Tak to wygląda faktycznie wieloletni pracowniku.

Mini

Na czym polega praca w firmie ?

wieloletni pracownik

W okresie zimowym firma oszczędza na ogrzewaniu. Po weekendzie w pomieszczeniach gdzie pracujemy jest poniżej 8 stopni. Nikt nie reaguje na nasze zgłoszenia. Tłumaczą podniesionym głosem, że nie stać firmy na prąd i ogrzewanie. Musimy oszczędzac kosztem naszego zdrowia. W środku tygodnia temperatura w halach dochodzi do 10 stopni. Jest nam zimno. Rano jest ciemno, firma jest nieoświetlona. Od bramy do miejsca pracy musimy świecić latarkami z telefonów, żeby widzieć drogę. często śliską, nierówną, gdzie łatwo o wypadek. Mamy do przejścia około 100 metrów przez całkowicie ciemny teren firmy. W okolicy nie ma żadnego źródła światła. Na nasze zgłoszenia pracodawca reaguje agresją, że nie stać firmy na prąd. I że jak chcemy, to możemy się zwolnić. Zastrasza, że jak nie będziemy oszczędzac (my - pracownicy), to firma zostanie zamknięta a my stracimy pracę. Więc albo ogrzewanie i światło, albo praca. Większość naszych urlopów jest rozdysponowana przez pracodawcę. Nie mamy nic do powiedzenia jeśli pracodawca zarządza tygodniowy urlop dla wszystkich. A kto wykorzystał już cały urlop - musi iść na urlop bezpłatny, bo pracodawca zamyka firmę na wybrany przez siebie okres. Pod znakiem "oszczędności".

Zenek

Nie polecam tej pracy, szef to kawał (usunięte przez administratora) który chyba chóry na głowę.Za 8god. pracy masz tylko 15min przserwy. Nie firma a prawdziwe więzienie.

Czyli osób bez wyższego wykształcenia technicznego w ogóle nie biorą? Tak zrozumiałem na ich stronie

Natalia

Czy ktoś może mi powiedzieć coś więcej na temat struktury Malow Skand? Ile osób obecnie zatrudnia firma? Pytam, bo chciałabym wyrobić sobie zdanie na temat możliwości skorzystanie ze ścieżki kariery w firmie:)

Robert
@Natalia

Witam. Czy dowiedziałeś się coś więcej o pracy w Malow Skand? Pozdrawiam

Robert
@Natalia

Witam. Czy dowiedziałaś się coś więcej o pracy w Malow Skand w Świnoujściu? Pozdrawiam

Qpa

Niemiła atmosfera, bardzo niemiła

Tomasz
@Qpa

Co przez to rozumiesz? Możesz podać przykłady sytuacji, które sprawiają że masz takie zdanie? Fajnie że podzieliłeś się swoimi odczuciami na temat firmy, liczę jednak że w kolejnym wpisie podasz więcej szczegółów.

Mykola
@Tomasz

Zapytaj ich o Mykołę, który wrócił do domu na Ukrainę, ponieważ miał raka nerki i nie zapłacono mu rachunków. Zapytaj, kiedy pieniądze zostaną wysłane?

Natalia
@Mykola

Napisałeś/łaś, że nie zapłacono mu rachunków? Masz na myśli wypłatę wynagrodzenia, czy pokrycie kosztów leczenia? Jeżeli nie uzyskał zapłaty za wykonaną pracę, musi zgłosić sprawę do odpowiednich organów. Powiedz coś więcej o tej sprawie.

Bardzo zła atmosfera. Panuje tylko tryb rozkazujący i roszczeniowa postawa, bezpodstawne oskarżenia o coś czego się nie zrobiło. Krzyki i przekleństwa jako forma motywacji do pracy.

joachim

kto pracował ten wie jak tam jest.

Zostaw merytoryczną opinię o Malow Skand Sp. z o.o. - Świnoujście

• Jak się pracuje w Malow Skand Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Malow Skand Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Malow Skand Sp. z o.o.?

Malow Skand Sp. z o.o.
  • Wrzosowa 9 C