Opinie o Rafatex Jan Rafa w Sienna

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Rafatex Jan Rafa. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Rafatex Jan Rafa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rafatex Jan Rafa w Sienna

#Rafatex Nowy wpis

Autobusy wiecznie się psują!! W tej chwili stoimy w szczerym polu na trasie Nowy Sącz - Szczawnik, bo kolejny raz autobus " padł". Czekamy na kolejny 40 min. To już 3raz w ciągu dwóch miesięcy, kiedy jeżdżę.Aż strach pomyśleć co dzieje się na innych trasach.Porażka!!!!

Koledzy z branży, zlitujcie się i napiszcie, czy warto się tu przyjąć za kierowcę:D Podbijam więc wszystkie pytania o zatrudnienie i prace w firmie. No i pytanie - gdzie wrzucają oferty? Bo to chyba mało realne, żeby ostatnio szukali kierowcy autobusu w 2016 roku? Wtedy oferowali 2 000 zł, ale chyba kwota się zmieniła, co? :P Ile teraz oferują? I jakiego doświadczenia chcą? Mają wymagania co do wieku kandydata?

szymonsulkowski@krynica.szkola Nowy wpis

Po pierwsze kierowcy są nie mili Po drugie rafateksy zawsze się spóźniają Po trzecie nie ma wifi by zagrać w brawo stars Po czwarte stan autobusu jest zły Pełno gum

Kacper

Ta firma to tragedia, w okolicach Krynicy-Zdroju autobusy wiecznie spóźnione, często zdarza się, że autobus który widnieje na rozkładzie w ogóle nie przyjeżdża, nie mówiąc już o kierowcach którzy często odnoszą się(usunięte przez administratora)do pasażerów. Tak to jest jak jedna firma ma monopol i jest zero konkurencji. Najgorsza komunikacja miejska jaką w życiu jeździłem.

szymonsulkowski@krynica.szkola Nowy wpis
@Kacper

Tak. Raz czekałem na autobus pół godziny jak było 15 na minusie kierowcy są nie mili i denerwujący!!!!!!!!!!!!!!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rafatex Jan Rafa, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Szukam Pracy jako kierowca ale patrzę tu na forum i żaden pracownik się nie odzywa. Może tym razem się uda? Nie ma żadnej oferty? Nie ma rotacji pracowników? Jak wyglada praca? Po ile godzin jeździcie?? Można pracować na umowie o prace?

Czy w Rafatex Jan Rafa możliwa jest praca na podstawie B2B?

Fajne busy, może się spóźniają ale to nic. Jeszcze mnie nie spotkało że kierowca busa wypowiadał się wulgarnie do pasażera.

@Anonim

Tu głównie stali kierowcy jeżdżą? Rozglądam się za pracą właśnie jako kierowca i zastanawiam się czy dużą rotację mają. Wiadomo czy to są osoby z dużym doświadczeniem?

Jasiek

Jak jest teraz tu z pracą dla kierowcy autobusu? Wcześniej widziałem w sieci ze szukali. Prócz prawa jazdy kat.D trzeba mieć jeszcze świadectwo kwalifikacyjne na przewóz osób czy można je już sobie wyrobić w firmie? Praca w jakich godzinach? Zaminowa?

Józek

Kierowcy z Linii Limanowa- Łukowica wulgarni i nie mili dla pasażerów. Robią problemy przy zakupie miesięcznego.

Nikola

Hejka, jak można się dostać do pracy do biura? Polecacie ogólnie? Na stronie widnieje informacja, że mają punkt w Nowym Sączu i właśnie ta lokalizacja by mi pasowała. Czy można tam dostać umowę o pracę? Stawki są do negocjacji, no tak powiedzmy wyżej niż ta minimalna krajowa jednak? I jaka atmosfera? Z góry dziękuję :)

@mam

Kierowcy okropni, nie mili, jeżdżą jak za kartę, pracownicy biura (usunięte przez administratora)i bezczelni

Czy Rafatex Jan Rafa organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Super kierowcy. Busy zawsze na czas. Pozdrawiam Pana Wiesia.

Maks

Czemu tylko klienci tu piszą. Żaden pracownik nie wrzucił opinii. Ja chciałbym się zatrudnić jako kierowca a nie ma w ogóle informacji o warunkach. Prócz prawa jazdy kat. D trzeba mieć uprawnienia do przewozu osób i psycho testy? Czy coś tego można już zrobić w firmie po podpisaniu umowy?

Erni

Szukając informacji o pracy w tej firmie, bo akurat szukam roboty na stanowisko kierowcy autobusu natknąłem się na stare ogłoszenie na to właśnie stanowisku. Tu często piszecie, że autobus się spóźnia. Może za mało kierowców ogólnie mają? Wyczuwam w tym szanse dla siebie. W tym starym ogłoszeniu rzuciło mi się w oczy, że praca dwuzmianowa. Czy dalej tak jest? Tyle lat minęło to może jest teraz inaczej. Zdarzają się kursy po godzinach, jak są opóźnienia, które tu widzę są podawane?

mimi

Firma rafatex to jakieś nieporozumienie w XXI wieku, autobusy brudne kierowcy a raczej PANOWIE kierowcy chamy jakich mało którym wydaje się że dalej są w PRL, dziwię się tylko gdzie jest tak sowicie z naszych podatków opłacana ITS i policja drogowa

Julia

Autobusy nigdy nie są na czas, dochodzi do sytuacji że przyjeżdzają 10 min po czasie. Kierowcy niemili, a ceny biletu ogromne.

Maja
@Julia

A nie można gdzieś zgłosić tego, że autobusy cały czas się spóźniają? Może kierownictwo zrobiłoby z tym porządek.

Jakub
@Julia

Czemu tak mówisz ja np.dzis jeżdżę Rafatexem to tylko 2 minuty spóźnienia a co do kierowców to są spoko jak dla mnie nic nie krzyczeli czy coś

Omi

Właściciel firmy bardzo łatwo może sam sprawdzić po sprzedanych biletach o której godzinie autobus był na danym przystanku. Na każdym bilecie widnieje data i godzina sprzedaży i każda taka transakcja jest zachowana w pamięci kasy fiskalnej. Wystarczy sprawdzić

@Jakub

To że autobusy się spóźniają to rzecz normalna, często niezależna od kierowcy,d uży ruch samochodowy, korki itp. To że jedzie wczesnej to już wina kierowcy który powinien na najbliższym przystanku odczekać odpowiedni czas do rozkładowego odjazdu.

OMI

W dniu wczorajszym (21.03). autobus relacji Nowy Sącz - Szczawnik Wyciąg z godziny 15:10 z Krynicy U.M. powinien odjechać o 16:06 a odjechał 15:56, dziesięć minut przed czasem.Zastanawiające względem jakiego rozkładu jazdy jechał, na pewno nie aktualnego.

K

Firma ma tragiczne podejście do klientów, prawa, a nawet do środowiska. Kierowca nieuprzejmy, dzień w dzień zakłóca ciszę nocną, grzeje autobus na postoju, a kiedy zwrócić mu uwagę, twierdzi, że on się nikogo nie boi, nawet policji. W burze podejście podobne. Po rozmowie z panią przez telefon mam wręcz wrażenie, że kierowca za takie postępowanie dostanie jakaś nagrodę pieniężną.

Jakos

A nie :)

Jolanta
@Jakos

Czyli nie dochodzi do takich niemiłych dla klientów sytuacji? A co do nagrody pieniężnej to macie tu jakieś premie?

@K

Prawo o ruchu drogowy precyzyjnie takie postępowanie reguluje. Wystarczy nagrać taki pojazd z włączonym silnikiem na postoju powyżej minuty i wezwać Policję lub przesłać on-line zgłaszając uciążliwość. Kierowca jeśli chce ogrzewać autokar na postoju to powinien parkować w terenie niezabudowanym.

Mysiorek
@K

Trudno słowami opisać , tragedia to za mało powiedziane , cała ta "firma przewozowa" to jakaś jedna wielka pomyłka , (usunięte przez administratora), jeżdżą jak chcą ???? itd. ????????????

Dzień dobry dziś czekałem na przystanku jak zwykle od 6.20 w Krynicy jechały dwa autobus w stronę Muszyny i się nie zatrzymały a pasażer stał i co związku z tym szefostwo zrobi ja też pracuje i szkoda że nie ma konkurencji bo by było inaczej

@Marcin

Jeśli autobus nie zatrzymał się na wyznaczonym przystanku i nie zabrał stojących tam podróżnych , a miał taki obowiązek to w mojej ocenie podróżni ponieśli szkodę. Przewoźnik odpowiada za szkodę jaką poniósł podróżny. Przewoźnik jako pracodawca ma wiedzę i bardzo szybko może sprawdzić jaki to był kierowca. Proponuję napisać pismo do przewoźnika z jakich powodów autobus kursowy nie zatrzymał się na wyznaczonym przystanku i jakie konsekwencje zostały wyciągnięte w stosunku do kierowcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Rafatex Jan Rafa - Sienna

• Jak się pracuje w Rafatex Jan Rafa?

Zobacz opinie na temat firmy Rafatex Jan Rafa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rafatex Jan Rafa?

Rafatex Jan Rafa
2.4/5 Na podstawie 18 ocen.

Rafatex Jan Rafa