Opinie o Andrzej Jabłonowski Cukiernia U Jabłonowskich w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Andrzej Jabłonowski Cukiernia U Jabłonowskich. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Andrzej Jabłonowski Cukiernia U Jabłonowskich na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andrzej Jabłonowski Cukiernia U Jabłonowskich w Warszawa

Kacper Nowy wpis

Ciastka są pyszne. Pani Ania jest zawsze miła i uśmiechnięta. Kochajmy się

Jak szefostwo w Andrzej Jabłonowski Cukiernia U Jabłonowskich traktuje ludzi?

pakieto52@gmail.com Nowy wpis

Dzięki za bigos delikatny pyszny

Jaka jest kultura pracy w Andrzej Jabłonowski Cukiernia U Jabłonowskich? Obowiązuje typowy dress code?

Ania Nowy wpis

Atmosfera w pracy jest miła. Jeśli chodzi o ubiór to jako sprzedawca ubieram się jak mi wygodnie, mamy fartuchy służbowe, które zakładamy na nasze ubrania.

Firma Andrzej Jabłonowski Cukiernia U Jabłonowskich poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Leszno
Mm

Jak się pracuje w obecnej sytuacji? Dbają o higienę, mają do tego środki?

@Mm

Witam, jako sprzedawca w sklepie firmowym dostaliśmy odrazu zapas rękawiczek, mydło dezynfekujące, preparaty do mycia i dezynfekcji powierzchni. Zostały wdrożone dodatkowe środki ostrożności i zostały skrócone godziny pracy.

Beka z cukierni

(usunięte przez administratora) Proszę jak ktoś chce obejrzeć co mówią o cukierni jablonowscy proszę skopiować link powyżej

Klaudia

Można też wpisać "Byłem w najgorzej ocenianej cukierni w Warszawie", polecam ten filmik, bo pokazuje całą prawdę o tej cukierni.

Administracja

Zakaz rozpowszechniania nie prawdy i wstawiania link który usuwa administrator ta strona nie służy do zniesławienia firmy a służy do wymiany poglądów i zatrudnienia pracowników

Paulina Górecka
@Klaudia

Jestem częstą klientką mieszkam blisko i się rozglądam dobrze że jest duży wybór ładne ciasteczka i ciasta piękny zapaszek miłe panie a Regina co rozpowszechnia po całym internecie to była sprzedawcą w cukierni na Bazyliańskiej a o paragon ciagle się prosiłam

Tadek
@Klaudia

To prawda ceny wysokie a jakość słaba.

Kruszyn

Świetne wyroby. Często kupujemy tam słodkości i szczególnie w weekend zajada się ze smakiem cała rodzina i znajomi

Maja
@Kruszyn

O której lokalizacji Cukierni u Jabłonowskich Pani pisze? Czy zaobserwowała Pani jakieś częste zmiany pracowników? Czy zespół ciągle jest ten sam?

Słyszałem o naciągaczach na policjanta lub na wnuczka, ale po raz pierwszy słyszę, żeby cukiernia naciągała publicznie pracowników na urząd skarbowy. To podlega karze więzienia do 5 lat. Tylko chorą osobą coś takiego mogła wymyśleć.

W taki sposób zwracają się pracodawcy do pracownika

Aktualność
Witamy wszystkich Użytkowników serwisu GoWork.pl

Dziękujemy za opinie które Państwo piszą na temat naszej firmy.
Nie możemy pozostać obojętni na bezpodstawne zarzuty uderzające w dobre imię firmy, czy też jej poszczególnych pracowników. Prosimy pamiętać , że swoboda wypowiedzi nie oznacza prawa do obrażania kogokolwiek , czy naruszania czyjejś godności. Pragniemy uprzedzić, że komentarze łamiące regulamin forum, mogą być archiwizowane przez jego Administratora.

Przypominamy również, ze osoby publikujące treści pomawiające i  znieważające innych, wedle prawa są za nie odpowiedzialne. W związku z publikowanymi w tym miejscu nieprawdziwymi informacjami, dbając o interes firmy, stanęliśmy przed koniecznością zgłoszenia sprawy na Policję.
Zależy nam, na przedstawieniu rzetelnego obrazu firmy wraz z warunkami zatrudnienia, jakie proponujemy, bo wiemy jak ważne jest to dla przyszłych kandydatów.

W kwestiach wymagających wyjaśnienia, prosimy  kontaktować się z nami bezpośrednio pod adres cukiernia@cukierniaujablonowskich.pl wówczas będziemy mogli dokładnie przyjrzeć się sprawie i do niej się odnieść.

Serdecznie pozdrawiamy Cukiernia u Jabłonowskich.
Zainteresowanie

Jeżeli pracowałaś znasz pracodawców a przez kilka lat u nich pracowałaś i bylaś zadowolona sprzedawałeś ciastka liczyłaś pieniądze Za prace dostawałeś wynagrodzenie i urlop wypoczynkowy i inne nagrody Pytanie co się zmieniło jak podziękowali za prace że opisujesz na kilku portalach pod innymi nazwami i opisujesz nie prawdziwe zmyślone wpisy obrażasz pracowników tej firmy i co masz z tego ?

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Andrzej Jabłonowski Cukiernia U Jabłonowskich. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

@

Masło Maślane wiele osób jest zainteresowanych tobą napisz o sobie biografie ?czy taka w ogóle istnieje ?

Regina

Konkurencja okupuje ten wątek?

Goog

Proszę przeczytać na Google opinie. I widać że wszystkie pozytywne opinie pisze właściciel

Wiesława

Tylko zostało Ci tutaj pisać takie bzdury. W tym roku poszło mnóstwo towaru! Tysiące ludzi zadowolonych! Obrót jest zrobiony! Jest! Jest ! A wy idąc do myjni samochodowej bierzcie paragony! Zakładacie okna? Bierzcie paragony!

Cofam swoje wszystkie wypowiedzi. Przepraszam cała firmę za wpisy.

***
@Monika

Nie podawaj się za innych analfabeto i nie pisz tych bzdur w imieniu innych

Jarek

Jestem tego samego zdania na mnie nie robi to zdźiwienia. Ciekawa sprawa!!!!!

Jak to jest sprzedawca w cukierni kupuje mieszkanie na wynajem i nowy samochód w salonie i wszystkim się chwali jaka jest zaradna bo ja też jestem sprzedawcą i ciągłe mi brakuje i nic nie mogę odłożyć :)

Monari
@Anna

Jestem tego samego zdania na mie nie robi zdziwienia Ciekawa sprawa

Tadeusz

Moi drodzy, czytam te wszystkie komentarze i jest to jakiś cyrk na kółkach! Strona gowork.pl jest stworzona dla internautów którzy chcieli by wymienić się podglądani odnoście pracy u Państwa Jabłonowskich. Nie jest to strona stworzona dla klientów którzy mają jakieś sugestie odnośnie funkcjonowania cukierni. Jeżeli ktoś dostał towar z którego jest nie zadowolony powinien udać się do cukierni i zgłosić reklamacje i do tego napewno namawiam niż pisać komentarze tam Państwo napewno sprawa zostanie załatwiona szybciej niż tutaj. Jeżeli ktoś nie pracuje w cukierni powinien podpisać się imieniem i nazwiskiem jeżeli nie ma nic do ukrycia i jest osoba prawdziwa i nie boi się powiedzieć co myśli. Osoby które tam pracują również niech się podpisują bo czytając te komentarze czuje naprawdę podszywające się osoby które tworzą to całe przedstawianie. Wszystkie polubienia i wstawianie komentarzy maja tą samą postać. Proszę mi powiedzieć jakim sposobem cukiernie istnienie 32 lata na rynku i pracują tam pracownicy po kilkanaście lat? Zacznę od ekspedientek gdzie Panie na Mickiewicza pracują 10 lat i może do nich warto się udać po recenzje odnośnie pracy? A może do Pani Ani z Bazyliańskiej która pracuje 6 lat ? Czy do Pań z Magicznej gdzie pracują 4 lata ? I z innych punktów personelu? Może na Wola Park? Gdzie dziewczyny pracują 2 lata? Teraz zaczniemy o cukierniach bo o nich tak dużo! Tomek ? Cukiernik który jest fenomenalnym deserantem pracuje ponad 20 lat! Nie będę wymieniać imieninami ale każdy wie, że od strony produkcyjnej koledzy się nie zmieniają. Produkcja mieści się na ulicy Bazylianskiej- tutaj są cukiernicy i warto ich się spytać dlaczego tak długo pracują. Wszystkie te wiadomości są autentyczne a osobom które chcą znać prawdę z całego serca zapraszam na bazylianska 20. Jeżeli rotacja jest mała i jest tylko kilka nazwisk osób które odeszły w najbliższym czasie to wiem kto to pisze bo konkurencje wykluczam. Przypominam, że Warszawa jest małym miastem i wiemy o co chodzi, prawda? Pozdrawiam serdecznie.

Tadeusz Stasiewicz

Klaudia

STARA ile ty byś dała, żebyś rozum i troszkę godności w tej pustej głowie miała!!!!!!!!!!!!.

Jarek

Drogi Panie, czy naprawdę uważa Pan, ze tego posunięcia są normalne? Pisze pan ciagle z innym nickow tylko po to aby zaszkodzić firmie i w jakiś sposób popsuć renomę firmy. Wypisując tutaj takie rzeczy tylko bardziej Pan utwierdza w przekonaniu ludzi którzy to czytają, ze jest Pan zamieszany w całe to chore koło. Nikt tutaj nie pisze normalnych rzeczy tylko jakieś patologiczne teksty i nienormalne historie. Dokładnie wiem kim jesteś i nie wiem czy Ty wiesz ale się przestawię Nazywam się Jarek i widziałem co robicie z żona i naprawdę jest to do potępienia. A brat twojej żony chyba nie powinien dokonywać (usunięte przez administratora) podatkowych i okradać firmę. Człowieku nie obrażaj nikogo tylko zerkaj przez wizjer czy przypadkiem po Ciebie nikt nie przyszedł. Pozdrawiam

Jarek

Napewno się podszywa bo nie ma co robić xD Jejku ale to jest śmieszne! Myślisz, ze Ci ludzie Cie czytają i się tym przejmują! Oni maja w (usunięte przez administratora) takie coś! Juz czytałem, ze kontrole były i nic nie wykazały i firma istnieje i ma się dobrze i rozrasta się w tępie błyskawicznym wiec? Po co te kłamstwa? Może Ty jakimś jesteś kochankiem, ze o jakiś kontach amerykańskich wiesz :D Hahahahhaahhahahahahhahaha ale jaja :D

Jarek

Ależ Ty człowieku się nudzisz podszywać się pod kobietę która ma Cie w (usunięte przez administratora) i nie da się zniżyć do twojego poziomu.... Jesteś chory na głowę i to się leczy.

Zostaw merytoryczną opinię o Andrzej Jabłonowski Cukiernia U Jabłonowskich - Warszawa

Andrzej Jabłonowski Cukiernia U Jabłonowskich

Andrzej Jabłonowski Cukiernia U Jabłonowskich