Tax Care

Opinie o Tax Care

Ryba 2016-11-07 19:11
Ja szczerze mówiąc też nie, a siedzę już ze dwa lata. Nie jest źle. ;)
Panama 2016-11-12 16:41
Wracając do stażu jednak... Waszym zdaniem warto? Kusi mnie żeby na taki staż iść.
Robert 2016-11-13 22:27
No trochę osób do nas trafia po stażach, więc chyba jednak warto. ;) Dawaj, dawaj nic nie tracisz, a na pewno się sporo nauczysz.
christ123 2016-11-17 14:57
Dzień dobry, prośba do osób pracujących na stanowisku Doradca ds. Kredytów Online. Na jakie pieniądze można liczyć na start i po okresie próbnym? Jest normalna umowa o pracę?
Cotton 2016-11-17 20:20
O finansach to się tak głośno nie dyskutuje, ale źle nie jest jak na start. ;)
chris123 2016-11-17 20:59
Hej, podaję swojego maila betrayedheart@o2.pl, jakbyś mógł się odezwać to tam byśmy się wymienili info.
kar 2016-11-22 13:53
dziekuje za informacje, napisze
Astor 2016-11-25 21:35
Witam
Może ktoś napisać jakie są zarobki jako specjalista ds. kadr i płac w Katowicach bo nie wiem czy aplikowac
EwKa 2016-11-26 10:27
Aplikować zawsze warto moim zdaniem. Przecież jak Ci powiedzą na rozmowie kwotę, to możesz ponegocjować. ;)
Były 2016-12-03 23:22
Inni czyli 10 osób na całą Polskę w porywach z 15
Onek 2016-12-10 12:22
Oj, chyba ci trochę nie poszło... ;)
Zimny 2016-12-10 23:03
Od razu mówię że pracowałem jako "Ekspert Biznesowy" z korpo na polski po prostu jako sprzedawca.
Jeśli:
1. Lubisz całymi dniami siedzieć na telefonie i raportować każdy wykonany telefon
2. Być na samozatrudnieniu czyli działać jako jdg - bez urlopów, zwolnień chorobowych, a także mieć możliwość być zwolnionym z dnia na dzień bez wypowiedzenia i kasy za okres wypowiedzenia - widziałem takie przypadki
3. Pracować w banku i nie sprzedawać kredytów (większość sprzedawcow jest oddelegowanych do Idea Banku).
4. Być ocenianym tylko w perspektywie realizacji planu, który robi kilka a w porywach kilkunastu ludzi w Polsce
To ta robota jest dla Ciebie :)

Dobre miejsce na początek żeby zrobić pierwszy krok w branży finansowej, przynajmniej kiedyś takie bylo.

Jeśli ktos nie ma innej opcji i jest mocno zdesperowany to może spróbować, w każdym innym przypadku nie polecam. Lepiej iść do Biedronki kasa podobna a stresu mniej ;)
Nicki 2016-12-17 19:35
W takiej pracy zawsze jest jakiś plan do realizacji. Jednym się udaje lepiej (ja tych kozaków z topu podziwiam...), innym słabiej, jednak nadal daleko stąd do biedronki moim zdaniem.
Niki 2016-12-27 19:49
A ktoś z księgowych? Jak się pracuje? Myślę nad złożeniem papierow po nowym roku.
nick 2016-12-29 14:32
Najgorsza praca jaka moze byc. mowie o pracy jako ekspert biznesowy.
nick 2016-12-29 14:40
Jest to najgorsza praca jaka moze byc. To sa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Oszukuja najpierw klientów, pozniej pracownikow. Kradna pieniadze, nie wyplacaja pensji, nie wyplacaja prowzji. a jak wyplaca to kaza zwracac, jesli klient zrezygnuje, bo np. rozmysli sie. Dyrektor tego wszystkiego, urzedujacy w Warszawie jest po prostu tepy a jedynym jego zadaniem jest pisanie glupich maili do pracownikow, z ktorych wszyscy sie smieja. Przeczytal jedna ksiazke na temat sprzedazy i cytuje teksty z ksiazek. Zabiera pracownikom pieniadze, nie odpowiada na maile. Od znajomych, ktorzy tu pracowali slyszalem o mailach, w ktorych szantazują pracownikow, że jesli nie zrobia planu to w ogole nie dostana pensji( a tego nawet umowa nie przewiduje). Ogolnie szantażują, straszą, pracownicy administracji, pracownikom, np. ekspertom biznesowym odpisuja w sposob bezczelny , gdy ci probuja uzyskac jakas informację, cytuje " Bez dyskusji". Najgorszy jest dyrektor makroregionalny, ktory jest zwykla ciotą i rozmowy z pracownikami przeprowadza w sposob " psychologiczny "jego zdaniem, a w rzeczywistosci sa to uwłaczajace godnosci wyzwiska. Nie mam zadnych pozytywow na ta firme. Stanowisko eksperta biznesowego brzmi mega powaznie, a w rzeczywistosci nie jest to nic innego jak call center. Ogolnie dno dno dno dno dno. Uciekajcie poki mozecie. Ja zaluje, ze bylem tam tak dlugo.
nick 2016-12-29 14:43
jak uzyskalas pensje?ja mam problem, zablokowali mi platnosci.
mikry 2016-12-29 21:52
nikt mnie nigdy nie szantażował
Miła 2016-12-30 21:39
No ale chyba podali ci jakiś powód? Tak o nie blokują przecie, nie martw się, na pewno się wyjaśni...
Martius 2016-12-31 07:33
Nie polecam obiecują jak to będzie super i wspaniale a okazuje się że brak jakiejkolwiek współpracy i życzliwości, nie polecam a zarobki 2500 brutto
Martius 2016-12-31 07:43
Tak samo słabo zarabiają księgowe, ogólnie nie polecam tej firmy, strata czasu
Ksi 2017-01-03 19:47
To co teraz sie dzieje w oddzialach TC to masakra. Odchodzi tyle księgowych że szkoda słów. Ja sie nie dziwię ile mozna pracowac za tak smieszne stawki. Wynagrodzenie to po prostu kpina.
Yoka 2017-01-05 20:13
U nas po nowym roku skład ten sam. Nie wiem gdzie tak odchodzą
Liczydło 2017-01-07 20:11
W stolicy pewnie macie inny przelicznik. Na warunki śląskie pieniądze nie są złe, praca też nie.
Bartolek 2017-01-09 09:18
Firma nie jest godna polecenia pod żadnym względem, traktowanie doradców jest poniżej poziomu, obiecują jak to będzie suuuper na rozmowie a jak już się zaczyna samodzielna praca to szkoda gadać, zarobki są bardzo niskie, ludzie w marketach zarabiają więcej niż w tej firmie, brak również normalnego zaplecza socjalnego tak jak jest w innych firmach
Zouza 2017-01-09 20:47
Mam parę koleżanek w marketach, nie zamieniłabym się ani na kasę, ani na pracę. ;) Wszędzie po próbnym kończy się niańczenie, nie tylko u nas.
Bartolek 2017-01-10 14:19
w tej firmie nie ma niańczenia, czytaj dokładnie ze zrozumieniem, tylko na rozmowie obiecują jak to będzie super i cudownie a jak już przychodzi do tego że człowiek siada do samodzielnej pracy po szkoleniu które trwa w sumie około 8 godzin przez 3 dni( 1 pierwszego dnia było 4 h, 2 dnia były 2 h a 3 dnia było nie wiele ponad 1h) bo nie ma czasu na to żeby pracownikowi poświęcić czas na normalne szkolenie jak to jest w innych firmach że szkolenie trwa 1 tydzień czy nawet 1 miesiąc ale szkolenie jest codziennie po 8 godzin a nie po kilka godzin bo nie ma czasu dla nowego pracownika, po takim szkoleniu na odwal nie wiele można się nauczyć
Patuś 2017-01-10 15:26
Bardzo niskie zarobki, nie adekwatne do wykonywanych obowiązków
Zouza 2017-01-14 11:04
Czytam ze zrozumieniem i to samo polecam. Wszyscy zaczynaliśmy tak samo, większość sobie radzi.
Daria 2017-01-15 19:20
@Patuś, chyba nigdzie na wstępie pełnej stawki nie dają. Po to jest okres próbny, żeby się doszkolić, potem można liczyć na więcej.
Jadźka 2017-01-17 21:21
To forum pracowników, więc nie skorzystamy z opinii, bo tu co krok to księgowa. ;) A tak poważnie, to nie piszesz co ci się dokładnie nie zgodziło, więc ciężko ocenić czy masz rację czy nie.
Patuś 2017-01-18 15:45
Ty chyba nie pracowałaś w tej firmie, bo widzę że nie masz w ogóle rozeznania jak tam jest od środka, zwykli pracownicy biurowi mają grosze i tak samo jest z księgowi zarabiają grosze, firmy nie polecam jako pracodawcy
Daria 2017-01-20 14:56
Pracuję i to dość długo. Zaczynałam jak wszyscy, zasuwam jak wszyscy tyle, że staram się skupiać na pracy, nie na narzekaniu. Jeżeli będzie mi się pracowało źle, to ją po prostu zmienię. Przecież nas tu na siłę nie trzymają. :)
nick 2017-01-20 19:41
To nie jest pisane z autopsji a z obserwacji. Pracowałem tam trzy miesiące i Zdążyłem się nasluchać i zaobserwować co się dzieje. Koledze z pracy zablokowali pensje twierdząc, że kończąc prace nie dotarł jego sprzęt. Ja na Szczęście nie miałem takich akcji. Dla mnie na nie. Wydaje mi się ze słaba organizacja.
Marcin 2017-01-27 09:30
zdecydowanie popieram to co napisałeś, dodam tylko że pracowałem też 3 miesiące i tyle co się tam nasłuchałem różnych rozmów i widziałem to pozostawie to bez komentarza, nie polecam
Parafraza 2017-01-30 21:34
Ile osób tyle opinii. Jak widać nie każdemu źle się pracuje. Nie wiem skąd ten wieczny hejt na każdą pozytywną, nie wolno wyrażać się dobrze czy jak?. :/
praktykant00025 2017-02-03 18:28
Praktyki w Tax Care to korporacyjna zmora.Polegają na układaniu papierków i niczym innym.Nie dają możliwości nauki osobom ,które odbywają praktyki absolwenckie.Nie pocema
Miśka 2017-02-04 19:16
No ale gdzieś musisz się nauczyć te papierki czytać, zanim zaczniesz za czyjeś rachunki odpowiadać. ;) Ja też zaczynałam od stażu i nie zgodzę się, że tylko papierki,
asia 2017-02-05 17:40
Jakby było inaczej większość praktykantów przychodziło na praktyki na wstępie .Nawet ci co przychodzą szybko rezygnują.
Ada 2017-02-08 15:02
Ja jakoś nie zrezygnowałam i sporo się nauczyłam, choć było to dość dawno temu... Nie mogę narzekać na praktyki, mnie się akurat przydały.
Kasia 2017-02-13 07:39
Nie polecam firmy, bardzo małe zarobki i ciągła rotacja na stanowiskach księgowych i doradców
Kasia 2017-02-14 10:14
Niepoważny pracodawca. Zatrudnia pracownika, wysyła na badania, kieruje na szkolenie na które czeka się miesiąc.. Po czym tydzień przed planowanym szkoleniem stwierdza, że jednak ogranicza zatrudnienie i nasza współpraca jest nieaktualna... Śmieszna firma. Zdecydowanie odradzam wszystkim
Ava 2017-02-14 21:25
Najpierw nie polecasz, bo małe zarobki i rotacja, potem piszesz, że nawet się nie dostałaś. To jak to w końcu jest...
Włodek 2017-02-15 07:49
w tej firmie to wszystko jest możliwe, pracowałem tam jakiś czas temu i powiem tak, klimat mega ciężki, ciągła rotacja, bardzo niskie zarobki , pracownik w tej firmie to jakieś zło konieczne
ewi 2017-02-15 21:21
Praca doradcy tax całe partners czyli zapierdol za darmo po 8 h na samozatrudnieniu.jak nie wciśniesz komuś cholernie drogiego kredytu i abonamentu księgowego to na zus ci nie starczy.ciągle będą cię motywować że to prestiżowa praca bo jesteś ekspertem.pranie mózgu a na serio to zwykły telemarketing i to w najgorszej postaci bo żeby zarobić trzeba okłamywać klientów.kasę mają z tego nieliczni ale to przypłacają wrzodami i nieprzespanymi nocami.szkolenia o niczym.nikt normalny tam długo nie popracuje.
Asystent 2017-02-17 14:36
Praca jako asystent jest po prostu śmieszna. Obiecują złote góry, prowizje, awanse a to zwykły telemarketing. Obdzwaniasz papierową listę z jedną i tą samą ofertą nie mówiąc prawdy klientowi. Zazwyczaj słysząc, że to już 10 telefon w tym tygodniu. NIE POLCEAM
Asystent 2017-02-17 14:37
Nanna 2017-02-18 18:16
tak sobie weszłam na to forum i jak czytam, to człowieku chyba nie pracujemy w tej samej firmie. Jestem w TC prawie 2 lata, zaczynałam od 3-dniowego szkolenia (każdy dzień po 8 godzin), pierwszy miesiąc miałam opiekuna (księgową która pracowała już dłużnej i pomagała mi się rozeznać w codziennych obowiązkach, teraz ja czasami jestem takim opiekunem dla Nowych). A socjal? o co Ci chodzi? jest karta sportowa, jest platforma do nauki angielskiego, jest karta medicover, są dostępne za free kursy podatkowe dla każdej księgowej, do tego raz na kwartał jakiś miły akcent (a to owoce dla wszystkich, a to menedżerka pizze postawi dla całego zespołu), na dzień dziecka słodycze dla dzieci.. pewnie jeszcze bym coś dodała jakbym się dłużej zastanowiła.. Nie rozumiem Twoich żalów.. Minusy też są, jak wszędzie, ale napewno nie w socjalu.
Bartolek 2017-02-19 18:00
No własnie widzę że nie pracowałaś w tym konkretnym miejscu co ja mam na myśli, (albo podajesz się za pracownika a masz może stanowisko jakiegoś kierownika )ponieważ tam praca wygląda tak że nie ma żadnej współpracy , żadnej życzliwości, żadnego wsparcia ze strony przełożonych, poza tym bene-fity za które trzeba płacić zarabiając najniższą krajową to niestety ktoś kto ma rachunki do opłaty + do tego życie, nie może sobie pozwolić na wykup bene-fitów, poza tym rotacja jaka tam jest to każdy wie kto na pewno tam pracował a nie tylko podaje się za pracownika , jeśli było by tak dobrze to ludzie by nie odchodzili
Miron 2017-02-19 20:36
No ale są i tacy co siedzą od dawna w firmie. Nie wrzucajmy każdego do tego samego wora.
Zostaw swoją opinię o Tax Care - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tax Care