Opinie o Champini Sp. z o.o. w Janków Przygodzki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Champini Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Champini Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Champini Sp. z o.o. w Janków Przygodzki

Gustlik

Nowe auta, co chwile w domu, wyplata zawsze na czas to jak komuś się nie chce i nie umie pracowac to tu miejsca nie zagrzeje proste a potem ci madrzy idą do dziadtransa i lecą na magnesach do granicy albo na podwójnych kartach i jest ok? :)

Aga

MAM PYTANIE OGOLNIE POTRZEBUJA DO PRACY JAKO KIEROWCA

Halina Nowy wpis

Czy ja dobrze widzę, 21 godzin pracy? Chyba nie tyle trwa zmiana pojedyncza? Mam nadzieję, że opacznie zrozumiałam ten komentarz jeden. Nawet jeśli są nadgodziny, to oddają je potem jako dni wolne czy płacą za nie?

Zygi Nowy wpis

W niedawno wystawionym ogłoszeniu, na które wskazuje FB post z początku marca, też o tym było, o podwójnej obsadzie. Niestety nie było odpowiedzi na zapytanie. Może Ty więc wiesz, ile tu bym teraz miał, jako kierowca międzynarodowy kat. C+E? I czy życzą sobie jakiegoś doświadczenia?

Kierowca międzynarodowy C+E / chłodnia / Niemcy / szybkie kółka. Tak teraz zatytułowali ogłoszenie. Jak myślicie warto się zgłaszać? Trasy mają być stałe, a obsady podwójne, jak i na forum podawano wcześniej. A co z pieniędzmi, jakich kwot oczekiwać?

Gustlik

BP
@Gustlik

11 rozladunkow na 21 godzin pracy w podwojnej taka praca w champini a kasa marna

Rb
@BP

Marna kasa to jaka to jest twoim zdaniem bo ja nie wiem ?

Paulina
@Rb

Dobre pytanie. A ogólnie myślisz o zatrudnieniu tam?

Rb
@Paulina

Tak tylko ciężko się wbić bo ostatnio 2 przyjęli oglądam filmy Kęty i chwali sobie także myślę że jak by było tak źle jak piszą to nikt by tam nie pracował prawda jak myslicie

Aga Nowy wpis

MAM PYTANIE OGOLNIE POTRZEBUJA DO PRACY JAKO KIEROWCA

Maja

Czytam że kasa marna, a dużo obowiązków. Może ktoś powiedzieć ile się tutaj zarabia? Domyślam się że nie więcej niż najniższa krajowa.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Champini Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Kiero

kierowcy jeżdżą w podwójnej obsadzie

Danuta

Champini zajmuje się skupem oraz dystrybucją na bardzo wymagający rynek niemiecki świeżych owoców, warzyw, oraz grzybów. Ponoć współpracują tam z rolnikami, gospodarstwami i grupami producenckimi z Polski i z zagranicy. I tak się zastanawiam, czy przyjmują tam do pracy tych, którzy byliby zainteresowani jedynie tymczasowym zajęciem? Jak to wygląda?

A jakie łamią przepisy?

Tytus

Może brakuje komuś chęci do pracy lub nie jest to praca dla niego to trzeba ją zmienić. Firma normalna lecz wymagająca.

@
@Tytus

łamanie przepisów non stop nie jest normalne

praca kierowcy

nie polecam

Kierowca

Janków Trzeci 1A Blizanów Nie polecam firmy ! Jeśli chcesz być obrażany przez szefa udajacego Niemca, mieszany z błotem to dobrze trafiłeś/łaś. Jeżdżenie na karcie szefa , karty OUT , rozładunki na pasuje! Notorycznie ! "Taka specyfika pracy" "klijent jest najważniejszym".

@Kierowca

A ja polecam ta firme. Niech każdy przekona sie na wlasnej skorze, a nie czyta opinie, ktore czasem maja malo wspolnego z rzeczywistoscia

admin

Znasz opinie z pierwszej ręki na temat firmy Champini Sp. z o.o. ? Czekamy na nowe informacje od pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Champini Sp. z o.o. - Janków Przygodzki

• Jak się pracuje w Champini Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Champini Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Champini Sp. z o.o.?

Champini Sp. z o.o.
  • 1A