Opinie o Tax Care S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Tax Care S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tax Care S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tax Care S.A. w Warszawa

Biuro Realne

Masz dość taniej współpracy z Tax Care... Zalezy Ci na profesjonalnym podejściu do Klienta... Usługa księgowa to jedno! Doradztwo, omówienie problemów to drugie! To musi kosztować! Czy warto było oszczędzać na wirtualnym biurze rachunkowym? Jeśli już wiesz że był to błąd skontaktuj się z nami: biuroexpert@interia.eu Być może szukasz Nas, być może My będziemy mogli Ci pomóc! Za godziwe wynagrodzenie - godziwa obsługa :)

cxz
@Biuro Realne

Drogi Panie, Tax Care to nie było biuro wirtualne. Ale rozumiem, że zachęcając w ten sposób nowych klientów ma Pan możliwość świadczyć usługi w każdym możliwym mieście w Polsce? I to nie wirtualnie, bo przecież Pana biuro jest real - jak Pan zachwala.

Patrycja

Czy ktoś doradzi jak skontaktować się z centralą? Nie odpowiadają ani pod numerami telefonów ani na mailu.

Myself

Bo nie ma już centrali

@Patrycja

spółka jest w trakcie likwidacji. Nie ma już centrali. Nie ma już Tax Care. Uprzejmie informujemy, iż w ostatnim czasie została otwarta likwidacja spółki Tax Care S.A. w likwidacji („Spółka”) z uwagi na jej obecną trudną sytuację, o której informowaliśmy Państwa na wcześniejszym etapie współpracy. W chwili obecnej Spółka finalizuje zawarcie umowy z biurem archiwizacyjnym, które przejmie proces wydawania Państwu dokumentacji. W związku z tym, zgłaszane zamówienia będą realizowane z opóźnieniem. W ciągu najbliższych tygodni poinformujemy Państwa co do szczegółów związanych z odbiorem dokumentów od biura archiwizacyjnego. W związku z faktem, iż z powyżej wskazanych okoliczności nie jesteśmy obecnie w stanie zapewnić płynnej obsługi zgłoszeń wpływających na alias: dokumenty@taxcare.pl, prosimy o kierowanie dalszej ewentualnej korespondencji w sprawie na adres e-mail: kontakt@taxcare.pl.

Patryk
@Patrycja

Nieskutecznie prosze o zwrot mojej dokumentacji z ostatnich 3 lay od kwietnia 2020r. Zero odpowiedzi, zero kontaktu, zero telefonów firma zapadła się pod ziemię. Co jakiś czas ktoś pisze na forach ze dokumenty będą zwracane, ale musza to uporządkować. Pozostaje tylko czekać, nikt nie wie gdzie są przechowywane, zwłaszcza tych którzy w momencie upadłości nie byli zawieszonymi klientami, czyli wszystkich tych którzy na czas pandemii zawiesili działalność.

rrobi
@Patryk

Jesteśmy w podobnej sytuacji. Rozwiązaliśmy umowę z TaxCare z końcem marca br. Pismo o zwrot dokumentów złożone w marcu. Po kilku interwencjach przysłano nam skany z tego roku, żeby móc kontynuować rozliczenie w 2020 roku. Do dnia dzisiejszego nie możemy odzyskać dokumentów archiwalnych.

An
@rrobi

Ja rozwiązałam umowę franczyzową, rzekomo dostałam karę..rzekomo..bo nic na piśmie nie dostałam .. naliczali faktury, których w ogóle nie powinno być i nie mam pojęcia co dalej... Ale to już sprawa w prokuraturze... A teraz informacja, że spółka w likwidacji i się zastanawiam, co zrobią z tymi rzekomymi należnościami.. jeśli ktoś jest w podobnej sytuacji,to proszę o kontakt... Bo w całej Polsce ruszyła sprawa przeciwko nim...

R.W
@An

Witam jesteśmy wpodobnej sytuacji i myśle ze sprawa skończy się nasza wygrana wsadzie

An
@R.W

A możemy się jakoś skontaktować ? Bo ja wtedy przekażę tą informację do prowadzących moją sprawę i oni mogą się skontaktować z jednostkami u Was.. teraz tak ma to miejsce m.in z Lublinem. Proszę się ze mną skontaktować przez FB.. mój Nick to Es Ya. Nie chciałabym tutaj podawać telefonu.

@Patrycja

Spółka jest w trakcie likwidacji. Poniżej w komentarzach jest informacja na ten temat. Nie odbierają telefonów bo firmy już de facto nie ma. Kontakt tylko mailowo. Informacja jest tez na stronie taxcare.pl (informacja od likwidatora z dnia 8.10.2020, niebieski pasek na stronie www). Wystarczy poszukać i poczytać

Czy ktoś ma wiedzę, która instytucja nadzoruje Tax Care? Czy skarga do KNF będzie odpowiednia? Mam już DOSYĆ proszenia o moje dokumenty

Annaxx
@Monika

Zgłoszono kilka spraw już do prokuratury w kilku miejscach Polski

Endriu
@Monika

Od rana próbuję się dodzwonić a okazało się że firma nie istnieje

Ann
@Endriu

A ktoś Cię poinformował, że firma nie istnieje? Z nikim tam nie ma kontaktu

beti
@Ann

wszyscy klienci aktywni firmy Tax Care zostali sprzedani do innych biur rachunkowych, razem z księgowymi, które te aktywne firmy rozliczały. W samym Tax Care pozostaly tylko fimy które nie działały aktywnie (zawieszeni, z zamkniętymi działalnościami lub wypowiedzianymi umowami za niepłacenie) i im są wydawane dokumenty. Tylko, że dokumenty są w magazynie zewnętrznym - innej firmie, o czym Klienci firmy Tax Care byli informowani, więc ściągnięcie ich zajmuje troche czasu. Jest to informacja od koleżanki, która pracowała w Tax Care - więc pewna. Nic dziwnego, że nie można się tam dodzwonic skoro tam juz prawie nikt nie pracuje. Została recepcja i kilka osób które przygotowują dokumenty do zwrotu - ale oni pewnie nie mają telefonów na biurkach. Dziwi mnie jednak to, że osoby które chcą odebrać dokumenty, wcześniej musiały się tymi dokumentami nie interesować.. bo są to tylko dokumenty firm nieaaktywnych już.

Lichwa i lipa
@Monika

To jest straszne. A z tego co się dowiedziałam to dokumentów już nie odzyskamy.... zero kontaktu, żaden telefon nie odpowiada, żaden adres email również bk dostajesz odp że adres nie istnieje..... super firma.....żałuję że korzystałam z ich usług .....

@beti

Próbuję odzyskać dokumenty od tej firmy od dawna, cały czas się nimi interesowałam, ale nikt nie chce mi ich zwrócić. Nie mam wyjścia będe musiała podać nazwiska wszystkich księgowych, które mnie obsługiwały i zgłosić sprawę do Prokuratury.

@Ewa

A co to księgowy przechowuje Twoje dokumenty? Nie. Podpisałaś umowę z firmą Tax Care, to możesz zgłosić firmę. Co ma księgowy do Twoich dokumentów? Zapewne już dawno tam nie pracuje. Ma jechać do byłej firmy i szukać Twoich dokumentów może? Na pewno już wsiada do samochodu i leci szukać Twoich dokumentów... Bez przesady.

GOŚĆ
@Monika

Wklejam cytat komunikatu z 08.10.2020 ze strony int. Tax Care. Czyli jednak likwidacja. Sąd odrzucił wniosek o upadłość, który po 03.07.2020 po ustaniu wcześniejszych przeszkód miał zacząć rozpatrywać? Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, iż w ostatnim czasie została otwarta likwidacja spółki Tax Care S.A. w likwidacji („Spółka”) z uwagi na jej obecną trudną sytuację, o której informowaliśmy Państwa na wcześniejszym etapie współpracy. W chwili obecnej Spółka finalizuje zawarcie umowy z biurem archiwizacyjnym, które przejmie proces wydawania Państwu dokumentacji. W związku z tym, zgłaszane zamówienia będą realizowane z opóźnieniem. W ciągu najbliższych tygodni poinformujemy Państwa co do szczegółów związanych z odbiorem dokumentów od biura archiwizacyjnego. W związku z faktem, iż z powyżej wskazanych okoliczności nie jesteśmy obecnie w stanie zapewnić płynnej obsługi zgłoszeń wpływających na alias: dokumenty@taxcare.pl, prosimy o kierowanie dalszej ewentualnej korespondencji w sprawie na adres e-mail: kontakt@taxcare.pl. Z poważaniem Katarzyna Bruździńska-Wójcik Likwidator Spółki

AM

A może ktoś z Państwa wie czy Tax Care jeszcze działa w jakimś mieście czy już wszystko zamknęli? Czy mają jeszcze pracowników i wypłacają im terminowo wynagrodzenia?

Xyz
@AM

Tax Care działa jeszcze w Warszawie i we Wrocławiu. Zatem pracownicy jeszcze są zatrudnieni, niektórzy zdalnie. A pytanie o wynagrodzenia to w jakim celu?

Księgowa

Typowa rozmowa o pracę. Najpier pare pytań, potem test .

Pytania typu: czemu zmieniasz prace, co robiłaś dotychczas, co wiesz o naszej firmie, ile chcialabys zarabiac, kilka pytań podatkowo-księgowych. Po pytaniach test pytania zamknięte i otwarte.

Iwona

Witam czy ktoś wie gdzie można odebrać dokumenty księgowe w Katowicach???!! Telefony milczą W siedzibie tez nikogo nie ma

Asia
@Iwona

Napisz maila na dokumenty@taxcare.pl Oddział w Katowicach został zamknięty na koniec czerwca.

Iwona
@Asia

Dziękuję mąż zawiesił działalność i żadnej informacji nie dostał spróbuje na maila

Napisz reklamację na maila - reklamacje@taxcare.pl

Pete67

problem w tym że zero odzewu, infolinie nie działalją na maila odpowiada automat, ogólna cisza. jutro pewnie przejadę się do oddziału na domaniewskiej o ile jest i mnie wpuszczą. ale pewnie nawet jak są to coś na uspokojenie i sp...aj.

Elo
@Pete67

Tej firmy już nie ma, zaraz znikną wszelkie strony i serwery (bo nieopłacone)

BP
@Pete67

Możesz jechać na Domaniewska, ale tam została sama recepcja. Firmy już nie ma... księgowych już tam nie ma, zostały wykupione przez inne firmy... dziwne ze nie zostałeś o tym poinformowany. Wszyscy aktywni klienci zostali sprzedani do innych firm.

@Elo

Szlag... od marca jestem zawieszony, nie dostałem żadnego maila pisma itd... a co z dokumentami masz pojęcie???

BP
@Pete67

Na domaniewskiej podobno wydają tylko dokumenty wlasnie. Ale pewnie wcześniej trzeba iść je zamówić... jak się nie możesz dodzwonić to najlepiej podejść tam skoro masz taka możliwość. Z tego co mi wiadomo mailowo i telefonicznie ciężko coś załatwić :/

Darek

najgorszy biuro ksiegowy jaki moze byc ... z calego serca nie polecam

Inter

Lichwiarze (usunięte przez administratora) Sądziłem się z nimi o karę umowną wartości 4000zł Strzeszcie się tych bankrutów Jak i idea banku (usunięte przez administratora)

Czy pracodawca Tax Care S.A. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Dobry żart...

TaxCare to jakaś kpina. Dołączyłem wraz z założeniem działalności gospodarczej w 2013 roku. Pod koniec ubiegłego miesiąca dowiedziałem się, że moja firma została sprzedana to TAX-NET bez możliwości rezygnacji z 3 miesięcznym wypowiedzeniem. W związku z powyższym również będę szukał innych firm do pozwu zbiorowego. Pozdrawiam

@Marek

jestem z toba

Money
@Marek

@Marek Dn 26.03.2020 Tax Care podpisał z Tax-Net umowę o odpłatne przejęcie grupy do 250 klientów

Nie do końca
@Money

Tax Care sprzedał bazę klientów, a żeby było ciekawie to nawet księgowe i kadrowe o niczym nie wiedziały świadcząc usługi swoim klientom... Smutne to wszystko

Jaki jest wkład kierownictwa Tax Care S.A. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Koniec świata

Jak widać to nie koniec świata, z dnia na dzień odchodzą pracownicy. Atmisfera w pracy jest coraz gorsza. W dużej mierze ma na nią wpływ brak przekazywanych informacji przez zarząd i to, że pracownicy się zwalniają a na ich miejsce nie ma nikogo nowego, a pracy tylko przybywa.

NN

Kiedyś zasłyszane od jednego z menagerów/dyrektowrów: "Taxcare będzie jak feniks powstajacy z popiołów". Stan faktyczny na dziś- do feniksa daleko bardziej taki oskubany kurczak bez głowy.

MM
@NN

A orientujesz się jak się ma sprawa z tym mitycznym inwestorem który miał kupić to truchło?

Feniks z popiołów

Taki, że wynagrodzenia dwuosobowego zarządu kosztują ok. 140 tys. zł miesięcznie, nawet gdy wyzarządzał on ponad 80 mln straty na koniec roku. Wartość firmy to całe 636 tys. zł - zmniejszyła się 51 krotnie tylko w trakcie 2018. A pracownik księgowości moze będzie czekał na przeterminowany przelew. Na 4 pracowników "pozostałych" przypada 1 pracownik administracji. Rzadko kiedy na złą kondycje spółki wplywaja czynniki losowe, raczej kiepskie zarządzanie. Polecam przejrzeć sprawozdania finansowe tego feniksa. Choć pewnie i tak większość absurdalnych wydatków jest nieuszczegółowiona. Pytanie tylko czy niewydolna kadra dyrektorska była rozliczana ze swojej pracy, czy tylko ze swojego wynagrodzenia? Odnośnie mitycznego inwestora, jak informował wiosną prezes IB, nierentowny TC jest w procesie likwidacji, nic się nie zmieniło. Faktem jest rozpoczęcie zawierania umów na odsprzedaż bazy klientów, nawet jeśli w komunikatach wewnętrznych TAX CARE ktokolwiek nazwał to inwestorem. Tu inwestor nie jest podmiotem, ktory inwestuje środki, aby działać pod szyldem TC, a zwykłym kontrahentem, który skupuje aktywa.

Artur

Taxcare bez powiadomienia zablokowało mi konto i wypowiedziało umowę (za opóźnienia w płatnościach). Wcześniej miałem blokadę na koncie księgowym i nie mogłem wystawiać faktur czyli błędne koło. Wystarczyło zadzwonić i przypomnieć, ale przecież lepiej stracić klienta... Za zakończenie niemiłej współpracy wystawili fakturę na 845 zł brutto. Więc przestrzegam wszystkich przed tą bankrutującą firmą - pozbywają się klientów i każą sobie za to słono zapłacić. Omijać z daleka a kto tam jeszcze jest składać jak najszybciej wypowiedzenie, zanim oni to zrobią.

@Artur

Firma blokuje konto po 3 miesiącach a umowę wypowiada po 6 miesiącach. Faktycznie, trzeba komuś przypominać, że nie płaci od pół roku! Sam jesteś sobie człowieku winien, nie płacisz i jeszcze masz pretensje.

Zatroskany

Hejka Takskerowcy, dajcie znać jak u Was sytuacja? Pracujecie z domu? Dużo firm się zawiesza teraz, dużo wypowiedzeń dostajecie aktualnie? Jak nastroje?

Owieca
@Zatroskany

Dzień dobry, Nie ma kontaktu z tax care poradzicie z kim się kontaktować w sprawie swoich finansów? Od miesiąca nikt nie odbiera telefonów i nie odpisuje na maile...

Pomocnik
@Owieca

A jaką chcesz sprawę załatwić? Na ogólnej infolinii odbierają.

Kredek
@Zatroskany

Czy ktoś może potwierdzić że ta firma jeszcze istnieje?

@Pomocnik

a czemu klamiesz ? to nie prawda .....nikt nigdzie nie odbiera .......ja od 15 marca o kadrowej otrzymalem 4 maila ......bardzo prosze nie wprowadzac ludzi w blad

@Pomocnik

Bardzo proszę nie wprowadzać w błąd ludzi

Witam, czy ktoś może potwierdzić ze osoby zatrudnione na umowę o pracę nie otrzymują wypłat? Jeśli tak, od kiedy?

@Zainteresowany

Otrzymują w terminie wynagrodzenia. W tej kwestii nic się nie zmieniło.

Dzień dobry. Wszystkie zobowiązania wobec pracowników, zarówno zatrudnionych na umowę o pracę, jak i aktywnych współpracowników (umowa B2B) są na bieżąco regulowane i na ten moment uregulowane. Pozdrawiamy, Zespół Tax Care

Hahaha
@Tax Care S.A.

Pracowników interesuje w "terminie" a nie na bieżąco. Róbcie tak dalej to zobaczycie co wam cudaki zostanie z działu księgowości, it itp. Niech ktoś zarzadu przejdzie się po tej firmie i zobaczy że niedługo nie będą mieli kim zarządzać.

@Hahaha

Kto takie historie nieprawdziwe opowiada i po co? Ja pracuje na etat w TC i nie miałam nigdy spóźnienia wypłaty nawet o jeden dzień. Raz zdarzyło się, że premia przyszła dzień później, bo przelew był popołudniu widocznie robiony i ksiegowanie w banku nastąpiło dnia następnego.

Worker
@pracownik

Tak się rodzą plotki niestety. Wynagrodzenia są, ale inne rzeczy kuleją. (żadnych premii świątecznych). Jeśli w najbliższych miesiącach niczego nie zmienią i nie zaczną w końcu doceniać ludzi to słabo to widzę. Ludzie zaczną się masowo zwalniać.

flama

w rublach czy liuanach?

liba

jo chyba ty?

Żarcik
@flama

Pensje są wypłacane w Głosach i Grodkach, oficjalnej walucie Tax Care.

Dawny pracownik
@Tax Care S.A.

Dzień dobry, proszę zatem o wytłumaczenie braku zapłaty za FV i koszty delegacji byłych pracowników, którzy zakończyli prace z końce czerwca? Faktury dalej nie zostały opłacone - sprawy kierowane są do sądu 4 pracowników - jestem jednym z nich. Oczywiście było obiecywane, przesuwane, przekładane, ze jeszcze trzeba poczekać, ze zmiana prezesa, ze spotkanie się nie odbyło, ze ktoś na urlopie . A tak na prawdę to czekanie było na upadłość

@Worker

W tamtym roku na święta pracownicy nic nie dostali, nic. Jeszcze doplacali do wigilii firmowej którą zorganizowała firma. Żenada Ale pensje były głodowe, kto miał zarabiać ten zarabiał. Nie było zgody na robienie nadgodzin, a roboty było bardzo, bardzo dużo. To niektórzy zostawali po cichu bez zgody żeby się jakoś wyrabiać na zakrętach. Zero zrozumienia że strony szefa. Jak się poszło na zwolnienie lekarskie 1-2 dni to był bardzo duży problem a co dopiero jak ktoś chorował tydzień. Oby szybko zniknęli, nie dajcie się ludzie wykorzystywać, to pracodawca powinien zapewnić ci godne warunki pracy

Była

To nieprawda, ze w TC nie ma premii! Dwa lata temu każda Księgowa/Księgowy została doceniona przez „Dziewczynki” i każdy Pracownik Departamentu otrzymał z okazji dnia Księgowego przelew w wysokości 50 PLN (słownie: pięćdziesiąt złotych). Mail informacyjny z ta informacja został wysłany z totalnie rozmazana grafika z Google i mnóstwem symboli $$$. Mega infantylne. Czy w tym roku uda się powtórzyć ten spektakularny wyczyn?

Vuyi
@Była

A nie czasem 100 zł? ???? ????

Vayxyo
@Była

W tym roku nawet 50 zł nie było :) ale to żadne zaskoczenie...ta firma nigdy nie doceniała pracowników.

Dous

To jest po prostu kpina. Brakuje już słów.

MKS

Ja mam, wczoraj przyszło

Elem

Problemy z terminowyni wypłatami są od końca ubiegłego roku. Oczywiscie nie dotyczy on 100% pracowników. Większość osob otrzymuje wynagrodzenia w terminie, jednak tak jak za styczeń 2020, część osób będzie miało poślizg.

Nędza

Uregulowali Ci już wszystko?

Żalosne
@Nędza

Część pracowników nadal nie otrzymała wynagrodzenia...

Kkkbjvjvjvjv
@Elem

Ile czasu będzie trwał ten poślizg?

Elem
@Kkkbjvjvjvjv

Zwykle około tygodnia, póki co...

@Elem

Szkoda że na rynku pracy nikt nie szuka księgowych. W ogóle nie ma przecież ogłoszeń :) Gdyby tak było to moglibyście pójść gdzieś gdzie płacą, a kultura pracy nie przypomina chińskiego obozu, co nie?

Żalosne
@Kkkbjvjvjvjv

Dziś mija tydzień od kiedy wynagrodzenie powinno trafić do pracowników....

Hchchcgssdd
@Były

Na księgowości świat się nie kończy, dziś nie ma co skupiać się na jednym zawodzie

Ex
@Były

Nie wiem czy Twoja opinia jest lekko ironiczna ale wg mnie sporo jest ofert dla księgowych. Trzeba tylko chcieć coś zmienić. Od samego narzekania nic się nie poprawi. Nie rozumiem ludzi, którzy tylko marudzą a nie robią niczego by to zmienić. Ta firma to nie koniec świata. Trzeba się cenić. A w TC...każdy wie jak jest.

Lady

Niestety, sytuacja się zmieniła, od dwóch miesięcy wynagrodzenie wypłacone z opóźnieniem. Powinni doliczyć też odsetki bo to kolejna taka sytuacja.

exworker
@Lady

Zwróć się z prosba o naliczenie odsetek za nieterminową wypłatę. Poza tym kolejny miesiąc opoznienia z wypłatą powoduje, ze Pracownik moze wypowiedziec Pracodawcy umowę w trybie dyscyplinarnym. Jeśli komus sie nie chce tam pracować to warto z tej opcji skorzystać.

Wypłata
@pracownik

Terminowo wynagrodzenia otrzymują tylko te osoby, które mają konto w ING. Nie mając konta w tym banku 2 raz otrzymuje wynagrodzenie po terminie.

Yes
@Wypłata

Nieprawda, czesc osob, którym puszczane jest wynagrodzenie terminowo otrzymuje je zgodnie z księgowaniem banku. Opoznienia znacznie dłuższe nie maja z tym nic wspólnego.

Wypłata
@Yes

Jeżeli się nie orientujesz to wypłata ma być na koncie pracownika ostatniego dnia miesiąca, A nie np. 01.03. Także wypłaty są po terminie. Nie mają znaczenia sesje przychodzące.

Yes
@Wypłata

Orientuje się, jednak ciesze sie, ze ktos mnie upewnił :) może niejasno zostało to przeze mnie ujęte. Opoznienie np. rzędu tygodnia nie wynika jedynie z posiadania konta w ING czy w innym banku. Bo opoznienia w Tax Care to nie tylko te jednodniowe. Te jednodniowe ktore wynikaja z puszczenia przelewu ostatniego dnia i ksiegowania w innym banku sa najmniejszym problemem jak nie żadnym.

@pracownik

wyplata otrzymujesz dzieki klientom ktorzy sa oszukiwani pospolicie :) szkoda ze nie odpisujecie i nie zajmujecie sie bezposrednio swoimi obowiazkami.....barak slow dla osob ktorzy uwazaja ze firma TC jest uczciwa

Tax

Poobno jakieś spotkanie menagerow z nasz prezes było na Skype. Chyba wszyscy wiemy do czego to zmierza...

Elo
@Tax

Jest umowa na skup części klientów przez konkurencje, poczytajcie w necie. Ostatnia prosta, teraz już wiadomo co się wydarzy. Złe czasy na poszukiwanie pracy, gratuluje tym którzy wcześniej znaleźli nowe zatrudniene, pozostałym życzę powodzenia. Trzymam za Was kciuki.

MEX
@Elo

Ufff miałem szczescie :) odszedlem dosłownie w ostatniej chwili :) podziwiam ludzi, którzy wciąz tam tkwią :D ciezko znalezc na to wytlumaczenie

@MEX

Jak odchodziłem jesienią to mi próbowali mydlić oczy niemieckim inwestorem. Dziś żyje jak człowiek.

MEX
@Były

taaa chyba wszyscy to slyszeli :D w polowie grudnia było wiadomo, że żadnego inwestora nie bedzie...w tym okresie pojawily sie artykuly o fiasku. Niby dotyczy to Idea Banku, ale tylko głupi by sie nie domyslil, że chodzilo o cała grupe kapitalowa..nam probowano sciemniac, że to nie dotyczy TC

@MEX

zazdroszcze ci na max :( ale zostalo mi 2 miesiaca ...jeszcze ten miesiac i koniec ....ostatni miesiec dam tylko abonament i uczekam :)

Artur

Czy Taxcare zbankrutowało? Nie mogę się zalogować do księgowości online żeby wystawić faktury czy rozliczyć miesiąc. Telefony ani maile nie działają. Ktoś wie co się dzieje z nimi? Pisali, że w likwidacji, ale żeby system padł?

Rafał
@Artur

Mogę zalogować się do ich serwisu. Potwierdzam, telefon do "dedykowajen księgowej" martwy.

@Artur

Patrz pan, kto by się spodziewał

@Artur

Mam to samo. Wystawili mi FV za zawieszenie, kwota jest z kosmosu miało być 150% zwykłej a jest prawie 500zł. prawe 2.5X Pomerdali cośw ZUS i ani be ani me... nie wiem co mam zrobić bo nikt nie odbiera. a do najbliższego biura 120km. Ktoś ma może dostęp do cennika? chciałbym zobaczyć jaka jest teraz opłata za zawieszenie bez świadczenia. Podrzućcie proszę. Pozdrawiam.

@Pete67

umowa jest 54 strony jaj mam umowe ale nie wolno wysylav nikomu , to sa nie bezpieczni ludzi to zle moze sie skanczyc ....dlatego moge dla ciebie tylko zobaczyc ...natychmiast znajdz nowe biuro ..przygotuj list do ochrony konsumenta i polecam przy kontakcie z nimi zawsze dolaczac ochrone konsumenta .... niestey fv bedziesz musiala zaplacic bo oni wspopracuje BIKIEM

Bartek

Korzystam z usług tego biura od roku 2017 podpisanie umowy z tym biurem było jedną wielką pomyłką. Naliczanie większych faktur za usługę, gdy chciałem napisać wypowiedzie okazało się że dwie ostatnie faktury były za duże. Trudny kontakt z księgowa jeśli dzwoniłem lub pisałem e-maila to byla ta sama odpowiedz w czym jest problem. Chyba za to płaciłem kilka set złotych co miesiąc mimo tego że firma jednoosobowa. A w czasie epidemi to graniczyło z cudem żeby się skontaktować. Ale teraz mam na szczęśnie inne biuro i niczym się nie muszę przejmować ????

@Bartek

w ogole nie zglaszaj im prace zostanie tobie tylko abonament wynegociuj nizszyj koszt z innym biurem , przedstaw sytuacji...i szubko uciekaj od taxcare .....to bardzo niebezpiecznoi ludzi i chodzi mi o zarzad ....trzeb uwarzac :(

Klient

Dzień dobry, Czy ktoś się orientuje w jaki sposób trzeba wypowiedzieć umowę i odebrać wszystkie dokumenty natychmiastowo?

@Klient

jak naiszybczej wypowiedz umowie , zloz w biurze i rzadaj odpowiedzi na maila ......ich biuro jest otwarte do 16 ....na domaniewskiej warszawa. im zawsze bedziesz mial 3 miesiaca wypowiedzenie niestety...

Gabe

Totalne (usunięte przez administratora) Brak pomocy przez rok współpracy. 1/1000 osób posługuje się angielskim. Żenada jeśli chodzi o załatwienie spraw z tą firmą. Czas na zmianę, bo kontaktowanie się z firmą zajmuje średnio 42min.. Brak słów

Moe

Jedyne co Tax care potrafi to przyjmować przelewy. Bo na usługach księgowych ewidentnie się nie zna, a kl. to największe zło

Zostaw merytoryczną opinię o Tax Care S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Tax Care S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tax Care S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tax Care S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tax Care S.A.?

Kandydaci do pracy w Tax Care S.A. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tax Care S.A.