Opinie o Firma Produkcyjno Handlowa Wektor Jan Włodarski w Wejherowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Firma Produkcyjno Handlowa Wektor Jan Włodarski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Firma Produkcyjno Handlowa Wektor Jan Włodarski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Produkcyjno Handlowa Wektor Jan Włodarski w Wejherowo

Maja Nowy wpis

Dalej pracujecie tutaj w sobotę ? Jak to wygląda ? I czy jeśli tak , to jest lepiej płatna ?

F.P.H. WEKTOR Nowy wpis
@Maja

Dzień dobry Jak zawsze do tej pory soboty są wolne

marek Nowy wpis
@Maja

nie mam miłych doświadczeń z tą firmą , nie chcę nikomu ubliżać ale odradzał bym jakąkolwiek współpracę z nimi

Staszek Nowy wpis

Widzę że minęło dokładnie 20 lat jak pracowałem w tej firmie, i nic się nie zmieniło. Miałem być zatrudniony głównie do pracy biurowej, w rzeczywistości pracowałem i na magazynie, jeździłem na montaże, a praca "biurowa" to raczej akwizycja przez telefon. Dostałem książkę telefoniczną (wtedy internet nie był powszechny) miałem wypisać wszystkie zakłady stolarskie w województwie, obdzwonić je, i wcisnąć im niemieckie kleje. Cały czas pretensje szefowej , że nie jestem przekonujący, presja psychiczna niesamowita. Praca w sobotę, o której na początku nie było mowy, i w którą to sobotę nic się nie działo, zero klientów. Sam się dziwię że wytrzymałem tam miesiąc . (usunięte przez administratora) Złych rzeczy się nie zapomina, a ja po tylu latach wszystko dokładnie pamiętam. Szczerze nie polecam. I pozdrawiam.

Megi

Jako nowy pracownik otrzymał umowę już na 5 lat. Myślę, że jak ktoś jest rzetelny, uczciwy i zależy mu na pracy, to uzyska zatrudnienie. Trochę chęci i dobrej woli...Jeśli chodzi o benefity to nie otrzymywałam, ale może teraz się zmieniło w tej kwestii...i są?!

Mirosław
@Megi

Twoja wypowiedź ma już kilka miesięcy, ale można z niej wywnioskować, że byłaś zainteresowana powrotem do firmy WEKTOR. Może udało Ci się już wrócić do tej firmy? Jeżeli tak, to czy możesz opisać, jak wygląda aktualna sytuacja. Czy firma mocno się zmieniła od czasu twojego odejścia?

K.
@Megi

Niedługo zaczynam studia zaoczne i szukam pracy w handlu. Czy wiesz jak w firmie podchodzą do studentów? Czy wszystkie soboty są wolne? Czy myślisz, że da się pogodzić pracę z nauką?

Adam Paczkowski

Trafiłem do firmy Wektor z polecenia kolegi. Teraz mieszkam poza Wejherowem. Jak jestem na miejscu to odwiedzam ludzi w firmie, w której pracowałem kilka lat na stanowisku kierowca-dostawca. Pracują tam dalej osoby, z którymi ja też pracowałem. Byłem tam nawet wczoraj, bo właśnie jestem na miejscu. Opisywane sytuacje mnie nigdy się nie zdarzały. Pieniądze zawsze były na czas. Była nawet sytuacja, że straciłem prawo jazdy na 3 miesiące. Szef mógł mnie zwolnić natychmiastowo, ale nie zrobił tego - tymczasowo jeździł inny kierowca. Jak potrzebowałem duże auto do przeprowadzki to szef udostępnił mi bez problemu. Zawsze się dogadywaliśmy, ale jak to w życiu do tego potrzeba dobrej woli z dwóch stron. Mogę szczerze polecić pracę w firmie Wektor.

Joanna
@Adam Paczkowski

To bardzo cenne informacje, za które wszyscy zainteresowani pracą w firmie F.P.H. WEKTOR będą Ci wdzięczni. Czy według Ciebie firma mocno się zmieniła od czasu twojego odejścia?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Firma Produkcyjno Handlowa Wektor Jan Włodarski? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.

Po pierwsze dodajcie w ogłoszeniu: odporność na stres. (usunięte przez administratora) Gdzie nie pojedziesz to usłyszysz: znowu nowy kierowca ? Przyszły pracowniku Wektora, dostaniesz stertę druków do podpisu, część in blanco, a wśród nich zobowiązanie do pokrycia kosztów użytkowania, eksploatacji i napraw firmowych pojazdów. Więc patrz co podpisujesz. Wycisz telefon, a jak musisz porozmawiać to do toalety. (usunięte przez administratora)

WEKTOR
@Marcin

Panie Marcinie, Skoro było Panu u nas tak ciężko i źle to czemu nie zrezygnował Pan sam, a pracował do końca umowy? Jeszcze na rozmowie cieszył się Pan z różnorodności zadań, jakie stoją przed Panem. Tak chętnie i łatwo wylewa się żółć po nieprzedłużonej umowie przez pracodawcę, a tak trudno zrobić rachunek sumienia jakim się było pracownikiem. Wpisy łatwo się Panu liczy, trudniej było zawieźć właściwy towar pod właściwe miejsce, skasować odpowiednią kwotę od klienta, czy zauważyć ewidentną usterkę w samochodzie po swoim wyjeździe. Obiecywał Pan, że będzie się Pan chętnie uczył, a niestety pozostało to tylko deklaracją. Na początku każdy może się mylić, ale po paru miesiącach pracy trudno nie oczekiwać poprawnego wykonywania PODSTAWOWYCH zadań. Polecamy odwołać się do swojego sumienia i nie kłamać w kwestii pieniędzy - zawsze dostawał Pan tyle na ile się umówiliśmy. Nie pozostawił nam Pan tym wszystkim wyboru. Żaden normalny pracodawca nie rezygnuje z dobrego pracownika. Nie mniej jednak życzmy powodzenia u następnych pracodawców.

Edyta

No wiesz, rozumiem, że akurat Tobie pewne aspekty związane z pracą Wektorze nie odpowiadają, ale chyba nie powinieneś wypowiadać się za wszystkich. Niektórzy przecież mogą cenić sobie tego pracodawcę. Zarobki to rzecz indywidualna. A co z pakietem socjalnym? Oferują tam jakiś?

WEKTOR

Panie Dominiku, dziękujemy za opinię (nawet za anonimową :)) Życzymy wielu sukcesów w nowych miejscach pracy i aby w końcu udało się Panu spełnić swoje marzenie i znaleźć pracę, w trakcie której będzie się Pan mógł wyspać :)

Xyz
@WEKTOR

Życzę jak również sukcesów i dobrych pracowników.

Agnieszka

@Megi, to dobrze, że pracodawca był elastyczny co do dni wolnych i rozumiał wyjątkowe sytuacje. Mogłabyś jeszcze powiedzieć, czy oferował benefity pozapłacowe? Na jaki rodzaj umowy mogli liczyć nowi pracownicy? Czy masz jakieś porady dla osób starających się o zatrudnienie w tym miejscu?

Megi

Witam, byłam zatrudniona w firmie Wektor ok. 5 lat. Musiałam zrezygnować z powodu zajścia w ciążę. Warunki pracy były ok. Wypłata otrzymywana zawsze na czas. Kiedy potrzebowałam wolne lub wyjść szybciej nigdy nie było z tym problemu. Rodzinna atmosfera, urodziny , wigilia zawsze obchodzone w miłej atmosferze.

Agnieszka

@magicznygofer To bardzo cenne informacje, za które wszyscy zainteresowani pracą w firmie F.P.H. WEKTOR będą Ci wdzięczni. Czy mógłbyś jeszcze powiedzieć coś na temat samych warunków zatrudnienia jak i na przykład pakietu socjalnego, który pracodawca zapewnia swoim pracownikom? Wszyscy wiemy, że są to bardzo ważne kwestie i każdemu na pewna taka informacja się przyda.

magicznygofer

Dotychczasowe opinie o tej firmie są już dość stare, pracowałam tam od początku tego roku i gdyby nie to, że otworzyła się przede mną nowa perspektywa dalej bym tam pracowała. Współpracownicy to młodzi przemili ludzie , koleżanka cudowna i bardzo pomocna, kolega nie zastąpiony w swojej pomocy. Szefostwo wspaniałe, nie było problemu, żeby się z nimi dogadać. Panuje tam bardzo przyjazna i rodzinna atmosfera. Ma się wszystko co tylko do pracy jest potrzebne. Praca dająca możliwość rozwoju, dobra wypłata zawsze w terminie.

magic

Pracowalem w tej firmie prawie 5 lat, w tym czasie udalo mi się też skonczyc studia. Praca byla bardzo ciekawa i rozwijajaca, atmosfera ok, z szefem i szefowa zawsze mozna bylo się dogadac. Jak dokladnie przeczytacie wczesniejsze wpisy to jasno z nich wynika, ze to wylewanie zolci przez osoby, ktore sie nie sprawdzily albo nie chcialy sie uczyc czegos nowego.

Fazi

Pracowałem w tej firmie 2 lata jako handlowiec (musiałem zrezygnować – zmieniłem miejsce zamieszkania). Praca była ciekawa, klienci najczęściej sympatyczni, godziwa wypłata (zawsze w terminie!!!), warunki pracy super, rodzinna atmosfera. Szefostwo wyrozumiałe i elastyczne, łatwo się z nimi dogadać, ciągle inwestuje w firmę i pracowników. Jeśli chcesz pracować i zarabiać godziwe pieniądze polecam tę firmę. Ludzie którzy tam pracują są zadowoleni – wiem bo odwiedzam firmę i w dalszym ciągu utrzymuję z nimi kontakt.

w tej firmie szefostwo chce zeby pracownicy przychodzili na 7;45 do 17 w umowie jest od 8 do 16 i tak na rozmowie mowia. wyplata groszowa w chinach w fabryce maja wiecej chociaz wyplacane w ryzu. wzystkiego sie czepiaja nawet na przerwie stoja nad toba i patrza czy dobrze pogryzlo sie bulke. jak na zwolnienie lekarskie sie idzie po np zlamalo sie noge wyplynelo oko albo urodzilo sie dziecko to juz po tobie w ich oczach jestes oszustem prubujacym oszukac ich na grube i ciezko zarobione przez nich pieniadze. daja zadanie nie do wykonania w czasie jaki oni wyznaczyli tym bardziej ze stresuja patrzenie sie na zegarek i na rece pracownika nie poprawia jego zdolnosci i nie przyspiesza ehh szkoda gadc pozdrowienia dla pracownikow napewno znajdziecie cos lepszego.

gosc332211

Nie polecam pracy w tej firmie nikomu. Osobiście wytrzymałem tam 4 dni. Przez 3 dni miałem uczyć się o klejach następnie 4 dnia miałem jeździć służbowym autem szukać klientów i postarać się sprzedać towar. Szefostwo nie grzeje w biurach, jedyne co to docieplają pomieszczenia małym piecykiem, który stoi przy wejściu średnia temperatura to 18-19 stopni. Gdzie sami u siebie w gabinecie mają dmuchawę elektryczną. Stołówka wcale nie jest ocieplana czyli na przerwa wcale nie masz ochoty wychodzić. Praca niby od 8 do 16. Ja dostałem zadanie o 15.30 miałem iść na magazyn na którym byłem może 2 razy wyszukać sobie kleje i przygotować na jutro do swojego wyjazdu. Przez co siedziałem do 17. Następnego dnia kazali mi przyjść już na 7.30. Tego dnia też im podziękowałem za współprace.(usunięte przez administratora)Odradzam wszystkim tą firmę.

Dany

Pozwolę się podzielić opinią z pracy w tym miejscu. Może od początku. Pojechałem osobiście złożyć cv i od razu przeszedłem rozmowę kwalifikacyjną. W sumie to dostałem dwie kartki z informacją o klejach i miałem je porównać w sumie pestka. Potem rozmowa na temat znajomości topografii Polski czyli jak dojechać do Kętrzyna itp. Niby okej ale potem dołączyła się właścicielka, która zaczęła pytać o rzeczy nie związane z pracą(usunięte przez administratora)Wszystko skończyło się tym że "odezwiemy się". Czekam czekam ale w końcu dostaje telefon po 2 tygodniach. Przychodzę do pracy wszystko zostaje mi przedstawione. Dostałem swój stolik i 2 segregatory do nauczenia się na pamieć o klejach i lakierach. I tak przez cały tydzień. Smród klejów i lakierów dla mnie był nieznośny ale pomijam ten fakt bo tym zajmuje się ta firma. Generalnie pracując tam nie usłyszałem od pracowników ani jednej pozytywnej opinii o swoim pracodawcy. Konserwator potrafił przez tydzień nie przychodzić do pracy, sprzątaczka przychodziła na 2 godziny i to jej w zupełności starczało, jedna dziewczyna na stażu dziewczyna za ladą, która wszystko ogarniała i nigdy od nikogo nie usłyszałem ani jednego dobrego słowa na temat szefostwa. Dowiedziałem się, że byłem 11 osobą już w tym roku!!! W sumie po tygodniu o 15.55 przyszedł chłopak "na rozmowę" później szef mnie zawołał i potwierdził, że muszą jeszcze kogoś sprawdzić a jak nadal będę zainteresowany to mam zadzwonić?!?! Ku przestrodze odradzam każdemu kto chce podjąć tam pracę szkoda waszego czasu i nerwów.A cały czas na stronie PUPu widzę ich ofertę nie dajcie się zwieść! (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

jaaaaaaja

Nikomu nie polecam tej firmy. Szefostwo ma wielkie oczekiwania i ciągłe pretensje. Bardzo duża rotacja pracowników, co miesiąc nowy handlowiec/kierowca/magazynier. o wszystko pretensje i niekończące tłumczenie się np. dlaczego zrobiło się służbówką 2 km więcej niż pokazuje google maps.

Obserwator

(usunięte przez administratora)Atmosfera jest tam bardzo zła, wieczna krytyka "o wszystko". Zresztą świadczy o tym niesamowicie duża rotacja pracowników. Jedynym plusem tej pracy jest to, że można stamtąd odejść i zapomnieć.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Produkcyjno Handlowa Wektor Jan Włodarski - Wejherowo

• Jak się pracuje w Firma Produkcyjno Handlowa Wektor Jan Włodarski?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Produkcyjno Handlowa Wektor Jan Włodarski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Firma Produkcyjno Handlowa Wektor Jan Włodarski
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Budowlanych 2D
    84-200 Wejherowo