Opinie o Andrzej Jabłonowski Cukiernia U Jabłonowskich w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Andrzej Jabłonowski Cukiernia U Jabłonowskich. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Andrzej Jabłonowski Cukiernia U Jabłonowskich na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andrzej Jabłonowski Cukiernia U Jabłonowskich w Warszawa

Hania

My przestrzegamy przed wariatką Uwaga chora psychicznie czuje się najlepiej na stronie gowork pl bo pisze sama ze sobą nie kupiła szarlotki i jej nie jadła a dostała sraczkii i prosi o kontrole z urzędu dla siebie bo nie rozliczyła się z urzędem skarbowym i pokaz w TVP wiadomości co masz do przekazania

Waldek

(usunięte przez administratora) do kogo to piszesz sama ze sobą Ile toreb z ciastami wyniosłaś i tortów al ile przekrętów i machlojek Ty parszywa gnido Już nie wiesz jak masz ugryźć to obrażasz Szefa Który nikomu nic nie jest dłużny a wszystkich szanuje i a przez telefon ze wszystkimi rozmawia To ty oddaj szefowi co mu wzięłaś bez pytania Oddaj ile ma czekać nie mów kto ma co komu dać Ty żałosna karykatura człowieka porażka dla otoczrnia

Magda

Trochę mam lat ale jeszcze nie czytałam większych nie douczonych na niskim poziomie obelg dotyczące cukierni Same wpisy świadczą kim jest ta osoba pisze o wszystkim i żenujące wymyślone aby znieważyć i upodlić siebie Bo gowork.pl to nie Gazeta Wyborcza to nie tez spowiednik Osoba ma problem ze sobą nie ma przyjaciół i szuka desperacko konfliktu z innymi i życie innym umilić Moja uwaga lekceważyć tą osobę bo na to zasługuje i zacząć prawnie jest to wymagane bronić swojej reputacji pozdrawiam cukiernie

Hubert

Na moje wczorajsze urodziny kupiłem tort czekoladowy z nutką pomarańczy Czy ktoś wyobraża sobie co za wspaniały smak cały torcik znikł wszystkim bardzo smakował a dekoracja była cudowna takiej nigdzie nie widziałem w żadnej cukierni jestem mega zadowolony i polecam

Wyprawka dla dziecka do szkoły ha ha prostaczko u nas deputat to trzeba zasłuzyć nie ma w regulaminie ze musi za darmo coś dać my pracujemy za pieniądze a nie za darmo A ja tu pracuje ponad 20 lat i nie słyszałem żeby ktoś o pieniądze się upominał tylko wiem ze od roku zniesławiasz moją pracę ty podła opisujesz takie bzdury pracowałaś i sprzedawałeś stare ciasta za co ci szef płacił ze wszystko mamy stare a gdzie jest to świeże ciastka i ciasta torty?

Firma Andrzej Jabłonowski Cukiernia U Jabłonowskich poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
A G A

Nasza firma może dać deputat na Święta pracownikowi i pracownicy którzy są lojalni I dobrze wykonują swoją prace otrzymują deputat składający się z wyrobów cukierniczych A tez na imieniny czy urodziny jeżeli zostaniemy poinformowani W naszej cukierni Nie Ma Wyprawek ta osoba ma problem się wypowiedzeniem niech zasięgnie wiedzy co to jest wyprawka Zakład nie musi nic nikomu za darmo rozdawać Ciekawe co ty dałaś komuś daj koleżance swoją wypłatę jak w potrzebie Pracowałaś To wywoziłaś pakami ciasta na wieś dla rodziny i znasz hojność p Szefowej nie kazała płacić A teraz szują plujesz i tyle krzywdy narobiłaś Karma wraca pamiętaj

Bożenka

Dziś Mikołajki a my mamy ucztę na słodko odebraliśmy pyszne i cudowne babeczki czekoladowo -śmietankowe na prawdziwej śmietance Milka i czekoladowe -Braun i posypane zielonymi gwiazdkami cudo Nasi goście są mega zadowoleni dziękujemy

Agnieszka mieszkanka Bródna

A ja kupiłam pyszny sernik z maliną i szarlotkę z kawałkami jabłek to wszystkim polecam i to jeszcze desery z bitej śmietany z owocami A pączki nie ma takich nigdzie ze śmietaną i adwokatem moje goście Andrzejkowi byli zachwyceni i wszystko znikło Zawsze tu kupuję i moja rodzina

Bożenka

Wspaniałe w cukierni kupiłam wczoraj babeczki kongresowe na uroczystość gości z za granicy i Polski które odbyły się Pałacu Kultury które były wspaniałe Na życzenie gości poproszono mie przekazać podziękowanie dla cukierni i cukierników Dziękujemy i następne zamowienie będzie na 6 grudnia a teraz poprośmy coś z ciemnej czekolady może Milka lub Braun Pozdrawiam

Cukiernia dział handlowy
@Bożenka

Bardzo miło nam ze gościom smakowało Bo to wyjątkowe babeczki z białego maku z miodem i orzechami a podziękowanie przekazane dziękuję i zapraszamy ponownie to 6 grudnia pozdrawiamy

Mateusz

Polecam firmę ludziom którzy chcą pracować i mieć dobre finanse i stabilizację. Można odwiedzić dowolny sklep firmowy w celu zapytania przez personel jak długo pracują i jak im się pracuje. Jeżeli przyszliście w takim celu jak P.M.R to nie polecam pracy, zostaniecie wywaleni bez żadnych skrupułów. I zostaniecie bez poszanowania i wyjście na ulicy będzie skutkowało śmianiem się w twarz, ze mimo tego wszystkiego ma jeszcze odwagę wychodzić.

Mateusz

Siema! Prezes nie wiedziałem ze masz tyle wrogów! Kurde bele! Prowadzisz cukiernie najlepiej jak można i pilnujesz tego wszystkiego i ludzie maja z Tobą dobrze a jeszcze jakieś perfidne suje w taki sposób piszą. Ja nie rozumiem czegoś takiego! Chodźcie na Bazylianska i powiedzcie co o nim myślicie ! Przeciez wiecie, ze ten pracoholik siedzi tam całe dnie i możecie mu powiedzieć co o nim myślicie a nie piszecie takie bzdury na jego temat! (usunięte przez administratora) Widziałem sam na własne oczy jak kradniecie! Kamery macie a anulujcie paragony i myślicie ze pójdziecie rozmienić kasę nikt tego nie widzi ? Jak można brać 200 zł z kasy ze niby to 100 zł i oddawać 100 zł i później anulować paragony? Ja na jego miejscu bym was (usunięte przez administratora) ale on jest zbyt spokojny aby wam to zrobić i was zwalnia i jeszcze płaci a Wy go obrażacie (usunięte przez administratora)

@Mateusz

Ty sie człowieku puknij w głowę nie wszyscy kradli i nie wszyscy sa złodziejami a ty siejesz pomowienia i mało tego obrazasz! Ten wasz prezes ostatnio podszyl się pode mnie na tym forum i zaczął siać oszczerstwa na moj temat. Pracowałam tam rok czasu i dużo wiem na temat tej firmy i tego młodzieńca. A ty jak chcesz zobaczyć bezwstydna świnie spójrz w lustro. Ps. Zastraszanie i grozenie innym są przestępstwem. Ten człowiek po kilku próbach nie wykasowal tego co bez mojej zgody napisał posługując się bez mojej zgody moimi danymi. Wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd!

@Monika Ruszczak

Oczywiście skoro była by Pani taka cudowna to nadal by Pani pracowała z Prezesem ale skoro tak nie jest to trzeba teraz (usunięte przez administratora) obrabiać na każdej stronie... Ja Panią nie starsze i nie grożę tylko uświadamiam ,ze w internecie każdy kozak a czy miała Pani na tyle odwagi , przyjść i to wyjaśnić czy tylko wypisuje Pani takie coś w internecie ? I serio myśli Pani, ze on nie ma co robić tylko się podszywać pod Panią ? Droga Pani z tego co widzę to ma urwanie głowy od pracy a nie jeszcze tutaj podszywanie się pod inne osoby... A Pani ewidentnie szuka sposobu aby się wyżalić? Może warto pójść na jakaś terapie ?

@Mateusz

Powtarzam mam. Nagrana rozmowę ... A odnośnie współpracy z tym panem zostawię to. Bez komentarza. I proszę w dalszym ciągu nie siać oszczerstw na Mój temat

@Monika Ruszczak

Skoro masz to nagrane to może warto puszczać to sobie na dzień dobry i na dobranoc i dzieciakom puszczać to jako kołysanka? Bo pytanie czy jesteś na tyle zboczona ze puszczasz to sobie i wypisujesz takie rzeczy w internecie czy szukasz czegoś innego bo już nie wiem co Ci jest. Najpierw jedziesz na firmę później na szefowa później na prezesa. Jak Ci źle to idź do kibla bo już na twoje wiadomość cofa mnie. Menopauza Cie chyba dopadła. I nikt nie sieje pomówień tylko zygam na to co piszesz.

@Mateusz

Tylko sęk w tym ze ja juz tam nie chciałam pracować i zwyczajnie podziękowałam za wspolprace to raz a dwa po co pisać stek bzdur jak doskonale wiemy jak było. Ale nie w tym tkwi problem tylko w tym w jaki sposób zostałam potraktowana i w jaki perfidny sposób ten pan podszywa się pde mnie wypisując bzdury na moj temat.a na to zwyczajnie nie pozwolę bo raz nie zostałam zwolniona i nie mam jak sam napisam bólu czterech liter bo niby dlaczego mam mieć... i nie bluzgam nikogo w necie tak jak on to robi, za takie pomówienia należą sie słowa wyjaśnienia i przeprosiny a nie dalsze obrazanie i na siłę wybielanie się

@Mateusz

Pytanie skąd wiesz że mam dzieci.... Przede wszystkim prosta istoto jak chcesz sie podszyc pod kogoś to pomysl a potem napisz. To co tutaj napisałeś to totalne dno i kilo mulu. I proszę moimi dziećmi nie wycierac sobie m.. Rdy. A z nagraniem pójdę tam gdzie będzie trzeba jeżeli mnie lub moim dzieciom stanie się krzywda bo gróźb tolerować nie mam zamiaru

@Monika Ruszczak

To skoro nie pracujesz to już może czas żyć już własnym życiem? Czy jego nie masz?! Z tego co widzę po wcześniejszych wypowiedziach sama zaczynasz (usunięte przez administratora) i nikt nie chce tego słuchać to po co wciąż się produkujesz ? Idź mecz kogoś innego a nie tutaj....

@Monika Ruszczak

Przecież nie jesteś anonimowa i wiem już wszystko bo w internecie jest wszystko sama dobrze o tym wiesz ;) I te wodorosty i muł proponuje na maseczkę - przyda się.

@Mateusz

(usunięte przez administratora) Ja już wypowiedziałam się na temat zaistniałej sytuacji ale powtórzę bo widzę że ktoś ma problem z czytaniem ze zrozumieniem, nikt nie będzie posługiwał się moimi persona i wypisywal bzdur w moim imieniu. Odnośnie syfu już piszę gdzie dokładnie on był w cukierni na marymonckiej..... A twoja linia obrony to zauważyłam że jest tylko marna próba obrazania innych. Oczywiście że nie jestem anonimowa i nie mam zamiaru być, ktoś kto boi się kompromitacji kryje się na nowymi nickami ciągle je zmieniając. Każdemu odradzam pracę e tej firmie, wystarczy poczytać istoto co piszesz o innych każdy kto to widzi myślę że nie zaryzykuje

Rudy Budrys

Sz p (usunięte przez administratora)wstyd a ty nie masz za grosz wstydu. Na publicznym gowork.pl piszesz jakbyś sraczki dostała Już opisałaś kim jesteś Jaką prostaczką i świnią pracowałaś to zamknij ryja czego opisujesz i szargasz opnie właścicielom i nam cukiernikom my pracujemy na produkcji po kilka lat Cukiernicy też zmieniają pracę ale żaden nie opisuje bzdur Bo nie pracowali przy pieniądzach tylko przy stole i znamy bardzo dobrze właścieli Twoje recenzje mamy w d*upie Masz problem z głową to do psychiatry iwylecz nienawiść do ludzi Wstawaj 4 rano i do stołu i na nogach po 10 godzin bez krzesełka odrazu byś zmądrzała Zepsuta kobieto I (usunięte przez administratora) się od naszego zakładu

@Rudy Budrys

Proszę w dalszym ciągu mnie nie obrażać i mieć odwagę napisać w swoim imieniu a nie podszywac się pod innych. Czekam na przeprosiny. Rozmowy jedna jak i druga mam nagrana, skoro młody woli podszywac się i pisać z innych nickow to świadczy to. Tylko o jego niedojrzalosci i radzę zastanowić się następnym razem przed tymi jak mnie człowieku obrazisz i pomowisz.

@Monika Ruszczak

Dobrze ! Polać mu !!!!! Chłop dobrze mówi! Powiedz kobieto gdzie tacy ludzie się sieją to będę omijać to miejsce szerokiej łukiem!!!! I gdzie pracujesz to tam nie będę robić zakupów bo może Cie mijam na ulicy i nawet nie wiem !

@Mateusz

Już się nie kompromituj. Pracuje w miejscu gdzie człowiek człowieka szanuje pomaga wspiera i nie obraża w miejscu gdzie jest mnóstwo pozytywnej energii, i ogromnej kultury. Gdzie nikt nie zatracil człowieczeństwa i nie jest ponizany i przede wszystkim dostaje się wynagrodzenie na czas!! na pewno nigdy się nie spotkamy w moim miejscu pracy dzięki Bogu!

Administracja AGA

Foka Proszę podać kwotę za zakupione ciastka

@Administracja AGA

Kwota to 24.50 ale mi nie zależy na zwrocie pieniędzy - wystarczyło głupie przepraszam ale was chyba nie stać na to.

Administracja A G A
@Foka

Twoje zakupy opisywane nie miały miejsca Nie było o tej godzinie w tym sklepie i na sumę 25.50 odrazu wiadomo że blef nigdzie 3 ciastka nie kosztują taką sumę .Firma nie życzy sobie podłych opisów i nie oczekujemy przeprosin bo w tym celu szargasz nam opnie a podajesz się ciągle pod inną osobę Wara od nas my wiemy kto jesteś R N

Czy rozmowa rekrutacyjna w Andrzej Jabłonowski Cukiernia U Jabłonowskich odbywa się również w języku angielskim?

Obserwator

To zakład pracy w Warszawie a rozmawiasz Jak byś była na wsi u siebie Twoja ocena to zawiść i podłość Zadajesz sobie pytanie i odpowiadasz sama Jadem plujesz

Klient
@Obserwator

Uwierz ludzie na wsi maja więcej kultury obycia niż taki prostak z Warsaw ????. Ja noe rozumiem co ty masz jakies przytyki do ludzi pochodzących ze wsi. A poza tym nie trzeba pochodzić ze wsi tak. Jak ty aby pokazać totalne (usunięte przez administratora) i prostactwo! A nie wiem czy Pan prezes wie że są na to mocne dowody! Traktujecie ludzi jak gorszy sort i m. Nadzieję ze q końcu sprawa w sądzie pokaże wam i nauczy szacunku do innych!

@Klient

A ja bardzo lubię Pana Prezesa zwłaszcza jak zamawiam u niego torty i bluzgam sprzedawcę bo mam wielki ból (usunięte przez administratora) ze mnie zwolnił z pracy i teraz pisze obelgi w internecie

Michał Ruszczak

Nie zrozumiałem właścicieli ... Zostało zgłoszone a Screeny trafią w odpowiednie miejsce !!!

@Monika Ruszczak

Proszę nie podszywać się pod moją osobę i nie wypisywać oszczerstw w moim imieniu, jeżeli będę chciała sama opiszę całą sytuację i pokaże dowody na to co owa osoba ma czelnosc pisac za mnie. Jeżeli proceder nadal będzie miał miejsce i nadal szanowni państwo będzie posługiwać się moim imieniem i nazwiskiem zgłoszę to na. Policję jako nekanie i pomowienia

Monika Ruszczak

Świetny tort śmietanowy czekoladowy, najlepszy jaki jadłem.

EP

Ale to prawda. Myślę, że niezależnie, gdzie napisane, powinno dotrzeć do właścicieli. Zakup był w cukierni na Mickiewicza wczoraj wczesnym popołudniem, 2 szt. ciastka ponczowego (nawiasem mówiac b. smacznego, gdyby nie to znalezisko...). Zaplaciłam gotowką 9,00 zł. PS. Wulgaryzmy dyskredytują rozmówcę.

@EP

To jeżeli ja kupię czekoladę Wedla i będą za twarde orzechy to mam na w gazecie napisać ze takie coś mi się przytrafiło? Czy lepiej jak wyryje to w kamieniu na ulicy? Człowieku zastanów się... Są mejle, telefony a nie na stronie gdzie ludzie szukają pracy piszesz takie coś to wogole nie może być prawdziwe. A czy ktoś pyta czym płaciłeś i jaka kwotę?Po co piszesz coś co nie jest wogole w temacie? Chyba wiemy czemu - wystarczy przeczytać wcześniejsze komentarze. Ty gni*o !!! Nic Ci to nie da !! Te komentarze możesz pisać do woli ! A cukierni i tak cały czas tłumy i tysiące zadowolony klijentow! A właściciel już ogląda kolejnego mercedesa jakiego sobie kupi !!! Zazdrość boli !!!

Tadeusz Stasiewicz

Moi drodzy, czytam te wszystkie komentarze i jest to jakiś cyrk na kółkach! Strona gowork.pl jest stworzona dla internautów którzy chcieli by wymienić się podglądani odnoście pracy u Państwa Jabłonowskich. Nie jest to strona stworzona dla klientów którzy mają jakieś sugestie odnośnie funkcjonowania cukierni. Jeżeli ktoś dostał towar z którego jest nie zadowolony powinien udać się do cukierni i zgłosić reklamacje i do tego napewno namawiam niż pisać komentarze tam Państwo napewno sprawa zostanie załatwiona szybciej niż tutaj. Jeżeli ktoś nie pracuje w cukierni powinien podpisać się imieniem i nazwiskiem jeżeli nie ma nic do ukrycia i jest osoba prawdziwa i nie boi się powiedzieć co myśli. Osoby które tam pracują również niech się podpisują bo czytając te komentarze czuje naprawdę podszywające się osoby które tworzą to całe przedstawianie. Wszystkie polubienia i wstawianie komentarzy maja tą samą postać. Proszę mi powiedzieć jakim sposobem cukiernie istnienie 32 lata na rynku i pracują tam pracownicy po kilkanaście lat? Zacznę od ekspedientek gdzie Panie na Mickiewicza pracują 10 lat i może do nich warto się udać po recenzje odnośnie pracy? A może do Pani Ani z Bazyliańskiej która pracuje 6 lat ? Czy do Pań z Magicznej gdzie pracują 4 lata ? I z innych punktów personelu? Może na Wola Park? Gdzie dziewczyny pracują 2 lata? Teraz zaczniemy o cukierniach bo o nich tak dużo! Tomek ? Cukiernik który jest fenomenalnym deserantem pracuje ponad 20 lat! Nie będę wymieniać imieninami ale każdy wie, że od strony produkcyjnej koledzy się nie zmieniają. Produkcja mieści się na ulicy Bazylianskiej- tutaj są cukiernicy i warto ich się spytać dlaczego tak długo pracują. Wszystkie te wiadomości są autentyczne a osobom które chcą znać prawdę z całego serca zapraszam na bazylianska 20. Jeżeli rotacja jest mała i jest tylko kilka nazwisk osób które odeszły w najbliższym czasie to wiem kto to pisze bo konkurencje wykluczam. Przypominam, że Warszawa jest małym miastem i wiemy o co chodzi, prawda? Pozdrawiam serdecznie.

Robert Raszyński

Z okazji Halloween zmówiłem tort świętować i dobrze się bawić Tort taki jak miał być zrobiony jak cacko i pychotka Szacun dla wykonawcy p Cukiernika zawsze jestem zadowolony i tylko tu kupuję

Administracja AGA

Foka Twoja opinia była fałszywa w naszych sklepach są ciastka najwyższej jakości i zawsze świeże i robione z naturalnych składników Nasi cukiernicy potrafią zrobić beze bez twojego pouczania MEiL jest nie potrzebny Napisz w którym sklepie o której godz to my sami wydrukujemy Wszyscy są ciekawi a po zwrot pieniędzy zaprosimy i damy rekompensatę

@Administracja AGA

Paragon Połczyńska 121 /125 data paragonu 26.10.2019. Godzina 16.20. Numer paragonu 38955.

Administracja. AGA

Opinia jest fałszywa ! Wszystko jest napisane żeby zaszkodzić Firmie Cukierni u Jabłonowskich Żeby uwiarygodnić prawdę proszę Zrobić zdjęcie paragonu i wstawić . Na paragonie :) Jest adres sklepu data i godzina Oraz te niedobre ciastka lub podać ten Paragon do firmy a my zwrócimy Pieniądze Brak odpowiedzi będzie Dowodem do. sprawy o fałszywą opnie Stawianie w złym wizerunku firmy Nękanie i pisanie fałszywych jest Nie dozwolone Firma może wystąpić na drogę prawniczą wobec. tej osoby . A G A

@Administracja. AGA

Podajcie mail to wam wyślę paragon bo na tej stronie nie mogę go wrzucić.

@Administracja. AGA

Pierwszy raz się spotykam że jak klient wystawia opinie to nazywają go kłamca i sądem straszą zamiast przeprosić. Co za wiocha i podejście do klienta niesamowite jaka bezczelna osoba to pisze lub po prostu nie ma innych argumentów żeby się bronić. W taki sposób traci się klienta. A jeśli ciastko wam nie wyjdzie to trzeba je wyrzucić a nie wpychac je klientowi.opinie są po to wystawiaie żeby firma wiedziała czy robi dobry produkt czy ewentualne ma go poprawić a nie po to by oczerniac. Ciastka kupione w Tesco w waszej cukierni na Połczyńskiej. Po takim podejściu nastepnym razem wejdę na Tesko i kupię a napewno nie u was. Jest teraz tak duzy wybór cukierni że powinniście dbać o klienta a nie go obrażać. Ale może tego też nie umiecie. Idzie wam to tak samo jak wypiek ciast i ciasteczek. Porażka.

Zostaw merytoryczną opinię o Andrzej Jabłonowski Cukiernia U Jabłonowskich - Warszawa

Andrzej Jabłonowski Cukiernia U Jabłonowskich

Andrzej Jabłonowski Cukiernia U Jabłonowskich