Opinie o Eurotronic Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Eurotronic Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Eurotronic Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurotronic Sp. z o.o. w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Eurotronic Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Specjalista. Aplikowałeś na tę ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się istotną wskazówką dla osób rozważających pracę w firmie.

Chciałbym się dowiedzieć ile zarabia teraz specjalista ds. asysty technicznej. właśnie wyświetliła mi się oferta od pracodawcy. warunek z tym rocznym doświadczeniem jako konsultant spełniam, nie brałem udziału w projektach wdrożeniowych ale to akurat jest mile widziane. tutaj pewnie będę mieć już na to okazje? Ocenicie czy sporo można się nauczyć?

Cześć, szukam informacji na temat pracy w tej firmie. Znalazłem przypadkiem ogłoszenie na konsultanta wdrożeniowego i bardzo mnie zainteresowało bo lokalizacja dla mnie wręcz idealna. Tylko niestety chyba się spóźniłem, bo widnieje info że pracodawca zakończyl zbieranie ofert. Może ktoś wie czy jest jeszcze szansa np. wysłać cv bezpośrednio na adres firmy? Ktoś może powiedzieć coś o pracy na tym stanowisku? :)

Marek z Marek

Nie zawracaj sobie głowy tą firmą. Brakuje ludzi do pracy a firma notorycznie podpisuje nowe kontrakty co wiąże się z tym, że spada na Ciebie bardzo dużo pracy. Jeśli nie masz życia prywatnego i pasuje Ci stawka około 90 zł netto / h to możesz próbować, ale odradzam dla zdrowia psychicznego. Bywa bardzo często, że spotkania trwają po 6-8 godzin dziennie a jeszcze trzeba przygotowac materiały po spotkaniu, więc w sumie mamy do 10 godzin pracy dziennie. Pomyślisz zapewne o pieniądzach za nadgodziny, więc już odpowiadam. Na rozmowie rekrutacyjnej powiedzą, że tak oczywiście nawet premie są, ale ludzie, którzy pracują tam od czterech lat nie mogą się doprosić premii. Często gęsto jest tak, że budzą się z projektem na, który podpisali umowy kilka miesięcy wcześniej a potem wszyscy mają się wyrobić w dwa miesiące. Także zarządzanie totalnie leży. Jako ciekawostkę dodam, że wdrożenie nowych pracowników jest na poziomie: "masz tu materiały i czytaj, potem przeklikaj sobie platformę i w przyszłym tygodniu zaczynasz pracę z klientem".

@Marek z Marek

A jest wyznaczany starszy stażem pracownik, który ma czas na pomaganie i udzielanie odpowiedzi na pytania, które po tej lekturze mogą się nasunąć? Nie wiem też, co stoi na przeszkodzie, by pozatrudniali większą liczbę pracowników, i czy z tą stawką się nie pomyliłeś i nie wynosi ona czasem - około 90 zł netto / dzień?

Marek z Marek Nowy wpis

Tak, jest wyznaczany, ale przy takiej ilości obowiązków niestety nikt nie ma czasu, żeby poświęcić go na odpowiedzi na pytania nowych pracowników. Co do stawki... są bardzo duże rozbieżności w stawkach. Nie wiem czym są one podyktowane (poza oczywiście doświadczeniem). Dziwi mnie fakt, że są ludzie na tych samych stanowiskach a dysproporcje są naprawdę spore. Ludzie na kierowniczych stanowiskach powinien mieć świadomość, że ludzie ze sobą rozmawiają.

Rozumiem, że jako kandydat mogłem nie spełniać oczekiwań, ale skoro firma sama z siebie mówi, że się odzewie nawet z negatywną informacją, to biorę to za wiążące.

Aleksandra
@Kandydat

A dawno byłeś na rozmowie? Może warto byłoby napisać i zapytać czy już zakończyli rekrutacje? Swoją drogą, jeśli możesz to napisz mi jak wygląda u nich rozmowa. W jakiej atmosferze? Ile osób było oprócz ciebie na niej. Też mam zamiar aplikować...

@Aleksandra

Blisko miesiąc temu. Wrażenie jakby odpytywanie z przygotowanych pytań. Atmosfera ok. Jedna osoba rekrutująca.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Eurotronic Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Konsultant Wdrożeniowy?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy +Doradca Klienta z j. niderlandzkim +
Opole
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej

Nie polecam, utrudniony kontakt, test na kartce papieru to jakaś abstrakcja. Umówiliśmy się na informację zwrotną do 2 dni, po tygodniu zero odpowiedzi, na emaila nikt nie odpowiada. Mała firma, nie polecam.

Wojciech
@Kandydat

Chyba się musiałeś przesłyszeć. Raczej powiedzieli, ze w przeciągu 2 tygodni!

wielki

Czasami nawet najlepszemu może przytrafić się błąd. Poza tym trzeba samemu wykazywać zainteresowanie .

Dionizos

"Odezwiemy sie w ciagu dwoch tygodni" na rozmowie rekrutacyjnej brzmialo jak obietnica. Niepowazna firma, nie polecam.

Waldi

Miałem nadzieję, że dowiem się coś więcej o firmie. Opinie są tak skrajnie różne, że zupełnie nie wiem co myśleć!

cśśś

Najważniejsze ejst dla mnie to, że zarobki są adekwatne do powierzanychh obowiązków, a jak dorzucają do tego jeszcze benefity socjalne, to jeszcze lepiej.

Zbyszek

Co tam słychać w ełrotronik? Pracowałem tam z pół roku, ale nie podobało mi się i się zwolniłem. Jak tam w nowym biurze?

Koza

Pootwierali inne firmy pod innymi nazwami w roznych miejscach. I moge potwierdzic, ze szrot totalny. Produkuja widla i powidla :D

łogier
@Koza

nie szrot tylko Szeor - to ich flagowy system, inna sprawa jak toto działa

marian

intrygant - co ty wypisujesz a brednie. Dają śmeciówk i nie trzeba wybrzydzać, bo dadzą ci opiekę medyczną za 50zł. Widać po tym co piszesz i w jaki sposób, że jesteś pracownikiem eurotronic

http://eurotronic.net.pl/pl/#/12,kariera Jakoś specjalnie wysilać się nie trzeba żeby znieść :)

Wariactw

Pomijając fakt, że firma zarejestrowana jest w Warszawie i ma mnóstwo konkurencji - co chyba nikogo nie dziwi - można liczyć na jakieś sensowne bonusy ze strony firmy? Podejrzewam, że na pierwszym miejscu stoi jak najwyższa ilość podpisanych kontraktów, ale czy to jest tylko rola sprzedawcy usług, czy również innych pracowników firmy?

Tytyanic

Eurotronic to firma dostarczająca rozwiązania informatyczne do zarządzania majątkami trwałymi - obiektami, pojazdami, infrastrukturą. Dodatkowo zaczęli się zajmować monitoringiem i automatyką budynkową, która również wydaje się być działką z szerokimi możliwościami rozwoju. Zastanawiam się na jakie pieniądze może liczyć osoba z doświadczeniem?

fret

no to nie pierwszy temat na który trafiłem w poszukiwaniu pracy i gdzie widzę że tylko ludzie pytają a nikt nie odpowiada. Nie wiem czy po prostu pracownicy np. Eurotronic nei mają czasu na udzielanie się tu czy o co chodzi? bo trochę szkoda, bo ja traktuję osobiście wypowiedzi osób obeznanych w temacie za bardzo cenne

lerek

więcej niestety tutaj pytań niż jakichkolwiek odpowiedzi na nie. Ale trudno no. widocznie pracownicy Eurotronica jeszcze nie dorośli do konwersacji na forum.

dert

Ej, prezes ma dalej w garażu tylko lambo, 911 i Astona DBS czy może coś nowego przybyło?

kamil

Eurotronic poszukuje do pracy na kilka stanowisk: Konsultant wdrożeniowy, Manager ds. sprzedaży, Manager ds. sprzedaży systemu CRANE i Konsultant SQL, także się rozwijają.

Romek

Może niech ktoś, kto niedawno aplikował do Eurotronic w koncu zweryfikuje te testy, bo zaraz zrobi się tu bałagan.

Zostaw merytoryczną opinię o Eurotronic Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Eurotronic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurotronic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Eurotronic Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 48 ocen.

Eurotronic Sp. z o.o.