Opinie o Ekorec Sp. z o.o. w Lędziny

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Ekorec Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ekorec Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Płody rolne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekorec Sp. z o.o. w Lędziny

Janusz Nowy wpis

Nie polecam tej firmy teraz to tam jest wielki (usunięte przez administratora) facet który ma ok 68 lat już dawno powinien być na emeryturze a nie jeździć tym takim na pojemniki hakowiecem jeździ tam ludzie robią sami emeryty siwe łby kasa leci a te dziadki robią jak młodzi ten stary mnie rozwala bo (usunięte przez administratora) jak głupi tym hakowcem jeśli to ch**u czytasz to wiedz że policja ma na ciebie oko bo tak szybko jeździć nie można nie pozdrawiam

Daniel Nowy wpis

Bardzo polecam tą firmę zamówiłem skrzynie na gruz sympatyczna pani w biurze powiedziała że kierowca jeszcze dziś przyjedzie co się okazało że bardzo miły starszy pan ok 75lat przyjechał za godzinę bardzo miły facet trzeba trzymać takich w tej firmie dobrze wynagradzać bo takich ludzi jak ten pan brakuje postawił mi tam gdzie chciałem odebrał ją za 3 dni bez żadnych problemów co prawda kosztowało ale jednak warto nawet do zobaczenia tak sympatycznego człowieka bez konfliktowy ale tam jest bardzo dużo kierowców ale jednak ten pan zwrócil mi uwagę w 100% tak trzymać oby tak dalej to ta firma zajedzie dalej ????????

Kamil Nowy wpis

Bardzo fajna firma miła obsługa zadzwoniłem po skrzynie za godzinę już była umnie dostałem telefon że kierowca jedzie na wysypisko i spowrotem może przyjechać zgodziłem się przyjechał taki starszy pan niewiem coś może koło 70 lat bardzo miły odebrał ją za 3 dni i przywiózł spowrotem potrzebowałem bo robiłem remąt piwnicy nie drogo z odbiorem (usunięte przez administratora) też nie ma problemu bardzo miło moja ocena tej firmy skali od 1 - 10 to 11 *********** mam nadzieję że jeszcze będę brał od tej firmy skrzynie

Daniel Nowy wpis

Jest taki pan przeważnie jeździ takim autem z zdejmowanymi skrzyniami bardzo miły pan przywiózł mi skrzynie przyjechał za 2 dni miło się do mnie odnosił poprosiłem żeby mi blisko okna postawił tak zrobił wiem że musiał się na męczyc nie jestem pewien ale chyba Eugeniusz się nazywa bardzo miły prezes powinien go dobrze wynagrodzić niewiem jak tam jest z tymi wynagrodzeniami ale trzeba takich dobrych pracowników trzymać przy firmie

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Ekorec Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
ZDRUZGOTANA

Rozmowa kwalifikacyjna umówiona na poniedziałek została odwołana w niedziele ok godziny 20. Prezes najwidoczniej znalazł odpowiedniego kandydata na imieninach na których aktualnie przebywał.

Słyszałem o sytuacji pracownik grzecznie pojechał na Lędzińską do biura poprosić prezesa po kilku miesiącach pracy na zleceniu o umowe o prace to P.Prezes beszczelnie nawet nie chciał mu uzasadnić dlaczego jej nie dosta.Jak widać to jest firma rodzinna same pociotki(prawie)Z Szacunkiem do kierowców oczywiście prócz Liży (usunięte przez administratora) Mather (usunięte przez administratora) Sławuś.Ponoć jakiś Piotruś wrócił po kilku miesiącach L4.nawet miał wypowiedzenie od Prezesa,ale rodzina wylizała (usunięte przez administratora) z całymi jajami i przywrócili go znów do pracy.Szkoda,że są ukłądy i układziki.Ale nagłośnimy To.

LEOŚ
@Anonim

Może ktoś inny musiał dostać sowitą podwyżkę więc dla szaraków już brakło pieniędzy...

Łukasz
@LEOŚ

Wspominacie o podwyżkach, dlatego ciekawi mnie, czy trudno jest dostać podwyżkę w firmie Ekorec? Jestem ciekaw, czy firma ta potrafi docenić pracowników, którzy są zaangażowani w wykonywane obowiązki.

Boss
@Łukasz

Zależy jak się wykazujesz

Wojciech
@Boss

To może ja zapytam nieco inaczej. Co trzeba zrobić, aby móc w ogóle myśleć o otrzymaniu podwyżki u tego pracodawcy? Jakieś kryteria? Bo słowo "wykazywać się" każdy z nas może interpretować w zupełnie inny sposób. Nie sądzisz?

Don Corleone
@Wojciech

1.donosic pracodawcy 2. To jest bez żadnej reguły czy się stara czy nie 3. Dostać Prace dostawają ludzie po ZNAJOMOSCI 4 . Emeryt mile widziany ślepy lub bez nogi 5. Równo uprawnienie Zapomnij 6. Jeden dostaje robotę na 2 dni i ma zrobić w 8 h do tego są pretensje ze mało 7. WYBRAŃCY są chronieni 8. Sprzęt sami widzicie co dom kałuża resztek po śmieci 9. Segregacja przemilczmy 10. Tam jest na bazie waga dostaniesz kwitek z wagi ZAPOMNIJ wszytko liczone na OKO

Bbb
@Anonim

Bo pracowalam tam i wiem co w trawie piszczy

Anita

Jaka jest atmosfera między kierowcami?

Beny

Zgadzam Się Z Wszystkim opiniami z przedmówcami.Mało to podczas pracy są łamane przepisy BHP odgórnie przez kierownictwo jest narzucane aby podczas np.zbierania smieci czy worków z segregacją zabierać obydwie strony odrazu.Jest to bardzo niebezpieczne bo strasznie ruchliwa ulica.Sam miałem okazje tak pracować i mało co nie byłem potrącony.Dużo zależy też z jakim kierowcom się jezdzi.Pozdro dla kierowcy M.B.,A.K.,K.B.,K.R,a Sławuś dalej bedzie liży (usunięte przez administratora) od Łysego.Przyjeżdżanie do pracy 6:05-6:10,Wyjeżdżanie 6:30 Stary pociotykowi oko przymyka,a tu ludzie muszą jeba*ć w ubraniach swoich.

Beny
@Beny

Beny zgadzam się z Tobą.A Ta chuda Nie pamiętam jak się nazywa odrazu jak wchodzisz do biura po lewej siedzi to tylko łazi po bazie i kurzy ciagle papierosy(Sztuczne Stanowisko).Przykro,że podwyżki śmieci wiążą sie z utrzymaniem takich niepotrzebnych ludzi na Bazie na Fredry.Jest to Bardzo smutne.Beny a nie wiem czy wiesz o tym,że portier wynosi worki z bazy na segregacje i za grosze sprzedaje ponoć na Goławcu i został przyłapany i kierownictwo z tego tytułu też nie wyciągą żadbych konsekwencji.

Łukasz

Polecacie współprace z Ekorec, ze względu na wysokość wynagrodzenia? Możecie napisać, ile wynosi podstawa i czy często są nadgodziny?

Lolo
@Łukasz

Kolego całe 18 brutto????

Pies,który w nocy pilnuje na bazie przez dzień jest swobodnie wypuszczany i bez kagańca biega po bazie.Słyszałem już bardzo wiele skarg ze strony klientów korzystających na PSZOK-U.Pies jest nie szczepiony.

Filuś

Porażka kierownictwo nie wyciąga żadnych konsekwencji wobec pracowników portierni,którzy podczas Sylwestra spożywali alkohol podczas godzin pracy(Równi i równiejsi jak widać).Śmieciarki,które już dawno powinny być zezłomowane jeżdżą nadal i wykonuje się na nich pracę.Auta są zagrożeniem zarówno dla pracujących jak i osób trzecich.Przedewszystkim Inspekcja Transportu Drogowego powinna wziąść pod lupę Zieloną Śmieciarkę,która jest ukrywana przez firme na Hali w razie kontroli.Odpady zmieszane tzw.komunalne są zbierane do jednego auta razem ze szkłem.Oszczędności dla firmy po co puszczać osobne auto na szkło.(Żenada)

Remik

Kolego nadgodzin nie ma.Umowa zlecenie co miesiąc,ubranie robocze swoje,kartki na zleceniu na okres zimowy się nie należą,Warunki sanitarne tragiczne.W szatni gdzie się przebierasz jesz posiłki.Bojler w łazience na ciepłą wodę nie wystarcza dla kilku osób żeby się okąpać.Sanepid powinien już dawno to zamknąć a prokuratura tym jak są wydatkowane pieniądze.

wszystko im nie pasuje

w EKORECU pracowałem i od samego Początku pracownikom nie pasowałem tam jest niski kierowca śmieciarki w okularach i wysoki ładowacz Krzysiek wszystko im było źle ja wszystkie polecenia słuchałem pojemniki były bardzo fajnie odłożone prze zemnie i co chcieli rejony były skończone nie było żadnych spóźnień kazali mi odejść z tej firmy byłem wyżerany od czasu zatrudnienia

Lidia

@anonymos, nie powinno się na forum wytykać poszczególnych osób, bo to nie świadczy o całej firmie, obrażanie innych też jest zupełnie nie na miejscu. @anonim, na jakiej zasadzie jesteś w Ekorec zatrudniony? Czy przekazywałeś dalej, że jakiś sprzęt w firmie jest popsuty?

EKOREC Lędziny ta firma to wielka porażka warunki są fatalne i kiepskie nie ma ani się gdzie umyć po pracy zimna woda leje się w kranie śmieciarki które nadają się na złom cały czas wpadają pojemniki a potem pracownik musi się tłumaczyć dlaczego pojemnik wpadł do środka taka śmieciarka co wpadają pojemniki to już powinna być dawno zezłomowana dziurawe koła w samochodach pracownicy są chamy wyśmiewają się a potem obgadują jedno drugiego takiej firmy jak tam nie polecam nikomu

firma EKOREC Lędziny to są tam ludzie psychicznie chorzy którzy nie nadają się do życia ani do śmieci a zwłaszcza z GŁUPIĄ HELENKĄ I ŁADOWACZEM KRZYŚKIEM

C

firma EKOREC Lędziny nie polecam tam pracy nikomu kiepskie warunki malutka baza nie ma się gdzie tam umyć zimna woda leje się w kranie śmieciarki które nadają się na złom dziurawe koła i opony bez przerwy cały czas nawalają

admin

Dodaj komentarz o firmie Ekorec Sp. z o.o. na naszym forum. Wiele osób szuka tam pracy i ich kariera może zależeć od twojej opinii.

Zostaw merytoryczną opinię o Ekorec Sp. z o.o. - Lędziny

• Jak się pracuje w Ekorec Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ekorec Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Ekorec Sp. z o.o.