Opinie o Przedsiębiorstwo Zbożowo-Młynarskie Pzz w Stoisławiu S.A. w Stoisław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Zbożowo-Młynarskie Pzz w Stoisławiu S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Zbożowo-Młynarskie Pzz w Stoisławiu S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przemiał zbóż

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Zbożowo-Młynarskie Pzz w Stoisławiu S.A. w Stoisław

Nie polecam

5tys brutto oferowane nowym pracownikom to jest średnia roczna a nie miesięczna wypłata. W stawkę godzinową jest wliczana tak zwana premia uznaniowa czy motywacyjna ok 300zl. Prezes obiecał na początku dwie premię tak zwaną 13 i od dochodów dostaliśmy tylko jedną premię. Jak było pytanie dlaczego nie ma drugiej premi reagowali nawet można to nazwać agresywnie mówiąc " cieszcie się że dostaliście co kolwiek" tak jak by za kare nas tu trzymali. Podobno były podwyżki młodzi dostali od 1zl do 3zl brutto do stawki godzinowej a stare dziadki co rok lub dwa im zostało do emerytury nawet 5zl . Jeżeli jesteś młodym szukającym pracy to nie polecam chyba że lubisz z wazeliną latać do kierownika to myślę że się nadasz. Dużo pracowników za plecami narzeka ty wyrazisz swoją opinię w śród nich i na drugi dzień kierownik wszystko wie. Przed prezesem jest ukrywane duuuzo nieścisłości związanych z produkcją bo się boją o swoje stanowiska... Na 7500brutto można liczyć jak się chodzi i strzela z ucha plus ma się dwa lata do emerytury. Stawki nie są adekwatne do wykonywanej pracy

@Nie polecam

I jak te warunki, które teraz opisujesz odzwierciedlają się w aktualnych rotacjach? Widzieliśmy na stronie oferty wraz z partnerem, jego interesowała praca przy kotłach parowych, nikt na ich temat chyba jeszcze tu nie pisał. Wiesz coś więcej? Mamy na myśli standard pracy, tam widełki podali do 7 tys., kiedyś jakoś może wyrobi?

Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma Przedsiębiorstwo Zbożowo-Młynarskie Pzz w Stoisławiu S.A.? Czy oprócz pensji w wysokości około 5000 PLN można liczyć na dodatkową premię?

@Uwaga na nich kanciarzy

No i takie informacje warto wiedzieć. Coś jeszcze jest takiego, oprócz kwestii tego wynagrodzenia? Jesteś obecnie pracownikiem, czy moze już nie?

Morales

Praca jest przeróżna , obsługa niektórych maszyn nie jest trudna , lecz bywa chaos bo zostaniesz przydzielony do pracy na maszynie której nigdy nie obsługiwałeś ze względu na to gdy ktoś jest na urlopie , usłyszysz zdanie „poradzisz sobie”

No w sumie powinno być to szkolenie, ale czy go w zasadzie nie ma? jak widziałem ofertę dla operatorów to normalnie pisali, że wdrażają. Ale no dobra są różne maszyny z tego co piszecie. Jak dużo ich jest, że ciężko na każdej nauczyć?

Magdalena Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.

Czy orientuje się ktoś jakie są warunki pracy w administracji PZZ Stoislaw? Aktualnie trwa rekrutacja na sekretarkę, zastanawiam się czy gra warta świeczki?

Żenada Nowy wpis

Praca jako taka nie jest zła fakt trzeba się czasem napocić ale ogólnie jest spoko. Wiekszosc pracowników jest naprawdę w porządku w razie czego pomogą.Za to kierownik to jedna wielka porażka ma w (usunięte przez administratora) pracowników no chyba że tych co walą mu z ucha zero organizacji pracy i wiedzy. Jeśli chodzi o podwyżki to faktycznie tak jak pisali wcześniej dostają większe (usunięte przez administratora) a reszta dostaję ochłapy w formie nawet 50 gr tragedia i żenada. (usunięte przez administratora)

Słuchajcie ile tak lider by zarobił? Pojawiła się jakiś czas temu oferta na to stanowisko na magazyn wyrobów. Chciałem sprawdzić czego mniej więcej wymagają to okazuje się, że wyksztalcenia średniego, nawet nie piszą o doświadczeniu. stawka będzie przy tym niewiele wyższa od osób z zespołu czy jak to wygląda?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Przedsiębiorstwo Zbożowo-Młynarskie Pzz w Stoisławiu S.A. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Operator maszyn?
Uwaga na nich kanciarzy

Firma oferuję operatorom maszyn od 5tys do 7,5tys brutto z szybkich obliczeń wynika że to przy 7,5 brutto stawka by musiała być ok 40zl/h I teraz pytanie kto tutaj tyle zarabia bo z tego co wiem to nawet kierownik takich zarobków nie ma młynarze zmianowi nie mają nawet 30zl/h. Firma krzak to jest nie polecam nikomu kierownik nie dba o pracowników. "Jak się nie podoba to mogę cię zwolnić" tak wygląda rozmowa o podwyżki. Jak pracownicy nie zbuntują to nic się zmieni

@Uwaga na nich kanciarzy

Dokładnie tak jest , to jest argument kierasa na każdą nieprawidłowość , starzy młynarze już ciul tam robią bo to emerytura zaraz ale po stażu swoim pracy co przeszli od zera zakład się budował za (usunięte przez administratora) i do teraz to minimum powinni mieć 30zl na godzinę . Jak rozmawiałem ze starym pracownikiem jak to było państwowe to premie takie wlatywały że naprawdę standard był wysoki

Beka
@Uwaga na nich kanciarzy

Pracownicy nigdy się nie zbuntują są pod butem boją się kierowniczka zduszeni są i nie mają swojego zdania , oczywiście nie wszyscy bo Ci ze stażem widzieli zmianę kierownictwa i twierdzą że dziś jest tragedia niż poprzednie kierownictwo

Morales

Powiem tak praca już dawno straciła prestiż jak ci dwaj śmieszni kierowniczki dopadli się do władzy dwaj (usunięte przez administratora) nie mający pojęcia o pracy a 3/4 pracy na produkcji jest praca fizyczna , kierowniczek nr 1 ogląda sobie na kamerach hale a kierowniczek drugi co „nigdy nic nie wie” mąci w grafikach i robi pod górkę . Atmosfera niby luźna wśród ludzi ale są tam gumowe ucha co tylko karmią się plotkami jak pracownicy jak i też szpicel liderka pani M co raportuje kierownikom o każdej możliwej sytuacji . Rozwiązania na poprawę nie są konsultowane z nikim , stare maszyny pracowały lepiej niż nowe . Operatorzy zaszczuci śmiesznymi „normami” nie robią przerw co przekłada się na więcej wysiłku wśród osób kooperujących i chcący mieć przerwę . Kierowniczki wprowadzili korpo rozliczają z minuty spóźnienia gdy przerwa jest 15 minutowa jak (usunięte przez administratora) potrafią stać obserwować z zegarkiem w ręku . Co do plusów to wypłata zawsze na czas , te wczasy pod gruszą spoko opcja , podwyżki to jaja bo sobie sami ustalają komu dać więcej kto strzela z ucha i jest potulny a kto robi tylko swoje i ma resztę gdzieś a kto jest ofensywny bo wiadomo pracownicy są różni . Idzie wyciągnąć 5k ale robisz 12stki najlepiej na paczkarkach bo fizycznie na sypaniu płatków to się zajechać można kręgosłup klęknie . Setki płacone w soboty też spoko ludzie muszą się przypominać bo są tacy co są zawsze na liście tzw ulubieńcy i inna atmosfera ale to rzadkość jak jest ciśnienie ze zleceniami . 3 zmiany klasyka na nocce to high life chodź kierownik jak spać nie może to potrafi zajść o 2 w nocy na halę . Młynarze mają swoją robotę dzięki młynarzom to wszystko sie kręci ale kierownictwo nie myśli o szkoleniu nowych bo 3/4 załogi to emeryci / przyszli emeryci (nadmlynarz pan Tomek najlepsza pozytywna osoba spośród liderów) dział utrzymania ruchu też mają spoko kierownika . Naprawdę wróciłbym do pracy tam z ochotą bo liznąć idzie wszystko i asortyment w krótkim czasie i pracę ale niech wykopią te kierownictwo bo oni pogrążą ten zakład i ludzie zaczną uciekać . Pozdrawiam kierowniczka co kazał stroić maszynę od 4 rano żeby móc ruszyć o 6 z pełną produkcją do 14 błyskotliwość pomysłów przyprawia o komedie

Czy doprecyzujecie w końcu ile taki operator w praktyce zarobi? w zeszłym roku rzucali kwoty rzędu 7 500 czy też 5 500 a w tym aktualnym ogłoszeniu które teraz wisi nie ma nawet widełek podanych

Antek

Nie polecam produktów tej pseudo firmy sprowadzają wagonami zatechniala przenice i wożą z bocznicy z koszalina zestawami !!!!!!!!!

Handlowiec
@Antek

Trochę liznąłem tego tematu, bo akurat rozważam złożenie swojego CV do działu handlowego w tej firmie i jako handlowiec nie chciałbym być kojarzony z jakąkolwiek aferą. Zastanawia mnie jednak to, że oprócz filmu na fb, (który de facto zniknął) nie było o tym mowy w żadnych mediach czy prasie... Obejrzałem ten film kilkukrotnie i dziwi mnie fakt, że autor tego filmu pokazywał plomby na wagonach, mówiąc że są ukraińskie, a na plombach był napis elewator z Kępna, czyli polski... No cóż, trzeba zastanowić się czy wierzyć we wszystko co się w interencie pojawi, czy brać niektóre rzeczy zdroworozsądkowo i czekać na dalszy rozwój wydarzeń. I na koniec pytanie, które mnie nurtuje - jak wygląda w tej firmie obecnie system wynagradzania - czy są faktycznie premie roczne i dodatkowe od zysku? jak często są podwyżki? Jak wyglądają wspomniane "wczasy pod gruszą" i wycieczki firmowe?

Dajcie znać, czy jak to jest z tymi dodatkami do wakacji? Bo napisali, że sa wczasy pod gruszą, dofinansowanie kolonii dla dzieci, jakieś wycieczki zagraniczne firmowe, ale wiecie, jak wyglądają zasady? Jak z tego można korzystać? I czy wszystkie te benefity sa oferowane od pierwszego dnia pracy? Pytam w kontekście pracy jako specjalista ds. eksportu, bo teraz mają nabór właśnie.

A jak z dostępem do samej osoby Prezesa? każdy może na spokojnie podejść i zagadać czy raczej to praktycznie nie możliwe? myślę z perspektywy niższego stanowiska, po prostu widziałem, że jak miesiąc temu szukaliście operatora maszyn to oferowana była przy tym kwota liczona do 7500 zł, takie zarobki by mi jak na razie odpowiadały. Pytanie tylko czy przyjęcia będą jeszcze możliwe?

Nikt

7500? Haha to jest średnia roczna i to przy dobrych wiatrach mniej więcej 5500 brutto srednia roczna wychodzi dla pracowników do prezesa tylko wybrani mogą się dostać

Blondi
@Nikt

To po co takie podają jeśli z tego co piszecie mogą być niemożliwe? Ja to takie kwoty widziałam już ofercie z tamtego roku. mój chłopak się kiedyś praca interesował ale jak na razie robi gdzie indziej. myślałam czy by po nowym roku tu nie przyszedł, miałby bliżej. Tylko teraz już nie wiem, faktycznie te 5,5 tys by zarabiał? nawet w kolejnym roku?

Jaka jest stawka początkowa w Przedsiębiorstwo Zbożowo-Młynarskie Pzz w Stoisławiu S.A.? 6 września na Pracuj.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Operator Maszyn.

Nikt ważny

Najniższa krajowa a podane od 5 do 7500 brutto to jest średnia roczna w stawkę godzinowa masz wliczoną premię uznaniową

@Nikt ważny

No właśnie mam przed sobą ofertę pracy na operatora, i widełki podali takie jak mówisz... no nic, a jak reszta warunków? na jakich zmianach pracujecie? jest możliwość w nagłych przypadkach zamiany z kimś innym, czy nie bardzo? mam małe dziecko i czasem zdarza się, że jestem potrzebny. Co z tymi wczasami pod gruszą, zakładowymi wycieczkami za granicę? Podobno można uzyskać uprawnienia dodatkowe? Firma je finansuje?

Jezus z Nazaretu

Premia jest wliczona w 5k brutto prędzej znajdą powód żeby zabrać niż dać. Prezes obiecał na początku roku dwie premie od dochodów plus tak zwaną 13 pensję było wypłacone tylko od dochodów jak było pytane ich dlaczego tylko jedna premia została wypłacona to agresywnym tonem była urywana rozmowa

Uwaga na nich kanciarzy

5000 brutto razem z premiami wychodzi na 7500 brutto nie ma co liczyć

ARNOLD

Żeby wózkowy zarabiał tyle samo co operator maszyn albo więcej masakra. A nowe kierownictwo dąży do zamknięcia firmy(jeszcze jakieś 2 lata).

NIKT
@ARNOLD

A operator koparki zarabia więcej niż nauczyciel. To dopiero śmieszne.

Nie polecam

@Nie polecam

Niedługo były pracownik

Nie polecam firmy robią pracowników w ciula o podwyżkę ciężko się doprosić chociaz się należy jak świni obierki. Wczasy pod gruszą są wypłacane dopiero jak skończy się urlop, po co w takim razie brać dwa tygodnie urlopu jak kase i tak (usunięte przez administratora) przelewają dopiero po zakończeniu urlopu szkoda nerwów na tą firmę polecam każdemu rozglądać się za czymś innym daje max 5lat tej firmie jeżeli kierownictwo się nie zmieni

Ewelina

Aktualnie szukają operatora maszyn na swojej stronie, mąż byłby chętny. Tylko zastanowiło nas to co tu napisano o premii rocznej - faktycznie nie można cały rok na L4 iść, bo inaczej to przepada? Czy jednak jakiś limit jest np. że nie można przekroczyć iluś tygodni na zwolnieniu? A i piszą tam o zakładowych wycieczkach zagranicznych, brzmi ciekawie :P Jak często takie wyjazdy macie fundowane, gdzie najczęściej jedziecie? I to jest w całości finansowane przez firmę?

@Ewelina

Nie można iść na L4 przez cały rok urlop na żądanie też się liczy jako utrata premi wycieczki są płatne mniej dla pracownika osoba towarzysząca płaci chyba całość. Pracuję 5lat w tej firmie i jeszcze żadna firma mnie tak nie ruchała na pieniądze. Podwyżkę żeby dostać to trzeba z wazeliną chodzić przy sobie współpracownicy to sama (usunięte przez administratora) (emeryci) bardziej ich interesuje to co ty robisz i czy można cię podjebac niż czy swoje obowiązki wykonali sumiennie. Kierownictwo nie jest kompetente dbają tylko o to żeby stołka nie stracić. Gdybym nie był w trudnej sytuacji finansowej bym zmienił tą pracę z wielką chęcią

Janek

Witam jaka jest atmosfera obecnie panująca w Młynie ? Wie ktoś może ile dostaje na rękę operator wózka widłowego ?

@Janek

22 brutto ale co roku są podwyżki zazwyczaj o 50gr xd ale zdarzają się większe

Rafał
@Jezus

Uuuu, to podwyżki takie, że można sobie życie na nowo ustawić :P A do tej podstawy macie jakieś premie?

Jesus
@Rafał

Są premie plus premia roczna jak się na L4 nie pójdzie przez cały rok

Nie polecam tej firmy brak szacunku do pracownika,sądzę że idąc do pracy w tej firmie warto poczytać komentarze innych jest w tym sporo prawdy

Xxxxxx

Czytając opinie się wystraszyłem,mam pytanie czy firma jest wypłacalna?pozdrawiam

@Xxxxxx

Jest wypłacalna wypłaty zawsze są do 10 ale nie oczekuj kokosów

Łucja
@Jezus

Chyba większość przyzna mi rację co do tego, że wysokość zarobków jest to kwestia po prostu indywidualna. No ale dobrze wiedzieć, iż w Przedsiębiorstwie Pzz wszystkie wypłaty są w terminie. Mnie jeszcze interesuje kwestia pakietu socjalnego. Czy ten pracodawca w ogóle oferuje jakiś socjal?

Pracownik produkcji
@Łucja

Socjal jest - co prawda ze względu na pandemie część "atrakcji" zostało zamrożonych, ale ponoć wracamy do normalności :-) A normalność były to karnety na basen (na pół roku), wycieczki zagraniczne (raz w roku), bony świąteczne (Sodexo), paczki świąteczne z produktami. Do tego dochodzą, dodatki za wysługę lat, premie miesięczne oraz roczne i teraz ponoć ma wejść jeszcze jakaś dodatkowa premia dla wszystkich pracujących przy produkcji, uzależniona od wyników maszyn paczkujących, ale w to uwierzę jak zobaczę na koncie. Także, patrząc na samą podstawę kokosów nie ma, ale doliczając te wszystkie dodatki, może wyjść z tego całkiem dobry pieniądz.

W dzisiejszych czasach pracownicy coraz częściej oczekują od firmy zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Przedsiębiorstwo Zbożowo-Młynarskie Pzz w Stoisławiu S.A.? Interesuje mnie praca jako Operator, na takie ogłoszenie właśnie trafiłam na Praca.gov.pl 31 stycznia.

Jezus

Coś tam jest ale po przepracowaniu roku i to też moim zdaniem jest taki liść mokry od prezesa

BB
@Jezus

W normalnych czasach był jeszcze karnet na basen i wycieczki, się działo

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Zbożowo-Młynarskie Pzz w Stoisławiu S.A. - Stoisław

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Zbożowo-Młynarskie Pzz w Stoisławiu S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Zbożowo-Młynarskie Pzz w Stoisławiu S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Zbożowo-Młynarskie Pzz w Stoisławiu S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Zbożowo-Młynarskie Pzz w Stoisławiu S.A.
  • 11
    76-031 Stoisław

Przedsiębiorstwo Zbożowo-Młynarskie Pzz w Stoisławiu S.A.