Opinie o Tax Care S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Tax Care S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tax Care S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tax Care S.A. w Warszawa

Czy ktoś widział premię ? 10 chyba już minął ...

Manager

Sluchajcie, żadnej premii już nie będzie. To co mówił prezes IB Pruski w ostatnim wywiadzie- „Tax Care jako spółka nierentowna idzie do likwidacji, przeprowadzamy kontrolowana likwidacje spółki”. Sprawdźcie sobie. Nie będzie żadnego inwestora, kasa która była w TC do wypompowania została wypompowana, tych ok 250 Klientów przejmie ta zewnętrzna spółka (konkurencja)- o ile Klienci się zgodzą. Tax Care już nie ma- tylko jeszcze nie wszyscy o tym wiedzą (Managerowie już tak- sprawdźcie sobie LinkedIn). A Zarząd pewnie dalej twierdzi ze wszystko w porządku i zgodnie z planem? ????

@Manager

Czyli twierdzisz, że premie, które miały być do 10 kwietnia nie zostaną w ogóle wypłacone? Na jakiej podstawie? Są to spore premie za usługi dodatkowe, za które pracownicy powinni mieć zapłacone...

GG

Odpowiedz masz w poprzednim poście. Premie miały być do 10 kwietnia, mamy 11 kwietnia-czy dostałeś przelew lub informację że przelew będzie opóźniony?

GG
@Manager

A odpowiadając na drugie pytanie: „Na jakiej podstawie?”. Przecież Spółka Tax Care ogłosiła bankructwo już kilka miesięcy temu. Pieniędzy już nie ma, wiec nie ma z czego zapłacić.

@GG

I co mądrale ? Wszystkie rozumy pozjadaliscie, takie mądrości wypisujecie, a premie przyszły. Tax care jest pod nadzorcą sądowym l z racji restrukturyzacji, dlatego musi czekać na jego zgodę co do wypłat premii. Z racji świąt zapewne ta zgoda przyszła dopiero teraz i premie zostały wypłacone. Ale Wy, wielkie głowy, wiecie lepiej ze tax care ogłosił bankructwo i inne takie ciekawostki rodem z pudelka

Pozjadałem wszystkie rozumy

A jak tak to spoko, kasę wstrzymuje nadzorca sądowy bo spółka jest w stanie upadłości. Super że wszystko się wyjaśniło i jest wszystko dobrze.

Nie dziala taxcare.pl

Nie działa strona taxcare.pl i nie działa zmiana hasła za granicą w azji.

pokrzywdzony

Firma pseudo księgowa naraziła mnie na straty na kilkaset złotych!! Nie chce mi zaplacic faktury, jestem byłym klientem dodatkowo naliczają kare za wypowiedzenie i straszą firmą windykacyjną. Zero szacunku do klienta, usługi księgowa swiadczone poniżej jakiegokolwiek poziomu, w dodatku co chwilę zmienia się księgowa, widać że nikt nie chce tam pracować

Neex

Praca w tej firmie dobra jest na początek. Później trzeba szukać czegoś innego. PLUSY: - atmosfera, ludzie bardzo fajni, zgrani - jakieś tam benefity - Multisport, platforma językowa, woda, kawa, mleko, ubezpieczenie Medicover w części finansowane - niewielka korporacyjność MINUSY: - fatalne wynagrodzenie, kompletnie nieadekwatne do wykonywanych obowiązków - dziwne zasady awansów, tak naprawdę nie wiadomo od czego i od kogo zależy awans - brak szkoleń zewnętrznych - brak premii świątecznej, dodatku do wakacji - nadgodziny tylko do wybrania - zbyt duża liczba firm na jednego pracownika - brak podwyżek wynagrodzenia - brak jakiejkolwiek kontroli nad pracą, można popełniać błędy bo i tak nikt tego nie weryfikuje - zatrudnianie niedoświadczonych pracowników, w sumie nie ma się co dziwić, za takie śmieszne pieniądze szanujący się księgowy czy kadrowa nie przyjdzie do Tax Care Dużo by tego wymieniać. Nie ma to sensu, zwłaszcza, że firma słabo stoi na rynku. Firma powinna przejść konkretną zmianę. Przydałby się ktoś kto pokaże na czym polega prowadzenie takiej firmy.

Obecny
@Neex

Masz rację, to nic że wypłaty nie są realizowane terminowo, ze Pracownikom nie starcza do pierwszego i nie maja z czego żyć. Najważniejsze, że w pracy można wypić kawkę z mlekiem.

Księgowa

Typowa rozmowa o pracę. Najpier pare pytań, potem test .

Pytania typu: czemu zmieniasz prace, co robiłaś dotychczas, co wiesz o naszej firmie, ile chcialabys zarabiac, kilka pytań podatkowo-księgowych. Po pytaniach test pytania zamknięte i otwarte.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
darek

nie polecm tej firmy - podwyzszali mi abonament tłumacząc to jakimis fikcyjnymi korektami

Klient

Nie polecam, firma niegodne polecenia i zdała z tej firmy. 1- błędy księgowe 2- złość jeśli ktoś im wypowie umowę, zaczną szukać w starych fakturach czy którąś z nich była zaplacona po terminie. Jeśli tak to uznają ze to jest złamanie przepisu i zaczną problemy.. 3- niekompetentni do zachowania się z klientem. Brak dokumentów, trzeba cały czas poprosić ich o to samo bo zawsze czegoś brakuje. Jesteśmy tylko ludzie, ale jeśli ktoś ma że wszystkimi problemy to chyba nie wszyscy są źli... taxcare niestety zapracowł mocno na swoją negatywną odp. Znajomy 7 tyś zł zapłacił za ich błędy. Gdyż prowadzili mu księgowość.. Więc zdala od tej firmy...

Może kupią wkrótce.

Były

A w toalecie jeszcze jest?

Filemon
@Były

Mam pomysł optymalizacyjny: zapas pieluchomajtek dla każdego pracownika księgowego. Dzięki temu mogliby cały czas księgować dokumenty w innowacyjnym systemie Taks Ker, nie musieliby się odrywać od pracy na niepotrzebne wizyty w toalecie. Ponieważ to duży koszt (chociaż pracowników zostało już niewielu) to trzeba będzie używać pieluch jednorazowych wielokrotnie (innowacyjne rozwiązanie).

TrochęWiemToSięWypowiem
@Filemon

Jakie elokwentne wypowiedzi. Nic tylko do swojego Cv screen'y z tego portalu poprzyczepiać.

Bida z nędzą
@TrochęWiemToSięWypowiem

To czysta spekulacja ale po tone wypowiedzi wyczuwam jakiegoś sfrustrowanego menagera lub pachołka zarządu. Trafiłem?

@Bida z nędzą

Dokładnie to samo przyszło mi do głowy :D

niepolecam

ODRADZAM taxcare, trzymajcie się od tej firmy z daleka. Najpierw podpisalem z nimi umowe w swoim miescie, zeby po ponad roku zmienili mi ksiegowa oddalona ode mnie o ponad 300 km! Przez co stracilem mozliwosc kontaktu z ksiegowa, na nic zadne prosby i tlumaczenia, dodatkowo dowala kare w wysokosci 2-3 msc kwoty z umowy, bez mozliwosci wczesniejszej rezygnacji wspolpracy z ich winy. serdecznie nie polecam, najgorsza firma ksiegowa

Firma D

brak kontaktu e mail, brak kontaktu z osobami odpowiedzialnymi i slownymi, brak zwrotu dokumentow, nie dotrzymywanie terminow oraz lekcewazenie klienta. Krotko mowiac PORAZKA. NIE POLECAM

@FirmaIT

ta firma była polecona przez znajomego, który niestety zapłacił grubo za to polecenie, 7 tys złotych tylko za ich błędy ksiegowe do których nie przyznali. po pracy z nimi umknąłem oko na ich błędy traktując to jako błędy ludzkie, ale niestety okazało się że jest jedna z najgorszych firm o jakich słyszałem. przy najmniej pokazali swoje (usunięte przez administratora) pod koniec, kiedy złożyłem im wypowiedzenia, to żeby okazać się konkretnym (usunięte przez administratora) to wypowiedzieli mi umowę za opóżnienie opłatę jednej faktury chyba z 3 dni. i powód tego wypowiedzenia nie dotrzymanie terminu płatności. podsumowanie: 1- dużo błędów księgowych 2- (usunięte przez administratora) w traktowaniu klientów 3- złośliwość: firma która zachowuje w taki sposób z klientem okazuje swoją słabość. 4- zmian kadrowych: ciagle zmian ksiegowej oznacza niestabilność tej firmy, co utrudnia pracy z takimi ludzmi. 5- ksiegowa per 100: ksiegowa nie nadąża za swoje sprawy, nieogarniają swojej roboty, twierdzeniem tego tematu jest opóżnienia w rozliczeniach miesiacznych, gdyż dokumenty dostała 10 kazdego miesiaca i rozliczenia ledwo ledwo pod koniec 19-ego dnia. czyli pare godzin przed zaplatą za VAT. daleko daleko przed nimi do ludzkości przy pracy z klientami, a nie mowiąc o kulturze pracy.

@@FirmaIT

Powyzsze tylko delikatnie nawiazuja do sytuacji w firmie.... Dodam : - zaczelo sie zastraszanie pracownikow o podanie ich do sadu w zwiazku z bledami- jesli ktos mysli o zwolnieniu - wynagrodzenia a wlasciwie ich czesc niestety jest wyplacana w terminie, reszta przezucana na nastepny miesiac - nowy umowy ( aneksy) do podpisania ze spolka, ktorych podpisanie jest niestety niekorzystne dla pracownikow - ,, w zwiazku z restrukturyzacja,, - niedobory kadrowe, co wynikiem jest charowka korporacyjna i zostawanie po godzinach pod wspomniana wczesniej ,, grożbą,,

Ciekawy

Jakie zapisy zawierają te nowe aneksy?

Jasnee
@Ciekawy

Nie dowiesz się, bo takich nikt nie widział ;-)

Jasnee

No właśnie dobre pytanie. Chyba w żadnym

PracownikTC
@Jasnee

Też nie wiem skąd te informacje o ankesach. Ktoś już przesadził. Co nie zmienia faktu że dobrze nie jest.

Oszuśći czy zgłoszono już Firmę Tax Care księgowość że tysiące przedsiębiorców są poszkodowani od 2012 roku może zgłosiły do Urząd Ochrony konkurencji i konsumentów!!!Celowe oszukiwanie przedsiębiorców liczy się kasa ilość umów oraz celowe wprowadzenie w błąd przedsiębiorców masakra tak miliony zarabiają Oszuśći dlaczego Urząd Konkurencji Konsumentów nie reaguje a firma działa Tax Care Poznaniu nie polecam księgowość omijać z daleka może tak Państwo w Państwie by zrobiło program który by pomógł przedsiębiorcą a Nie pozwy zbiorowe przeciw Tak Care (usunięte przez administratora) !!!!!

@FirmaIT

pracuje z ta firma od 2.5 roku, po pierwszy ksiegowych mają (usunięte przez administratora) 1- mnostwo błędów popłeniają w rozliczeniach podstawowych operacji na 10-ciu dokumentach w miesiącu. 2- uzyskać info jest mega upierdliwie bo po za wysłaniem maila trzeba zadzwonić. 3- dostałem chyba z 4-cy listy z Urzędu skarbowego o kolejne dopłaty, a póżniej się okaże że księgowa ups to faktycznie był tu z powodem odsetek i inne pierdoly.. 4- zmiany ksiegowych, świadczy o tym że sa niestabilni i ciagle ludzi im uciekają. 5- bardzo droga firma: są inne lepsze firmy. nikomu nie polecam z nimi współpracować bo nie warto. jesli chcesz mieć spokoj to unikaj ich.

Ela-098

Nie polecam - firma, w której pracuje korzysta z Tax Care. Wszystko wskazuje na to, że nie będą w stanie mi wystawić PIT 11.

Pytajka
@Ela-098

A jaka jest przyczyna że pit nie będzie wystawiony?

Weronika

TRAGEDIA! Od tej firmy jak najdalej. Niekompetentni pracownicy, (usunięte przez administratora) i naciągacze. Zero zainteresowania klientem. Skrócone godziny urzędowania pracowników, brak kontaktu. Stanowczo odradzam.

Paweł M

Banda nie kompetentnych i nie pomocnych ludzi kompletnie nie pomogą ci w prowadzeniu firmy nie zyskasz nic z nimi a tak się reklamują!!! Nic nie ma na czas informację tylko jak się człowiek upomni straciłem fortunę na podatkach które można było oszczędzić. Bardzo kosztowna lekcja prowadzenia firmy z TAXCARE!!! Nie polecam mijać to szerokim łukiem nic cię tam pozytywnego nie spotka a jak się czyta opinie jak dla mnie OK to aż się rzygać chce wiadomo że ktoś pisze nie wymagający sprzedający max gazetki a nie duża firma zatrudniająca personel. To samo KADRY wielkie zamieszanie spóźnienia i nic nie działa z nimi! Oddział we Wrocławiu serdecznie nie polecam bo jest dramat!!! Jaka normalnie działająca firma z niby fachową obsługą nie ma konta z opiniami na GOOGLE??? Wiadomo że to wał!

@Paweł M

Większość księgowych to ludzie z łapanki, bez doświadczenia i wiedzy. Oczywiście zdarzają się tam jeszcze kompetentni księgowi ale to ledwie garstka. Klient rozliczany jest na sztuki, byle szybko zamknąć miesiąc i nie martwić się. Do tego dochodzi nadmiar pracy spowodowany likwidacją innych oddziałów. Nie wspomnę o zmieniających się jak w kalejdoskopie księgowych prowadzących. Rekordowi klienci przechodzą po kilka księgowych w roku. Każdy rozgarnięty i doświadczony w prowadzeniu działalności klient sam zauważy nieprawidłowości w rozliczeniach i będzie szybko uciekał.

olo
@Paweł M

Masz rację TAX Care w Wrocławiu to dramat ich pomyłka kosztowała mnie 50 tys złotych i reklamacje moja wyrzucili do koszta.Porazka

Martius
@Paweł M

Ludzie czemu piszecie o Wrocławiu skoro to jest wątek o Warszawie o Wrocławiu piszcie gdzie jest wątek o Wrocławiu

Rexet

Wypowiedzen ciąg dalszy...az strach pomyśleć co to będzie w najbliższym czasie. Ludzie mają już dosc

@Rexet

Świetny prezent przed świętami....

@Anna

Ale to ludzie się zwalniają

Opinia

Jeśli ktoś się wybiera do pracy w Taxcare to stanowczo odradzam. Ciągle problemy z wypłatami. Od kilku miesięcy pracownicy proszą się o swoje pieniądze.

TrochęWiemToSięWypowiem
@Opinia

Bzdury wierutne, nigdy nie otrzymałam pensji nie na czas, zawsze wypłaty były dokonywane terminowo. Można kilka rzeczy TC zarzucić, ale zdecydowanie nie nieterminowe płatności za wynagrodzenia. Podaj przykład w jakim dziale się tak dzieje, jak już śmiesz rzucać takie oskarżenia.

CyberMarian

Dodaję opinię na temat TaxCare już drugi raz ponieważ poprzednia została usunięta. Jeśli ktoś zamierza podjąć pracę w tej firmie to niech się dobrze zastanowi. Od kilku miesięcy są duże problemy z płatnościami zwłaszcza na B2B. Przekraczają regularnie terminy płatności i przetrzymują różne sumy tygodniami. O swoje pieniądze trzeba się prosić. Nie polecam chyba, że ktoś ma dużo kasy i do pracy chodzi tylko dla przyjemności.

Żenada
@CyberMarian

Nie tylko B2B przestali płacić. Pracownikom również :'(

@Żenada

Wesołych świąt

@Żenada

Wesołych świąt

PracownikTCSA

Fałsz, obłuda, obgadywania za plecami. Menedżerowi nie mozna ufać. Lepiej nie mówić nic złego (np gdy coś Ci nie odpowiada), bo sprawa od razu zostanie opowiedziana innym współpracownikom. Karygodne zachowanie w korporacji.

Pozew
@PracownikTCSA

Dlaczego TC nie odpowiada juz na komentarze? Czy ta Firma jeszcze istnieje?

@Pozew

Może szukają nowej roboty i nie mają czasu

Hendi wjsn
@PracownikTCSA

Czy możesz zdradzić więcej szczegółów?

Hrt
@Były

Owszem sporo osób szuka nowej pracy.

Klient

Najgorsze co może być liczy się podpisanie umowy a potem brak kontaktu szereg niekompetencji ważne jest tylko płacenie ich faktur . A że usługa jest abonamentowa to płacić trzeba sam bank nie widzi problemów. Stanowczo nie polecam a nawet przestrzegam przed oszustami.

Zostaw merytoryczną opinię o Tax Care S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Tax Care S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tax Care S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tax Care S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tax Care S.A.?

Kandydaci do pracy w Tax Care S.A. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tax Care S.A.