Opinie o Cukiernia Malek Romualda Malek Monika Malek-Szukalska Michał Szukalski w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Cukiernia Malek Romualda Malek Monika Malek-Szukalska Michał Szukalski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cukiernia Malek Romualda Malek Monika Malek-Szukalska Michał Szukalski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cukiernia Malek Romualda Malek Monika Malek-Szukalska Michał Szukalski w Szczecin

Były pracownik Nowy wpis

Nie polecam nikomu, atmosfera na pracowni dramat. Szefostwo swoje prywatne sprawy załatwia na pracowni przy wszystkich pracownikach. Praca ekspedientki to chyba najgorsza z prac w tej firmie. Wiecznie niezadowolone szefostwo, wypłata najniższa krajowa a okres wigilia, dzien przed i noc to jakaś kpina. Niestety zmarnowałam 3 święta Bożego Narodzenia z rzędu a co dostałam ? Uścisk dłoni szefostwa i 100zł premii ???? Nie polecam nikomu

LAURA Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej cukierni ,właściciele nie szanują pracownika strasznie dziwna atmosfera.Pracownicy sparaliżowani na widok szefostwa.Bardzo konfliktowi nie dziwie się że wciąż potrzebują ludzi do pracy.

Julia Nowy wpis

Ktoś tu się wcześnie pytał o pracę w Cukierni Malek, a ja wiem, że teraz szukają pomocnika cukiernika z pensją 2,8 - 3,2 tys. zł (praca w godz. 5.00-13.30, w niedziele do 10.00), cukiernika z zarobkami 3,5 - 4,5 tys. brutto i ekspedientki z zarobkami identyko, jak cukiernik. Pomyślałam sobie, napiszę, może komuś się przyda :)

Czy może ktoś posiada wiedzę na temat rekrutacji w Malek S.C. Cukiernia Romualda i Jan Malek i może wspomóc osoby poszukujące zatrudnienia?

Kate Nowy wpis

Posiadam taka wiedze

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Cukiernia Malek Romualda Malek Monika Malek-Szukalska Michał Szukalski? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Luzak

A co takiego zrobiło szefostwo, ze sie tak oburzylaś

oburzona

Szefostwo traktuje ludzi nie poważnie, nie jestem ani nie byłam pracownikiem, jednak jestem klientem żle potraktowanym przez szefostwo firmy ''Malek''przy ul.Santockiej. nie polecam !!

Pracownica

Nie poważna to jest pani co z tego że pieniądze na czas jak na umowie najniższa krajowa i za tak ciężką pracę dostaniesz z premią 1850zl to tyle co w butiku za nirobienie nic.

@Pracownica

Jaka praca taka płaca...chyba w tej samej cukierni nie pracujemy bo poniżej 2 tys. Wypłaty to ja dawno nie widziałam :) pozdrawiam i z serca życzę pracy gdzie się siedzi nic nie robi a kasa z nieba leci :-)

@Pracownica

To bardzo pani Gratuluje jak nie zarabia Pani poniżej 2tyś, bo z tego co pamiętam to 1850 za tak ciężką prace to był max z pracującymi niedzielami i premią. To w butiku siedząc na tyłku i nic nie robiąc masz 1600zł ale pewnia Pani ma płacone za robote PR, no chyba że pani robi to w swojej naiwności za darmo i myśli że szfostwo za to ją pochwali. Szefostwo ma Panią i reszte pracowników w dupie macie robić i się nie odzywać niestety tak to wygląda.

Irytacja

Nie poważni ludzie jeśli chodzi o właścicieli i "zarząd", pracownicy nie wiem skąd ich biorą(kasjerki). Jak najdalej szerokim łukiem z dala stamtąd.

@Irytacja

Niepowazna jest osoba ktora sie wypowiada praca bezstresowa przede wszystkim umowa o prace jasny system wynagradzania premie polecam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Cukiernia Malek Romualda Malek Monika Malek-Szukalska Michał Szukalski - Szczecin

• Jak się pracuje w Cukiernia Malek Romualda Malek Monika Malek-Szukalska Michał Szukalski?

Zobacz opinie na temat firmy Cukiernia Malek Romualda Malek Monika Malek-Szukalska Michał Szukalski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Cukiernia Malek Romualda Malek Monika Malek-Szukalska Michał Szukalski
  • Miłosławska 9