Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO PETRUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Stalowa Wola

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PRZEDSIĘBIORSTWO PETRUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO PETRUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRZEDSIĘBIORSTWO PETRUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Stalowa Wola

Hanna

Czy w firmie oferowana jest umowa o prace na czas nieokreślony od pierwszych dni od podjęcia się pracy? Sytuacja na rynku jest trudna i wiele osób szuka stałej pracy, w której nie będą musieli się zamartwiać czy nie rozpocznie się redukcja pracowników. Jak jest w Piotr Kufel Przedsiębiorstwo Petrus?

Kazdy kto zajmuje stanowisko kierownicze,powinien byc autorytetem dla pracownikow.Powinien przynajmniej probowac zrozumiec i wyciagnac wlasciwe wnioski z krytyki.Karygodne jest to ,ze Pani Kierownik nadal stosuje mobbing wobec niektorych pracownic.W konsekwencji tego podwladni boja sie nawet odezwac. Wszystko zalezy od humoru Kierowniczki w danym dniu.Takie zachowanie na pewno nadaje sie na kontrole z odpowiedniego paragrafu .jak i urzedu.Ludzie traca nerwy.zdowie.popadaja w depresje.Na specjalna ochrone w Zakladzie Pracy Chronionej moga liczyc tylko (usunięte przez administratora) i donosiciele .Taki ulubiony typ pracownika Pani Kierownik.

ala

do Anonim,Dorota H czemu nie podpiszesz sie z imienia,tylko chowasz sie za Anonim.Wiem ze to ty Holody piszesz.A udawalas kolezanke i donosilas na inne.

Podstawowym obowiązkiem każdego pracodawcy jest dbanie o bezpieczne i higieniczne warunki pracy.Jak to się ma do sytuacji,gdy jedna z kierowniczek w Petrusie publicznie informuje,że ma przeciwciała i przeszła covid. Do pracy przychodziła jak gdyby nigdy nic kichajac i kaszląc. Narazając podwładnych i ich rodziny na utratę zdrowia. Bycie kierownikiem nie zwalnia z obowiązku bycia człowiekiem. Ludzie po przyjściu do pracy nie stają się robotami tylko nadal są istotami które mają uczucia.Dlatego trzeba traktowac ich z szacunkiem. W złym tonie jest faworyzowanie krewnych i koleżanek. Pracownicy muszą mieć poczucie sprawiedliwości. Kierowniczka z klasą nie powinna zachowywać się jak pan na własnościach, chodząc po zagonach w gumiakach wyłożonych słomą i zadartym nosem. Mam cichą nadzieję, że mój wpis zmusi panią Kierownik do refleksji nad swoim zachowaniem i zmotywuje do pozytywnych i korzystnych zmian w zachowaniu.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Piotr Kufel Przedsiębiorstwo Petrus? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Zachowanie jednej z kierowniczek w Petrusie wykracza daleko poza normy dobrego wychowania i kultury osobistej.Jest osobą wywołujaca konflikty.Świadomie skłóca podwładnych podpuszczajac jednych na drugich,wytwarza tym toksyczną atmosferę.Pani kierownik jest głównym roznosicielem plotek i pomówień,ktore poważnie szkodzą a niekiedy naruszają ważliwe dane osobowe.Niesprawiedliwie ocenia pracowników,brak jej obiektywizmu.Kieruje sie osobistymi sympatiami foruje osoby ,które donoszą.Z dale od kamer stworzyła miejsce dla vipów i nierobów ,podczas gdy inni cieżko pracuja jej ulubienice maja tam swój azyl.Wszystko to dzieje sie w Zakładzie Pracy Chronionej .W Zakładzie ,który powinien gwarantowac ludziom niepełnosprawnym spokój i poczucie bezpieczeństwa.

Czytelniczka

Zapraszamy do Superior produkcja felg...pierwsza ,druga i trzecia zmiana..nocki najlepsze???? lekka praca, osiem godzin pracy i aż 15min przerwy tam p.Kasia nie pracuje...napewno będzie inny kierownik. Nudzić się ????napewno nie pozwoli

Superior
@Czytelniczka

Witam Szanowne Panie jestem bardzo zdziwiony zupełnie nie na temat wpis czytelniczki,całkowicie wyrwany z kontekstu.Skoro czytelniczka tak chwali firme Superior napewno znajdzie się tam dla niej miejsce pracy ale musi wziąć się za robotę.Pozdrawiam

Nicka

Drogie kolezanki - pragnę zwrócić waszą uwagę na pewien problem. Otóż fakt iz posiadacie umiejętność posługiwania się klawiaturą nie upoważnia was do obrażania kogokolwiek. Poziom waszych wypowiedzi bywa niekiedy żenujący i bynajmniej nie chodzi mi o błędy stylistyczne bądź ortograficzne. Gdzie elementarne zasady kultury osobistej, zwykla ludzka dobroć, życzliwość empatia(?) najwyrazniej te pojecia sa wam obce. Mniemam iz większość z was to praktykujące katoliczki. Chcę wam przypomniec (zanim koleny raz, ktorejs z was przyjdzie do głowy pomysl wylania wiadra pomyj na koleżankę z pracy), ze wbrew pozorom i waszym przekonaniom, NIE JESTESCIE tutaj anonimowe. Kazdy wasz wpis pozostawia niezatarty slad, po ktorym latwo mozna namierzyc prawdziwego autora opinii, bez względu na to, czyim imieniem podpisze swoja wypowiedź. Życzę więcej rozwagi.

koleżanka Doroty H.

Sama jej powiedz co brak odwagi czy zazdrość?

Była pracownica

No właśnie i tu macie problem. Jeżeli kierowniczka się znęca to trzeba to zgłosić. Do prezesa albo do odpowiedniej organizacji. To jest mobbing, który w Petrusie był jest i będzie dopóki nie zrobicie z tym porządku.Żaden kierownik nie będzie was szanował. Na szczęście pracowałam tam krótko, ale dobrze pamiętam jak kierowniczka biegała po hali i rzucała qrwami na dziewczyny. Szczerze to nieźle potrafiła manipulować dziewczynami i wykorzystywać je do celów prywatnych. Wykorzystała finansowo niejedną. Premie jeśli były dostawały te co nie powinny. Zresztą tym rewanżowała się osobom które pożyczały jej kasę albo coś dla niej prywatnie robiły. Ile razy się darła jak zepsuła się jakaś maszyna. A potem udawała ze sama potrafi ja naprawić. I generalnie zawsze to ona i jej facet byli najbiedniejsi i najbardziej poszkodowani przez los życie i innych ludzi. Odbijała się to wszystko na pracownikach. I dopóki się postawicie i będziecie się bać mobbigujacej was kierowniczki to tak będziecie mieć. Takiej atmosfery panującej wśród pracownic to nie ma w żadnym innym zakładzie pracy w Stalowej Woli. Ten problem to powinien być zgłoszony dawno ale wy się boicie a na to są pargrafy. Albo zmieńcie pracę. Albo bójcie się dalej kierowniczki i własnego cienia. Tak naprawdę co ona może zrobić? Najgorsze jest to że wy zachowujecie się jak małe dzieci a nie jak dorosłe kobiety które chcą w spokoju pracować. Kierownik was psychicznie wykańcza dalej i dalej knuje na swoją korzyść a wy jesteście cały czas zaszczute. Powodzenia!!!

dorota

w tym zakladzie faforyzowane sa pracownice,ja pracuje tak samo jak one a mam mniej na wyplate.Ale mam inna prace juz na oku to mi nie zalezy,wiec pisze.

Natalia

@dorcia a ty tam pracujesz ? Jeśli tak to napisz jak to wygląda z Twojej strony?

DORCIA

to prawda co pisza inni,

Mirek

@etat a jak można się skontaktować z firma ?

Czy jest możliwość w Piotr Kufel Przedsiębiorstwo Petrus pracy na część etatu?

Etat

Raczej nie. Jeśli chcesz 100% odpowiedzi to zadzwoń i zapytaj.

Hryvny

Ludzie jezeli jestescie poczytalni nie przychodzcie tutaj!!! Skalanie Boskie co tu sie odbywa!!! Ludzie sa straszeni zwalniaja za L4!!! A pewne osobistosci czerpia tylko korzyści a reszta pracuje na akord!!!

Bliźnięta sjamskie

Ja tam nie nażekam, tylko gilotyna się pier... Może ktoś naprawi. Zarobki jak zarobki do pracy dojeżdżam rowerem z wojedztwa lubelskiego ale czego się nie robi dla takich zarobków stać mnie na przebita w pracy detke, dobrze ze juz s 19 na ukończeniu więc parę groszy zostanie w kieszeni na % pozdrawiam wszystkie osoby do zobaczenia w pracy :)

Pracownicy

Praca za najniższą krajową.Żadnych premi i socjalu.Czasem kierownik każe zostawać po godzinach a tu zakład pracy chronionej.Nie płaci za to tylko można odebrać wolne.Niema wody w upalne dni nie ma klimatyzacji.Pracownicy są zastraszeni. Kto choruje prezes daje go na czarną listę do zwolnienia.Najlepiej chorować na urlopie.Kobiety przychodza chore do pracy bo boja sie isc na zwolnienie.Urlop dawany z wielką łaską zawsze jest skomentowany.Jest mobing i terror psychiczny.Pracownicy się boją jest niemiła atmosfera.Niektorzy maja przyzwolenie kierownika na nic nie robienie gdy reszta załogi pracuje.Kierownik drze się czasami na ludzi na całą halę czym terroryzuje ludzi.W grudniu zawsze są pracujące soboty nieplacone tylko wolne.Buty robocze kupowało się u prezesa w sklepie a były to badziewie buty zwykle nie do pracy np.sandslki albo szpilki modele sprzed 10 lat.Chcial się pozbyć zleżałego towaru i wydrzeć pieniądz z pefronu ,zawyżone ceny i nie było w czym wybierać.Rozboj w biały dzień.Duzo by jeszcze pisać.

drett

Mobing mobing i jeszcze raz mobing, pragne dodać również brak szacunku kierownictwa do pracownika, to jak ludzie są traktowani przechodzi najśmielsze oczekiwania.

BYLY PRACOWNIK

zaklad pracy chronionej a nawet odzierzy nie daja trzeba na swoja reke sie zaopatrzyc socjalnego niema za dojazdy nie wracaja nawet mydla niema nie mowiac juz w jakich warunkach sie pracuje i do tego kierownicy gonia do szybkiej pracy a nie pamietaja o tym ze pracyuja tam osoby niepelnosprawne odradzam tam isc do pracy zarobki najnizsza krajowa + premia jak przyjdziesz w sobote ZAL

Zostaw merytoryczną opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO PETRUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Stalowa Wola

• Jak się pracuje w PRZEDSIĘBIORSTWO PETRUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy PRZEDSIĘBIORSTWO PETRUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRZEDSIĘBIORSTWO PETRUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 8 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PRZEDSIĘBIORSTWO PETRUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Gen. Leopolda Okulickiego 39