Opinie o Krzysztof Karwowski Nowa Piekarnia w Łuków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Krzysztof Karwowski Nowa Piekarnia. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Krzysztof Karwowski Nowa Piekarnia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Karwowski Nowa Piekarnia w Łuków

Wiktoria

Przykre, jak zostali potraktowani pracownicy w związku z pandemią - bezpłatne urlopy, mimo otrzymania dotacji rządowej. Jak sytuacja wygląda obecnie, czy pracownicy przetrwali ten czas w pełnym składzie, wrócili do pracy i zarabiają? Pracuje się w każdą sobotę, czy ma się wolne, przynajmniej raz w miesiącu?

Alida
@Wiktoria

Na soboty jest ustalony grafik odgurnie do którego szef ma wgląd, chcesz się z kimś zamienić idziesz do szefa i zgłaszasz mu. Pracowałam tam 3 miesiące i cieszę się że tam nie pracuję, każdy donosi dla szefa wszystko o każdym, a potem pretensje uwagi. Lepiej tam się nie pchać.

Katarzyna Nowy wpis
@Alida

Czyli mega napięta atmosfera i brak wzajemnego zaufania wśród pracowników? Najgorzej. Ciężko pracować w takim zespole. Odeszłaś na własne życzenie?

123 Nowy wpis
@Wiktoria

Przykre, to jak został potraktowany pracownik z innych przyczyn nie związanych z pandemią!!!

Miśka Nowy wpis
@Katarzyna

Pracuję tam już rok. Jeżeli wykonujesz swoją pracę i nie zajmujesz się plotkami jest spoko. Nie ma nadgodzin.

Ula

Dobra firma i takie też ma opinie na forach. Szkoda, że ten trudny czas niektórzy wykorzystują przeciwko dobremu pracodawcy

Alida
@Ula

Kogo nazywasz dobrym pracodawcą? Niestety nie mogę się zgodzić ciągle nagabywanie wytykanie palcem przez szefa no chyba że donisi mu się ploteczki z całego zakładu wtedy jest się docenianym pracownikiem a tak to bez szału.

Katarzyna Nowy wpis
@Alida

Czyli kolesiostwo i lizanie.... nie powiem czego. Tragedia. Nie wytrzymałabym w takim miejscu. Praca dla osób o stalowych nerwach.

Gutek

Czy firma normalnie działa? Czas dość niespokojny a mnie interesuje praca stąd takie pytanie.

On

Firma jak kazda inna. W Łukowie zawsze zarabia sie słabo. Pan K. Wziął kase z dofinanoswan z covid a pracowników wyslal na urlop bezplatny. Brawo dla pana K. Wziac kase na pracowników ich wyslac na urlop bezplatny i w czasach pandemii pozbawic ich i środków do zycia i opieki zdrowotnej. Panstwowa Inspekcja Pracy wraz z ZUS pponformowana

Aplikowałeś do firmy Krzysztof Karwowski Nowa Piekarnia? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Leszno
Lolek

Żeby dobrze zarabiać trzeba dobrze pracować a wszyscy wiemy, że nie każdy przykłada się w pracy.

krzysiek z krynki

Witam ja pracowałem w tej piekarni,długo . nie narzekałem na kasę i pracę,myślę że byli i są gorsi pracodawcy.Jedno co było ważne to to że szef płacił na czas i tyle ile wypracowałes sobie to miales zapłacone a żeby zarabiać trochę więcej to trzeba się wykazać tak jak w każdej firmie.Więc może trzeba się nauczyć roboty żeby się domagać większej kasy.Pozdrawiam były pracownik

M
@krzysiek z krynki

No tak 6 dni w tygodniu za najniższe krajowe wynagrodzenie Nie ważne ile masz godzin i tak dostaniesz tyle samo Premia dla wybranych

Czy w Krzysztof Karwowski Nowa Piekarnia są szkolenia zewnętrzne?

M

Nie ma żadnych szkoleń

MATI 85

Witajcie ziomeczki , pracuje w Nowej Piekarni kilka lat i jestem zadowolony z roboty . nie ma co narzekać .Kto szuka pracy to polecam ten zakład . pozdrawiam wszystkich z Nowej .MATI

gosc

nie pracowałam tam byłam tylko wczoraj na rozmowie -ale teksty właściciela "Ale laska się zmieniłaś odkąd zdjęcie robiłaś" bądź pytania czy jestem mężatka czy mam dzieci a co najlepsze na końcu że on (szef) nie widzi we mnie uczuć to co najmniej żenujące zachowania, zastanawiające mnie czy nie zgłosić tego dalej a na pewno do UP który mnie tam skierował... współczuję kobietom tam pracującym...

Soffi
@gosc

Tego typu zachowania to norma u tego "Pana szefa". Powiem szczerze że ciesz się że Ci nie pokazywał na telefonie filmików erotycznych po czym komentował wszystko na głos. Ten człowiek nigdy się nie zmieni. Brak szacunku do pracownika to norma. A jak zaczynasz być niewygodna to PAPA! Dziwne wywiady, sprawdzanie a nastepnie czystki w zakładzie to już stały repertuar firmy. Tam już nikt normalny nie chce pracować!

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Karwowski Nowa Piekarnia - Łuków

• Jak się pracuje w Krzysztof Karwowski Nowa Piekarnia?

Zobacz opinie na temat firmy Krzysztof Karwowski Nowa Piekarnia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Krzysztof Karwowski Nowa Piekarnia
  • Al Kościuszki 35