Opinie o AKS POLAND w Świnoujście

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy AKS POLAND. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w AKS POLAND o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AKS POLAND w Świnoujście

@spawacz

AKS Polska to totalna katastrofa, rudowłosy podejmuje absurdalne decyzje, mówiąc, że to bóg je podejmuje, deleguje pracę i decyzje na niekompetentnych pracowników, takich jak Gabriel i inni szefowie, niektórzy uczniowie są traktowani jak normalni pracownicy za niewielką pensję, a inni uczniowie odejdą z wysokimi ocenami za sprzątanie, ponieważ to wszystko, co robią, AKS ma grupę latynosów, którzy są nietykalni, ponieważ pochodzą z sekty rudowłosego i oczywiście latynosi mają niską pensję.

Wenezuela

Chcesz umowę na stałe? Nie ma problemu !!! Po 3 latach jak ładnie poprosisz to dostaniesz, ale pod warunkiem podpisania wypowiedzeniem za porozumieniem stron BEZ DATY!!! Super sprawa jeżeli chcesz wziąść kredyt na mieszkanie :) masz gorzej niż Ci z umową na określony bo mogą Cie zwolnić jak przychodzi zimowa redukcja. Gdzie jest inspekcja pracy , dzieci 15-nasto letnie (uczniowie szkoly podlegajacej kuratorium oswiaty) pracuja na ,,praktykach" samodzielnie bez zadnego nadzoru na maszynach cnc które rozpadzaja ciężkie i ostre narzędzia do kilku tysięcy obrotów, na owych maszynach ściągnięte są blokady drzwi i w każdej chwili obróbki metalu można je otworzyć. Tragedia jest kwestia czasu. A co do atmosfery i podejścia kadry kierowniczej - są Duńczycy i ich lizaki które punktuja za donoszenie i wprowadzanie zmian dążących do oszczędności i zniewolenia co oczywiście odbija się na pracownikach. NIKOMU NIE POLECAM!!!

@jezus

wszyscy uczniowie w wieku 15-17 lat wykonują pracę normalnego pracownika za wypłatę 600zł miesięcznie, AKS to totalna korupcja, wypadki które nie są zgłaszane, pracownicy pod wpływem halucynogenów lub alkoholu i nikt nic nie mów

Heniek

Co prawda pracowalem tam juz kawal czasu temu ale po opiniach innych osob widze ze nie wiele sie zmienilo. Bulka na sniadanie za free jest, wode trzeba samemu kupic nawet w srodku lata, Wagner sie drze, Simon traktuje pracownika jak niewolnika ktoremu moze odebrac bonus w wysokosci polowy wyplaty doslownie za wszystko, w kazdej chwili. Ktos tu napisal ze Wagner to mega sympatyczny gosc, poza tym ze sie drze to faktycznie calkiem rowny z niego gosc, nie mialem z nim zadnych problemow, tak samo jak z Laser Janem, natomiast z rudym problem byl non stop. Rudy jest zimnym psychopata, chorym na punkcie religii. Potrafil godzine o bogu gadac a w jego biurze zawsze smierdzialo pierdami. Jarek, brygadzista, nie wiem czy dalej pracuje tez calkiem spoko, rudy wypral mu troche glowe ale staral sie byc w porzadku. Generalnie jako 1 miejsce pracy po szkole mimo wszystko polecam, zwlaszcza jezeli czlowiek dorobi sie bonusa. BHP na poziomie tragicznym, po kazdym wypadku natychmiast wszystko jest sprzatane i ustawiane "tak jak powinno byc" wiec zanim inspektor BHP przyjedzie to wszystko jest juz ok. Jak na 1 prace, na maksymalnie rok jest dobrze zwlaszcza ze przyjmuja kazdego, jest tam troche fajnych osob, warunki pracy nie sa zle - jest w swinoujsciu wielu pracodawcow ktorzy oferuja nieporownywalnie gorsze warunki zatrudnienia niz rudy. Z perspektywy czasu dosc mocno razace jest dla mnie to ze pol firmy lata tam najaranych - jest tam wiele niebezpiecznych maszyn, wiele niebezpiecznych momentow pracy i trzezwosc powinna tam byc podstawa. Gdyby rudy wyluzowal, dawali normalne umowy o prace z normalnymi zarobkami, ludzie w pracy byli by trzezwi i zaoferowali darmowa wode do picia w pracy to serio dalo by sie tam bez problemu wytrzymac. Pracowalem w znacznie gorszych miejscach Prawde mowiac chetnie bym tam poszedl zobaczyc jak to dzisiaj wyglada i co robia, mimo tego ze minelo mniej wiecej 10 lat od kiedy tam pracowalem to jakis sentyment zostal

@Danuta

Oczywiście każdy może otrzymać premię, nawet jeśli jest złym pracownikiem, musi tylko zaprzyjaźnić się z Gabrielem i jego poplecznikami. Aby otrzymać większą premię, należy zawrzeć pakt z panem Kjærem. Najlepsze premie to te, które są uzgadniane pod stołem, musisz być bardzo dyskretny, aby pracownicy nie byli zdenerwowani, różne kwoty $$ są obsługiwane.

Ona Nowy wpis

hej. Przyjmujecie już do siebie spawaczy bez doświadczenia? kiedyś jak widziałam ofertę od firmy to było napisane, że jednak trzeba je mieć. Aktualnej nie mogłam pod ta nazwą odszukać a mój chłopak będzie niedługo pracy szukał i myśleliśmy właśnie o spawaniu. Warto żeby pytał o robotę?

Marina Nowy wpis

Hejka, jest jeszcze dostępna ta oferta do biura i myślę czy by nie spróbować. chciałabym się przed tym jednak zorientować jakie występują w praktyce godziny (usunięte przez administratora) nie są wpisane wprost a zastanawiam się czy często jakieś nadgodziny wyskakują. Dodatkowo na jakich programach się działa? Ciekawe czy już ogarniam ten do faktur z opisu

Czy urlop w AKS POLAND jest płatny 100%?

@Stary wyjadacz Nowy wpis

Mamy 2 okresy urlopowe, jeden w lecie około 10 dni, drugi zimą około 10 lub 12 dni, wakacje zbiorowe, Odnośnie tego, czy są one płatne. Odpowiedź brzmi: nie

Opiszcie mi biuro przy Fińskiej? Jak jest wyposażone, czy zapewniają komfort pracy? jest do niego teraz oferta. przyznam, że te ostatnie komentarze są dla mnie jakoś mało zrozumiale. Czemu tak podkreślacie odmienność kulturową? Ja raczej chce przyjść z pozytywnym nastawieniem

Leszno

Przyszłam popatrzeć za opinia dla specjalisty ds. ofertowania, od początku miesiąca się ogłaszają a nikt jeszcze niczego w tym kierunku nie pisał? Rotacje na tym dziale są nieczęste? O atmosferze w biurze chciałbym coś poczytać, u mnie aktualnie jest z nią dość średnio

Jaka premie można sobie wyspawać w tym roku? kiedyś cos tu o nich pisali, a przyznam, że w takim ogłoszeniu dla spawacza z kiedyś nie widziałem nawet mowy na jej temat. w każdym razie jak się teraz tu zarabia? Wcześniej pisali o kwocie do 7 tys, tak jest w tamtej ofercie

Heniek

Monterejro
@Heniek

Pracowałem tam jakieś 4 lata temu ale po Twoim wpisie widzę, że w tej firmie nic się nie zmienia. AKS ma swoje dobre i złe strony. Tak czy inaczej sentyment faktycznie jest.

Rynek
@Heniek

Podobnie jak mój przedmówca pracowałem tam blisko 10 lat temu. Odnośnie zarobków to było tak że na umowie najniższa krajowa plus premia od nadgodzin. Nadgodziny liczone pakietowo co 20 godzin. I tak przy 100 nadgodzinach miałeś 5 pakietów po 150 premii czyli plus 750 do podstawy i nadgodziny liczone od najniższej krajowej. Szału nie było ale dla mnie inżyniera po Mechanice i Budowie Maszyn bardziej liczyło się możliwość samorealizacji i satysfakcji z wykonywanej pracy. Niestety prawdą jest że dużo ludzi było tam bez odpowiednich kompetencji na dane stanowisko. Sporo niezłego sprzętu było niewłaściwie wykorzystywane szczególnie roboty spawalnicze , obrabiarki numerycznie sterowane CNC a nawet aparaty malarskie.

@Rynek

AKS to totalna katastrofa, pensje nie są sprawiedliwe, niektórzy pracownicy dostają dodatkowe premie tylko dlatego, że ssą jaja Simona, a Latynosi o tym wiedzą.Większość z nich ma pensję w umowie o pracę w wysokości około 3800-4500 funtów, ale dzięki "bonusom" zwiększają swoje wynagrodzenie do kwoty uzgodnionej z Simonem, robią to, aby uniknąć płacenia wyższego podatku.

Danuta
@Stary lis

A zwykły pracownik na dodatkowe premie w ramach uznania za dobrą pracę nie może liczyć? Co to są te bonusy? One są tylko dla tych wybranych pracowników?

@Danuta

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie AKS POLAND na stanowisku Spawacz? 30 marca pojawiły się ich ogłoszenia na Praca.gov.pl.

Czy firma AKS POLAND udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Prawda

Tutaj jest odwrotnie. To firma pobiera co miesiąc bezzwrotne pożyczki od pracowników.

@Prawda

w jakim kontekście całkowicie bezzwrotne? czy to sugestia odnośnie jakiś konkretnych opóźnień, które w tym momencie mają miejsce? jeśli tak to z jakich przyczyn i czy na wszystkich stanowiskach teraz każdy ma umowę o pracę?

Prawda
@Gabriela

@Gabriela, bocie. W tym kontekście, ze każdy pracownik posiada premie uznaniowa która jest przy najbliższej okazji mu w części lub w całości zabierana. Oczywiście nie wszystkim, tylko pracownikom średniego i niższego szczebla. A za co: dosłownie za wszystko, wliczając w to zwolnienia L4 i urlopy, np. Tatusiowe.

@spawacz

Wenezuela

@Wenezuela

Chyba ktoś zbyt krótko pracuje w firmie , ponieważ na terenie zakładu nie ma uczniów 15 letnich . Oczywiście szkoła podlega jako nadzór pod Kuratorium , ale pracownicy młodociani już nie . Priorytetem Państwa w owych czasach jest aby młodzież uczyła się w naturalnych warunkach pracy . A co do pracy w firmie ja nie narzekam . Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma . A jak ktoś uważa , że jest tak źle to rynek pracy stoi otworem . Nikt nikogo nie zmusza aby pozostał w firmie .

Akaesiaz

To cie zdziwie najmlodsi po reformie oswiaty jak ich do pracy przyjeli mieli 14 lat bo rodzice uznali ze jak puszcza dzieciaka o rok wczesniej do szkoly to bedzie mial lepiej w zyciu...

@Akaesiaz

Ale to ostatecznie te dzieci w końcu tam pracowały czy nie?

@jezus

Jaki jest wkład kierownictwa AKS POLAND w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

m

zerowy

@m

Zerowy? Czyli jak praca w firmie przebiega? I z drugiej strony czego konkretnie byście się od góry spodziewali, że podkreślane jest to, że podobno nie jest tu budowana dobra atmosfera? Zauważyłam, że to dość często poruszany wątek na forum. Czyli inne problemy nie występują?

Kapiszon 69

Jeżeli chodzi o atmosferę w pracy podobno jest poprawa. Cała kadra zażywa psychotropy więc są spokojni. W razie "wu" podobno karetka z kaftanami przyjeżdża bardzo szybko.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w AKS POLAND?

Suś

jest git. Polecam

Sławomir
@Suś

Atmosfera jest w porządku, to już duży plus. A jak z kasą? Dobrze tu płacą?

@Sławomir

Sławomir wiesz jak jest raz lepiej płacą raz gorzej

Magnetyczna Jagoda

Super firma. Mozna isc poza kamery i tam z chlopakami pogadac jesli ktos wie co mam na mysli hehe. Wagnerowa daje sie po tylku klepac chlopaka nawet sama sie o to prosi. Wszystko to mozna sobie posluchac z opowiesci chlopakow.

@Magnetyczna Jagoda

A t tacy plotkarze tutaj pracują? To chyba jednak atmosfera między ludźmi nie jest za dobra, jeśli takie gadanie o tego typu dziwnych rzeczach między nimi jest? :/

Olaf

Nie poliecam

Sławomir
@Olaf

Czemu? Bo taką krótką wypowiedzią za wiele nie mówisz. Możesz lepiej uzasadnić czemu nie polecasz tej firmy? ;)

Jak jest z pakietem medycznym w AKS POLAND? Można dołączyć rodzinę?

ktos

Tak jest bogaty pakiet medyczny ! w zakładzie mają nawet pielęgniarza !

Me

Takie coś tam nie istnieje

Montejro
@Me

Istnieje! Byłeś widziałes?

Kapiszon
@ktos

Jest pielęgniarka a nawet pielęgniarz z kaftanem bezpieczeństwa jak Rudi ma atak szału ????

Pracownik z dług letnim stażem

Byli obecni i przyszli pracownicy Aks! Pracuje w tej firmie 14 lat! i jak w każdej firmie są plusy i minusy. Większość pracowników pracuje w tej firmie powyżej 5 lat. Są to ludzie którzy siedzą marudzą jak im źle w firmie a nie potrafią wziąć sprawy w swoje ręce. Może nie jest tek źle jak tyle lat tam siedzicie?

PracownikByłyNa102

Omijajcie tą firmę z daleka jeśli macie jakiekolwiek poczucie wartości. Ten okręt zatonie już wkrótce. Czarnuchow na pokładzie coraz więcej a wiosłować nie ma komu. Rudy to jeden z największych wariatów jacy chodzą po tej ziemi.

Kapiszon
@PracownikByłyNa102

Jest nawet takie powiedzenie. Kto u rudego pracował ten się w cyrku nie śmieje.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w AKS POLAND?

Robol

Najniższa krajowa + ewentualnie bonus.

Lucyfer

Rudy Szeryf udaje osobę bardzo wierzącą i religijną a tak na prawdę za jego obliczem kryje się złowrogi demon, który pała miłością do czarnoskórych (usunięte przez administratora) z Wenezueli, którzy dla niego zrobią niemalże wszystko będąc członkami jego sekty. Polaków traktuje jak marionetki, które można sterować za pomocą sznurków. Jego nastrój można mierzyć odcieniem czerwoności twarzy. Należy uważać na Duńczyków, którzy tak na prawdę są Polakami ale zmienili obywatelstwo i teraz uważają się za lepszych. Są to parobki Rudego szeryfa, którzy mają gumowe uszy i nie przegapią okazji żeby na kogoś donieść. Z doświadczenia wiem, że nie warto przyjmować pewnych osób do znajomych na FB bo wasz profil zostanie dokładnie prześwietlony. ;)

Zostaw merytoryczną opinię o AKS POLAND - Świnoujście

• Jak się pracuje w AKS POLAND?

Zobacz opinie na temat firmy AKS POLAND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AKS POLAND?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AKS POLAND?

Kandydaci do pracy w AKS POLAND napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AKS POLAND