Opinie o Aktim Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aktim Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Aktim Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy lotniczy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aktim Sp. z o.o. w Kraków

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Aktim Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Amper Nowy wpis

Jeżeli się nie sprawdzą w firmie, to umowa o pracę zostaje rozwiązana po zakończeniu okresu próbnego, jeżeli się sprawdzą, to w interesie firmy jest wieloletnia współpraca.

Czy urlop w Aktim Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Amper Nowy wpis

Zgodnie z polskim ustawodawstwem, średnia z ostatnich trzech miesięcy.

Hubercik

@Adam a ile na okresie próbnym można wyciągnąć ?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Aktim Sp. z o.o.?

okres próbny 1-2 miesiące, następnie jeden rok, kolejna umowa jest bezterminowa

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Aktim Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
MITKA

Witam, Zgadzam się z poprzednią opinią. Podjęcie pracy w tej firmie było jednym z największych błędów jakie kiedykolwiek popełniłem. Sposób w jaki postępują z pracownikiem jest skandaliczny. Zero kultury i jakiejkolwiek etyki w stosunku do pracownika. Oczywiście pracownicy fajni i atmosfera ogólna dobra czego niestety nie można powiedzieć o właścicielu i jego słudze (wiemy o kogo chodzi). Na szczęście dobrze się stało jak się stało i z tą firmą od niedawna nie współpracuję.

Natalia
@MITKA

A jak oceniasz postawione przez firmę Tobie warunki zatrudnienia? Czy były one dla Ciebie satysfakcjonujące? Warto wyrazić również opinię i na ten temat. Dzięki niej, użytkownicy zainteresowani pracą w Aktim będą świadomi, co firma może im zaoferować.

Radosny
@MITKA

Dodaj proszę jeszcze kilka słów na temat zarobków - jaką realnie można tu kasę wyciągnąć?

rudas
@Radosny

Co do wypłat to stawką podstawową było jakieś 1800 zł netto plus ew. premia ok. 500-600 zł w zależności od wyniku firmy. Nie wiem jak teraz sytuacja ale jak ja tam byłem to tak to wyglądało.

Amper

Aktim Sp z o.o. funkcjonuje na rynku już 28 lat. Pracownik (Jaro7), który dokonał szkalującego naszą firmę wpisu został zatrudniony na okres próbny 1,5 miesiąca z pensją 2 000 zł netto/miesiąc. W czasie zatrudnienia okazało się, że trudności sprawia mu korzystanie z podstawowych programów komputerowych jak OFFICE, nie potrafi korzystać z anglojęzycznych katalogów firm, mimo, że zgłosił znajomość angielskiego na poziomie B2. Ponadto wykazał się brakiem umiejętności czytania prostych rysunków technicznych. W związku z tym o doborze jakichkolwiek, jak to określił „elementów” w jego wykonaniu nie mogło być mowy. Z uwagi na jego niską przydatność nie zdecydowano się przedłużać z nim umowy po okresie próbnym. Ma krótką pamięć bo zapomniał, że poza wodą w czajniku korzystał z kawy, herbaty wody mineralnej itp. Do większej ilości przywilejów jak np. wczasy pod gruszą, nagrody jubileuszowe i inne naturalnie nie starczyło mu czasu. Aktim Sp. z o.o. straciła na przyjęciu do pracy tego pana około 5 000 zł (wynagrodzenie + ZUS +podatek). Prezes Zarządu

Jaro7

Plusy: - Nie wymagającą praca przez 8 godzin i klikanie przed monitorem tzn. przyjmij e-maila, przelicz, wyślij i tyle. - Wiedza inżyniera jest podczas pracy zbędna. - Programy tylko biurowe. - Dodatkowe benefity dla pracowników: woda w czajniku. Minusy: - Brak żadnych szkoleń technicznych i sprzedażowych. - Dystrybucja firm o których nie ma się pojęcia - ponad 20 letnie doświadczenie w przesyłaniu e-maili do producentów. - Słowa np. "dobór elementu dla klienta", "marketing" czy "techniki sprzedaży" są wielką abstrakcją dla tej firmy handlowej. - O zakończeniu "współpracy" można dowiedzieć się w każdej chwili. - Bajki o rozwoju firmy. A prawdą jest duża rotacja i wskakiwanie na kogoś miejsce kto przed chwilą zakończył współpracę.

admin

Jakim pracodawcą Twoim zdaniem jest firma Aktim Sp. z o.o.? Opowiedz o tym na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Aktim Sp. z o.o. - Kraków

Aktim Sp. z o.o.
  • Braterska 12